Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

asiunia260

Cytuj wiadomość#5950703 środa, 3 grudzień 2014, 11:25:33
benasia napisał(a):

Wkurza nie moj laptop ktory jest juz stary I sie ciagle wiesza emotka

Mam jeden do sprzedania jakby co emotka a mnie wkurza pogoda emotka czemu jest tak ciemno?
0 0

pszczola

Cytuj wiadomość#5950732 środa, 3 grudzień 2014, 12:28:58
Columbit.... emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#5950750 środa, 3 grudzień 2014, 13:16:17
Wkurza mnie ten konkurs Palmy, sposób informowania, wykluczające się wypowiedzi na fb, brak odpowiedzi gdy się pisze przez formularz na stronie, zamęt, chaos i armagedon. Dezorientacja. Nie lubię. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5950778 środa, 3 grudzień 2014, 14:38:04
Wkurza mnie to ze mnie nic nie wkurza emotka emotka emotka
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#5950780 środa, 3 grudzień 2014, 14:42:34
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie ten konkurs Palmy, sposób informowania, wykluczające się wypowiedzi na fb, brak odpowiedzi gdy się pisze przez formularz na stronie, zamęt, chaos i armagedon. Dezorientacja. Nie lubię. emotka

O tototo emotka
0 0

nniewidzialnaa

Cytuj wiadomość#5950781 środa, 3 grudzień 2014, 14:47:15
wkurza mnie, że moje dziecko jest pokrzywdzone, bo ja jestem zatrudniona przez pośrednictwo pracy, a dzieciom takich pracowników w dużej korporacji nie należy się nawet siatka słodyczy na Mikołajki dla dziecka.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#5950786 środa, 3 grudzień 2014, 14:50:18
nniewidzialnaa napisał(a):

wkurza mnie, że moje dziecko jest pokrzywdzone, bo ja jestem zatrudniona przez pośrednictwo pracy, a dzieciom takich pracowników w dużej korporacji nie należy się nawet siatka słodyczy na Mikołajki dla dziecka.

Nie tylko takim. Nikt z moich znajomych nie dostaje paczek dla dzieci już od lat.
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#5950799 środa, 3 grudzień 2014, 15:07:52
zezowaty_kot napisał(a):

Mnie już nie wkurza, ale wpisałam agencję na własną czarną listę. Totalny brak profesjonalizmu - jeszcze nie wiedzą, że konkursowicze sie ze sobą kontaktują i nic nie uchodzi płazem.
0 0

misiamisiam

Cytuj wiadomość#5950804 środa, 3 grudzień 2014, 15:17:55
asante napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Mnie już nie wkurza, ale wpisałam agencję na własną czarną listę. Totalny brak profesjonalizmu - jeszcze nie wiedzą, że konkursowicze sie ze sobą kontaktują i nic nie uchodzi płazem.

a mnie wkurza, że dali tak mało nagród i co najgorsze - nie dzwonią do mnie
zbutuję się i nie zrobię placków na święta
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#5950819 środa, 3 grudzień 2014, 15:35:02
a ja zrobię placki, ale na maśle emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5950824 środa, 3 grudzień 2014, 15:46:47
mnie wkurza wyciąganie danych osobowych przez firmy, które później mnie zlewają
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#5950825 środa, 3 grudzień 2014, 15:47:10
cudaczek121 napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że zablokowałam sobie dostęp do karty podarunkowej, na której zostało mi jeszcze 37,98 zł- że niby pin nieprawidłowy emotka Wcześniej było na niej 500 zł i jakoś pin był prawidłowy jak robiłam zakupy.Czy odblokwanie takiej karty coś kosztuje emotka

jeżeli to karta wystawiona przez bzwbk to ja taką odblokowywałam w oddziale banku, nic nie kosztowało.

niestety z banku bph.Byłam tam dzisiaj,ale mi Pani powiedziała,że muszę zadzwonić na infolinię,ech.

kontakt@inka.pl Napisałam i przesłałam skan protokołu szkody, który spisałam z kurierem DPD
0 0

nniewidzialnaa

Cytuj wiadomość#5950858 środa, 3 grudzień 2014, 17:43:29
zaczytana-pola napisał(a):

