Wkurza mnie... (Strona 4344) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Wkurza mnie...

|< << < 4339 4340 4341 4342 4343 43444345 4346 4347 4348 4349 > >> >|

azaflora

Cytuj wiadomość#6485988 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:02:23
kasiaj110 napisał(a):

Nauczono mnie że listy pisze się kulturalnie emotka - dzień dobry, o co chodzi pożegnanie podpis itp. Szukam roweru na olx i wysyłam  zapytania o rozmiar ramy itp. - każdy list z "podstawami  kultury" - ale odpowiedzi są zadziwiająco niedbałe, czasem wulgarne. Czy już nikt nie potrafi napisać przepraszam nieaktualne ?

Masz rację, ale dla mnie jeszcze gorsze jest umówienie się na konkretny czas i miejsce odbioru osobistego, po dotarciu na miejsce ani widu, ani słychu, odrzucanie połączeń... 

joan

Cytuj wiadomość#6485989 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:07:09
kumulacja napisał(a):

Ja też piszę kulturalnie. Dzień Dobry! Pozdrawiam. Życzę miłego weekendu. Oczekiwałam na potwierdzenie odebrania wysłanego towaru. Przeczytałam: DOSZEDŁ. Miałam ochotę zapytać, czy to Pan doszedł emotka  Ludzie bardzo oszczędnie piszą. Wystawiam coś np. za 1500. Ktoś pisze: 1200? I na tym koniec. I wiecie co zauważyłam, że ja jednak sprzedaję w większości tym kulturalnym. Bo im naprawdę zależy na niższej cenie. A przy okazji można sobie miło porozmawiać, jeśli w grę wchodzi odbiór osobisty. Od dzisiaj sprzedaję tylko damom i dżentelmenom! emotka

Bo to są miszcze smartfona, co nie będą kciuka na kulturalne rozmowy z Tobą marnowali emotka

xooxooxoo

Cytuj wiadomość#6485990 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:18:35
kumulacja napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

Nauczono mnie że listy pisze się kulturalnie emotka - dzień dobry, o co chodzi pożegnanie podpis itp. Szukam roweru na olx i wysyłam  zapytania o rozmiar ramy itp. - każdy list z "podstawami  kultury" - ale odpowiedzi są zadziwiająco niedbałe, czasem wulgarne. Czy już nikt nie potrafi napisać przepraszam nieaktualne ?

Ja też piszę kulturalnie. Dzień Dobry! Pozdrawiam. Życzę miłego weekendu. Oczekiwałam na potwierdzenie odebrania wysłanego towaru. Przeczytałam: DOSZEDŁ. Miałam ochotę zapytać, czy to Pan doszedł emotka   Ludzie bardzo oszczędnie piszą. Wystawiam coś np. za 1500. Ktoś pisze: 1200? I na tym koniec. I wiecie co zauważyłam, że ja jednak sprzedaję w większości tym kulturalnym. Bo im naprawdę zależy na niższej cenie. A przy okazji można sobie miło porozmawiać, jeśli w grę wchodzi odbiór osobisty. Od dzisiaj sprzedaję tylko damom i dżentelmenom! emotka

Ja zazwyczaj trafiam na fajne osoby, które potrafią się poprawnie wysłowić i nawet po otrzymaniu towaru napiszą, że wszystko jest okej i dziękują. Ale czasami trafi się ktoś kto totalnie oleję sprawę albo właśnie napisze tylko jakieś szczątki poprawnej wypowiedzi. Hitem i tak, jak na razie, są dla mnie te osoby, które mają jakiś problem. Na przykład sprzedałam jednej pani kosmetyki, pisała tysiące wiadomości na temat tego, że zależy jej na czasie, że pieniądze już przelała, kiedy jej ją wyśle. Po tygodniu pisze, że GDZIE JEST JEJ PACZKA! Wchodzę na śledzenie przesyłki, widzę adnotację na temat awiza, zmiany adresu doręczenia... Wysyłam numer nadania, piszę Pani jak wygląda sprawa, a ona nagle milczy. 
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6485995 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:38:56
xooxooxoo napisał(a):

Ja zazwyczaj trafiam na fajne osoby, które potrafią się poprawnie wysłowić i nawet po otrzymaniu towaru napiszą, że wszystko jest okej i dziękują. Ale czasami trafi się ktoś kto totalnie oleję sprawę albo właśnie napisze tylko jakieś szczątki poprawnej wypowiedzi. Hitem i tak, jak na razie, są dla mnie te osoby, które mają jakiś problem. Na przykład sprzedałam jednej pani kosmetyki, pisała tysiące wiadomości na temat tego, że zależy jej na czasie, że pieniądze już przelała, kiedy jej ją wyśle. Po tygodniu pisze, że GDZIE JEST JEJ PACZKA! Wchodzę na śledzenie przesyłki, widzę adnotację na temat awiza, zmiany adresu doręczenia... Wysyłam numer nadania, piszę Pani jak wygląda sprawa, a ona nagle milczy. 

