szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6407561
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7760
    Z nami od: 01.09.2010
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

nkba napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Moje dziecko nie chce zasnąć w łóżeczku, ale z chęcią śpi na dywanie. Jestem zmuszona leżakować razem z nią, a potem ją przenieść...  emotka emotka Może ktoś podsunie jaki może być tego powód ;(

Podejrzewam, że na dywanie leżysz obok niej, a w łóżeczku nie emotka A maleństwo chce z Tobą emotka

dokładnie emotka
    Liczba plusów to: dwaburekoty, nkba Liczba minusów to: 0

Szukam bonów do IKEA- wymiana, kupno

Cytuj wiadomość #6407563
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4184
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

justfine napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Wkurza mnie Orange niesamowicie. Kupiłem sobie ostatnio starter od nich do konkursowego telefonu (a wcześniej miałem wszystkie z Playa i Virgin) i cholera tylko na to pieprzone Orange przychodzą codziennie jakieś smsy od wróżek i inne gówna! Jak to usunąć? jak zablokuję numery premium, to z konkursów też zablokuję... Da się tego jakoś pozbyć? 73020, 73099 takie numery to wysyłają.

ja walcze virgin  nie można wysłać esek premium emotka

a ja zamówiłam sobie starter virgin:(

Udało Wam się coś osiągnąć z Virgin? U mnie próbowali już chyba wszystkiego, łącznie z restartem ustawień na platformie, i nadal nic. Kasa jest, blokad brak, a smsów premium jak nie wysyłało, tak nie wysyła.

u mnie n virgin tez nie wysylalo, ostatnio nic nie probowalam, ale chyba znow musze sprobowac aby zobaczyc czy to wogole ma sens...natomiast na stary numer virgina wszystko jest ok (tzn wysylanie tak)
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6407574
    Kobieta frodo

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2129
    Z nami od: 28.12.2010
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

emotka emotka emotka wkurza mnie potwornie skala zjawiska, jakim jest NIEROZUMIENIE rzeczy i zjawisk oczywistych. emotka emotka emotka Dlaczego świat jest przepełniony niesamodzielnymi matołami?! emotka

W kwestii pocieszenia: moja sąsiadka ciągle czepia się wszystkich, że zapalają światło na klatce jak jest jasno i wciąż chodzi po piętrach i sprawdza czy przypadkiem światło się gdzieś nie pali... Pragnę nadmienić, że mamy czujniki ruchu, które włączają światło, ale ona najwyraźniej nie może pojąć, że chodząc po klatce sama włącza światło, normalnie masakra emotka
    Liczba plusów to: awi, joan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6407576
    Kobieta taalvikki

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 942
    Z nami od: 31.08.2012

Powrót do góry

dwaburekoty napisał(a):

Moje dziecko nie chce zasnąć w łóżeczku, ale z chęcią śpi na dywanie. Jestem zmuszona leżakować razem z nią, a potem ją przenieść...  emotka emotka Może ktoś podsunie jaki może być tego powód ;(

powód jest taki, że dziecko woli spać na dywanie, tak samo jak koty wolą pudełka, a nie nowe legowiska. emotka
    tak, czy tak, proponuję może zrobić dziecku niskie legowisko, np materac zamiast całego łóżeczka.
    Liczba plusów to: @gnieszk@ Liczba minusów to: 0

we must suffer to free our pain

Cytuj wiadomość #6407579
    Kobieta frodo

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2129
    Z nami od: 28.12.2010
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

frodo napisał(a):

cb656 napisał(a):

wkurza mnie potwornie skala zjawiska, jakim jest NIEROZUMIENIE rzeczy i zjawisk oczywistych.

