Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4304 4305 4306 4307 4308 43094310 4311 4312 4313 4314 > >> >|

norweska20

Cytuj wiadomość#6468687 czwartek, 1 marca 2018, 16:30:33
zapis w loterii Nescafe :
Każdy Uczestnik może wziąć udział w Loterii dowolną liczbę razy, pod warunkiem,że każdorazowo spełnione są warunki określone w Regulaminie. Z tym zastrzeżeniem,
że 1 (słownie: jeden) Uczestnik może wygrać maksymalnie 2 (słownie: dwie) nagrody w
Loterii, jedną z grupy nagród, o których mowa w § 5 ust. 2 pkt b)-c) poniżej i jedną Nagrodę
Główną. Natomiast z jednego adresu może wygrać maksymalnie 1 (słownie: jedna) osoba.
Nie żebym miała seryjne szczęscie w loteriach i na zapas się bała - ale jedno 100 zł na  1 adres domowy  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6468715 czwartek, 1 marca 2018, 18:07:01
norweska20 napisał(a):

zapis w loterii Nescafe : (...) z jednego adresu może wygrać maksymalnie 1 (słownie: jedna) osoba.
Nie żebym miała seryjne szczęscie w loteriach i na zapas się bała - ale jedno 100 zł na  1 adres domowy  emotka

Oj przecież wiadomo, że gdy przychodzą dwie nagrody na jeden adres, to ludziom się w d* przewraca! Biegają nago po ulicach wykrzykując wywrotowe hasła, myją nogi szamponem na porost włosów i łykają Apap na noc, choć słońce w zenicie. Na szczęście niektórzy organizatorzy dbają o jedność rodziny oraz należny szacunek wobec miru domowego... i właśnie dlatego nie możesz wygrać np. dwóch płynów do mycia naczyń. Bo by Cię zwyczajnie po* od tego dobrobytu! emotka

dolly

Cytuj wiadomość#6468719 czwartek, 1 marca 2018, 18:13:44
ace napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

shineoff napisał(a):

A mnie wkurza, że jest zimno jak fix!

ja do pracy ledwo dojechałam... czekając na autobus który nie przyjezdzał... owinieta w wielki szal, grubą kurtkę i patrząc na Pana który miał płaszczyk krótszy niż mój sweter pod kurtkę emotka

a ja dziś na rowerze jechałam do pracy emotka - w sumie jak zwykle. Ale zarówno wczoraj jak i w pon jechałam komunikacją miejską. Na rowerze zajmuje mi to 30-40min, komunikacją (40-50min), a tak w takie siarczyste mrozy, pomimo 21wieku i najnowocześniejszych taborów w pon. jechałam 1,5godz (z czego przeszłam z buta 3 przystanki (bo tramwaje nie jeździły)), a wczoraj 80min... (bo również tramwaje nie jeździły..., ostatecznie część przejechałam komunikacją miejską, 2 przystanki przeszłam z buta, a kolejne dwa przejechałam na rowerze miejskim emotka ). dziś już przeprosiłam się z rowerem i obiecałam, że go nigdy nie opuszczę emotka
A wkurza mnie jeszcze, że do krakowskich autobusów przy takich mrozach ludzie wsiadają w bikini - bo to chyba jedyny powód dlaczego trzeba tak w nich grzać emotka

buahahahabuabua a do mnie dzisiaj Pan w sklepie mówi "a Pani to chyba na K2 się wybiera" emotka
emotka

barcza

Cytuj wiadomość#6468750 czwartek, 1 marca 2018, 19:24:03
cb656 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

zapis w loterii Nescafe :
Każdy Uczestnik może wziąć udział w Loterii dowolną liczbę razy, pod warunkiem,że każdorazowo spełnione są warunki określone w Regulaminie. Z tym zastrzeżeniem,
że 1 (słownie: jeden) Uczestnik może wygrać maksymalnie 2 (słownie: dwie) nagrody w
Loterii, jedną z grupy nagród, o których mowa w § 5 ust. 2 pkt b)-c) poniżej i jedną Nagrodę
Główną. Natomiast z jednego adresu może wygrać maksymalnie 1 (słownie: jedna) osoba.

