Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4337 4338 4339 4340 4341 43424343 4344 4345 4346 4347 > >> >|

mama2006

Cytuj wiadomość#6484954 środa, 25 kwietnia 2018, 18:43:37
buka napisał(a):

mama2006 napisał(a):

to już jakaś plaga. W ciągu paru godzin przyszło kilka @ z DHL Parcel i DHL Parcel POland , niektóre z informacją o wystawieniu faktury a inne z fakturami  do zapłacenia, każda na sumę ponad 500 zł.Ki diabeł ?

A mnie dobija spam z butami nike co dostane za 1 zł bodajże i pseudomail od lidla bym tego dziada/babe co zaprzedała moje dane złapała i wymazała w guanie po same uszy  emotka

no właśnie o tym mówię, i ciągle z innego adresu
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6485003 środa, 25 kwietnia 2018, 21:32:39
Przegladam sobie paragony na konkursy i wpadl mi w oko paragon z biedronki .a tam grand sztuk 1. A kupilam 2 w 1 dniu trwania konkursu. Zgloszenie wyslane oczywiscie na zly paragon
0 cb656

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6485032 czwartek, 26 kwietnia 2018, 07:39:55
Wkurza mnie ta konkursowa cisza. C4 nic, ITM nic, Tesco nic. Czy tak już będzie? Czy to tylko cisza przed burzą? 

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6485037 czwartek, 26 kwietnia 2018, 08:33:03
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie ta konkursowa cisza. C4 nic, ITM nic, Tesco nic. Czy tak już będzie? Czy to tylko cisza przed burzą? 

Ja się zmierzyłam z rzeczywistością i idę do pracy emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6485077 czwartek, 26 kwietnia 2018, 10:47:37
Katarek. Niby brzmi niewinnie, a jak wystąpi u półtorarocznego dziecka, to potrafi zmienić noc w coś w stylu wojskowej musztry: wstać do dziecka, podnieść, przytulić, położyć się, poleżeć 10 minut, usnąć na minutę, usłyszeć płacz, wstać do dziecka, podnieść, przytulić, położyć się, wstać, podnieść, przytulić, położyć się, wstać... Nawet nie pamiętam, ile razy dziś ten cykl powtórzyłam. Kilkanaście? emotka A wszystko przez KATAREK emotka

defed

Cytuj wiadomość#6485082 czwartek, 26 kwietnia 2018, 11:03:35
joasiunia napisał(a):

Katarek. Niby brzmi niewinnie, a jak wystąpi u półtorarocznego dziecka, to potrafi zmienić noc w coś w stylu wojskowej musztry: wstać do dziecka, podnieść, przytulić, położyć się, poleżeć 10 minut, usnąć na minutę, usłyszeć płacz, wstać do dziecka, podnieść, przytulić, położyć się, wstać, podnieść, przytulić, położyć się, wstać... Nawet nie pamiętam, ile razy dziś ten cykl powtórzyłam. Kilkanaście? emotka A wszystko przez KATAREK emotka

emotka U mnie podobnie, tyle że u rosnącego pięciolatka. Zdrowe dziecko, które rośnie - to powinna być radość, a tym czasem są takie noce, że dziecko nie potrafi spokojnie spać, nogi go bolą, kości się rozciągają... więc leżę obok niego i masuję mu łydki, kolanka... Nurofen w ostateczności, bo nie chcę go nadmiernie faszerować lekami. Sama pamiętam ten ból nóg z dzieciństwa, jakby reumatyczny, ciągnący się w nieskończoność... emotka

aurorcia

Cytuj wiadomość#6485086 czwartek, 26 kwietnia 2018, 11:11:10
[quote=

joasiunia] Katarek. Niby brzmi niewinnie, a jak wystąpi u półtorarocznego dziecka, to potrafi zmienić noc w coś w stylu wojskowej musztry: wstać do dziecka, podnieść, przytulić, położyć się, poleżeć 10 minut, usnąć na minutę, usłyszeć płacz, wstać do dziecka, podnieść, przytulić, położyć się, wstać, podnieść, przytulić, położyć się, wstać... Nawet nie pamiętam, ile razy dziś ten cykl powtórzyłam. Kilkanaście? emotka A wszystko przez KATAREK emotka

