Reklama na e-Konkursy.info 16.10.19 09:31:27

Wkurza mnie...

|< << < 3686 3687 3688 3689 3690 36913692 3693 3694 3695 3696 > >> >|

freyja88

Cytuj wiadomość#6159352 piątek, 12 luty 2016, 12:34:58
joan napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Bardzo mi przykro...U mnie z pokolenia na pokolenie wszyscy pracują na Grubie...uroki śląska. Mój dziadek był kombajnistą. Zjechal i już nie wyjechał. Moja babcia wyglądała przez okno patrząc czy z autobusu wysiądzie dziadek, Moja mama także i Ja czekam, aż mąż zadzwoni i odmelduje się, że wyjechał...

Mój tata żyje, co nie zmienia faktu, że gdy szłam kopalnianym chodnikiem byłam w szoku, że ktoś może pracować w takich warunkach emotka Żadne pieniądze tego nie zrekompensują.

Tata miał szczęście w nieszczęściu: zdrowie mu bardzo siadło, przeszedł operacje obojga oczu i przyznano mu rentę. Największym fuksiarzem w rodzinie okazał się dziadek (bodajże strzałowy). Zobaczył, jak jego koledzy odkładają przejście na emeryturę, a potem jeden po drugim giną w kopalnianych wypadkach. Zmotywowało to dziadka do zakończenia kariery górnika, gdy tylko przerobił stosowną ilość lat. Nie jeździł na kopalnię ani dnia dłużej, niż było to konieczne.

przepraszam, źle zrozumialam emotka "Był" od razu jedno mi na myśl przynosi. Na dzień dzisiejszy mąż stwierdził, że jeśli dożyje wieku emerytalnego (nie cierpie jak tak mówi....) to będzie chciał pracować dalej, bo kocha pracę górnika. Nigdy tego nie zrozumiem....
0 0

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6159521 piątek, 12 luty 2016, 18:44:13
tomniewkurza napisał(a):

Wkurza mnie zdolnabestia. Uważam,. że nie dorosła do pełnienia funkcji moderatora. Ukarała mnie za "pisanie nie na temat" za to, że zbyt obszernie opisałem nagrodę jaka dotarła. Czy ta dziewczyna się nie wyspała dziś, czy co??? emotka
Wpis jest ściśle na temat! Nie mam sobie nic do zarzucenia. Ludzie umieszczają tam tak lakoniczne informacje, a ja tylko rozwinąłem opis - ale NA TEMAT, do ciężkiej emotka

Ja bym Cię usunęła emotka

A w temacie - urodziny ,znów starsza emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6159528 piątek, 12 luty 2016, 19:03:53
tomniewkurza napisał(a):

Wpis jest ściśle na temat! Nie mam sobie nic do zarzucenia.

http://zapodaj.ne...b0423400bc0.png.html
Moim zdaniem wpis nie jest na temat.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6159537 piątek, 12 luty 2016, 19:20:55
zdolnabestia napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

Wpis jest ściśle na temat! Nie mam sobie nic do zarzucenia.

http://zapodaj.ne...b0423400bc0.png.html
Moim zdaniem wpis nie jest na temat.

emotka Pozostaje posypać głowę popiołem. o TYM wpisie zapomniałem. Macie rację. Przepraszam.
Pomyliły mi się wątki, miałem otwarte dwie zakładki, sądziłem, że to było w rozmowach. emotka
Ponieważ info o karniaku ukazało się zaraz 5 minut po publikacji tego wpisu, sądziłem, że jego dotyczy. Cóż... nie miałem racji. emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6159556 piątek, 12 luty 2016, 19:56:38
6 supermarketów 3 drogerie i 8 mniejszych sklepów i na pytanie o BRYZA VANISH robią takie oczy:  emotka  czy to tak ekskluzywny towar że u mnie w mieście go nie ma emotka  i to mnie dziś wkurza,,.,  emotka
0 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6159574 piątek, 12 luty 2016, 20:34:21
pioge7 napisał(a):

6 supermarketów 3 drogerie i 8 mniejszych sklepów i na pytanie o BRYZA VANISH robią takie oczy:  emotka  czy to tak ekskluzywny towar że u mnie w mieście go nie ma emotka  i to mnie dziś wkurza,,.,  emotka

też się naszukałam
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6159594 piątek, 12 luty 2016, 21:11:45
pioge7 napisał(a):

A masz w okolicy drogerię Koliber lub Laboo? W gazetce mają w promocji małe 1kg Bryzy Vanish, może duże też będą mieć.
0 0

niunia-k

Cytuj wiadomość#6159598 piątek, 12 luty 2016, 21:25:26
pioge7 napisał(a):