W kwestii pocieszenia: moja sąsiadka najwyraźniej nie może pojąć, że chodząc po klatce sama włącza światło, normalnie masakra

Cóż... NIE pocieszasz mnie. Potęgujesz jeszcze skalę, dobijasz mnie emotka emotka ...dobijasz mnie głównie faktem, że w całym bloku nie znalazł się ANI JEDEN sąsiad, który babie by wyjaśnił, co się dzieje ze światłem. AAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! emotka emotka

Mam pewne obawy, że to nic nie pomoże...
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6407589
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7760
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

taalvikki napisał(a):

powód jest taki, że dziecko woli spać na dywanie, tak samo jak koty wolą pudełka, a nie nowe legowiska. emotka
    tak, czy tak, proponuję może zrobić dziecku niskie legowisko, np materac zamiast całego łóżeczka.

a to sam dywan nie wystarczy? dookoła położyć poduszki, by sie z tego dywanu nie sturlała i gitara emotka  kij, że po podłodze "ciągnie", zahartuje się. emotka

Szukam bonów do IKEA- wymiana, kupno

Cytuj wiadomość #6407609
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 460
    Z nami od: 04.12.2016
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

dolly napisał(a):

kij, że po podłodze "ciągnie", zahartuje się.

O nią bym się nie martwiła emotka . Zgodnie z zaleceniami ze szkoły rodzenia i szpitala wychowujemy ją w tzw. zimnym chowie. Urodzona pod koniec października, całą zimę w dzień spała w gondolce na dworze, a nocą w jej pokoju byliśmy zmuszeni utrzymywać temperaturę ok. 15-16 stopni. I w zasadzie na dobre jej to wyszło, bo w ciągu 11 miesięcy zaledwie dwa razy miała katar (bo ktoś wcześniej w domu chorował) i raz wysoką temperaturę (ale to wg lekarza byl wirus spowodowany ciągłym całowaniem jej po rękach. Nie jestem lekarzem, ale porównując do pozostałych dzieci w rodzinie i znajomych, to chyba dobry wynik. Bardziej martwię się o swoją wygodę, bo już mnie kości od leżenia na dywanie bolą, bo o przeniesieniu ją do naszego łóżka nie ma mowy....

audaces fortuna iuvat

Nikt tak nie uczy cierpliwości jak małe dziecko i oczekiwanie na wyniki konkursów.

Cytuj wiadomość #6407620
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 822
    Z nami od: 19.05.2014
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

dwaburekoty napisał(a):

dolly napisał(a):

kij, że po podłodze "ciągnie", zahartuje się.

O nią bym się nie martwiła emotka . Zgodnie z zaleceniami ze szkoły rodzenia i szpitala wychowujemy ją w tzw. zimnym chowie. Urodzona pod koniec października, całą zimę w dzień spała w gondolce na dworze, a nocą w jej pokoju byliśmy zmuszeni utrzymywać temperaturę ok. 15-16 stopni. I w zasadzie na dobre jej to wyszło, bo w ciągu 11 miesięcy zaledwie dwa razy miała katar (bo ktoś wcześniej w domu chorował) i raz wysoką temperaturę (ale to wg lekarza byl wirus spowodowany ciągłym całowaniem jej po rękach. Nie jestem lekarzem, ale porównując do pozostałych dzieci w rodzinie i znajomych, to chyba dobry wynik. Bardziej martwię się o swoją wygodę, bo już mnie kości od leżenia na dywanie bolą, bo o przeniesieniu ją do naszego łóżka nie ma mowy....

może faktycznie materacyk na podłodze zda egzamin, warto spróbować...
    Liczba plusów to: dwaburekoty Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6407630
    Kobieta -Violka-

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 549
    Z nami od: 26.12.2015
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

frodo napisał(a):

cb656 napisał(a):

frodo napisał(a):

cb656 napisał(a):

wkurza mnie potwornie skala zjawiska, jakim jest NIEROZUMIENIE rzeczy i zjawisk oczywistych.

W kwestii pocieszenia: moja sąsiadka najwyraźniej nie może pojąć, że chodząc po klatce sama włącza światło, normalnie masakra

Cóż... NIE pocieszasz mnie. Potęgujesz jeszcze skalę, dobijasz mnie emotka emotka ...dobijasz mnie głównie faktem, że w całym bloku nie znalazł się ANI JEDEN sąsiad, który babie by wyjaśnił, co się dzieje ze światłem. AAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! emotka emotka

Mam pewne obawy, że to nic nie pomoże...

