Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4339 4340 4341 4342 4343 43444345 4346 4347 4348 4349 > >> >|

superloser

Cytuj wiadomość#6486061 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 22:22:18
Wkurzaja żenujące nagrody w loteriach / konkursach, od rękawiczek przez termos do gry planszowej. Tandetne nagrody odzwierciedlają stan finansowy Sponsorów  chińskiej gospodarki.
Nasprowadzają tej taniochy ze wschodu, w hurcie 2-5zl placa a wpisują 20-50zl wartosc "nagrody".  

gosia16

Cytuj wiadomość#6486065 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 22:35:32
dolly napisał(a):

defed napisał(a):

emotka U mnie podobnie, tyle że u rosnącego pięciolatka. Zdrowe dziecko, które rośnie - to powinna być radość, a tym czasem są takie noce, że dziecko nie potrafi spokojnie spać, nogi go bolą, kości się rozciągają... więc leżę obok niego i masuję mu łydki, kolanka... Nurofen w ostateczności, bo nie chcę go nadmiernie faszerować lekami. Sama pamiętam ten ból nóg z dzieciństwa, jakby reumatyczny, ciągnący się w nieskończoność... emotka

Probowałaś położyć na kolanka, zwilżoną, chłodną wodą chusteczkę?

Hmmm,a byłaś u lekarza aby potwierdzić dlaczego bola go nóżki? Czy to na pewno są bóle wzrostowe?
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6486074 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 22:55:30
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Wkurzaja żenujące nagrody w loteriach / konkursach, od rękawiczek przez termos do gry planszowej. Tandetne nagrody odzwierciedlają stan finansowy Sponsorów  chińskiej gospodarki...

...tandetne nagrody odzwierciedlają pośrednio także poziom pożądania konkursomaniaków, którzy o takie "nagrody" się biją. Prawo rynku znów udowodnione: dajmyż podaż na miarę popytu. emotka emotka

To nie popyt tylko nałóg. Niekontrolowane emocje, jak przy wygraniu aukcji na ebay -  z kosztami przesłania, taniej było kupić w sklepie... ale ten efekt " you are the winner" jest uzależnieniem...

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6486082 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 23:45:34
wkurza mnie, że nie działa strona Lays - loteria zakończyła się 40 min wcześniej niż powinna emotka
co zrobić z niewykorzystanymi kodami??? emotka

azaflora

Cytuj wiadomość#6486084 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 23:54:52
superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Wkurzaja żenujące nagrody w loteriach / konkursach, od rękawiczek przez termos do gry planszowej. Tandetne nagrody odzwierciedlają stan finansowy Sponsorów  chińskiej gospodarki...

...tandetne nagrody odzwierciedlają pośrednio także poziom pożądania konkursomaniaków, którzy o takie "nagrody" się biją. Prawo rynku znów udowodnione: dajmyż podaż na miarę popytu. emotka emotka

To nie popyt tylko nałóg. Niekontrolowane emocje, jak przy wygraniu aukcji na ebay -  z kosztami przesłania, taniej było kupić w sklepie... ale ten efekt " you are the winner" jest uzależnieniem...

Nazywam to instynktem łowcy emotka .  Sama polowałam /Allegro/ na biżuteryjne okazje, głównie srebrne, ale wyjątkowymi okazami z mosiądzu też nie gardziłam i dzięki temu mam m.in. oryginał sygnowany puncą Pentti Sarpaneva /młodsze pokolenie to ci od zegarków emotka / za jedyne 9,99zł. Na ebay z kosztami przesyłki zapłaciłabym tyle, że odpuściłabym, aż tak pożądliwym kolekcjonerem nie jestem emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6486087 wtorek, 1 maja 2018, 00:14:24
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

otóż to. przecież robią loterie, bo ludzie w nich grają i dają nagrody, o które ludzie się biją. grajta więc dalej w loteriach o kubek, a potem się dziwta, że robią kolejne tego typu "konkursy".

-----------------------------------------------------------------

tak dla odmiany wkurza mnie ludzka głupota i brak głębszego myślenia. ot, lud jedzie na płytkich emocjach, bo jakaś sprawa jest głośna. przykładem niech będzie jakieś umarłe ostatnio dziecko, które nagle stało się obywatelem świata. wszyscy płaczą, ale nie widzą, że wokół codziennie masa dzieci umiera, bo państwowa "służba zdrowia" (ani służba, ani zdrowia) nie działa. i tak popłaczą, popłaczą, ale potem i tak głosują, jak głosują. to takie płytkie, że już widać dno.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6486091 wtorek, 1 maja 2018, 05:35:17
kameleon1982 napisał(a):

wkurza mnie, że nie działa strona Lays - loteria zakończyła się 40 min wcześniej niż powinna emotka

Spróbuj wbić na nowy konkurs mnie w druga stronę weszło. 

W temacie wkurzył mnie dziś mąż który w wolny dzień wstał o 5 i kąpiel bierze emotka

radosna

Cytuj wiadomość#6486113 wtorek, 1 maja 2018, 11:08:41
agakaz2 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Spróbuj wbić na nowy konkurs mnie w druga stronę weszło. 

W temacie wkurzył mnie dziś mąż który w wolny dzień wstał o 5 i kąpiel bierze emotka

A może miał nastrój miłosny w środku wiosny  i chciał przytulić ukochaną żonę o 5.30, kiedy słowiki śpiewają i spać nie dają?  emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6486138 wtorek, 1 maja 2018, 12:46:42
Lewiatan  emotka  
Patrze na paragony ... wczoraj MENTOS 2,39zl a 2 tygodnie temu 1,79zl.

