szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6409098
    Kobieta awi

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2734
    Z nami od: 24.11.2006
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Mnie wkurza że jutro GB w playu, te z coca-coli znikną w niebycie emotka szkoda, że nie można ich przedłużyć
    Liczba plusów to: andii Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6409203
    Kobieta ilonaxx5

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2124
    Z nami od: 22.09.2010
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

stamp2 napisał(a):

leniuszka napisał(a):

charmed napisał(a):

DESPERADOS! 2 kody poszły się *** bo najpierw nie mogłam się zalogowac a jak już mi się udało to oskarżyli mnie o OSZUSTWO!Nosz k* mam już dosc tego konkursu!!!!!!!

Mam to  samo. Nie dość, że nie lubię piwa, kupiłam  5 szt na konkurs, to przy 3 podejściach też zrobili ze mnie oszusta. emotka Jeszcze mogę strawić "wystąpił problem z nagrodą", bo można bawić się dalej, a tak to po paru minutach d*** emotka

jeśli nie lubisz piwa to ja poprosze emotka emotka tylko nie desperados-to jest oranżada a nie piwo emotka

ja kupiłam bez kodu emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6409313
    madzia1-s

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1446
    Z nami od: 08.06.2016
    Konkursy dodane: 15

Powrót do góry

Poszłam kupic coś na loterię i zamiast do Media Expert, poszłam do Media Markt  emotka
    Na szczęście baterie i tak były mi potrzebne...
    Liczba plusów to: zdolnabestia, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6409364
    asantesana

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3844
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 11

Powrót do góry

Ilość spamu dzisiaj na wszystkich telefonach + telefony od Huberta przekroczyły dzisiaj granice przyzwoitości  emotka
    Mam nawet na starych, dawno nieużywanych numerach.
    Liczba plusów to: golocia, edzia21, mia Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6409368
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1221
    Z nami od: 24.02.2016

Powrót do góry

asantesana napisał(a):

Ilość spamu dzisiaj na wszystkich telefonach + telefony od Huberta przekroczyły dzisiaj granice przyzwoitości  emotka Mam nawet na starych, dawno nieużywanych numerach.

Też testujesz iphone8 emotka ?
    Liczba plusów to: petunija1, tereniagno, golocia, vazzz, edzia21, mia Liczba minusów to: 0

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6409443
    Kobieta moskala22

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1224
    Z nami od: 04.07.2011
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Kasia kontra rolki --> 0:1

moja ręka już spuchła, a tyłek boli jak diabli

Cytuj wiadomość #6409445
    Kobieta edzia21

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 6769
    Z nami od: 27.03.2011
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

asantesana napisał(a):

Ilość spamu dzisiaj na wszystkich telefonach + telefony od Huberta przekroczyły dzisiaj granice przyzwoitości  emotka Mam nawet na starych, dawno nieużywanych numerach.

Niebieska_Laguna napisał(a):

asantesana napisał(a):

u mnie combo...i hubert i iphone8 i suchar i gwara  emotka
    Liczba plusów to: petunija1, Niebieska_Laguna, asantesana Liczba minusów to: 0

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6409446
    Kobieta mczarna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2275
    Z nami od: 03.01.2012

Powrót do góry

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

asantesana napisał(a):

U mnie też Iphone i jakiś wdowiec... emotka
    Liczba plusów to: askaxxx Liczba minusów to: 0

nie głosuję

Cytuj wiadomość #6409469
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 558
    Z nami od: 04.12.2016

Powrót do góry

Wkurzają mnie strasznie konkursy smsowe. Ostatni raz wzięłam w nich udział. Jestem ciekawa, ile smsów wysłały zwyciężczynie konkursów dlalejdis.pl. Wysłałam w jednym z nich 15(!) smsów i nie wygrałam nic.... Te 15 już się średnio kalkuluje, a co dopiero większa ilość... 
    Liczba plusów to: jokan Liczba minusów to: 0

audaces fortuna iuvat

Nikt tak nie uczy cierpliwości jak małe dziecko i oczekiwanie na wyniki konkursów.

Cytuj wiadomość #6409473
    Kobieta andziulka21

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 899
    Z nami od: 06.06.2016

Powrót do góry

Wkurzają mnie strasznie konkursy smsowe. Ostatni raz wzięłam w nich udział. Jestem ciekawa, ile smsów wysłały zwyciężczynie konkursów dlalejdis.pl. Wysłałam w jednym z nich 15(!) smsów i nie wygrałam nic.... Te 15 już się średnio kalkuluje, a co dopiero większa ilość... 

