Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4396 4397 4398 4399 4400 44014402 4403 4404 4405 4406 > >> >|

edzia21

Cytuj wiadomość#6519186 wtorek, 14 sierpnia 2018, 22:58:03
Wkurzają mnie "wymagania" wrocławskiego schroniska...
chciałam podwieźć karmy z ActivePet z Biedry, a tu na stronie opis, że "życzą sobie karmy z średniej półki, bo dyskontowych ich podopieczni nie jedzą" zajebongo  emotka

androm

Cytuj wiadomość#6519188 wtorek, 14 sierpnia 2018, 23:11:02
edzia21 napisał(a):

chciałam podwieźć karmy z ActivePet z Biedry, a tu na stronie opis, że "życzą sobie karmy z średniej półki, bo dyskontowych ich podopieczni nie jedzą" zajebongo  emotka

ale to dobrze, że dbają o ich zdrowie
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6519189 wtorek, 14 sierpnia 2018, 23:16:04
androm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

z jednej strony tak, zgadzam się emotka  ale z drugiej...co zrobić z taką karmą, skoro nawet schronisko jej nie chce?  emotka  
Taka byłam dumna z tego konkursu, że można wziąć udział + pomóc psiakom, a tu taki kubeł zimnej wody na głowę.

jola29k

Cytuj wiadomość#6519191 wtorek, 14 sierpnia 2018, 23:26:46
Wkurza mnie zdradziecka  świnia mąż , zastanawiam się czy ze względu na dzieci  mam męczyc się z tym kur.... . Nie wiem co mam robić , najchętniej wyszłabym z domu i już nie wróciła .
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6519192 wtorek, 14 sierpnia 2018, 23:32:00
jola29k napisał(a):

Wkurza mnie zdradziecka  świnia mąż , zastanawiam się czy ze względu na dzieci  mam męczyc się z tym kur.... . Nie wiem co mam robić , najchętniej wyszłabym z domu i już nie wróciła .

Czasem warto zabrać dzieci, wyjść i zatrzasnąć drzwi...
0 0

jola29k

Cytuj wiadomość#6519194 wtorek, 14 sierpnia 2018, 23:38:34
donia7 napisał(a):

jola29k napisał(a):

Coraz bardziej o tym myśle
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6519195 wtorek, 14 sierpnia 2018, 23:41:46
edzia21 napisał(a):

androm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

z jednej strony tak, zgadzam się emotka  ale z drugiej...co zrobić z taką karmą, skoro nawet schronisko jej nie chce?  emotka  
Taka byłam dumna z tego konkursu, że można wziąć udział + pomóc psiakom, a tu taki kubeł zimnej wody na głowę.

wiem, że taka karma to samo zło, niezdrowe itd, ale mój pies je tylko takie, do weterynarza chodze raz w roku na szczepienie i w zdrowiu i świetnej formie przeżyła juz 17 lat, chociaż ma wyżywienie gorsze niż w schronisku, z którego nota bene własnie zabraliśmy ją te 17 lat temu

olunka

Cytuj wiadomość#6519198 wtorek, 14 sierpnia 2018, 23:44:31
olunka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

androm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

wiem, że taka karma to samo zło, niezdrowe itd, ale mój pies je tylko takie, do weterynarza chodze raz w roku na szczepienie i w zdrowiu i świetnej formie przeżyła juz 17 lat, chociaż ma wyżywienie gorsze niż w schronisku, z którego nota bene własnie zabraliśmy ją te 17 lat temu

a w temacie to wkurza mnie,że zamiast łózka 160 to kupiliśmy 140, co dopiero się okazało jak je mąż z synem złozył po 2 godziach, a teraz kolejne godziny rozkładania i pakowania co by je wymienić emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6519202 środa, 15 sierpnia 2018, 00:54:06
edzia21 napisał(a):

androm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

super dbanie o zdrowie - głodówka. no jaja. przerażają mnie pewne praktyki wielkich dietetyków, którzy myślą, że żarcie musi być tylko z górnej półki albo wcale. no ok, niech zwierzaki umierają z głodu, bo nie ma gurmetów tylko inne, sklepowe.