A światełko w lodówce już rozkminiła?  emotka
    Liczba plusów to: venikaaa, frodo, joan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6407633
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1276
    Z nami od: 16.04.2015
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

frodo napisał(a):

cb656 napisał(a):

emotka emotka emotka wkurza mnie potwornie skala zjawiska, jakim jest NIEROZUMIENIE rzeczy i zjawisk oczywistych. emotka emotka emotka Dlaczego świat jest przepełniony niesamodzielnymi matołami?! emotka

W kwestii pocieszenia: moja sąsiadka ciągle czepia się wszystkich, że zapalają światło na klatce jak jest jasno i wciąż chodzi po piętrach i sprawdza czy przypadkiem światło się gdzieś nie pali... Pragnę nadmienić, że mamy czujniki ruchu, które włączają światło, ale ona najwyraźniej nie może pojąć, że chodząc po klatce sama włącza światło, normalnie masakra emotka

To ja pocieszę Ciebie. Pracuję w zakładzie elektrycznym i bardzo często zgłaszają się do nas osoby wręcz z pretensjami i całą wiązanką epitetów pod naszym adresem w związku z magicznym działaniem czujników ruchu. A reklamacja zwykle brzmi tak: wystawiłam głowę na klatkę, nikogo tam nie było, a światło się świeciło. Inny typ reklamacji: chcę żeby światło przed moimi drzwiami zaświeciło się zanim ja otworze drzwi, bo pies się boi. Pamiętam również panią, która w nocy pilnowała swojego licznika usilnie twierdząc, że ktoś kradnie jej prąd. Wzywała różne firmy, energetykę i nic. Ona wciąż uważała, że ktoś kradnie jej prąd, bo licznik się w nocy kręci. Na pytanie jak pilnuje tego licznika odpowiedziała: no siedzę przy lampce i słucham radia maryja, ale to prądu nie pobiera.
    Liczba plusów to: zezowaty_kot, Agnes, venikaaa, frodo, @gnieszk@ [więcej] Liczba minusów to: 0

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6407652
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1276
    Z nami od: 16.04.2015
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Inny typ reklamacji: chcę żeby światło przed moimi drzwiami zaświeciło się zanim ja otworze drzwi, bo pies się boi.

To akurat działa od samego początku w znanym mi osobiście domu - mieszkańcy mają wewnątrz mieszkań przycisk zapalający światło na korytarzu bez konieczności otwierania drzwi. Było zainstalowane "fabrycznie" od nowego, w trakcie stawiania budynku (lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku). Lokator może zapalić światło na korytarzu, by na przykład zobaczyć przez wizjer, kto się w nocy dobija, albo zapalić wieczorem, zanim wyjdą z psem na spacer.

Mam na myśli lampy z czujnikami ruchu. Więc jeśli ktoś się kręci to światło jest zapalone. Nie ma opcji łażenia po ciemku. emotka  

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość #6407692
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4851
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

Klient naszej kancelarii bezwzględnie zażądał obniżenia taksy w aktualnie odczytywanym akcie o 15 procent, bo moja siostra zrobiła w nim kilka nieistotnych literówek.Ojciec się wkurzył na mnie,że nie sprawdziłam po niej tego napisanego aktu wcześniej i zgodził się na obniżenie kwoty emotka No ludzie święci, nikt nie jest nieomylny i między innymi właśnie w tym celu są akty notarialne odczytywane,aby na miejscu wyłapać ewentualne błędy.Ponadto przyszła inna Klientka donieść nam dokumenty do aktu i koniecznie chciała rozmawiać tylko z osobą, z którą rozmawiała wcześniej, bo "my się przecież na niczym nie znamy i w ogóle nie wiemy, o co chodzi".Nic nie pomogły tłumaczenia,że wspólniczka ojca jest na urlopie, ale pracownice biura są "w temacie",ech.Co za parszywy dzień emotka

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #6407707
    Kobieta nkba

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1123
    Z nami od: 22.12.2015
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Klient naszej kancelarii bezwzględnie zażądał obniżenia taksy w aktualnie odczytywanym akcie o 15 procent, bo moja siostra zrobiła w nim kilka nieistotnych literówek. No ludzie święci, nikt nie jest nieomylny

