Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4277 4278 4279 4280 4281 42824283 4284 4285 4286 4287 > >> >|

shineoff

Cytuj wiadomość#6457795 wtorek, 30 styczeń 2018, 16:30:35
Wkurzył mnie dziś do imentu listonosz. Autentycznie szlag mnie trafił. 
Zostawił awizo (mimo, że byłam w domu cały dzień). Wiele razy mu się to zdarzało, więc jakoś tydzień temu poszłam na pocztę i wymyśliłam takie rozwiązanie sytuacji:
nie mam windy, piętra wysokie, rozumiem, że facetowi nie chce się wchodzić. Jest starszy, pewnie go to męczy. Wymyśliłam zatem, żeby jak ma dla mnie przesyłkę to zadzwonił domofonem - zejdę i odbiorę. Sytuacja win-win, bo listonosz ma list doręczony, nie nabiega się po schodach, a paniom na poczcie nie będę później głowy zawracać. 
Co na to listonosz? Dalej wrzuca awiza. Po co skorzystać z domofonu emotka  
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6457824 wtorek, 30 styczeń 2018, 18:12:17
shineoff napisał(a):

Wkurzył mnie dziś do imentu listonosz. Autentycznie szlag mnie trafił. 
Zostawił awizo (mimo, że byłam w domu cały dzień). Wiele razy mu się to zdarzało, więc jakoś tydzień temu poszłam na pocztę i wymyśliłam takie rozwiązanie sytuacji:
nie mam windy, piętra wysokie, rozumiem, że facetowi nie chce się wchodzić. Jest starszy, pewnie go to męczy. Wymyśliłam zatem, żeby jak ma dla mnie przesyłkę to zadzwonił domofonem - zejdę i odbiorę. Sytuacja win-win, bo listonosz ma list doręczony, nie nabiega się po schodach, a paniom na poczcie nie będę później głowy zawracać. 
Co na to listonosz? Dalej wrzuca awiza. Po co skorzystać z domofonu emotka  

jeśli to są paczki - to po prostu on ich nie zabiera ze sobą. Ma w założeniu że AVIZO zostawi. Po co ma targać kartony jeśli człapie na piechotę albo rowerem jeździ? To takie cwaniactwo trochę - ale tak to działa
lager 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6457829 wtorek, 30 styczeń 2018, 18:24:03
synk napisał(a):

jeśli to są paczki - to po prostu on ich nie zabiera ze sobą. Ma w założeniu że AVIZO zostawi. Po co ma targać kartony jeśli człapie na piechotę albo rowerem jeździ? To takie cwaniactwo trochę - ale tak to działa

Ostatnio byłam na poczcie świadkiem awantury w tej właśnie sprawie. Pani z poczty mówiła, że listonosz nosi tylko listy, czyli przesyłki które mieszczą się w skrzynce. A to  cwaniaki wysyłają paczki jako listy. Adwersarz zaś twierdził, że skoro poczta przyjęła większą przesyłkę jako list to chyba znaczy, że można tak robić. Na co usłyszał, że nie powinni byli takich przyjmować i tyle. listonosz na jedną torbę i paczek nosił nie będzie.
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6457892 wtorek, 30 styczeń 2018, 21:40:14
Wkurza mnie ignorancja Pana jarko44, który jest mi winny kilkanaście zł za paragon i milczy uparcie, szmat czasu minęło, nie odpowiada na wiadomości, a logował się nawet dzisiaj...
0 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6457894 wtorek, 30 styczeń 2018, 21:42:42
monnikk napisał(a):

synk napisał(a):

Ostatnio byłam na poczcie świadkiem awantury w tej właśnie sprawie. Pani z poczty mówiła, że listonosz nosi tylko listy, czyli przesyłki które mieszczą się w skrzynce. A to  cwaniaki wysyłają paczki jako listy. Adwersarz zaś twierdził, że skoro poczta przyjęła większą przesyłkę jako list to chyba znaczy, że można tak robić. Na co usłyszał, że nie powinni byli takich przyjmować i tyle. listonosz na jedną torbę i paczek nosił nie będzie.

Paczki to nie problem, wiem że ich nie nosi ze sobą. Problemem są właśnie listy, na które czekam i na których mi zależy żeby je dostać, a nie dnia następnego stać godzinę w kolejce na poczcie. 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6457895 wtorek, 30 styczeń 2018, 21:43:08
Nie denerwu sie jarko44,zawsze wplaca kasę, choć czasami troche tobyrwa;)

pini

Cytuj wiadomość#6457897 wtorek, 30 styczeń 2018, 21:48:17
Scan paragonu dostał 2 stycznia...
0 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6457900 wtorek, 30 styczeń 2018, 21:55:25
pini napisał(a):

Scan paragonu dostał 2 stycznia...

Jak ktoś coś zamawia, czy kupuje to płaci od razu, a nie jak mu się zachce. Też Ci się nie dziwię, że Cię to wkurza. Sama bym się wkurzyła. Nie jest to astronomiczna kwota, ale to zwyczajnie nieuczciwe komuś nie zapłacić.
androm 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6457976 środa, 31 styczeń 2018, 10:57:18
Super- Pharm i Colgate za 25 zł. Dokąd zmierzacie konkursy? emotka

henryczka62

Cytuj wiadomość#6457983 środa, 31 styczeń 2018, 11:05:38
zaczytana-pola napisał(a):

To samo miałam napisać. Z sentymentem wspominam dawne czasy: stare poczciwe czasówki, ogromne kosze kosmetyków dove itp.