No i bardzo dobrze. Zachłannym hurtownikom mówimy stanowcze nie! emotka emotka

w ostatnim z Nescafe było chyba 10 nagród na osobę, nie na adres i małe saszetki do zakupu a teraz 10 zł i jedna nagroda 
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6468754 czwartek, 1 marca 2018, 19:29:35
joan napisał(a):

norweska20 napisał(a):

zapis w loterii Nescafe : (...) z jednego adresu może wygrać maksymalnie 1 (słownie: jedna) osoba.

Oj przecież wiadomo, że gdy przychodzą dwie nagrody na jeden adres, to ludziom się w d* przewraca! Biegają nago po ulicach wykrzykując wywrotowe hasła, myją nogi szamponem na porost włosów i łykają Apap na noc, choć słońce w zenicie. Na szczęście niektórzy organizatorzy dbają o jedność rodziny oraz należny szacunek wobec miru domowego... i właśnie dlatego nie możesz wygrać np. dwóch płynów do mycia naczyń. Bo by Cię zwyczajnie po* od tego dobrobytu! emotka

własnie dlatego wykonałam telefon do mojej córki , żeby nie grała w konkursie bo matce z racji wieku , należy się te 100 zł   

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6468762 czwartek, 1 marca 2018, 19:40:33
joan napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Zastanawiałabym się nad tą dbałością o jedność rodziny. Gorzej, jak się chłop z babą pozabijają, bo jedno wygra, a drugie wygrać nie może. Albo co gorsze, jedno wygra, drugie wygra, regulaminu nie doczytają i nagroda przepadnie. Rozwód gwarantowany emotka

olunka

Cytuj wiadomość#6468778 czwartek, 1 marca 2018, 19:58:58
zaczytana-pola napisał(a):

joan napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Zastanawiałabym się nad tą dbałością o jedność rodziny. Gorzej, jak się chłop z babą pozabijają, bo jedno wygra, a drugie wygrać nie może. Albo co gorsze, jedno wygra, drugie wygra, regulaminu nie doczytają i nagroda przepadnie. Rozwód gwarantowany emotka

no albo dojdzie do separacji zeby miec inne adresy emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6468829 czwartek, 1 marca 2018, 21:31:15
Nie, nie mam siły się wkurzać, jest mi niewymownie smutno, że nie mam swojego mieszkania i muszę mieszkać nad sąsiadem palantem, który utrudnia mi życie każdego dnia swoją mega hałaśliwą, nieliczącą się z nikim osobą i śpiewem operowym o każdej porze dnia i nocy (ewentualnie przybijaniem gwoździ o 2 w nocy), a ja nie mogę z tym nic zrobić...
Nie, nie chcę porad typu dzwoń na policję itd., chcę tylko przytulenia i zrozumienia.  emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6468834 czwartek, 1 marca 2018, 21:35:52
asantesana napisał(a):

Nie, nie mam siły się wkurzać, jest mi niewymownie smutno, że nie mam swojego mieszkania i muszę mieszkać nad sąsiadem palantem, który utrudnia mi życie każdego dnia swoją mega hałaśliwą, nieliczącą się z nikim osobą i śpiewem operowym o każdej porze dnia i nocy (ewentualnie przybijaniem gwoździ o 2 w nocy), a ja nie mogę z tym nic zrobić...
Nie, nie chcę porad typu dzwoń na policję itd., chcę tylko przytulenia i zrozumienia.  emotka

emotka emotka emotka Kiedyś się to zmieni, na pewno!
I powiedz mi to samo (może być w duchu) - choć nie chodzi o dom. emotka
bruce 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6468836 czwartek, 1 marca 2018, 21:39:06
mia napisał(a):

asantesana napisał(a):

To się nie zmienia 8 lat, nie wierzę już w zmiany.
Mówię Ci w duchu emotka
mia 0

mia

Cytuj wiadomość#6468838 czwartek, 1 marca 2018, 21:42:02
asantesana napisał(a):

mia napisał(a):

asantesana napisał(a):

To się nie zmienia 8 lat, nie wierzę już w zmiany.
Mówię Ci w duchu emotka

Nie twierdzę, że sąsiad-wariat się zmieni. Zmieni się, bo kiedyś będziesz mieć własny dom. emotka Howgh!
0 0

justfine

Cytuj wiadomość#6468839 czwartek, 1 marca 2018, 21:42:25
joan napisał(a):

norweska20 napisał(a):

joan, czy Ty masz swój fan page? emotka
pini 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6468841 czwartek, 1 marca 2018, 21:43:38
mia napisał(a):

Nie twierdzę, że sąsiad-wariat się zmieni. Zmieni się, bo kiedyś będziesz mieć własny dom. emotka Howgh!