Bo ludzie są roszczeniowi i wszystko chcą na JUŻ, a najlepiej na wczoraj. 
Poza  tym mało kto potrafi przyznać się do błędu. W Twoim przypadku babka zobaczyła, że paczka wysłana zgodnie z umową, a to jej wina, że nie odebrała. Zamiast przeprosić za pyskówkę woli milczeć. Standard... 
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6485997 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:49:37
emotka Pewnie bardziej się pamięta tych nie fajnych. Na temat klientów olx mogłabym napisać książkę. Propozycje typu "kupię voucher za pół ceny bo za więcej nikt od Pani nie kupi" albo "Pani obniży xxx (absurdalna kwota) bo tyle mam, więcej nie mogę dać" to norma. I często wiadomości roszczeniowe, niekultualne, bez dzień dobry. Mam wrażenie, że nowych rzeczy na olx szukają inni ludzie niż na allegro.  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6485999 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:57:39
kreatia napisał(a):

emotka Pewnie się pamięta bardziej tych nie fajnych. Na temat klientów olx mogłabym napisać książkę. Propozycje typu "kupię voucher za pół ceny bo za więcej nikt od Pani nie kupi" albo "Pani obniży xxx (absurdalna kwota) bo tyle mam, więcej nie mogę dać" to norma. I często wiadomości roszczeniowe, niekultualne, bez dzień dobry. Mam wrażenie, że nowych rzeczy na olx szukają inni ludzie niż na allegro.  emotka

Jak coś wystawiałam to na początku odpisywałam.. później stwierdziłam, że szkoda mojego czasu 
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6486000 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:59:13
ziolko napisał(a):

kreatia napisał(a):

emotka Pewnie się pamięta bardziej tych nie fajnych. Na temat klientów olx mogłabym napisać książkę. Propozycje typu "kupię voucher za pół ceny bo za więcej nikt od Pani nie kupi" albo "Pani obniży xxx (absurdalna kwota) bo tyle mam, więcej nie mogę dać" to norma. I często wiadomości roszczeniowe, niekultualne, bez dzień dobry. Mam wrażenie, że nowych rzeczy na olx szukają inni ludzie niż na allegro.  emotka

Jak coś wystawiałam to na początku odpisywałam.. później stwierdziłam, że szkoda mojego czasu 

Ja się kiedyś denerwowalam, a dzisiaj się  z nich śmieję. 
ziolko 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6486006 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 17:12:48
Ja akurat rozumiem czemu ludzie zdawkowo odpisują a nawet z lekka chamsko.Po 100 mailu tak kupię proszę o zapewnienie ,że to produkt nowy a nie porysowany,noszony,po załączeniu 10 zdjęć dodatkowych.Kontakt się ucina nawet zdania dobra słowa jednego  dziękuję za zdjęcia , jednak rezygnuję.To mam ochotę odpisywać już jednym słowem lub wcale.Tak kiedyś byłam miłą,pomocną osóbką.A stałam się oziębła i traktuję innych teraz tak samo jak mnie traktowana przez długie lata.
cb656 0

dolly

Cytuj wiadomość#6486016 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 18:00:50
defed napisał(a):

emotka U mnie podobnie, tyle że u rosnącego pięciolatka. Zdrowe dziecko, które rośnie - to powinna być radość, a tym czasem są takie noce, że dziecko nie potrafi spokojnie spać, nogi go bolą, kości się rozciągają... więc leżę obok niego i masuję mu łydki, kolanka... Nurofen w ostateczności, bo nie chcę go nadmiernie faszerować lekami. Sama pamiętam ten ból nóg z dzieciństwa, jakby reumatyczny, ciągnący się w nieskończoność... emotka

Probowałaś położyć na kolanka, zwilżoną, chłodną wodą chusteczkę?
defed 0

bocin

Cytuj wiadomość#6486045 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 20:43:11
"Loteria", "loteria", "loteria", "loteria", "loteria", "loteria", "loteria", "loteria"......... emotka  

Przestańcie do jasnej ciasnej grać w tych loteriach, bo przez was zaraz już żaden normalny konkurs promocyjny się nie ostanie!!

superloser

Cytuj wiadomość#6486061 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 22:22:18
Wkurzaja żenujące nagrody w loteriach / konkursach, od rękawiczek przez termos do gry planszowej. Tandetne nagrody odzwierciedlają stan finansowy Sponsorów  chińskiej gospodarki.
Nasprowadzają tej taniochy ze wschodu, w hurcie 2-5zl placa a wpisują 20-50zl wartosc "nagrody".  

gosia16

Cytuj wiadomość#6486065 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 22:35:32
dolly napisał(a):

defed napisał(a):

emotka U mnie podobnie, tyle że u rosnącego pięciolatka. Zdrowe dziecko, które rośnie - to powinna być radość, a tym czasem są takie noce, że dziecko nie potrafi spokojnie spać, nogi go bolą, kości się rozciągają... więc leżę obok niego i masuję mu łydki, kolanka... Nurofen w ostateczności, bo nie chcę go nadmiernie faszerować lekami. Sama pamiętam ten ból nóg z dzieciństwa, jakby reumatyczny, ciągnący się w nieskończoność... emotka

Probowałaś położyć na kolanka, zwilżoną, chłodną wodą chusteczkę?