A to na jakiś konkurs ?
0 0

kalafior

Cytuj wiadomość#6159608 piątek, 12 luty 2016, 21:36:16
kaskaderka1 napisał(a):

Ja po wypadku mam inne podejście do urodzin - cieszę się z każdych nastepnych urodzin - że udało mi się przeżyć kolejny rok. Nie każdemu jest dane dożyć naszego wieku. I myśle że tak należy myśleć swoich o urodzinach  emotka  Wszystkiego dobrego!
0 0

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6159611 piątek, 12 luty 2016, 21:40:44
kalafior napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Ja po wypadku mam inne podejście do urodzin - cieszę się z każdych nastepnych urodzin - że udało mi się przeżyć kolejny rok. Nie każdemu jest dane dożyć naszego wieku. I myśle że tak należy myśleć swoich o urodzinach  emotka  Wszystkiego dobrego!

Dziękuję emotka za piękne życzenia emotka
Dużo w tym racji co piszesz emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6159624 piątek, 12 luty 2016, 21:57:04
wkurza mnie, że ciągle wydzwania do mnie Curlux, na różne numery i wciskają "super cudowne skarpety z włóknem bambusa za jedyne 9,95 bez kosztów pakowania"  emotka
Oraz różne oferty i zaproszenia na pokazy do Legnicy i Siemianowic Śląskich, a ja nigdy nie byłam w tych miastach. 
Mój telefon jest starszego typu, więc nie mogę zablokować, ale zapisuję ich numery, żeby nie odbierać w przyszłości, W jednym telefonie mam zapisanych 14 numerów różnych naciągaczy i oszustów  emotka emotka
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6159627 piątek, 12 luty 2016, 22:11:11
Vivacia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

Rzygać mi się chce tymi walentynkami!

To poszukaj jakiegoś fajnego chłopaka!

...w domyśle: "może zwrócisz uwagę na basisutek, jestem taki spragniony kobiety emotka

skoro chce Ci rzygać, to niech Ci się zwróci

A to trzeba być singlem, żeby rzygać walentynkami? Ja tam jestem w szczęśliwym związku, a też nimi rzygam.
Wszędzie promocje walentynkowe, wydarzenia walentynkowe, konkursy walentynkowe. Opisz swoją miłość, opisz jak pachnie miłość, jak smakuje miłość, jak poznałaś swoją miłość, jak bardzo i dlaczego kochasz swoją miłość; pokaż na zdjęciu, jak się bardzo kochacie, jak pijecie sobie z dzióbków... Wygraj romantyczny wyjazd, romantyczne kino, romantyczną kolację, romantyczny zestaw do fondue...
Walentynki opanowały świat. Wszyscy zginiemy.

Moim zdaniem należy się cieszyć z Walentynek, weź pod uwagę jak niewiele mamy wesołych, radosnych pełnych miłości świąt. Na każdy kroku coś smutnego, albo kościelnego. Tego brakuję - i jestem na TAK.
Kolorem miłości jest różowy- czerwony to specjalny zabieg, popatrzcie na czakram czerwieni. To seksualność, dlatego dzisiejsze przekazy nastawione na nagość (kipią seksem- przekazy podprogowe, bilbordy itp.) i tak atakują, szczególnie  młodzież. Wszystko oczywiście za przyzwoleniem "jaśnie panujących". Patrząc na inne kultury np. muzułmanki całe się zasłaniają. Długie tematy jak rzeka.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6159629 piątek, 12 luty 2016, 22:15:11

Vivacia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

netka2000 napisał(a):

...w domyśle: "może zwrócisz uwagę na basisutek, jestem taki spragniony kobiety emotka

A to trzeba być singlem, żeby rzygać walentynkami? Ja tam jestem w szczęśliwym związku, a też nimi rzygam.
Wszędzie promocje walentynkowe, wydarzenia walentynkowe, konkursy walentynkowe. Opisz swoją miłość, opisz jak pachnie miłość, jak smakuje miłość, jak poznałaś swoją miłość, jak bardzo i dlaczego kochasz swoją miłość; pokaż na zdjęciu, jak się bardzo kochacie, jak pijecie sobie z dzióbków... Wygraj romantyczny wyjazd, romantyczne kino, romantyczną kolację, romantyczny zestaw do fondue...

