Wkurza mnie... (Strona 4401) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Wkurza mnie...

|< << < 4396 4397 4398 4399 4400 44014402 4403 4404 4405 4406 > >|

cb656

Cytuj wiadomość#6517793 czwartek, 9 sierpnia 2018, 12:48:54
domel napisał(a):

ola120 napisał(a):

Wkurza mnie konkurs Red bulla z biedronki

mnie też dawno nie wkurzył żaden konkurs tak jak ten

Zaczynam żałować, że dodałem go do bazy emotka   emotka Znowu będzie szum i dym, że "cebe tylko wkurza ludzi" emotka   emotka i jeszcze psia emotka karniaka dostanę za recydywę emotka albo i bana... emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6517796 czwartek, 9 sierpnia 2018, 12:55:20
cherry_coke napisał(a):

Wczoraj w Kaufie Vanish na półce za 49,99 zł, a przy kasie 29,99 zł. Nic tak nie wkurza konkursowicza jak nieoczekiwana promocja emotka
Ale jako że już oczami wyobraźni odjeżdżałam Toyotą poczyniłam ku wkurzeniu innych sprint po Finisha do mycia zmywarki. 

Mnie wkurza to, że wczoraj wysłałam zgłoszenie na ten konkurs o godzinie 23... a o 3 w nocy dostałam esemesa, że moje zgłoszenie jest nieaktywne, bo konkurs zakończył się 08.08  emotka  i Toyotą nie odjadę emotka  
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6517798 czwartek, 9 sierpnia 2018, 12:56:53
Niebieska_Laguna napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Wczoraj w Kaufie Vanish na półce za 49,99 zł, a przy kasie 29,99 zł. Nic tak nie wkurza konkursowicza jak nieoczekiwana promocja emotka
Ale jako że już oczami wyobraźni odjeżdżałam Toyotą poczyniłam ku wkurzeniu innych sprint po Finisha do mycia zmywarki. 

Mnie wkurza to, że wczoraj wysłałam zgłoszenie na ten konkurs o godzinie 23... a o 3 w nocy dostałam esemesa, że moje zgłoszenie jest nieaktywne, bo konkurs zakończył się 08.08  emotka  i Toyotą nie odjadę emotka  

Nic nie szkodzi. Będę chuchać i dmuchać. Źle jej u mnie nie będzie emotka  

domel

Cytuj wiadomość#6517822 czwartek, 9 sierpnia 2018, 14:38:27
cb656 napisał(a):

domel napisał(a):

ola120 napisał(a):

Zaczynam żałować, że dodałem go do bazy emotka   emotka Znowu będzie szum i dym, że "cebe tylko wkurza ludzi" emotka   emotka i jeszcze psia emotka karniaka dostanę za recydywę emotka albo i bana... emotka

0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6517830 czwartek, 9 sierpnia 2018, 15:08:26
choroby... tym razem po 2 atakach na dziecko angina i mnie dopadła..  
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6517836 czwartek, 9 sierpnia 2018, 15:39:08
stamp2 napisał(a):

emotka emotka emotka

Kochane słoneczko

norweska20

Cytuj wiadomość#6517902 czwartek, 9 sierpnia 2018, 19:26:30
Wkurza mnie :
-po 1 :że wakacje nie wyszły ..bo auto się zepsuło na Słowacji i zmuszeni byliśmy wrócić do domu spowrotem (docelowo miały być Węgry )
-po 2 :że auto które się zepsuło (traci ładowanie i staje ) mimo wymiany pompy paliwa wczoraj  u mechanika  ...nadal nie jeździ i nie wiadomo dla czego (podobno Ford guw..o wort - tu się sprawdza )mimo iż wydawało się że to już to go boli emotka  nadal nie chce jeździć:(
-po 3 liczyłam chociaż że Kania : mile zaskoczy i da w rekompensacie wakacyjnej bilety ...  i oczywiście dał : 2 ręczniki : na otarcie łez emotka
wymarzone wakacje emotka  
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6517918 czwartek, 9 sierpnia 2018, 20:13:10
norweska20 napisał(a):

Wkurza mnie :
-po 1 :że wakacje nie wyszły ..bo auto się zepsuło na Słowacji i zmuszeni byliśmy wrócić do domu spowrotem (docelowo miały być Węgry )
-po 2 :że auto które się zepsuło (traci ładowanie i staje ) mimo wymiany pompy paliwa wczoraj  u mechanika  ...nadal nie jeździ i nie wiadomo dla czego (podobno Ford guw..o wort - tu się sprawdza )mimo iż wydawało się że to już to go boli emotka  nadal nie chce jeździć:(
-po 3 liczyłam chociaż że Kania : mile zaskoczy i da w rekompensacie wakacyjnej bilety ...  i oczywiście dał : 2 ręczniki : na otarcie łez emotka
wymarzone wakacje emotka  

z tego co pamiętam dobrych parę lat temu u nas w fordzie też był podobny problem i przeszło po wymianie pompy wody i mąż też powiedział ford g...wort i forda już żadnego nie było więcej... emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6517930 czwartek, 9 sierpnia 2018, 20:56:09
Wkurza, že z telefonu nie można dodawać ...