Mo ludzie święci, jeśli prawnik nie zdaje sobie sprawy z tego, że DOKUMENT tej rangi nie ma prawa zawierać skreśleń i poprawek... emotka Ręce opadają. emotka

Z całą sympatią dla Ciebie Cudaczku muszę się zgodzić z cb656 emotka
    Liczba plusów to: @gnieszk@, ace, cb656, dwaburekoty Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6407716
    Kobieta azaflora

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 291
    Z nami od: 24.03.2010
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

nkba napisał(a):

cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Klient naszej kancelarii bezwzględnie zażądał obniżenia taksy w aktualnie odczytywanym akcie o 15 procent, bo moja siostra zrobiła w nim kilka nieistotnych literówek. No ludzie święci, nikt nie jest nieomylny

Mo ludzie święci, jeśli prawnik nie zdaje sobie sprawy z tego, że DOKUMENT tej rangi nie ma prawa zawierać skreśleń i poprawek... emotka Ręce opadają. emotka

kiedyś człowiek od wymiany okien był zbulwersowany, bo nie chciałam podpisać umowy: literówka włączone - wyłączone, a przecież on taki wzór umowy stosuje od lat i nikt nie kwestionował, tylko ja mam jakieś obiekcje  emotka . Z literówki wynikało, że nie mam prawa do żadnej reklamacji, czytanie popłaca  emotka
    Liczba plusów to: cb656, nkba Liczba minusów to: 0

http://swpanel.pl/rejestracja?ref=62637
    zapraszam do rejestracji - płatne ankiety emotka

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6407721
    Kobieta 79magda

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4718
    Z nami od: 05.02.2009
    Konkursy dodane: 13

Powrót do góry

Tyle deskorolek i żadna moja emotka wkurza mnie to, że jeszcze ciągle bywa mi smutno z powodu "wielkiego niewygrania" emotka  

Cytuj wiadomość #6407810
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Powrót do góry

nkba napisał(a):

cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

No tak, zgadzam się z Wami,ale ten dokument jeszcze nie był oryginalną i ostateczną wersją- podpisaną i opieczętowaną, która "wyszła" już z kancelarii.Często bywa tak,że ludzie dopiero na akt donoszą różne dokumenty, podają swoje drugie imiona/ imiona rodziców/PESELE i my na tzw. wersji roboczej to poprawiamy- to, co akt nieważny, bo poprawiony w brudnopisie, tak?.Najgorzej jak ludzie wypowiadają się na temat czegoś, o czym nie mają zielonego pojęcia,ech.

"Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #6407817
    Kobieta margo96

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 129
    Z nami od: 17.01.2016

Powrót do góry

cherry_coke napisał(a):

frodo napisał(a):

cb656 napisał(a):

To ja pocieszę Ciebie. Pracuję w zakładzie elektrycznym i bardzo często zgłaszają się do nas osoby wręcz z pretensjami i całą wiązanką epitetów pod naszym adresem w związku z magicznym działaniem czujników ruchu. A reklamacja zwykle brzmi tak: wystawiłam głowę na klatkę, nikogo tam nie było, a światło się świeciło. Inny typ reklamacji: chcę żeby światło przed moimi drzwiami zaświeciło się zanim ja otworze drzwi, bo pies się boi. Pamiętam również panią, która w nocy pilnowała swojego licznika usilnie twierdząc, że ktoś kradnie jej prąd. Wzywała różne firmy, energetykę i nic. Ona wciąż uważała, że ktoś kradnie jej prąd, bo licznik się w nocy kręci. Na pytanie jak pilnuje tego licznika odpowiedziała: no siedzę przy lampce i słucham radia maryja, ale to prądu nie pobiera.

Zainspirowałaś mnie - idę reklamować moją lodówkę, bo co otworzę drzwi - światło się świeci, no jak to? Może coś ugram emotka
    Liczba plusów to: teodozja, ludzka_istota, cudaczek121, staszek Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6407892
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

No tak, zgadzam się z Wami (...) to, co akt nieważny, bo poprawiony w brudnopisie, tak?.Najgorzej jak ludzie wypowiadają się na temat czegoś, o czym nie mają zielonego pojęcia,ech.

