Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Gość

Cytuj wiadomość#6245785 czwartek, 25 sierpień 2016, 09:03:26
trebor1 napisał(a):

Pomysł na pewno nie jest autorski tylko zaczerpnięty z sieci,
ale to z oranżadą mu nie wyszło, zamiast nóżka prawa, poszła lewa -
i zjecie przez to daje d... , dosłownie i w przenośni emotka

Z tą oranżadą to i jakiś już widać przemęczony od tego leżenia i trawa wyblakła już przez tyle lat emotka
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6245787 czwartek, 25 sierpień 2016, 09:12:25
Wy nie na czasie.
Teraz co innego zaczyna posyłać  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6245788 czwartek, 25 sierpień 2016, 09:22:21
assal napisał(a):

Wy nie na czasie.

tak? to dawaj emotka  popatrzymy 

Gość

Cytuj wiadomość#6245795 czwartek, 25 sierpień 2016, 09:40:41
http://www.fakt.p...uje-produkty/8rsy6n1
trują nas, a później płacz, bo antybiotyki już nie działają! O ile więcej tego było, że aż wycofali? Ile zjedliśmy?
Animex, znany producent wędlin wycofuje ze sklepów niektóre partie swoich produktów. Chodzi nawet o kilkadziesiąt partii kiełbas, kaszanek, kabanosów czy szynek, w których przekroczone zostały normy antybiotyku doksycyklina – informuje Wirtualna Polska. Według portalu produkty trafiły do dużych sieci handlowej i część zapewne została zjedzona przez nieświadomych klientów!
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6245797 czwartek, 25 sierpień 2016, 09:52:43
zwierzyniec napisał(a):

trują nas, a później płacz, bo antybiotyki już nie działają! O ile więcej tego było, że aż wycofali? Ile zjedliśmy?
Animex, znany producent wędlin wycofuje ze sklepów niektóre partie swoich produktów. Chodzi nawet o kilkadziesiąt partii kiełbas, kaszanek, kabanosów czy szynek, w których przekroczone zostały normy antybiotyku doksycyklina – informuje Wirtualna Polska. Według portalu produkty trafiły do dużych sieci handlowej i część zapewne została zjedzona przez nieświadomych klientów!

Zauważ, że nie chodzi o to, iż w mięsie są antybiotyki - bo znajdują się tam non stop! Zwierzęta są eksploatowane w stresie, ekstremalnie stłoczone, stoją we własnym g*, świata na oczy nie widzą, więc żeby nie zdechły przed planowanym terminem, ciągle dostają antybiotyki. Tutaj piszą tylko o tym, że normy zostały PRZEKROCZONE = konsument zeżarł więcej antybiotyków, niż mu wolno według tabelki Pana Wiesia. I tak to właśnie wygląda.

Gość

Cytuj wiadomość#6245809 czwartek, 25 sierpień 2016, 10:13:25
ziolko napisał(a):

assal napisał(a):

Wy nie na czasie.

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6245828 czwartek, 25 sierpień 2016, 10:36:51
joan napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

Zauważ, że nie chodzi o to, iż w mięsie są antybiotyki - bo znajdują się tam non stop! Zwierzęta są eksploatowane w stresie, ekstremalnie stłoczone, stoją we własnym g*, świata na oczy nie widzą, więc żeby nie zdechły przed planowanym terminem, ciągle dostają antybiotyki. Tutaj piszą tylko o tym, że normy zostały PRZEKROCZONE = konsument zeżarł więcej antybiotyków, niż mu wolno według tabelki Pana Wiesia. I tak to właśnie wygląda.

Wiem o tym i mięsa i wyrobów właściwie nie jem, właśnie ze względu na cierpienie braci mniejszych. Mam zwierzęta - im kupuję, dzieli do zamrożenia mój mąż, bo jak spojrzałam  na wołowe serce... popłakałam się - ja stara baba... A ryby? Tu np. artykuł o przemysłowym chowie łososi - to samo - ferma emotka
http://www.polity...sosie-norweskie.read
joan 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6245929 czwartek, 25 sierpień 2016, 13:37:06
Wkurza mnie Poczta Polska! Najpierw zaśpiewali mi 103 złote za wysłanie przesyłki pobraniowej o wadze 0,5 kg. A teraz okazało się, że Pani źle wprowadziła dane do systemu. Na potwierdzeniu nadania jak byk stoi słownie i w cyfrach kwota: 2300,00 zł dwa tysiące trzysta złotych. A sprawdzam teraz na monitoringu i kwota pobrania: 230 zł emotka
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6245941 czwartek, 25 sierpień 2016, 14:05:08
logos89 napisał(a):

ziolko napisał(a):

assal napisał(a):

Wy nie na czasie.

