Wkurza mnie... (Strona 4281) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Wkurza mnie...

|< << < 4276 4277 4278 4279 4280 42814282 4283 4284 4285 4286 > >> >|

viviean

Cytuj wiadomość#6457071 niedziela, 28 stycznia 2018, 12:44:33
stamp2 napisał(a):

maverick napisał(a):

SPRZEDAJE coś na OLX co kosztuje w sklepie 650zł, sprzedaje za 450 a gość mi pisze, że kupi za 250 emotka emotka
skąd się takie emotka biorą?!

Można grzecznie dobić targu?Można! emotka

I nawet było przywitanie na początku. Ja często dostaję zapytania bez wstępu.Typu: Daje 500 z wysyłką, UWAGA pobraniową...np za nową konsolę. Odpowiadam, że poczekam na poważniejszą ofertę, nie zaznaczałam, że do negocjacji. A gdy jeszcze mędzi i dzwoni, że bierze od razu w tej cenie i usłyszy, że sprzedaje kobita...i on (pan i władca-klient- samiec) udowadnia, dlaczego powinnam mu sprzedać, hehe Grzecznie uprzedzam, że się rozłączam

joan

Cytuj wiadomość#6457074 niedziela, 28 stycznia 2018, 12:53:14
cb656 napisał(a):

Jak mu odpiszesz (cokolwiek) będzie mieć satysfakcję, że podniósł ciśnienie. IGNOROWAĆ, blokować. emotka
Jak nie będzie reakcji z drugiej strony, to ciśnienie z bezsilności wzrośnie jemu emotka emotka

Strzelasz sobie w kolano emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6457079 niedziela, 28 stycznia 2018, 13:31:02
Tymbark organizuje loterie regulamin wymienia sklepy gdzie można nabyć produkt konkursowy jadę tam A panie zdziwione eh
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6457080 niedziela, 28 stycznia 2018, 13:42:04
edzia21 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Wkurza mnie olx i ich "zmiany" w limitach ogłoszeń od 1 lutego (kategoria Dom i ogród). 
Ogólnie wielkie G***O się sprzedaje przez to całe olx...a teraz jeszcze opłaty będą siorbać za ilość dodawanych ogłoszeń.  emotka

A co to za zmiany i opłaty? Bo nie mogę tego znaleźć. Kurde, mi po Allegro, gdzie liczą sobie mega prowizję i facebooku, gdzie wszystkie posty sprzedażowe uznają mi za spam, to tylko OLX zostało, a teraz wygląda, że i to dopadnie...  emotka

https://www.olx.pl/zasady/ "limity" 

edzia21 tylko nie pisz, że Cię wkurzam  emotka aleeee rozumiem, że dodane już ogłoszenia spokojnie będą "za darmo"juhuuu wisieć bo dodane przed 01.02. Bo nie wiem czy się nie zmobilizować do wrzucenia tam jeszcze kilku rzeczy emotka
0 0

magalan83

Cytuj wiadomość#6457082 niedziela, 28 stycznia 2018, 13:44:32
Wkurzam się na siebie, że ostatnio nic nie wygrywam... Ale jak!
znalazłam 4 paragony, które nie zgłosiłam do konkursu a na wyniki czekałam  emotka emotka  

viviean

Cytuj wiadomość#6457144 niedziela, 28 stycznia 2018, 20:29:25
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

cb656 napisał(a):

Jak mu odpiszesz (cokolwiek) będzie mieć satysfakcję, że podniósł ciśnienie. IGNOROWAĆ, blokować. emotka
Jak nie będzie reakcji z drugiej strony, to ciśnienie z bezsilności wzrośnie jemu emotka emotka

A coś więcej? emotka Że co - bo ode mnie nie kupi?
Za pół ceny to mu nie chcę sprzedać, wolę sam używać emotka

Odpowiedziałam tylko na 2 takie zacne inaczej oferty. Kto chciał kupić w normalnej, przystępnej i dla klienta i dla mnie cenie kulturalnie się umówił i osobiście odebrał o niecodziennej godzinie 22. I takich miło wspominam
cb656 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6457153 niedziela, 28 stycznia 2018, 21:10:39
Wkurza mnie, bo od wczoraj niby pokazuje mi, że mam dostęp do internetu, a mimo to strony się tak długo otwierają emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6457184 niedziela, 28 stycznia 2018, 23:03:54
Mysia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Wkurza mnie olx i ich "zmiany" w limitach ogłoszeń od 1 lutego (kategoria Dom i ogród). 
Ogólnie wielkie G***O się sprzedaje przez to całe olx...a teraz jeszcze opłaty będą siorbać za ilość dodawanych ogłoszeń.  emotka

