Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4396 4397 4398 4399 4400 44014402 4403 4404 4405 4406 > >> >|

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6518302 sobota, 11 sierpnia 2018, 09:57:25
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie moda na reklamowanie produktów przez aktorów/celebrytów w mediach społecznościowych. Wszystko dostają za darmo, pochwalą a potem człowiek nie wie, czy faktycznie warto  emotka

Kilka dni temu na instagramowym profilu jednej z aktorek widziałam, że otrzymała krówki ze spersonalizowanymi opakowaniami - każda krówka miała imię bliskiej jej osoby. Pomyślałam sobie, że super pomysł bo zbliża się wyjątkowa impreza i mogłabym zamówić takie krówki dla gości. 
Niestety okazało się, że skoro gości będzie 19 to muszę zamówić.... 19kg krówek (1kg = 60zł) bo nie zrobią mi mixu 1kg różnych imion tak jak wspomnianej aktorce.
Po pierwsze cena wychodzi absurdalna a po drugie nie miałam zamiaru rozdawać po kilogramie tylko po kilka sztuk.
Denerwują mnie te reklamowe zagrywki różnych firm, które tylko wprowadzają przeciętnego człowieka w błąd... a tak się ucieszyłam jak to zobaczyłam, bo pomysł na niespodziankę wydał mi się ciekawy  emotka

Mnie ostatnio strasznie wkurza nachalna promocja suplementu w postaci misiów na włosy. To niby jakieś magiczne żelki, po których włosy szybciej rosną i stają się lśniące, mocne, itp... Co z tego, że te żelki to sam cukier i syrop glukozowo-fruktozowy. Jeszcze zaleca się spożywać chyba kilka sztuk dziennie... Akurat nadmierne spożycie cukru może powodować wypadanie włosów  emotka Nie wspominając o niszczeniu włókien kolagenowych  emotka  Przykro mi gdy widzę reklamy tego u osób, które na co dzień promują zdrowy tryb życia. Rozumiem, że to praca... ale jednak powinno się być wiernym swoim przekonaniom, a nie wciskać ludziom taki kit za marne współprace, jeszcze pod płaszczykiem, że to zdrowe  emotka  To trochę tak jakby magazyn wegański opublikował reklamę masarni. To samo z blogerkami od naturalnej pielęgnacji, takie zawsze są eko, a jak L'oreal rzuci współpracę to zachwycają ich badziewia. Nie lubię takiej hipokryzji, zawsze taka osoba traci wiarygodność w moich oczach. Jednak trzeba umieć te współprace dobierać emotka  Ale napisz prawdę w komentarzu, to Cię fanki zjedzą. Bo przecież widać na przerobionych, przefiltrowanych zdjęciach, że tona cukru działa i cudownie wzmacnia włosy. 

ace

Cytuj wiadomość#6518383 sobota, 11 sierpnia 2018, 21:31:30
kupiłam kapsułki Surf do zwrotu i Fuzetea do loterii w C4. Paragon z Surfa, jak i samego surfa i fuzetea wrzuciłam do torby... Jedna z puszek FT "popuściła", zalała paragon Surfa i totalnie go potargała (nie do reanimacji)... Dobrze, że chociaż paragon z FT wrzuciłam do portfela...
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6518385 sobota, 11 sierpnia 2018, 21:42:54
Niebieska_Laguna napisał(a):

Mnie ostatnio strasznie wkurza nachalna promocja suplementu w postaci misiów na włosy. To niby jakieś magiczne żelki, po których włosy szybciej rosną i stają się lśniące, mocne, itp... Co z tego, że te żelki to sam cukier i syrop glukozowo-fruktozowy. Jeszcze zaleca się spożywać chyba kilka sztuk dziennie... Akurat nadmierne spożycie cukru może powodować wypadanie włosów  emotka Nie wspominając o niszczeniu włókien kolagenowych  emotka  Przykro mi gdy widzę reklamy tego u osób, które na co dzień promują zdrowy tryb życia. Rozumiem, że to praca... ale jednak powinno się być wiernym swoim przekonaniom, a nie wciskać ludziom taki kit za marne współprace, jeszcze pod płaszczykiem, że to zdrowe  emotka  To trochę tak jakby magazyn wegański opublikował reklamę masarni. To samo z blogerkami od naturalnej pielęgnacji, takie zawsze są eko, a jak L'oreal rzuci współpracę to zachwycają ich badziewia. Nie lubię takiej hipokryzji, zawsze taka osoba traci wiarygodność w moich oczach. Jednak trzeba umieć te współprace dobierać emotka  Ale napisz prawdę w komentarzu, to Cię fanki zjedzą. Bo przecież widać na przerobionych, przefiltrowanych zdjęciach, że tona cukru działa i cudownie wzmacnia włosy. 