Więc niech KTOŚ przy kompie doda Raffaello od jutra  emotka  tyle nagrôd  emotka ach... gdzie te 22 samochody niewydane emotka   przepadły?

https://latozraffaello.pl/homepage
maryam 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6517957 czwartek, 9 sierpnia 2018, 23:26:43
cb656 napisał(a):

domel napisał(a):

ola120 napisał(a):

wkurza mnie....ekhm... po przeczytaniu tego wpisu już nic mnie nie wkurza - wygrałeś internety  emotka

lola.lola

Cytuj wiadomość#6518010 piątek, 10 sierpnia 2018, 10:51:18
Wkurza mnie moda na reklamowanie produktów przez aktorów/celebrytów w mediach społecznościowych. Wszystko dostają za darmo, pochwalą a potem człowiek nie wie, czy faktycznie warto  emotka

Kilka dni temu na instagramowym profilu jednej z aktorek widziałam, że otrzymała krówki ze spersonalizowanymi opakowaniami - każda krówka miała imię bliskiej jej osoby. Pomyślałam sobie, że super pomysł bo zbliża się wyjątkowa impreza i mogłabym zamówić takie krówki dla gości. 
Niestety okazało się, że skoro gości będzie 19 to muszę zamówić.... 19kg krówek (1kg = 60zł) bo nie zrobią mi mixu 1kg różnych imion tak jak wspomnianej aktorce.
Po pierwsze cena wychodzi absurdalna a po drugie nie miałam zamiaru rozdawać po kilogramie tylko po kilka sztuk.
Denerwują mnie te reklamowe zagrywki różnych firm, które tylko wprowadzają przeciętnego człowieka w błąd... a tak się ucieszyłam jak to zobaczyłam, bo pomysł na niespodziankę wydał mi się ciekawy  emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6518028 piątek, 10 sierpnia 2018, 11:35:31
Mój szef. jego wscibstwo, proba ogarnięcia wszystkiego, ktory konczy sie na "nie wiem, zalatw to jakos", po czym gdy znajde rozwiazanie, to słyszę "nastepnym razem zapytaj czy to tak ma być"... brak komunikacji, zero samodzielności dla mnie. mam nadzieję wygrać w żywcu i trzasnąć drzwiami na pożegnanie.

siewcazamieszania

Cytuj wiadomość#6518031 piątek, 10 sierpnia 2018, 11:44:05
Praca, pani od bhp i boss, którzy nie widzą problemu w tym, że na stanowisku pracy panuje temperatura 36 stopni Celsjusza, w pomieszczeniu bez okna , klimatyzacji i wentylacji...
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6518249 piątek, 10 sierpnia 2018, 22:25:40
siewcazamieszania napisał(a):

Praca, pani od bhp i boss, którzy nie widzą problemu w tym, że na stanowisku pracy panuje temperatura 36 stopni Celsjusza, w pomieszczeniu bez okna , klimatyzacji i wentylacji...

A moze sami by posiedzieli w tym pomieszczeniu przez cały dzień?

tosca

Cytuj wiadomość#6518254 piątek, 10 sierpnia 2018, 22:46:41
siewcazamieszania napisał(a):

Współczuję i jednocześnie "błogosławię" swojego szefa za "ludzkie" podejście do sprawy, którego efektem jest praca w klimatyzowanym pomieszczeniu, dzięki czemu spędzając czas w pracy, wręcz odpoczywam od nieznośnych warunków panujących ostatnio w moim mieszkaniu na poddaszu ( temperatura ponad 30 stopni, przy której trudno funkcjonować ). Szkoda, że nie wszyscy pracodawcy są tacy wyrozumiali emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6518256 piątek, 10 sierpnia 2018, 22:57:19
Wkurza mnie, że od godziny 11 nie ma wody. Dzieci pojechałam wykąpać do mamy. Mieszkamy u teściów od miesiąca i teść wymyślił sobie remont łazienki- wtedy, kiedy my jesteśmy w 4 osoby!Mówiliśmy, że nam się to nie podoba.Remont mógł sobie robić za kilka miesięcy, jak się wyprowadzimy emotka  jest 23 i nie zapowiada się, aby on skończył dziś dłubać w tej łazience  emotka  34 stopnie i kur..de bak wody emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6518302 sobota, 11 sierpnia 2018, 09:57:25
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie moda na reklamowanie produktów przez aktorów/celebrytów w mediach społecznościowych. Wszystko dostają za darmo, pochwalą a potem człowiek nie wie, czy faktycznie warto  emotka