Hmmm,a byłaś u lekarza aby potwierdzić dlaczego bola go nóżki? Czy to na pewno są bóle wzrostowe?
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6486074 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 22:55:30
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Wkurzaja żenujące nagrody w loteriach / konkursach, od rękawiczek przez termos do gry planszowej. Tandetne nagrody odzwierciedlają stan finansowy Sponsorów  chińskiej gospodarki...

...tandetne nagrody odzwierciedlają pośrednio także poziom pożądania konkursomaniaków, którzy o takie "nagrody" się biją. Prawo rynku znów udowodnione: dajmyż podaż na miarę popytu. emotka emotka

To nie popyt tylko nałóg. Niekontrolowane emocje, jak przy wygraniu aukcji na ebay -  z kosztami przesłania, taniej było kupić w sklepie... ale ten efekt " you are the winner" jest uzależnieniem...

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6486082 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 23:45:34
wkurza mnie, że nie działa strona Lays - loteria zakończyła się 40 min wcześniej niż powinna emotka
co zrobić z niewykorzystanymi kodami??? emotka

azaflora

Cytuj wiadomość#6486084 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 23:54:52
superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Wkurzaja żenujące nagrody w loteriach / konkursach, od rękawiczek przez termos do gry planszowej. Tandetne nagrody odzwierciedlają stan finansowy Sponsorów  chińskiej gospodarki...

...tandetne nagrody odzwierciedlają pośrednio także poziom pożądania konkursomaniaków, którzy o takie "nagrody" się biją. Prawo rynku znów udowodnione: dajmyż podaż na miarę popytu. emotka emotka

To nie popyt tylko nałóg. Niekontrolowane emocje, jak przy wygraniu aukcji na ebay -  z kosztami przesłania, taniej było kupić w sklepie... ale ten efekt " you are the winner" jest uzależnieniem...

Nazywam to instynktem łowcy emotka .  Sama polowałam /Allegro/ na biżuteryjne okazje, głównie srebrne, ale wyjątkowymi okazami z mosiądzu też nie gardziłam i dzięki temu mam m.in. oryginał sygnowany puncą Pentti Sarpaneva /młodsze pokolenie to ci od zegarków emotka / za jedyne 9,99zł. Na ebay z kosztami przesyłki zapłaciłabym tyle, że odpuściłabym, aż tak pożądliwym kolekcjonerem nie jestem emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6486087 wtorek, 1 maja 2018, 00:14:24
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

otóż to. przecież robią loterie, bo ludzie w nich grają i dają nagrody, o które ludzie się biją. grajta więc dalej w loteriach o kubek, a potem się dziwta, że robią kolejne tego typu "konkursy".

-----------------------------------------------------------------

tak dla odmiany wkurza mnie ludzka głupota i brak głębszego myślenia. ot, lud jedzie na płytkich emocjach, bo jakaś sprawa jest głośna. przykładem niech będzie jakieś umarłe ostatnio dziecko, które nagle stało się obywatelem świata. wszyscy płaczą, ale nie widzą, że wokół codziennie masa dzieci umiera, bo państwowa "służba zdrowia" (ani służba, ani zdrowia) nie działa. i tak popłaczą, popłaczą, ale potem i tak głosują, jak głosują. to takie płytkie, że już widać dno.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6486091 wtorek, 1 maja 2018, 05:35:17
kameleon1982 napisał(a):

wkurza mnie, że nie działa strona Lays - loteria zakończyła się 40 min wcześniej niż powinna emotka

Spróbuj wbić na nowy konkurs mnie w druga stronę weszło. 

W temacie wkurzył mnie dziś mąż który w wolny dzień wstał o 5 i kąpiel bierze emotka

radosna

Cytuj wiadomość#6486113 wtorek, 1 maja 2018, 11:08:41
agakaz2 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Spróbuj wbić na nowy konkurs mnie w druga stronę weszło. 

W temacie wkurzył mnie dziś mąż który w wolny dzień wstał o 5 i kąpiel bierze emotka

A może miał nastrój miłosny w środku wiosny  i chciał przytulić ukochaną żonę o 5.30, kiedy słowiki śpiewają i spać nie dają?  emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6486138 wtorek, 1 maja 2018, 12:46:42
Lewiatan  emotka  
Patrze na paragony ... wczoraj MENTOS 2,39zl a 2 tygodnie temu 1,79zl.

Ten obmacany rower, obity asortymentem Barbecue, to sie sam z tej podwyżki produktów partnerów, spłacił  emotka  
joan 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6486163 wtorek, 1 maja 2018, 19:38:42
Wkurza mnie bolące gardło. I rój bzyczących krwiopijców na działce emotka
bruce 0
|< << < 4339 4340 4341 4342 4343 43444345 4346 4347 4348 4349 > >> >|