Ech... emotka Kilka spraw w jednym wpisie załatwiłaś. emotka Początkowo wcale nie napisałaś, że to brudnopis, więc odniosłem się do reszty wieści.
    Teraz z kolei piszesz, że jednak zgadzasz się z naszymi uwagi, co już zupełnie mąci mi w głowie, bo w zestawieniu całości, to nie wiem, z czym tak naprawdę się zgadzasz, a z czym nie.
    Co do kwestii, że ludzie nie mają o czymś pojęcia, całkowicie się zgadzam emotka zwłaszcza, że udowadniasz to na przykładzie w powyższym zdaniu - stawiając kropkę po znaku zapytania i nie zostawiając po niej spacji przed następnym zdaniem, pokazujesz, że pojęcie o zasadach pisowni jakoś Cię opuściło. Oczywiście pewnie na chwilę i zaraz wróci, o co już biegnę się pomodlić. emotka emotka

Czepiasz się jak zwykle i o wszystko, w czym zupełnie przypominasz moich rodziców.Boże, nawet w Internecie nie zaznam spokoju emotka
    Liczba plusów to: mia, -Violka-, andii, slonko365, androm, synk Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6408141
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czepiasz się jak zwykle i o wszystko, w czym zupełnie przypominasz moich rodziców.Boże, nawet w Internecie nie zaznam spokoju emotka

emotka ojtam, ojtam. Człowiek dorosły, wykształcony (a za takiego się uważasz) powinien umieć zachować większy dystans i swoje błędy, które są bezsporne, powinien wziąć na klatę, choćby to była nawet taka delikatna, kobieca klata cudaczka emotka P.S. Wracając do gościa, któremu nie podobało się, że ma płacić za pracę z błędami - stoję całkowicie po jego stronie, bo też nie cierpię bylejakości. Jak już coś robić, (a jeszcze biorąc za to niemałe pieniądze - przecież prawnicy to zdziercy, jakich świat nie widział emotka ) to robić dobrze. Jak ktoś z teamu nie umie, to drugi z tego samego teamu powinien go sprawdzać i tak do skutku. Ja wychodzę z założenia, że płacę i wymagam.
    P.P.S. Ja też się cieszę, że nie jesteś moim dzieckiem. emotka Przynajmniej mogę z oddali na to wszystko się wypiąć i wyśmiać, a nie przejmować, że moja córeczka jest jakaś taka no właśnie cudaczkowa emotka

Mnie się wydaje,że to Ty pisałeś ostatnio na forum,że przez jakiś miesiąc wpisywałeś w formularzach konkursowych swój własny numer telefonu, w którym przez pomyłkę robiłeś czeski błąd, bo poprzestawiałeś literki,więc nikt nie jest nieomylny emotka Jeśli jednak pomyliłam osoby z forum i to nie dotyczyło Ciebie z tą pomyłką w numerze telefonu, to przepraszam.Mamy w biurze dwóch notariuszy- ojca mojego oraz jego wspólniczkę i ten błąd, którego się uczepił pan polegał na tym,że w 2 miejscach w akcie było napisane notariusz napisała oraz notariusz pouczyła, a akt odczytywał rejent płci męskiej.Akt był w trakcie odczytywania dopiero, więc taką omyłkę da się od razu wyłapać przy głośnym czytaniu. Żądanie z powodu takiej błahostki, możliwej do naprawienia na miejscu, jest jednak przesadą. gdyż nie skutkuje to nieważnością czynności prawnej.Coś w stylu: jak chce się zbić psa, to kij zawsze się znajdzie.
    Liczba plusów to: slonko365, cb656 Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6408143
    Kobieta madzia34

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1647
    Z nami od: 23.11.2005
    Konkursy dodane: 18

Powrót do góry

wkurza mnie ze od dwóch miesiecy czekam na decyzje z Mops-u:(

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.