A co to za zmiany i opłaty? Bo nie mogę tego znaleźć. Kurde, mi po Allegro, gdzie liczą sobie mega prowizję i facebooku, gdzie wszystkie posty sprzedażowe uznają mi za spam, to tylko OLX zostało, a teraz wygląda, że i to dopadnie...  emotka

edzia21 tylko nie pisz, że Cię wkurzam  emotka aleeee rozumiem, że dodane już ogłoszenia spokojnie będą "za darmo"juhuuu wisieć bo dodane przed 01.02. Bo nie wiem czy się nie zmobilizować do wrzucenia tam jeszcze kilku rzeczy emotka

Wydaje mi się że tak...ale tylko przez 14 dni emotka  Później przyjdzie moment "odświeżenia" i trzeba będzie za nadmiar płacić emotka
Obym się myliła. Tylko czekać, kiedy na elektronikę wprowadzą ograniczenia. Tfu!
Mysia 0

loteryjki

Cytuj wiadomość#6457201 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 08:10:51
Mysia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Całkiem ładnie rozkręciło się https://sprzedajemy.pl/

viviean

Cytuj wiadomość#6457208 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 09:10:32
loteryjki napisał(a):

Mysia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Całkiem ładnie rozkręciło się https://sprzedajemy.pl/

Kiedyś długo było mojeciuchy.pl ale też padło całkiem, może pora bardziej rozkręcić tutaj. Tak, widziałam tu odpowiedni dział z ubrankami dla dzieci czy Sprzedam/Kupię/Wymienię rzeczy wygrane w konkursach
0 0

rzepkam

Cytuj wiadomość#6457247 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 11:07:12
A mi się na olx super sprzedaje emotka Bardzo dużo ubranek i innych niepotrzebnych mi już rzeczy sprzedałam:)
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6457291 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 12:52:21
joan napisał(a):

cb656 napisał(a):

Hahaha, dobrze to ujęłaś emotka Chciałam napisać w innej formie.... emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6457313 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 13:44:25
Wkurza mnie, że jak się wali, to się pali... I że jedna wiadomość może w jednej chwili zburzyć człowiekowi cały spokój... i w dodatku pokazać drugą, gorszą twarz osoby, której się ufało... emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6457316 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 13:46:33

Wkurza mnie, że jak się wali, to się pali... I że jedna wiadomość może w jednej chwili zburzyć człowiekowi cały spokój... i w dodatku pokazać drugą, gorszą twarz osoby, której się ufało... emotka

ja też ostatnio zawiodłam się na "dobrej" koleżance, masakra z tymi ludźmi...

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6457319 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 13:54:36
Claudia77 napisał(a):

Dokładnie. Ledwo jeden nóż z pleców wyjęłam, a już drugi mi wbiła inna osoba... I weź tu ufaj komuś emotka
bruce 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6457326 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:15:04

Claudia77 napisał(a):

Dokładnie. Ledwo jeden nóż z pleców wyjęłam, a już drugi mi wbiła inna osoba... I weź tu ufaj komuś emotka

jak to mówią umiesz liczyć licz na siebie... emotka

joan

Cytuj wiadomość#6457342 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 15:01:27
Info w gazetce: "Kup 2 dowolne produkty Melvit..."
Kupiłam soczewicę.
Nie ma jej na liście w regulaminie emotka
bruce 0

androm

Cytuj wiadomość#6457360 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 15:46:06
joan napisał(a):

Info w gazetce: "Kup 2 dowolne produkty Melvit..."
Kupiłam soczewicę.
Nie ma jej na liście w regulaminie emotka

ja bylam i nie znalazlam niczego z listy, same te ktorych nie ma na liscie:(
joan 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6457368 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 16:12:59
A ja kupilam make kukurydziana i soczewice. No kurde
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6457371 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 16:22:45
anialistopad napisał(a):

A ja kupilam make kukurydziana i soczewice. No kurde

Mam odp od mediasmobile 

prosze kupic produkty z listy produktów promocyjnych,w przypadku wygranej prosze o zachowaniu obu paranonow.bedziemy o nie prosic
0 0

|< << < 4276 4277 4278 4279 4280 42814282 4283 4284 4285 4286 > >> >|