Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 3826 3827 3828 3829 3830 38313832 3833 3834 3835 3836 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6226397 czwartek, 7 lipiec 2016, 15:15:46
monkakk napisał(a):

Powinno być widoczne jaki nick dał lajka albo nie emotka  

właśnie planuję dodać taką opcję...

albo może zostawię samego kciuka w górę?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6226402 czwartek, 7 lipiec 2016, 15:17:35
pionas napisał(a):

monkakk napisał(a):

A w ogóle co ma na celu ta opcja? Dostanę 10 lajków i co? Albo 10 minusów i co? Bo jak mamy coś do kogoś to zgłaszamy post moderatorom a co mają za zadanie te łapki? 

pionas

Cytuj wiadomość#6226407 czwartek, 7 lipiec 2016, 15:25:01
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

monkakk napisał(a):

A w ogóle co ma na celu ta opcja? Dostanę 10 lajków i co? Albo 10 minusów i co? Bo jak mamy coś do kogoś to zgłaszamy post moderatorom a co mają za zadanie te łapki? 

zamiast ciągłego spamowania w stylu dzięki, super etc to po prostu łapka w górę, jeśli chodzi o łapki w dół to planowałem zrobić coś takiego że np. przy 5 czerwonych łapkach treść jest ukrywana...
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6226408 czwartek, 7 lipiec 2016, 15:25:50
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

monkakk napisał(a):

A co z tymi, które już się pojawiły? Ta druga propozycja bardzo mi się podoba, bo ja często piszę komuś po prostu: "Zgadzam się", niepotrzebnie pewnie tym spamując. emotka

Dokładnie emotka łapka w górę jako potwierdzenie "ok" itp. z widocznością kto żeby też było wiadomo kto się zgadza czy też potwierdza.

A  łapki w dół - jak muszą być -  to również z widocznością kto, myślę że będzie ich wtedy duuużo mniej. Bo anonimowość daje duże pole do popisu emotka  dla tych odważnych zza monitora emotka

bethan

Cytuj wiadomość#6226409 czwartek, 7 lipiec 2016, 15:26:12
pionas napisał(a):

monkakk napisał(a):

I od razu skończy się klikanie  emotka

bethan

Cytuj wiadomość#6226412 czwartek, 7 lipiec 2016, 15:27:14
pionas napisał(a):

jeśli chodzi o łapki w dół to planowałem zrobić coś takiego że np. przy 5 czerwonych łapkach treść jest ukrywana...

Moim zdaniem bez sensu emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6226417 czwartek, 7 lipiec 2016, 15:36:58
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

monkakk napisał(a):

zamiast ciągłego spamowania w stylu dzięki, super etc to po prostu łapka w górę, jeśli chodzi o łapki w dół to planowałem zrobić coś takiego że np. przy 5 czerwonych łapkach treść jest ukrywana...

Aha, no to jeśli taki ma być tego zamysł to chyba dobre... Ale loginy obowiązkowe... Kto co dał, np. Po najechaniu, i czy dałoby się dac łapkę żeby strona się nie ładowała od nowa tylko np. Tak jak na fb klikasz i już, beż ładowania strony... Sorki że tu ale nie wiem gdzie pisać o tym emotka  
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6226445 czwartek, 7 lipiec 2016, 16:24:15
Jestem wkurzona sama na siebie, robiłam zakupy na konkurs bakalland i w sklepie na szybko liczyłam, wrociłam do domu a tam zamiast sumy 15 zł 14,75  emotka  Co prawda większosc produktów sie przyda, ale brałam specjalnie droższe marki Delecta  emotka
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6226590 czwartek, 7 lipiec 2016, 23:17:34
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

monkakk napisał(a):

Według mnie bez sensu. Przecież wszędzie są osoby, które dla zasady poklikają łapki w dół dlatego, bo: 1. mają zły humor, 2. kogoś nie lubią, 3. ktoś nie postawił kropki, ... 99. ktoś za dużo/mało napisał.
Będziemy się wkurzać, gdy ktoś zada pytanie, a dla zabawy 5 osób mu da łapkę w dół i ukryje pytanie...
0 0

jomajd86

Cytuj wiadomość#6226606 czwartek, 7 lipiec 2016, 23:46:09
madzia1-s napisał(a):

