Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4276 4277 4278 4279 4280 42814282 4283 4284 4285 4286 > >> >|

Claudia77

Cytuj wiadomość#6457326 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:15:04
Niebieska_Laguna napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Wkurza mnie, że jak się wali, to się pali... I że jedna wiadomość może w jednej chwili zburzyć człowiekowi cały spokój... i w dodatku pokazać drugą, gorszą twarz osoby, której się ufało... emotka

ja też ostatnio zawiodłam się na "dobrej" koleżance, masakra z tymi ludźmi...

Dokładnie. Ledwo jeden nóż z pleców wyjęłam, a już drugi mi wbiła inna osoba... I weź tu ufaj komuś emotka

jak to mówią umiesz liczyć licz na siebie... emotka

joan

Cytuj wiadomość#6457342 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 15:01:27
Info w gazetce: "Kup 2 dowolne produkty Melvit..."
Kupiłam soczewicę.
Nie ma jej na liście w regulaminie emotka
bruce 0

androm

Cytuj wiadomość#6457360 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 15:46:06
joan napisał(a):

Info w gazetce: "Kup 2 dowolne produkty Melvit..."
Kupiłam soczewicę.
Nie ma jej na liście w regulaminie emotka

ja bylam i nie znalazlam niczego z listy, same te ktorych nie ma na liscie:(
joan 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6457368 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 16:12:59
A ja kupilam make kukurydziana i soczewice. No kurde
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6457371 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 16:22:45
anialistopad napisał(a):

Mam odp od mediasmobile 

prosze kupic produkty z listy produktów promocyjnych,w przypadku wygranej prosze o zachowaniu obu paranonow.bedziemy o nie prosic
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6457375 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 16:38:24
anialistopad napisał(a):

Mam odp od mediasmobile 

prosze kupic produkty z listy produktów promocyjnych,w przypadku wygranej prosze o zachowaniu obu paranonow.bedziemy o nie prosic

No i widzisz, takie to u nich DOWOLNE produkty, że muszą być Z LISTY emotka

cleo25

Cytuj wiadomość#6457376 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 16:46:04
anialistopad napisał(a):

Ja kupiłam groch, którego też nie ma na liście. Wrrr....
0 0

atanerka

Cytuj wiadomość#6457377 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 16:46:54
cleo25 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja kupiłam groch, którego też nie ma na liście. Wrrr....

I ja także...
0 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6457394 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 17:47:41
Wkurza mnie jak nie wiem co, że są coraz gorsze nagrody w tych konkursach. Na FB widziałam mnóstwo konkursów, których nawet nie ma sensu dodawać do bazy, bo można wygrać kubek, albo świeczkę, albo jakieś inne g...no za 5 zł  emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6457431 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 20:04:14
bruce napisał(a):

Dokładnie. Ledwo jeden nóż z pleców wyjęłam, a już drugi mi wbiła inna osoba... I weź tu ufaj komuś emotka

Czasem trzeba umieć chodzić z paroma równocześnie.  emotka emotka

Smutne, ale jakże prawdziwe...  emotka
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6457484 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:07:06
VIRGIN doprowadza mnie do szalu....znowu nie przepuscil mi smsa na 7055.... emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6457486 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:12:40
shineoff napisał(a):

Wkurza mnie jak nie wiem co, że są coraz gorsze nagrody w tych konkursach. Na FB widziałam mnóstwo konkursów, których nawet nie ma sensu dodawać do bazy, bo można wygrać kubek, albo świeczkę, albo jakieś inne g...no za 5 zł  emotka

dobrze, że masz na tyle wyczucia, żeby ich rzeczywiście nie dodawać, bo niektórzy, niestety, dodają masowo rozmaite goowna albo inne "konkursy" typu: "kup pralkę, a dostaniesz podkładkę pod mysz".

shineoff

Cytuj wiadomość#6457509 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 23:41:47
taalvikki napisał(a):

shineoff napisał(a):

dobrze, że masz na tyle wyczucia, żeby ich rzeczywiście nie dodawać, bo niektórzy, niestety, dodają masowo rozmaite goowna albo inne "konkursy" typu: "kup pralkę, a dostaniesz podkładkę pod mysz".