Wysłałam 2 na książkę i mam emotka

Edit:bardzo często wysylam po dwa/trzy sms i książek z dlalejdisa mam ok 35 emotka
    Liczba plusów to: astronautka Liczba minusów to: cb656

Cytuj wiadomość #6409483
    Kobieta askaxxx

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1207
    Z nami od: 06.02.2009

Powrót do góry

mczarna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

asantesana napisał(a):

U mnie też Iphone i jakiś wdowiec... emotka

No, ale dawno nie słyszałam takiej kanonady na swoich telefonach, i choć wiedziałam co idzie to wróciły piękne wspomnienia emotka
    Cytuj wiadomość #6409525
    Kobieta edzia21

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 6769
    Z nami od: 27.03.2011

Powrót do góry

Ale macie problemy, serio emotka  
    Niech każdy robi ze swoją kasą i swoimi numerami zapchanymi wróżkami to, co uważa za słuszne...nie Wasz interes  emotka

BTW
    Nie, nie gram tam i nigdy nie grałam.
    Liczba plusów to: cudaczek121, andziulka21 Liczba minusów to: 0

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Cytuj wiadomość #6409547
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4468
    Z nami od: 13.07.2009

Powrót do góry

andziulka21 napisał(a):

Wysłałam 2 na książkę i mam emotka Edit:bardzo często wysylam po dwa/trzy sms i książek z dlalejdisa mam ok 35 emotka

bo o ksiazki chyba nikt tam nie gra, raczej kosmetyki....ja tez nie widze sensu w tych konkursach, wole sobie kupic za wlasna kase i miec pewne, ze moje niz im kase nabijac..., emotka
    Liczba plusów to: andziulka21, astronautka Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6409562
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 558
    Z nami od: 04.12.2016

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

To nie jest MÓJ problem Ja jedynie wyśmiewam zjawisko. No i uprzedzam, otwieram oczy tym wszystkim biedakom, lebiegom-niewidymkom, co to nigdy nie są zorientowani co i jak, a później lamentują, bo czegoś nie doczytali. Takie hobby mam

Zdziwię Cię, przeczytałam regulamin. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygrywa ten, kto wyśle więcej smsów. Wzięłam udział. Wątek nazywa się: "Wkurza mnie", więc piszę, co mnie wkurza. Tego też już na tym forum nie wolno? Grozi za to bycie nazwaną "żałosną", "biedakiem" itp? Jeśli tak, to słabo. Jedyną konkretną odpowiedź otrzymałam od andziulki21 i to w wiadomościach prywatnych. 
    A Ty CB masz słabą pamięć. Bardzo słabą lub wybiórczą. Jeszcze nie tak dawno biłeś się w pierś i obiecałeś, że nikomu nie będziesz dogadywać... No cóż...
    Liczba plusów to: r_olo, @gnieszk@, andziulka21, astronautka, androm, 29renata, mia Liczba minusów to: 0

audaces fortuna iuvat

Nikt tak nie uczy cierpliwości jak małe dziecko i oczekiwanie na wyniki konkursów.

Cytuj wiadomość #6409588
    Kobieta msn22

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 51
    Z nami od: 23.03.2017

Powrót do góry

Dostałam się do grona osób testujących kremy przeciwzmarszczkowe Nivea Q10 z Wizażu, z czego się bardzo cieszę, kosmetyki już dotarły, jednak martwi mnie jedna rzecz... emotka Krem na noc przyszedł JUŻ OTWARTY. Pudełko nie miało na sobie folii zabezpieczającej, a plomba zabezpieczająca kosmetyk została wcześniej zerwana emotka
     Najpierw dało mi do myślenia to, że pudełko nie miało na sobie folii, jak krem na dzień - tutaj wszystko ok. Na opakowaniu jest informacja, aby przed pierwszym użyciem zdjąć plombę zabezpieczającą, a tutaj patrzę - brak.
    Jestem zawiedziona i szczerze mówiąc, nie wiem, co zrobić z tym fantem - kiedy opakowanie zostało otwarte przez kogoś, czy wszystko z tym kosmetykiem w porządku w związku z tym i czy nie dostanę jakiegoś syfu na twarzy... emotka
    Cytuj wiadomość #6409594
    Kobieta androm

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 804
    Z nami od: 09.02.2006

Powrót do góry

msn22 napisał(a):

Dostałam się do grona osób testujących kremy przeciwzmarszczkowe Nivea Q10 z Wizażu, z czego się bardzo cieszę, kosmetyki już dotarły, jednak martwi mnie jedna rzecz... emotka Krem na noc przyszedł JUŻ OTWARTY. Pudełko nie miało na sobie folii zabezpieczającej, a plomba zabezpieczająca kosmetyk została wcześniej zerwana emotka  Najpierw dało mi do myślenia to, że pudełko nie miało na sobie folii, jak krem na dzień - tutaj wszystko ok. Na opakowaniu jest informacja, aby przed pierwszym użyciem zdjąć plombę zabezpieczającą, a tutaj patrzę - brak.
    Jestem zawiedziona i szczerze mówiąc, nie wiem, co zrobić z tym fantem - kiedy opakowanie zostało otwarte przez kogoś, czy wszystko z tym kosmetykiem w porządku w związku z tym i czy nie dostanę jakiegoś syfu na twarzy... emotka