Na pewno - ten bez klamek, jeśli to jeszcze potrwa  emotka
0 0

justfine

Cytuj wiadomość#6468842 czwartek, 1 marca 2018, 21:46:06
jokan napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

la_kiya napisał(a):

sieci VIRGIN nie obsluguje niketorych numerow premium

virgin miałam dokładnie to samo wyrzuciłam starter ciągle było to samo emotka

Aha. Po wyrzuceniu z telefonu startera SIM nadal telefon nie pozwalał wysłać SMSa. Ciekawe, ciekawe... emotka

emotka

nietety ja to przerabialam....tam jest tak, ze jak masz stary numer to na wszystkie numery premium hula, a jak masz nowy starter, to juz na niektore nie mozna wyslac - wlasnie pojawia sie ten komunikat - namietnie i seryjnie rozmawialam z virginem na ten temat i tak tam juz jest to to jakies inne platformy, gdzie te numery nie sa obslugiwane.....i nie mozna nic zrobic

Ostatnio przynajmniej dodali ten komunikat, bo przez długie tygodnie źródło problemu nie było znane, wprawiając w konsternację konsultantów mailowych i telefonicznych :-/
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6468844 czwartek, 1 marca 2018, 21:49:17
asantesana napisał(a):

mia napisał(a):

emotka Masz ostatnie słowo. Poddaję się. emotka
A teraz przerzuć szermierkę słowną na konki i przetapiaj słowa w czyn (czytaj: w gotówkę na nowe/inne mieszkanie). emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6468849 czwartek, 1 marca 2018, 22:00:19
asantesana napisał(a):

Gorzej, gdyby to mieszkanie było Twoje własne, kupione na kredyt trzydziestoletni. Przytulam i mam nadzieję, że sąsiad się wyprowadzi, robiąc miejsce dla jednostek o wyższym poziomie kultury emotka

justfine napisał(a):

joan, czy Ty masz swój fan page? emotka

Nie, poza FB moje życie w sieci ogranicza się do tego forum. Na razie nikt nie sprawdza, ile wygrywam (a wykres funkcji ilości moich nagród powoli zmierza do y = 1/x), więc mogę tutaj siedzieć i dowolnie strzelać literami na prawo i lewo emotka
bruce 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6468852 czwartek, 1 marca 2018, 22:02:21
mia napisał(a):

asantesana napisał(a):

mia napisał(a):

emotka Masz ostatnie słowo. Poddaję się. emotka
A teraz przerzuć szermierkę słowną na konki i przetapiaj słów w czyn (czytaj: w gotówkę na nowe/inne mieszkanie). emotka

No widzisz i to jest największy problem - nie da się konkować, gdy w głowie huczy fałszujący operzysta (stan aktualny) lub stuka młotek w każde zakończenie nerwowe. Jestem wykończona...
0 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6468859 czwartek, 1 marca 2018, 22:29:27
Kupiłam dziś nescafe, zapomniałam o konkursie i nie wzięłam paragonu ehhh emotka .
0 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6468907 piątek, 2 marca 2018, 08:55:33
Wizaż! I moja naiwność, bo choć wiem, że nie nic z tego nie będzie, to i tak marnuję na to swój czas. "Dlaczego to Ty powinnaś wziąć u dział w teście...?" emotka  "Bo tak!"- aż się prosi!
0 0

szejknaftowy

Cytuj wiadomość#6468910 piątek, 2 marca 2018, 09:04:27
mamimamu napisał(a):

Wizaż! I moja naiwność, bo choć wiem, że nie nic z tego nie będzie, to i tak marnuję na to swój czas. "Dlaczego to Ty powinnaś wziąć u dział w teście...?" emotka  "Bo tak!"- aż się prosi!

mam to samo,i jakoś nie udaje mi się dostać do testów z takim pytaniem,a jak jest inne pytanie np jak było w maybeline o zmysłowość  bez problemu udało się.wtf
0 0
|< << < 4304 4305 4306 4307 4308 43094310 4311 4312 4313 4314 > >> >|