Są admini, mogliby takich konkursów nie akceptować emotka  
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6457510 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 23:51:11
shineoff napisał(a):

taalvikki napisał(a):

shineoff napisał(a):

Dlaczego? Konkurs to konkurs. Dla jednego ambicją  jest wygrać samochód za 50 000 zł, dla drugiego świeczkę za 5 zł. 
Nie chcesz, nie grasz. 

monkakk

Cytuj wiadomość#6457512 wtorek, 30 stycznia 2018, 00:02:10
zaczytana-pola napisał(a):

shineoff napisał(a):

taalvikki napisał(a):

shineoff napisał(a):

Dlaczego? Konkurs to konkurs. Dla jednego ambicją  jest wygrać samochód za 50 000 zł, dla drugiego świeczkę za 5 zł. 
Nie chcesz, nie grasz. 

Dokładnie, byleby nie był to "konkurs" na zasadzie wyłudzania danych - właśnie takich admini nie powinni akceptować.

shineoff

Cytuj wiadomość#6457514 wtorek, 30 stycznia 2018, 00:02:40

Moim zdaniem Admini nie powinni odrzucać takich propozycji konkursów, bo to ich autorzy odpowiadają za to, co zgłaszają, dając tym świadectwo swoich horyzontów myślowych (zaznaczam, że mam tu na myśli wyłącznie siebie, bo to ja akurat dodałam konkurs o świecy, zresztą będąc przekonaną, że komuś może się on spodobać emotka ) . 

Ja rozumiem, że niektórzy chcą wygrać tę rzeczoną świecę, chociażby "dla sportu". Też wrzucam konkursy z  myślą "o, nie ma w bazie, a może komuś się spodoba". Ale jednak staram się wybierać takie, gdzie wartość nagrody przekracza 5 zł. Może dobrze by było, gdyby istniała kategoria "konkursy z tanimi nagrodami"?
ziolko 0

elotta

Cytuj wiadomość#6457522 wtorek, 30 stycznia 2018, 00:33:49
Tylko jak ustalać, kiedy nagroda jest tania, a kiedy nie? Np. książka za 30 zł to dla mnie bardzo fajna nagroda, a jednak obiektywnie jest to tania nagroda... nie wiem, po co tak wartościować.

shineoff

Cytuj wiadomość#6457530 wtorek, 30 stycznia 2018, 01:27:25
bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

Tylko jak ustalać, kiedy nagroda jest tania, a kiedy nie? Np. książka za 30 zł to dla mnie bardzo fajna nagroda, a jednak obiektywnie jest to tania nagroda... nie wiem, po co tak wartościować.

W sumie - racja. emotka   Szczególnie, że część nagród jest i tania i droga (co mnie potwornie wkurza). 

No normalnie, tania to np. do 30 zł. Książki to swoją drogą, ale już nagrody typu kubek, smycz, czy podkładka pod myszkę powinny mieć osobną kategorię. I tyle.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6457541 wtorek, 30 stycznia 2018, 07:17:52
shineoff napisał(a):

bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

W sumie - racja. emotka   Szczególnie, że część nagród jest i tania i droga (co mnie potwornie wkurza). 

No normalnie, tania to np. do 30 zł. Książki to swoją drogą, ale już nagrody typu kubek, smycz, czy podkładka pod myszkę powinny mieć osobną kategorię. I tyle.

kubki sublimacyjne (takie z nadrukiem) to wartosc okolo 5 zł, kubki termiczne - pomiędzy 15-25 zł, smycze - 2 zł, długopisy - pomiędzy 1-5 zł, podkładki pod myszkę - jakieś 10 zł. Koszulki - pomiędzy 10-25 zł. Ja o takie nagrody w ogóle nie gram bo szczerze to nie mam co z nimi zrobić a czasami trzeba się nawysilać niesamowicie żeby wygrać coś tak taniego...

shineoff

Cytuj wiadomość#6457602 wtorek, 30 stycznia 2018, 09:56:45
nanajka81 napisał(a):

shineoff napisał(a):

bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

kubki sublimacyjne (takie z nadrukiem) to wartosc okolo 5 zł, kubki termiczne - pomiędzy 15-25 zł, smycze - 2 zł, długopisy - pomiędzy 1-5 zł, podkładki pod myszkę - jakieś 10 zł. Koszulki - pomiędzy 10-25 zł. Ja o takie nagrody w ogóle nie gram bo szczerze to nie mam co z nimi zrobić a czasami trzeba się nawysilać niesamowicie żeby wygrać coś tak taniego...

A pamiętacie testowanie chusteczek Foxy? Z 300 osób jak nie lepiej o nie walczyło, wiersze pisali itp. Dla CHUSTECZEK, wartych 5 zł... Ja byłam potężnie zdziwiona.
|< << < 4276 4277 4278 4279 4280 42814282 4283 4284 4285 4286 > >> >|