Pocieszyć Cię? Mój obecnie 8 latek katar ma rzadko i w życiu kilka razy był chory, ale od roku lunatykuje i to praktycznie każdej nocy!Mój sen trudno nazwać snem, bo to raczej nasłuchiwanie, raz nawet zszedł po schodach, otworzył drzwi wejściowe i wyszedł na pole, a my usłyszeliśmy dopiero jak wracał! Nie wiem czy był kilka kroków od domu , czy tylko na schodach, ale teraz zamykamy jeszcze drzwi drugim zamkiem i chowamy klucz na noc emotka  Przerabiałam to już ze starszym synem i wiem, że raczej minie, ale to trwało kilka lat, aż do wieku dojrzewania i tutaj pewnie będzie to samo.  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6485089 czwartek, 26 kwietnia 2018, 11:29:07
cb656 moja kuzynka prawie za każdym razem, jak mnie widzi, to mówi początek tej rymowanki  emotka emotka  jak kiedyś to było śmieszne, to po prawie 30 latach już nie jest  emotka emotka
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6485095 czwartek, 26 kwietnia 2018, 11:36:09

Pocieszyć Cię? Mój obecnie 8 latek katar ma rzadko i w życiu kilka razy był chory, ale od roku lunatykuje i to praktycznie każdej nocy!Mój sen trudno nazwać snem, bo to raczej nasłuchiwanie, raz nawet zszedł po schodach, otworzył drzwi wejściowe i wyszedł na pole, a my usłyszeliśmy dopiero jak wracał! Nie wiem czy był kilka kroków od domu , czy tylko na schodach, ale teraz zamykamy jeszcze drzwi drugim zamkiem i chowamy klucz na noc emotka  Przerabiałam to już ze starszym synem i wiem, że raczej minie, ale to trwało kilka lat, aż do wieku dojrzewania i tutaj pewnie będzie to samo.  emotka

Mój ma 17 i dalej chodzi ... 
0 0

jorunn2010

Cytuj wiadomość#6485100 czwartek, 26 kwietnia 2018, 11:49:57
joasiunia napisał(a):

Katar Twojego dziecka lada dzień minie. Ja mam takie noce z moim prawie 2-latkiem bez kataru...
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6485165 czwartek, 26 kwietnia 2018, 13:30:45
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

cb656 moja kuzynka prawie za każdym razem, jak mnie widzi, to mówi początek tej rymowanki  emotka emotka  jak kiedyś to było śmieszne, to po prawie 30 latach już nie jest  emotka emotka

No ale ja przecież nie jestem Twoją kuzynką. Skąd mnie to wiedzieć? Poza tym - założę się, że pewnie z tysiąc innych osób tego wierszyka nie lubi, a kilka innych tysięcy nie zna. I co, mam sie powiesić z tego powodu? No wrzuć na luz kobieto.

Czy ja mam do Ciebie pretensje??  emotka  to raczej TY wrzuć na luz.. opisałam ANEGDOTKĘ z mojego życia związaną z tą rymowanką, a nie czepiałam się Ciebie  
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6485173 czwartek, 26 kwietnia 2018, 13:39:07
No bo jak mam traktować to samo gadanie za każdym razem, jak się widzę z kuzynką, a ona znowu w koło Macieju? normalnie ją lubię, ale jak znowu gada to samo o tym, że spotkał katar Katarzynę, to mam ochotę dać jej pstryczka w nos  emotka emotka  rymowanka fajna, ale przez ciągłe powtarzanie zwyczajnie mi obrzydła  emotka
cb656 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6485371 piątek, 27 kwietnia 2018, 08:04:03
joasiunia napisał(a):