taalvikki

Cytuj wiadomość#6519203 środa, 15 sierpnia 2018, 00:57:40
jola29k napisał(a):

a mnie wkurza, że czytam takie rzeczy. partnerów bowiem sami sobie wybieramy. zwłaszcza, gdy mamy z nimi dzieci. i nie, proszę mi nie pisać, że partner, za pomocą magicznej różdżki, zmienił się po ślubie. bo zwątpię. 

bc142

Cytuj wiadomość#6519204 środa, 15 sierpnia 2018, 01:36:35
ehh talvikki życia  nie znasz chciałam napisac... ale miłość  może  rzeczywiście  ms różowe okulary 

Claudia77

Cytuj wiadomość#6519211 środa, 15 sierpnia 2018, 07:32:44
edzia21 napisał(a):

androm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ja kiedyś oddałam karmę Panu co stał na ochronie i miał ze sobą pieska, ucieszył się bardzo, tak więc może gdzieś w okolicy będzie jakaś firma co mają pieski, albo na fb poszukać domów tymczasowych dla zwierzaków, a może ktoś ze znajomych weźmie - na pewno ktoś przyjmie z wielką chęcią.) Ja to kiedyś chciałam oddać zabawki w superowym stanie do domu dziecka - też nie wzięli bo tylko nowe muszą być - masakra, zaniosłam do kościoła by ksiądz rozdał biednym dzieciom w końcu....

Claudia77

Cytuj wiadomość#6519215 środa, 15 sierpnia 2018, 08:01:09
jola29k napisał(a):

donia7 napisał(a):

jola29k napisał(a):

Coraz bardziej o tym myśle

z reguły tak jest, że wszystkim się fajnie doradza, póki nie znajdą się w podobnej sytuacji, lecz ja wychodzę z założenia, że lepiej się męczyć samemu niż z kimś, a w życiu tak jest, że jeśli się sama nie będziesz szanować, to inni tym bardziej nie będą. Mojej znajomej w podjęciu decyzji pomógł psycholog, poszła na rozmowę do obcego faceta, który okazał się super ogarniętym gościem i powiedziała mi potem, że właśnie najlepiej iść do kogoś obcego na taką rozmowę...a z innej beczki, dawno dawno temu, znajoma inna miała podobny problem, nagrała go i ...puściła z torbami.)

assal

Cytuj wiadomość#6519223 środa, 15 sierpnia 2018, 08:57:28
Taalvikki: Ludzie się zmieniają z wiekiem. Czasem na plus, czasem jednak ktoś trafi w świat, gdzie są inne zasady i po jakimś czasie sam się wkręci w taki klimat.
Tak było ze znajomym. Pieniądze, władza i towarzystwo zrobiły swoje w krótkim czasie. Dużo trzeba było?
Sama bywam czasem na służbowych wyjazdach - swoje widziałam. Ludzie ulegają naciskom (napij się, nie bądź drętwy, każdy tak mówi...) i chcą się dopasować do otoczenia.
Jak kiedyś, dalej łatwo komuś etykietkę doczepić w firmie.
Wkurza mnie wiele rzeczy, ale już nie upraszczam rzeczywistości jak kiedyś. Wolę się powkurzać na agencje, co latem taką miernotę nagradzają, że bardziej mnie rozleniwiają jak słońce  emotka

barcza

Cytuj wiadomość#6519227 środa, 15 sierpnia 2018, 09:51:20
taalvikki napisał(a):

jola29k napisał(a):

a mnie wkurza, że czytam takie rzeczy. partnerów bowiem sami sobie wybieramy. zwłaszcza, gdy mamy z nimi dzieci. i nie, proszę mi nie pisać, że partner, za pomocą magicznej różdżki, zmienił się po ślubie. bo zwątpię. 

nim wyjdziesz, przygotuj sobie na niego takie dowody ,żeby sąd uznał rozwód z jego winy. Wtedy na Ciebie (do końca życia będzie płacił alimenty , bo rozwód z jego winy ) a na dzieci do końca ich nauki , podobno zemsta jej słodka 