Moim zdaniem należy się cieszyć z Walentynek, weź pod uwagę jak niewiele mamy wesołych, radosnych pełnych miłości świąt. Na każdy kroku coś smutnego, albo kościelnego. Tego brakuję - i jestem na TAK.
Kolorem miłości jest różowy- czerwony to specjalny zabieg, popatrzcie na czakram czerwieni. To seksualność, dlatego dzisiejsze przekazy nastawione na nagość (kipią seksem- przekazy podprogowe, bilbordy itp.) i tak atakują, szczególnie  młodzież. Wszystko oczywiście za przyzwoleniem "jaśnie panujących". Patrząc na inne kultury np. muzułmanki całe się zasłaniają. Długie tematy jak rzeka.

Myślałam, że to nigdy nie nastąpi...ale - batistutek - zgadzam się z Tobą  emotka
0 0

Ronja

Cytuj wiadomość#6159631 piątek, 12 luty 2016, 22:22:01
To jest czysto komercyjne święto - każda inna dobra okazja do sprzedania towaru - dlatego co roku mamy te walentynkowe promocje konkursowe. Też nie przepadam ani za słodyczami w nadmiarze, ani różowością, ani tymi tekścikami o miłości (nie piszę). A kiedyś przed erą konkursową emotka  narzekałam tylko, na to że owego dnia nie ma wolnych miejsc w ulubionej kawiarni.
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6159790 sobota, 13 luty 2016, 20:46:14
edzia21 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

netka2000 napisał(a):

Myślałam, że to nigdy nie nastąpi...ale - batistutek - zgadzam się z Tobą  emotka

a jednak.. dzięki emotka
0 0

Paula_Paula

Cytuj wiadomość#6159793 sobota, 13 luty 2016, 20:53:21
a mnie wkurzają loterie!!! Nigdy nic w nich nie wygrałam a zawsze dam się skusić i potem jestem tylko zła na siebie!!!
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6159801 sobota, 13 luty 2016, 21:09:10
Ronja napisał(a):

To jest czysto komercyjne święto - każda inna dobra okazja do sprzedania towaru - dlatego co roku mamy te walentynkowe promocje konkursowe. Też nie przepadam ani za słodyczami w nadmiarze, ani różowością, ani tymi tekścikami o miłości (nie piszę). A kiedyś przed erą konkursową emotka  narzekałam tylko, na to że owego dnia nie ma wolnych miejsc w ulubionej kawiarni.

emotka  A w ogóle polskie (a właściwie słowiańskie) święto zakochanych ma znacznie dłuższą tradycję, nie jest mniej romantyczne ani gorsze, a mimo to od kilkunastu lat promuje się Walentynki- oczywiście z wiadomych względów konsumenckich, bo faktycznie głównym założeniem tego święta jest obdarowywanie się „na hurra”, więc to okazja do wyciągnięcia kasy od sporej części społeczeństwa. Tak jesteśmy zafascynowani zachodnią i amerykańską kulturą, że zapominamy o własnej - „cudze chwalimy, swego nie znamy”
Oczywiście jestem za miłością, kochaniem się, mówieniem sobie miłych słów ale niekoniecznie grupowym i podszytym kupieckimi  akcjami, jest mi o wiele milej wówczas, gdy mój mąż zaprosi mnie na kolację, wręczy bukiecik czy da buziaka sam z siebie (powiedzmy z potrzeby serca i duszy emotka ),  a nie dlatego że  reklamy, witryny sklepowe, bilbordy i inne media mówią, że tak musi. No ale zgodnie z wszechobecnymi zaleceniami zapewne ja i moje córeczki jutro też dostaniemy jakieś słodkie serca emotka  
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6159867 niedziela, 14 luty 2016, 11:51:30
defed napisał(a):

freyja88  - zazdroszczę Ci - kopalnia możliwości konkursowych, ciachnij selfie albo coś  emotka

jasne emotka Właśnie pakuję fioletową krowę emotka
0 0

milax88

Cytuj wiadomość#6159892 niedziela, 14 luty 2016, 13:20:30
Wkurza mnie, że Opla Inignię z Loterii Paragonowej wygrała koleżanka byłej minister finansów. emotka
Nie wierzę w takie przypadki.
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6159895 niedziela, 14 luty 2016, 13:29:54
milax88 napisał(a):

Wkurza mnie, że Opla Inignię z Loterii Paragonowej wygrała koleżanka byłej minister finansów. emotka
Nie wierzę w takie przypadki.

równie mało prawdopodobne było to że kiedyś jedna osoba, w odstępie 2 tygodni trafiła 2 razy szóstkę w Lotto. Ale jednak się udało.
0 0
|< << < 3686 3687 3688 3689 3690 36913692 3693 3694 3695 3696 > >> >|