BLACK w Tesco. Niby kończy się dziś...
A jednak skończył się wczoraj. GRRRR...
Znów - jak ostatnia sierotka - zaufałam dacie, którą mamy podaną tutaj, zamiast sprawdzić bezpośrednio na stronie konkursu emotka

PS. Moja wina, wiem, nie można ufać datom emotka

Hmm... na stronie konkursu też jest niby 27.04... Ale jak wysłałam SMS, to napisali, że przyjmowanie zgłoszeń zakończone emotka

O matko, dziś od rana, jak rasowy szaleniec, gadam sama ze sobą i cytuję samą siebie emotka
Napisałam do organizatora z pytaniem, dlaczego przychodzą zwrotki o zakończeniu, skoro konkurs jeszcze powinien trwać. Jak coś odpowie, dam znać emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6485372 piątek, 27 kwietnia 2018, 08:14:17
Mój chomik uciekinier. Kolejny raz wyszedł z klatki i szukaj teraz po całym domu wr
andii 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6485374 piątek, 27 kwietnia 2018, 08:41:22
joasiunia napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Znów - jak ostatnia sierotka - zaufałam dacie, którą mamy podaną tutaj, zamiast sprawdzić bezpośrednio na stronie konkursu emotka

Hmm... na stronie konkursu też jest niby 27.04... Ale jak wysłałam SMS, to napisali, że przyjmowanie zgłoszeń zakończone emotka

O matko, dziś od rana, jak rasowy szaleniec, gadam sama ze sobą i cytuję samą siebie emotka
Napisałam do organizatora z pytaniem, dlaczego przychodzą zwrotki o zakończeniu, skoro konkurs jeszcze powinien trwać. Jak coś odpowie, dam znać emotka

Organizator odpisał, że przeprasza, że to błąd w komunikacji zwrotnej, który pilnie zostanie poprawiony, i że zgłoszenia przyjmowane są nadal emotka  

asia575

Cytuj wiadomość#6485386 piątek, 27 kwietnia 2018, 09:25:00
emotka Ale się wkurzyłam emotka
Po informacji,że wygrałam kosmetyki Mixa szukam pa-ra-gon i co???
Sama wyrzuciłam przy ostatnich porządkach emotka emotka emotka
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6485388 piątek, 27 kwietnia 2018, 09:35:28
joasiunia napisał(a):

Z moim prawie trzylatkiem przezywalam to samo.. Dostał kataru i była masakra. Dokładnie tak samo jak u Ciebie. W końcu pewnego dnia zaufalam znajomej i kupiłam plastry Aromactiv, sceptycznie nastawiona nakleilam plasterek gdy mały zasnął i jakież było moje zdziwienie, że przespał noc spokojnie, bez płaczu i marudzenia. 
Oczywiście podczas kataru układam mu nieco wyżej pod głowę, bo tak zalecił mi pediatra.. 
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6485394 piątek, 27 kwietnia 2018, 09:49:12
agakaz2 napisał(a):

Mój chomik uciekinier. Kolejny raz wyszedł z klatki i szukaj teraz po całym domu wr

Pod pralka, tzn w pralce bo nie ma plyt dolnych. Zakamarki lodówki też sa zaciszne, twe dlonie tam nie sięgaja przecież.
Szukaj tan, gdzie myslisz że Chomik nie wejdzie.

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6485395 piątek, 27 kwietnia 2018, 09:59:58
agakaz2 napisał(a):

Moja koleżanka miała chomika, który zawsze uciekał do kosza na śmieci. KMój chomik natomiast uciekł kiedyś za meble i przegryzł kable m. in od telewizora. 
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6485427 piątek, 27 kwietnia 2018, 12:07:49
joasiunia napisał(a):

joasiunia napisał(a):

O kurczę, bo ja jak zwykle zostawiłam sobie wysłanie zgłoszenia na ostatni dzień emotka
0 0

|< << < 4337 4338 4339 4340 4341 43424343 4344 4345 4346 4347 > >> >|