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6519228 środa, 15 sierpnia 2018, 10:05:47
barcza napisał(a):

taalvikki napisał(a):

jola29k napisał(a):

nim wyjdziesz, przygotuj sobie na niego takie dowody ,żeby sąd uznał rozwód z jego winy. Wtedy na Ciebie (do końca życia będzie płacił alimenty , bo rozwód z jego winy ) a na dzieci do końca ich nauki , podobno zemsta jej słodka 

tak jest, puść gada w samych skarpetkach.Zdradził raz, zdradzi i kolejny,szkoda życia na takiego człowieka.Egoistycznie pomyśl o sobie i zawalcz o swoją i dzieci przyszłość bez niego!

bruce

Cytuj wiadomość#6519230 środa, 15 sierpnia 2018, 10:29:00
Jak mnie ciężko wpienia to, co się dzieje ostatnio nad polskim morzem... Ewakuacja setek ludzi, bo nagle znaleziono niewypały z... czasów II wojny światowej emotka , standard - mnóstwo utonięć i brak rozwagi oraz zdrowego rozsądku podczas kąpieli, teraz znowu te dzieci z Darłówka oraz ich matka, opiekująca się jeszcze czwartym, dwuletnim... Masakra i koszmar po prostu...  emotka emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6519231 środa, 15 sierpnia 2018, 10:35:23
bruce napisał(a):

Jak mnie ciężko wpienia to, co się dzieje ostatnio nad polskim morzem... Ewakuacja setek ludzi, bo nagle znaleziono niewypały z... czasów II wojny światowej emotka , standard - mnóstwo utonięć i brak rozwagi oraz zdrowego rozsądku podczas kąpieli, teraz znowu te dzieci z Darłówka oraz ich matka, opiekująca się jeszcze czwartym, dwuletnim... Masakra i koszmar po prostu...  emotka emotka

właśnie czytam że dwójki nie odnaleziono A 14 letni niestety umarł. współczuję tej kobiecie . wkurzaja takie informacje gdy człowiek jest bezsilny
bruce 0

androm

Cytuj wiadomość#6519232 środa, 15 sierpnia 2018, 10:39:52
taalvikki napisał(a):

edzia21 napisał(a):

androm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

super dbanie o zdrowie - głodówka. no jaja. przerażają mnie pewne praktyki wielkich dietetyków, którzy myślą, że żarcie musi być tylko z górnej półki albo wcale. no ok, niech zwierzaki umierają z głodu, bo nie ma gurmetów tylko inne, sklepowe.

Z faktu, że w schronisku psy nie jedzą taniej karmy, lecz min. średniej jakości, nie wynika, że głodują więc nie wiem skąd takie twierdzenie.
Powiem Wam, że raz wygrałam karmę z najwyższej półki o wartości kilkaset zł. Zadzwoniłam do miejskiego schroniska z pytaniem czy by nie zabrali sobie, bo nie mam jak dowieźć. Niechętnie mi odpowiedzieli, że jak kierowca będzie w pobliżu to kiedyś zadzwoni, ale to może być jutro albo za 3 miesiące. I wiecie, minął już dobry rok, a w ogóle się nie odezwali olewając temat. Skontaktowałam się w międzyczasie z jedną z fundacji dla zwierząt i na swój koszt wysłałam im kurierem. I cieszyli się jak nie wiem.
bruce 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6519233 środa, 15 sierpnia 2018, 10:48:44
agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

właśnie czytam że dwójki nie odnaleziono A 14 letni niestety umarł. współczuję tej kobiecie . wkurzaja takie informacje gdy człowiek jest bezsilny

Czytałam gdzieś,że ta matka poszła z najmłodszym dzieckiem do toalety.W tym czasie powinna nakazać pozostałym dzieciom, aby nie wchodziły do wody.Mam 8 letniego siostrzeńca i gdy on przebywa w morzu/jeziorze, zawsze ktoś dorosły z rodziny wchodzi z nim do wody, by w razie gdyby się zachłysnął czy topił, natychmiast zareagować.Ale to trzeba mieć oczy dookoła głowy, czasem nie upilnujesz.Bardzo współczuję tej pani.

|< << < 4396 4397 4398 4399 4400 44014402 4403 4404 4405 4406 > >> >|