O te miśki to produkt w sam raz dla mnie. Uwielbiam żelki (jak zresztą wszelkie słodycze), zamiast krwi mam skondensowane mleko (słodzone of course), próbuję z tym walczyć ( #uzależnienie ) Mogłabym udawać sama przed sobą że muszę je jeść żeby mieć piękne włosy (kilka razy dziennie mniam)

estrelitta

Cytuj wiadomość#6518386 sobota, 11 sierpnia 2018, 21:45:37
Zgubiłam dzisiaj kartę do Decathlonu na 3 stówki emotka  W samochodzie otworzyłam kopertę z kartą i tyle ją widziałam. Po całonocnej podróży jestem nie do życia i moje szare komórki nie odnotowały co z nią zrobiły  emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6518391 sobota, 11 sierpnia 2018, 22:24:57
estrelitta napisał(a):

Zgubiłam dzisiaj kartę do Decathlonu na 3 stówki emotka  W samochodzie otworzyłam kopertę z kartą i tyle ją widziałam. Po całonocnej podróży jestem nie do życia i moje szare komórki nie odnotowały co z nią zrobiły  emotka

emotka Na pewno jak wypoczniesz to znajdziesz kartę, pewnie jest gdzieś w samochodzie emotka  ja tak ostatnio miałam z paragonem... byłam przekonana, że zostawiłam go na szafce obok łóżka, szukałam przez trzy dni, pogodziłam się już z tym, że przepadł, aż przypadkiem znalazł się między stelażem a materacem. Nie mam pojęcia jak się tam znalazł, ale był  emotka  Więc na pewno i twoja karta się odnajdzie emotka  Jak to moja babcia mówiła: diabeł  emotka  ogonem nakrył... pocieszy się i odda emotka

ace

Cytuj wiadomość#6518392 sobota, 11 sierpnia 2018, 22:32:50

estrelitta napisał(a):

emotka Na pewno jak wypoczniesz to znajdziesz kartę, pewnie jest gdzieś w samochodzie emotka  ja tak ostatnio miałam z paragonem... byłam przekonana, że zostawiłam go na szafce obok łóżka, szukałam przez trzy dni, pogodziłam się już z tym, że przepadł, aż przypadkiem znalazł się między stelażem a materacem. Nie mam pojęcia jak się tam znalazł, ale był  emotka  Więc na pewno i twoja karta się odnajdzie emotka  Jak to moja babcia mówiła: diabeł  emotka  ogonem nakrył... pocieszy się i odda emotka

ja kiedyś szukałam wygranego paragonu. Cały dom przekopałam i nic! W końcu chyba już po dacie wysyłki nagle mnie katar złapał, chwytam za chusteczki (jednorazowe, w tym opakowaniu po 10 sztuk) które leżą na stoliku, a tam w środku niespodzianka - zaginiony paragon. Do dziś uważam, że wsadziło go tam UFO emotka jak chciało mnie zabrać w nocy emotka
Więc zapewne i karta się znajdzie emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6518394 sobota, 11 sierpnia 2018, 23:00:26
estrelitta napisał(a):

Poszukaj pod siedzeniami albo w tych takich szufladkach, które są w aucie na drzwiach albo może w jakiejś skrytce na szpargały albo w samochodach są takie chodniczki czy jak to się nazywa i może tam spadło.Grunt to przespać się z problemem.

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6518397 niedziela, 12 sierpnia 2018, 00:06:49
ace napisał(a):

estrelitta napisał(a):

ja kiedyś szukałam wygranego paragonu. Cały dom przekopałam i nic! W końcu chyba już po dacie wysyłki nagle mnie katar złapał, chwytam za chusteczki (jednorazowe, w tym opakowaniu po 10 sztuk) które leżą na stoliku, a tam w środku niespodzianka - zaginiony paragon. Do dziś uważam, że wsadziło go tam UFO emotka jak chciało mnie zabrać w nocy emotka
Więc zapewne i karta się znajdzie emotka