Kilka dni temu na instagramowym profilu jednej z aktorek widziałam, że otrzymała krówki ze spersonalizowanymi opakowaniami - każda krówka miała imię bliskiej jej osoby. Pomyślałam sobie, że super pomysł bo zbliża się wyjątkowa impreza i mogłabym zamówić takie krówki dla gości. 
Niestety okazało się, że skoro gości będzie 19 to muszę zamówić.... 19kg krówek (1kg = 60zł) bo nie zrobią mi mixu 1kg różnych imion tak jak wspomnianej aktorce.
Po pierwsze cena wychodzi absurdalna a po drugie nie miałam zamiaru rozdawać po kilogramie tylko po kilka sztuk.
Denerwują mnie te reklamowe zagrywki różnych firm, które tylko wprowadzają przeciętnego człowieka w błąd... a tak się ucieszyłam jak to zobaczyłam, bo pomysł na niespodziankę wydał mi się ciekawy  emotka

Mnie ostatnio strasznie wkurza nachalna promocja suplementu w postaci misiów na włosy. To niby jakieś magiczne żelki, po których włosy szybciej rosną i stają się lśniące, mocne, itp... Co z tego, że te żelki to sam cukier i syrop glukozowo-fruktozowy. Jeszcze zaleca się spożywać chyba kilka sztuk dziennie... Akurat nadmierne spożycie cukru może powodować wypadanie włosów  emotka Nie wspominając o niszczeniu włókien kolagenowych  emotka  Przykro mi gdy widzę reklamy tego u osób, które na co dzień promują zdrowy tryb życia. Rozumiem, że to praca... ale jednak powinno się być wiernym swoim przekonaniom, a nie wciskać ludziom taki kit za marne współprace, jeszcze pod płaszczykiem, że to zdrowe  emotka  To trochę tak jakby magazyn wegański opublikował reklamę masarni. To samo z blogerkami od naturalnej pielęgnacji, takie zawsze są eko, a jak L'oreal rzuci współpracę to zachwycają ich badziewia. Nie lubię takiej hipokryzji, zawsze taka osoba traci wiarygodność w moich oczach. Jednak trzeba umieć te współprace dobierać emotka  Ale napisz prawdę w komentarzu, to Cię fanki zjedzą. Bo przecież widać na przerobionych, przefiltrowanych zdjęciach, że tona cukru działa i cudownie wzmacnia włosy. 

ace

Cytuj wiadomość#6518383 sobota, 11 sierpnia 2018, 21:31:30
kupiłam kapsułki Surf do zwrotu i Fuzetea do loterii w C4. Paragon z Surfa, jak i samego surfa i fuzetea wrzuciłam do torby... Jedna z puszek FT "popuściła", zalała paragon Surfa i totalnie go potargała (nie do reanimacji)... Dobrze, że chociaż paragon z FT wrzuciłam do portfela...
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6518385 sobota, 11 sierpnia 2018, 21:42:54
Niebieska_Laguna napisał(a):

Mnie ostatnio strasznie wkurza nachalna promocja suplementu w postaci misiów na włosy. To niby jakieś magiczne żelki, po których włosy szybciej rosną i stają się lśniące, mocne, itp... Co z tego, że te żelki to sam cukier i syrop glukozowo-fruktozowy. Jeszcze zaleca się spożywać chyba kilka sztuk dziennie... Akurat nadmierne spożycie cukru może powodować wypadanie włosów  emotka Nie wspominając o niszczeniu włókien kolagenowych  emotka  Przykro mi gdy widzę reklamy tego u osób, które na co dzień promują zdrowy tryb życia. Rozumiem, że to praca... ale jednak powinno się być wiernym swoim przekonaniom, a nie wciskać ludziom taki kit za marne współprace, jeszcze pod płaszczykiem, że to zdrowe  emotka  To trochę tak jakby magazyn wegański opublikował reklamę masarni. To samo z blogerkami od naturalnej pielęgnacji, takie zawsze są eko, a jak L'oreal rzuci współpracę to zachwycają ich badziewia. Nie lubię takiej hipokryzji, zawsze taka osoba traci wiarygodność w moich oczach. Jednak trzeba umieć te współprace dobierać emotka  Ale napisz prawdę w komentarzu, to Cię fanki zjedzą. Bo przecież widać na przerobionych, przefiltrowanych zdjęciach, że tona cukru działa i cudownie wzmacnia włosy. 

O te miśki to produkt w sam raz dla mnie. Uwielbiam żelki (jak zresztą wszelkie słodycze), zamiast krwi mam skondensowane mleko (słodzone of course), próbuję z tym walczyć ( #uzależnienie ) Mogłabym udawać sama przed sobą że muszę je jeść żeby mieć piękne włosy (kilka razy dziennie mniam)

estrelitta

Cytuj wiadomość#6518386 sobota, 11 sierpnia 2018, 21:45:37
Zgubiłam dzisiaj kartę do Decathlonu na 3 stówki emotka  W samochodzie otworzyłam kopertę z kartą i tyle ją widziałam. Po całonocnej podróży jestem nie do życia i moje szare komórki nie odnotowały co z nią zrobiły  emotka
0 0
|< << < 4396 4397 4398 4399 4400 44014402 4403 4404 4405 4406 > >|