joan

Cytuj wiadomość#6457988 środa, 31 styczeń 2018, 11:11:07

Właśnie się zastanawiałam, czy to może u mnie tak kiepsko z finansami, czy nagle społeczeństwo na pijondzach sypia? emotka Proponowane minimum cenowe (mające wykluczyć konkursowiczów grających hurtowo???) - w mojej opinii - nie jest nawet skierowane do mugoli, bo przy cenie zwykłej pasty Colgate oscylującej wokół 4 zł... mugol się w czoło klepnie na widok takiego "konkursu" emotka

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6457993 środa, 31 styczeń 2018, 11:19:36
joan napisał(a):

Właśnie się zastanawiałam, czy to może u mnie tak kiepsko z finansami, czy nagle społeczeństwo na pijondzach sypia? emotka Proponowane minimum cenowe (mające wykluczyć konkursowiczów grających hurtowo???) - w mojej opinii - nie jest nawet skierowane do mugoli, bo przy cenie zwykłej pasty Colgate oscylującej wokół 4 zł... mugol się w czoło klepnie na widok takiego "konkursu" emotka

Mnie ten konkurs jakoś nie kręci, bo nagrody zupełnie nie w moim guście i udziału nie wezmę. Mam tylko nadzieję, że ta tendencja nie przeniesie się na inne konkursy z tą marką. emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6458001 środa, 31 styczeń 2018, 11:25:38

joan napisał(a):

Mnie ten konkurs jakoś nie kręci, bo nagrody zupełnie nie w moim guście i udziału nie wezmę. Mam tylko nadzieję, że ta tendencja nie przeniesie się na inne konkursy z tą marką. emotka

Tendencje widać od pewnego czasu bardzo wyraźnie, wystarczy popatrzeć co się dzieje aktualnie: loteria Kaufland - kup za 50 zł, wygraj 50 zł, nowy Henkel - kup za 20 zł, wygraj 50 zł na sklep, Wedel kup za 20 zł itd...itp...
Kończy się jakaś historia jak dla mnie... 

maverick

Cytuj wiadomość#6458003 środa, 31 styczeń 2018, 11:26:03

Rok 2020 - sklepy pozamykane, konkurs na ORLENIE - kup W NIEDZIELE produkty za 50zł(nie wlicza się paliwo) i weź udział w konkursie,
A mój wpis w temacie "paragony" wymienię kartę podarunkową z Kauflandu na paragon Orlen emotka

maverick

Cytuj wiadomość#6458004 środa, 31 styczeń 2018, 11:29:19
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że coraz więcej Organizatorów wybiera złą drogę - albo ustala takie zasady, że to przestaje być zabawą dla Konsumentów i staje się tylko przedłużeniem biznesu Sponsora, albo ma wszystko gdzieś i robi jakąś akcję loteryjną z kiepskimi, śmiesznymi "nagrodami" na odczepnego, nie ustalając prawie żadnych zasad, poza jedną: TO MY WIEMY, O CO NAM CHODZI, A WY NIE MUSICIE emotka
emotka

tak, albo do wygrania magnes za 2zł, gdzie pani w Lewiatanie zapytana o zdrapkę oczy robi, jak kot ze Shreka i mówi, że kierownik będzie jutro i ma zapieprz...

slonko365

Cytuj wiadomość#6458006 środa, 31 styczeń 2018, 11:34:06
joan napisał(a):

Może oni tak nas lubią, że postanowili organizować konkursy tylko dla nas  emotka  Przecież nikt normalny nie będzie wydawał tyle kasy na pastę, tylko po to, żeby wziąć udział w konkursie. No chyba, że samochód byłby do wygrania  emotka  
Tez mnie te progi cenowe wkurzają  emotka

androm

Cytuj wiadomość#6458010 środa, 31 styczeń 2018, 11:39:17
dokładnie, oni chyba myślą, że społeczeństwo takie bogate, że parę stów wydać na MOŻLIWOŚĆ wzięcia udziału, to nic
a przecież od możliwości do wygrania, to jeszcze długa i kręta droga jest
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6458011 środa, 31 styczeń 2018, 11:45:15
I jak już mam narzekać, to wkurza zawyżanie wartości nagród.
Choćby kufer mieszanki krakowskiej-ich cena 89 zł, na allegro 55zł.
I tak jes z każdą rzeczą, wszystko jest taniej niż ich regulaminowe ceny. Przepłacają za to i płacą wyższy podatek, ale kto bogatemu zabroni,a koszty se robią.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6458016 środa, 31 styczeń 2018, 11:54:06
androm napisał(a):

I jak już mam narzekać, to wkurza zawyżanie wartości nagród.
Choćby kufer mieszanki krakowskiej-ich cena 89 zł, na allegro 55zł.
I tak jes z każdą rzeczą, wszystko jest taniej niż ich regulaminowe ceny. Przepłacają za to i płacą wyższy podatek, ale kto bogatemu zabroni,a koszty se robią.

albo w konkursie HASBRO w C4 - podwodny zamek, cena z regulaminu 404 zł, na allegro do kupienia już od 145 zł... A na moje oko jest on wart max 100 zl.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6458031 środa, 31 styczeń 2018, 12:16:37
Wkurza mnie to, że kupiłam Melvit w C4, nie wiedząc że to sławetna Mysiorkowska agencja.
I to, że w zgłoszeniu nie podaje się nr paragonu.
I to, że wysłałam im to zgłoszenie, no niech im będzie, w końcu mam już paragon. A dzień po dokonaniu zgłoszenia dostałam od nich SPAM: "kup Melvit w C4 i weź udział w konkursie". Seriously? 
0 0

|< << < 4277 4278 4279 4280 4281 42824283 4284 4285 4286 4287 > >> >|