Nie tylko takim. Nikt z moich znajomych nie dostaje paczek dla dzieci już od lat.

zaczytana-pola u nas są praktykowane paczki, ale widzisz, nie dla wszystkich. jakby nie było dla wszystkich to ok, trudno się mówi się, ale w przypadku jak są wyróżnienia to już nie jest miłe.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5950875 środa, 3 grudzień 2014, 18:39:56

zaczytana-pola napisał(a):

zaczytana-pola u nas są praktykowane paczki, ale widzisz, nie dla wszystkich. jakby nie było dla wszystkich to ok, trudno się mówi się, ale w przypadku jak są wyróżnienia to już nie jest miłe.

Ja nigdy nie dostałem paczki dla dziecka, jak wypłata jest w terminie to juz sukces. Szkoda gadać..
0 0

arabela79

Cytuj wiadomość#5951090 czwartek, 4 grudzień 2014, 11:10:07
Wkurza mnie na stronie reklama zwłok karpia w EuroRtvAgd.
0 0

abodak

Cytuj wiadomość#5951095 czwartek, 4 grudzień 2014, 11:14:47
kupilam nowy fon w Kauflandzie,a tam jakies smsy z pazdziernika i co mnie najbardziej wkurzylo to zdjecia po ktorych nie moge spac emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5951113 czwartek, 4 grudzień 2014, 11:46:01
abodak napisał(a):

kupilam nowy fon w Kauflandzie,a tam jakies smsy z pazdziernika i co mnie najbardziej wkurzylo to zdjecia po ktorych nie moge spac emotka

Oddaj go, niech Ci wymienią. Skoro ktoś go używał, nie masz gwarancji, że nie ściągnął na niego jakiegoś wirusa...
0 0

abodak

Cytuj wiadomość#5951114 czwartek, 4 grudzień 2014, 11:48:20
joan napisał(a):

abodak napisał(a):

Oddaj go, niech Ci wymienią. Skoro ktoś go używał, nie masz gwarancji, że nie ściągnął na niego jakiegoś wirusa...

juz ktos kiedys mi sie obilo pisal o sprzecie z kauflandu ze byl uzywany-tez musze oddac ale kurcze przeginaja emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5951121 czwartek, 4 grudzień 2014, 12:06:14
abodak napisał(a):

juz ktos kiedys mi sie obilo pisal o sprzecie z kauflandu ze byl uzywany-tez musze oddac ale kurcze przeginaja emotka

Powiem Ci, jak to funkcjonuje w innej sieci marketów - w Kauflandzie jest pewnie podobnie.
Przychodzi klient ze spierniczonym telefonem; coś mu nie dzieła, coś mu nie śmiga, coś się zawiesza.
Pracownica marketu odbiera reklamowany produkt.
Klient dostaje list z marketu, że do dnia X reklamacja zostanie rozpatrzona.
Pracownice marketu nie dopilnowują terminów, zmienia się punkt naprawy sprzętu, telefon zostaje wysłany nie tam, gdzie trzeba itepe.
Mija dzień X, wk* klient przychodzi do marketu i chce natychmiast rozmawiać z kierownikiem. Kierownik kłąnia się klientowi w pas i każe POKowi dokonać zwrotu kasy.
Dwa tygodnie później telefon wraca z naprawy - żeby sklep nie miał straty, telefon odkładany jest na półkę. Funkiel nówka emotka
0 0

aerdna

Cytuj wiadomość#5951135 czwartek, 4 grudzień 2014, 12:15:33
Nie tylko z naprawy, ale też te, co klient zwraca do 7 dni. Nie wiem, czy to jeszcze funkcjonuje, ale funkcjonowało w pewnym markecie.

Powiem tyle - nie kupujcie niczego, co jest o banderolowane białym paskiem (nie wiem jak się nazywa). Typu: telefony stacjonarne, klawiatury i z wyższej półki.

A tel. komórkowe niech Wam poda z gabloty (mniejsze prawdopodobieństwo używanego), niż np. za 10 min, bo musi niby po niego pójść itp. A Was prosi o przejście się po sklepie i wrócenie za 10 min. Nie polecam!
0 0