Skoro to wygrany paragon, to może do twojego domu zakradł się jakiś konkursowicz, który licząc na rezerwę, ukrył paragon  emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6518418 niedziela, 12 sierpnia 2018, 10:13:15
Teściowa, która ciągle szabruje nam w rzeczach i dodatkowo używa bezczelnie moje rzeczy  emotka  Myśli, że się nie kapnę.

petunija1

Cytuj wiadomość#6518419 niedziela, 12 sierpnia 2018, 10:15:42
donia7 napisał(a):

Teściowa, która ciągle szabruje nam w rzeczach i dodatkowo używa bezczelnie moje rzeczy  emotka  Myśli, że się nie kapnę.

pogonić nie można? emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6518420 niedziela, 12 sierpnia 2018, 10:18:14
petunija1 napisał(a):

donia7 napisał(a):

została już pogoniona dwa razy (wszystkiego się wypiera), ale pozwala sobie na coraz więcej i powoli idzie do tego, że pójdziemy na wynajem do czasu zakończenia budowy domu  emotka

petunija1

Cytuj wiadomość#6518421 niedziela, 12 sierpnia 2018, 10:23:18
donia7 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

donia7 napisał(a):

została już pogoniona dwa razy (wszystkiego się wypiera), ale pozwala sobie na coraz więcej i powoli idzie do tego, że pójdziemy na wynajem do czasu zakończenia budowy domu  emotka

współczuje. emotka
pozostaje tylko życzyć szybkiej wyprowadzki,skoro rozmowy niewiele dają. emotka
donia7 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6518462 niedziela, 12 sierpnia 2018, 13:58:52
donia7 napisał(a):

cb656 napisał(a):

donia7 napisał(a):

A synus teściowej nie może na mamusię warknąć w obronie?

Warczy jak lew, ale mamusia jest zbyt ograniczona...

emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6518610 poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 11:06:58
Wkurzają mnie bzdetowate pytania w ankietach - "Czy używali Państwo w ciągu ostatnich 12 miesięcy następujących produktów: PASTA DO ZĘBÓW? MYDŁO? "... emotka emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6518611 poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 11:08:43
bruce napisał(a):

Wkurzają mnie bzdetowate pytania w ankietach - "Czy używali Państwo w ciągu ostatnich 12 miesięcy następujących produktów: PASTA DO ZĘBÓW? MYDŁO? "... emotka emotka

Zdziwilabys się jak wielu ludzi ma z tym problem  emotka

asia670

Cytuj wiadomość#6518814 poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 19:21:16
smsy z 73004-juz po raz kolejny,a przed chwila W.Maciej dla osoby ur..... i moja data ur emotka no zesz to gdzie te nasze dane są jeszcze przerabiane???
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6518829 poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 20:01:07
cb656 napisał(a):

asia670 napisał(a):

moja data ur emotka no zesz to gdzie te nasze dane są jeszcze przerabiane???

WSZĘDZIE emotka "dane raz wrzucone w internet, krążą w nim po kraniec świata i trzy dni dłużej".

Tak jak twarze dzieci... dziś twoje a jutro kazdego.
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6518831 poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 20:10:12
Oszustwo na courlux.com... Niby testowanie kremu za darmo, a to tak naprawdę zgoda na otrzymywanie tego kremu co trzy miesiące za 59 zł... Najgorsze, że coś takiego instagram promuje. Jak dla mnie takie praktyki powinny być zakazane. Pewnie wielu ludzi się nabierze.  

ziolko

Cytuj wiadomość#6518882 poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 23:58:57

Oszustwo na courlux.com... Niby testowanie kremu za darmo, a to tak naprawdę zgoda na otrzymywanie tego kremu co trzy miesiące za 59 zł... Najgorsze, że coś takiego instagram promuje. Jak dla mnie takie praktyki powinny być zakazane. Pewnie wielu ludzi się nabierze.  

Jest już temat o nich https://www.e-kon...obieraczek/strona/10

superloser

Cytuj wiadomość#6518887 wtorek, 14 sierpnia 2018, 00:53:11

A zobacz ile ludzi zapomni o tym, że darmowy miesiąc Showmax wymagał rejestracji z kartą bankową. Później opłata za usługę schodzi automatycznie.
Nie każdy pamięta,  by zrezygnować. Dormowy przestaje być darmowy... a są tacy, co nawet nie patrzą ile im z konta schodzi.
|< << < 4396 4397 4398 4399 4400 44014402 4403 4404 4405 4406 > >> >|