O! rozochocił Adaś wygranymi jedną fotką emotka  i poszedł dalej, ale nadal się ukrywa emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6245944 czwartek, 25 sierpień 2016, 14:06:56
Lepiej zasłonić oczy okularami niż całą głowę kartonem  emotka

kalka

Cytuj wiadomość#6245951 czwartek, 25 sierpień 2016, 14:11:04
emotka   emotka  
0 0

madzia34

Cytuj wiadomość#6245955 czwartek, 25 sierpień 2016, 14:13:36
wkurza mnie moj bałagan w moich paragonach:(   zbieram te na loterie paragonowa i teraz nie mge nzaleźć tego na kamis z nzem:(
pewnie przepadnie...nóz znaczy:)
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6245972 czwartek, 25 sierpień 2016, 14:44:02
Wkurza mnie od kilkunastu dni plaga "kupujących" na allegro, którzy chcą mnie przekręcić z tą wysyłką poza granice kraju, a później mi pewnie przelew z konta zniknie- wcześniej tacy ludzie do mnie nie pisali, a teraz plaga.
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6245982 czwartek, 25 sierpień 2016, 14:57:41
http://www.mocodvmax.pl/fotografia
zdjęcia tygodniowe i dzienne
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6245990 czwartek, 25 sierpień 2016, 15:12:58
visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie od kilkunastu dni plaga "kupujących" na allegro, którzy chcą mnie przekręcić z tą wysyłką poza granice kraju, a później mi pewnie przelew z konta zniknie- wcześniej tacy ludzie do mnie nie pisali, a teraz plaga.

emotka  Jak to zniknie? Zaksięgowany przelew nie może zniknąć  emotka  O co więc chodzi? emotka  
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6245991 czwartek, 25 sierpień 2016, 15:14:15
kalka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

emotka  Jak to zniknie? Zaksięgowany przelew nie może zniknąć  emotka  O co więc chodzi? emotka  

u mnie to samo normalnie już 10 kupujących chce mnie zrobić na przekręt Nigeryjski szok
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6245998 czwartek, 25 sierpień 2016, 15:21:31
barcza napisał(a):

kalka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

u mnie to samo normalnie już 10 kupujących chce mnie zrobić na przekręt Nigeryjski szok

Też tak miałam - najlepiej nie odpowiadać na takie podejrzane emaile, pisane niby po polsku.
Wydaje mi się, że kolejny etap to email od allegro - informacja o zawieszeniu konta i link który kieruje do strony wyłudzającej hasło. Tym sposobem podszywają się pod kolejnego allegrowicza i "kupują" kolejne przedmioty z wysyłką poza granice i "gwarancją zapłaty przez bank". 
Generalnie bardzooo mnie to wkurza:(
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6246006 czwartek, 25 sierpień 2016, 15:39:20
kalka napisał(a):

O! rozochocił Adaś wygranymi jedną fotką emotka  i poszedł dalej, ale nadal się ukrywa emotka

tu akurat trochę go poprę. Moja uroda jest raczej "radiowa" i nigdy bym nie wygrała konkursu pokazując całą gębę. A z okularami jest całkiem znośnie, może kiedyś coś wpadnie jak u Adasia..
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6246009 czwartek, 25 sierpień 2016, 15:48:44
Slonecznik1309: O to mi chodziło. Ciekawe, czy w Liptonie też się sprawdzi  emotka
0 0

galenka

Cytuj wiadomość#6246011 czwartek, 25 sierpień 2016, 15:50:11
Frama napisał(a):

barcza napisał(a):kalka napisał(a):visserarthur napisał(a):Wkurza mnie od kilkunastu dni plaga "kupujących" na allegro, którzy chcą mnie przekręcić z tą wysyłką poza granice kraju, a później mi pewnie przelew z konta zniknie- wcześniej tacy ludzie do mnie nie pisali, a teraz plaga.  Jak to zniknie? Zaksięgowany przelew nie może zniknąć   O co więc chodzi?  u mnie to samo normalnie już 10 kupujących chce mnie zrobić na przekręt Nigeryjski szokTeż tak miałam - najlepiej nie odpowiadać na takie podejrzane emaile, pisane niby po polsku.Wydaje mi się, że kolejny etap to email od allegro - informacja o zawieszeniu konta i link który kieruje do strony wyłudzającej hasło. Tym sposobem podszywają się pod kolejnego allegrowicza i "kupują" kolejne przedmioty z wysyłką poza granice i "gwarancją zapłaty przez bank". 
Generalnie bardzooo mnie to wkurza:(

wystawiłam konsolę i też z dziesięć pytań o wysyłkę za granicę, a po próbie dogadania się mejle z "gwarancją zapłaty przez bank", że też człowiek ciągle musi być czujny
0 0