Ten obmacany rower, obity asortymentem Barbecue, to sie sam z tej podwyżki produktów partnerów, spłacił  emotka  
joan 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6486163 wtorek, 1 maja 2018, 19:38:42
Wkurza mnie bolące gardło. I rój bzyczących krwiopijców na działce emotka
bruce 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6486215 środa, 2 maja 2018, 10:16:55
Ubruce napisał(a):

joasiunia napisał(a):

emotka Ja to już tylko piszczę. Te paskudne wirusy są nie do przejścia.  emotka

Dokladnie. Dziś już mogę sprecyzować, że wkurza mnie angina. Mam ja, ma mąż, ma córka... Tylko czekać, aż nabędą ją synkowie emotka  wracamy z apteki z workiem antybiotyków. Szkoda, że nie ma antybiotykowych konków, byśmy grali i grali...  
bruce 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6486216 środa, 2 maja 2018, 10:18:41
joasiunia napisał(a):

Ubruce napisał(a):

joasiunia napisał(a):

emotka Ja to już tylko piszczę. Te paskudne wirusy są nie do przejścia.  emotka

Dokladnie. Dziś już mogę sprecyzować, że wkurza mnie angina. Mam ja, ma mąż, ma córka... Tylko czekać, aż nabędą ją synkowie emotka  wracamy z apteki z workiem antybiotyków. Szkoda, że nie ma antybiotykowych konków, byśmy grali i grali...  

U mojej córci również angina i cała majówka w domu. Wkurza mnie wyjazd mamy, zmiana pracy, niemoc konkursowa, oczekiwanie na wyniki egzaminu - oj wszystko mnie wk...

Agnes

Cytuj wiadomość#6486284 środa, 2 maja 2018, 14:31:14
wkurzyła mnie lista laureatów z kinder
odesłałam wszystko na sofę i mnie nie ma.....
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6486433 czwartek, 3 maja 2018, 15:34:33
coraz bardziej zbiera sie na burze emotka a prognozy mówią o trąbach powietrznych emotka emotka
bruce 0

superloser

Cytuj wiadomość#6486442 czwartek, 3 maja 2018, 16:46:14
Agnes napisał(a):

wkurzyła mnie lista laureatów z kinder
odesłałam wszystko na sofę i mnie nie ma.....

To worek dmuchany a nie sofa  emotka  
Sofa to mebel a nie bubel.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6486443 czwartek, 3 maja 2018, 16:50:06
stamp2 napisał(a):

coraz bardziej zbiera sie na burze emotka a prognozy mówią o trąbach powietrznych emotka emotka

U mnie w Dlugolece aktualnie grzmi i ulewa z gradobiciem, ech
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6486452 czwartek, 3 maja 2018, 17:04:11
bruce napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Upały przekraczają teraz wszelkie dopuszczalne normy. Kwiaty, z których tak się cieszyłam, prawdopodobnie nie dotrwają nawet do wieczora. Zdecydowanie za gorąco, jak na początek maja. Potrzeba spokojnego, nocnego, rzęsistego deszczu, a właśnie przez te tropiki znowu dojdzie do nagłych, tragicznych powodzi i siejącego spustoszenie gradobicia - zjawisk kiedyś w Polsce nieznanych.  emotka

No właśnie kwiaty dziś zobaczyłam że kwitną akacje to oznacza wakacje A do nich jeszcze dwa miesiące. Eh dziwna pogoda wr
bruce 0

bonitta

Cytuj wiadomość#6486459 czwartek, 3 maja 2018, 17:36:48
Pogoda. Jestem nad morzem od 3 dni, codziennie leje, codziennie jest maks 15 stopni a w domu gdzie został mąż - 30 stopni i upały. Kocham Bałtyk, naprawdę kocham, ale taka pogoda gdy w całej Polsce tropikalne upały to zwyczajne przegięcie. Dziś siedzieliśmy na plaży w zimowych kurtkach i butach i lepiliśmy babki z dziećmi (tak, ja też) z piasku, ktory prawie odmrażał nam dłonie (wiatr potęguje odczucie zimna). A kumpela wysyłała mi zdjęcie z mojej miejscowości w słońcu, na leżaczku, w kostiumie. Wkurzam się tak tylko, żeby się powkurzać, bo na pogodę nie mam wpływu a decyzje o wyjeździe podjęłam sama..

ameryka

Cytuj wiadomość#6486475 czwartek, 3 maja 2018, 20:09:26

Małe sklepiki: paragon z dzisiaj - jak nie urwany nr kasy z dołu paragonu to brak początku z nazwą i nipem (zgodnie z regulaminami taki paragon jest uszkodzony czyli nie warto na niego grać). Rozumiem jeszcze gdyby skończyła się rolka. A tu nic z tych rzeczy. Jeszcze zdziwienie że chcę potwierdzenie z płatności kartą 
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6486504 piątek, 4 maja 2018, 09:50:01
ameryka a oni przypadkiem tak nie mają na paragonie? moim zdaniem to jest cały paragon, czyli nie ma nazwy sklepu z zasady
0 0
|< << < 4339 4340 4341 4342 4343 43444345 4346 4347 4348 4349 > >> >|