Ten kosmetyk tak po prostu wygląda. Ja też dostałam pudełko, a w środku krem w długiej tubie. Folii nie ma i nie ma śladu żadnej plomby.
    Cytuj wiadomość #6409597
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 221
    Z nami od: 07.06.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

dwaburekoty napisał(a):

cb656 napisał(a):

To nie jest MÓJ problem Ja jedynie wyśmiewam zjawisko. No i uprzedzam, otwieram oczy tym wszystkim biedakom, lebiegom-niewidymkom, co to nigdy nie są zorientowani co i jak, a później lamentują, bo czegoś nie doczytali. Takie hobby mam

Zdziwię Cię, przeczytałam regulamin. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygrywa ten, kto wyśle więcej smsów. Wzięłam udział. Wątek nazywa się: "Wkurza mnie", więc piszę, co mnie wkurza. Tego też już na tym forum nie wolno? Grozi za to bycie nazwaną "żałosną", "biedakiem" itp? Jeśli tak, to słabo. Jedyną konkretną odpowiedź otrzymałam od andziulki21 i to w wiadomościach prywatnych. A Ty CB masz słabą pamięć. Bardzo słabą lub wybiórczą. Jeszcze nie tak dawno biłeś się w pierś i obiecałeś, że nikomu nie będziesz dogadywać... No cóż...

niektórzy ludzie w ten sposób (dogadując, zwracając uwagę itp itd) się dowartościowują, więc takiego osobnika trzeba po prostu zignorować i nie karmić bo wdając się z nim w dyskusję/polemikę, karmisz go niepotrzebnie a sama się denerwujesz i wkurzasz... szkoda nerwów dla ludzi, których życie kończy się i zaczyna w sieci.... kocie głowa do góry
    Liczba plusów to: r_olo, leniuszka, cudaczek121, andziulka21, androm, dwaburekoty Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6409626
    Mężczyzna wrrrryyy

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 912
    Z nami od: 22.11.2010

Powrót do góry

Jak już myślę, że w konkursach foto nie zobaczę większego dna, to co oglądam kolejną galerie, musze odszczekiwać.
    Co to ma być?
    Zaraz mi ktoś napisze, że mam kij w d… i to tylko tak ustawione do zdjęcia, ale sam fakt ze ktoś wpadł na taki pomysł, bardzo mnie wkurza  emotka   https://konkurspu...ie=691&strona=11
    Liczba plusów to: ultrixx, astronautka, andii Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6409628
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 221
    Z nami od: 07.06.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a):

Jak już myślę, że w konkursach foto nie zobaczę większego dna, to co oglądam kolejną galerie, musze odszczekiwać. Co to ma być?
    Zaraz mi ktoś napisze, że mam kij w d… i to tylko tak ustawione do zdjęcia, ale sam fakt ze ktoś wpadł na taki pomysł, bardzo mnie wkurza  emotka   https://konkurspu...ie=691&strona=11

Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna. Stephen King
    Liczba plusów to: frodo Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6409631
    Kobieta andziulka21

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 899
    Z nami od: 06.06.2016

Powrót do góry

jokan napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Wysłałam 2 na książkę i mam emotka Edit:bardzo często wysylam po dwa/trzy sms i książek z dlalejdisa mam ok 35 emotka

bo o ksiazki chyba nikt tam nie gra, raczej kosmetyki....ja tez nie widze sensu w tych konkursach, wole sobie kupic za wlasna kase i miec pewne, ze moje niz im kase nabijac..., emotka

Dokładnie tak jest.. dlatego wyślę sms góra dwa i książki wpadaja..
    Większej ilości sms nigdy nie wysłałam i nie zamierzam, bo to dopiero nabijanie kasy.. 
    Tak samo jak w promocyjnych wydaje się kase na produkt, na sms i też nie ma pewności wygranej.. a czasami te nagrody np torby, czy łyżeczki, to wolę książkę. Ot moje zdanie. Moje pieniądze i mój czas emotka  ja nikomu do portfela nie zaglądam i nie interesuje mnie co robi ze swoimi pieniędzmi. Także szanujmy się nawzajem emotka  
    Miłego dnia życzę emotka
    Liczba plusów to: frodo, jokan, astronautka Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.