Jestem wkurzona sama na siebie, robiłam zakupy na konkurs bakalland i w sklepie na szybko liczyłam, wrociłam do domu a tam zamiast sumy 15 zł 14,75  emotka  Co prawda większosc produktów sie przyda, ale brałam specjalnie droższe marki Delecta  emotka

co to za konkurs? nie mogę na tel dokopać się w bazie
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6226628 piątek, 8 lipiec 2016, 07:32:36
ondine napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

monkakk napisał(a):

Według mnie bez sensu. Przecież wszędzie są osoby, które dla zasady poklikają łapki w dół dlatego, bo: 1. mają zły humor, 2. kogoś nie lubią, 3. ktoś nie postawił kropki, ... 99. ktoś za dużo/mało napisał.
Będziemy się wkurzać, gdy ktoś zada pytanie, a dla zabawy 5 osób mu da łapkę w dół i ukryje pytanie...

5 to dla przykładu, liczba ta może być inna, ale dopiero to by wyszło w praniu...
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6226630 piątek, 8 lipiec 2016, 07:38:04
jomajd86 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Delecta, loteria a nie konkurs, smolar: https://www.e-kon...ca.html#.V3873vDo6rU
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6226632 piątek, 8 lipiec 2016, 07:58:08
defed napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Delecta, loteria a nie konkurs, smolar: http://www.e-konk...ca.html#.V3873vDo6rU

A ja kupuję na pamięć za 18  emotka  i po co przepłacam ? Wrrrr... 
0 0

do.ta.3

Cytuj wiadomość#6226638 piątek, 8 lipiec 2016, 08:22:29
wkurza mnie ten numer telefonu 12 656 24 81 od 6 dzwonią co godzinę 
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6226722 piątek, 8 lipiec 2016, 10:55:40
pioge7 napisał(a):

teodozja napisał(a):

Nie podobają mi się te laiki. Nikt chyba nie lubi być oceniany emotka

Osobiście mnie też się to nie podoba, miejmy nadzijeę że pionas szybko je usunie z forum  emotka

też mi się nie podoba i też jestem za usunięciem z forum nie widzę potrzeby, za dodanie postu mamy punkty potem je zamieniamy na koniczynki a za łapki co i czemu ma to służyć
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6227006 piątek, 8 lipiec 2016, 18:47:18
mam dzisiaj zły dzień emotka ukochany w pracy i się pocieszam tymi głupimi Laysami i piwem, strasznie mnie to wkurza!!!
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6227033 piątek, 8 lipiec 2016, 20:16:52
Wkurza mnie zapach mydła od Bioline, tak mi to śmierdzi,że masakra...:P Dziś już było na maksa,więc powiedziałam mu baj baj .
0 0

dydys

Cytuj wiadomość#6227035 piątek, 8 lipiec 2016, 20:34:19
... przedłużanie konkursów  emotka  Człowiek nastawia się na konkretną datę, a tu jeszcze tydzień starania i czekania... a konkurencja rośnie  emotka
dydys 0

Gość

Cytuj wiadomość#6227043 piątek, 8 lipiec 2016, 21:04:14
pionas napisał(a):

ondine napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

monkakk napisał(a):

5 to dla przykładu, liczba ta może być inna, ale dopiero to by wyszło w praniu...

dokładnie ondine ma rację, co już widać po minusach na forum... super pomysł z zostawieniem tylko łapki z plusem  emotka  zielona, optymistyczna, idealnie pasująca do tego forum   emotka  to nie miejsce dla hejterów  emotka  na szczęście po zmianie ustawy o policji namierzenie takich to pikuś  emotka  http://natemat.pl...sie-z-konsekwencjami   ja w ogóle nie uważam wypowiedzi z fałszywych/anonimowych kont  emotka  odważny? odważna? to pisz z prawdziwego  emotka

aurora81

Cytuj wiadomość#6227073 piątek, 8 lipiec 2016, 22:43:45
BRICOMARCHE!!!!! emotka
|< << < 3826 3827 3828 3829 3830 38313832 3833 3834 3835 3836 > >> >|