Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4418 4419 4420 4421 4422 44234424 4425 4426 4427 4428 > >> >|

andziulka21

Cytuj wiadomość#6530346 czwartek, 20 września 2018, 18:00:59
szejknaftowy napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Wkurza mnie ze właśnie poparzylam rękę gorącym tłuszczem i szczypie jak cholera!  emotka

pantenol albo maść alantan i przezyjesz,śladu nie będzie
ja kiedyś przyjarałem całą łapę żelazkiem ohyda,aż mięso było widać i teraz nawet śladu nie mam

Dzięki, jutro kupie bo dziś niestety nie dam rady, może jakoś przetrzymam emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6530348 czwartek, 20 września 2018, 18:11:31
andziulka21 napisał(a):

Wkurza mnie ze właśnie poparzylam rękę gorącym tłuszczem i szczypie jak cholera!  emotka

Na przyspieszenie gojenia i dla odczucia ulgi polecam opatrunek hydrożelowy. To taki przezroczysty żelek, do kupienia w aptece za parę zł, występuje w różnych rozmiarach  emotka  Dzięki niemu przeżyłam, gdy pękł mi pęcherz powstały po oparzeniu parą. Polecam!

joan

Cytuj wiadomość#6530371 czwartek, 20 września 2018, 19:41:37
andziulka21 napisał(a):

Dzięki, jutro kupie bo dziś niestety nie dam rady, może jakoś przetrzymam emotka

A nie możesz pożyczyć od sąsiada maści na oparzenia? Pewnie każda osoba posiadająca dziecko ma jakiś specyfik w swojej apteczce. Działać należy od razu, żeby nie powstały blizny. Bardzo Cię proszę, jeżeli tylko masz możliwość skądkolwiek zdobyć coś na poparzenia - zrób to natychmiast! emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6530374 czwartek, 20 września 2018, 19:46:38
donia7 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że jutro mam zaplanowaną ekstrakcję ósemki i niemiłosiernie się boję zabiegu emotka Ten ząb już mnie boli (to zdecydowanie bardzo łagodne określenie) i na dodatek ma takie ułożenie,że się tak jakby położył emotka Mam szansę się dziś przekręcić.

Nie bój się (wiem, wiem- łatwo pisać;).Ja też miałam dwa lata temu, bałam się baaaaardzo, a to tylko chwila moment pod znieczuleniem emotka  

Ja już po zabiegu.Sam zabieg nie bolał nic a nic ("była pani bardzo dzielna i zdyscyplinowana), ale za to po ustaniu znieczulenia potwornie mnie zaczęło boleć gardło i jestem bardzo rozbita- dopiero ketonal pomógł.Polecacie jakiś spray na wysuszoną śluzówkę gardła lub jakiś spray emotka No i 600 zł poszło na spacer przy okazji-może w konkursach jakoś to odrobię emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6530375 czwartek, 20 września 2018, 19:47:52
cudaczek121 napisał(a):

(...) No i 600 zł poszło na spacer przy okazji-może w konkursach jakoś to odrobię emotka

Że ile? Jesteś pewna, że to nie rata jedna z trzech / czterech? emotka
cb656 0

kermit

Cytuj wiadomość#6530376 czwartek, 20 września 2018, 19:58:37
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

(...) No i 600 zł poszło na spacer przy okazji-może w konkursach jakoś to odrobię emotka

What? joan to u Ciebie po ile taka imprezka?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6530377 czwartek, 20 września 2018, 19:59:07
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Obiecali,że następne 3 ósemki będą tańsze emotka Niestety, na nfz nie chcę iść, a myślę poważnie o aparacie ortodontycznym, to muszę wyrwać wszystkie.Tu mam taki "luksus", że na 9.30 poszłam wyrywać zęba, o 10-tej było już po wszystkim, po czym weszłam 2 piętra po schodach i już byłam w pracy.Jakby się coś działo mam ich pod ręką,ech.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6530380 czwartek, 20 września 2018, 20:11:34
kermit napisał(a):

What? joan to u Ciebie po ile taka imprezka?

Tak ze 7 lat temu zerknęłam w cennik i było między 800 a 1000 zł...
kermit 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6530384 czwartek, 20 września 2018, 20:23:32
cudaczek121 napisał(a):

donia7 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że jutro mam zaplanowaną ekstrakcję ósemki i niemiłosiernie się boję zabiegu emotka Ten ząb już mnie boli (to zdecydowanie bardzo łagodne określenie) i na dodatek ma takie ułożenie,że się tak jakby położył emotka Mam szansę się dziś przekręcić.

Nie bój się (wiem, wiem- łatwo pisać;).Ja też miałam dwa lata temu, bałam się baaaaardzo, a to tylko chwila moment pod znieczuleniem emotka  

Ja już po zabiegu.Sam zabieg nie bolał nic a nic ("była pani bardzo dzielna i zdyscyplinowana), ale za to po ustaniu znieczulenia potwornie mnie zaczęło boleć gardło i jestem bardzo rozbita- dopiero ketonal pomógł.Polecacie jakiś spray na wysuszoną śluzówkę gardła lub jakiś spray emotka No i 600 zł poszło na spacer przy okazji-może w konkursach jakoś to odrobię emotka

Ja miałam swoją przygodę z ósemką kilka miesięcy temu. Typowana do wyrwania od jakiegoś czasu. Byłam tym tak przerażona i sama się tym strachem nakręcałam. Przez kilka tygodni przeprowadzałam rekonesans wśród znajomych/rodziny/w internecie. żeby wybrać tego idealnego chirurga, który mi ją wyrwie. Wszędzie przewijała się postać miejscowego Rzeźnika (wiek 60+), opinie skrajnie różne - od sadysta do "nic nie poczułam" + w większości opinii gbur. Mieszkam w małej miejscowości więc jakiegoś specjalnego wyboru nie miałam, ale w końcu znalazłam wybrańca - chirurg, tytuł naukowy dr przyjeżdża do jednego z gabinetów z dużego miasta  raz w tygodniu i rwie. Umówiłam się na wizytę, ale ząb zaczął mnie w międzyczasie tak boleć, że mimo końskiej dawki tabletek przeciwbólowych umierałam. A wizyta u dr chirurga za kilka dni. No i wylądowałam u Rzeźnika..., który chyba był mi przeznaczony. Nie za bardzo chciało mu się czekać aż znieczulenie zacznie w pełni działać ("trochę" się niecierpliwił). Jak podszedł do mnie to prawie zeszłam na fotelu. Złapał zęba, coś poczułam, więc na wszelki wypadek zaczęłam jęczeć, żeby się opanował. Na co Rzeźnik odparł "yyy ale już po wszystkim" i pokazał mi zęba - cała akcja dosłownie kilka sekund i uwaga ... Cena 80 zł.

kermit

Cytuj wiadomość#6530402 czwartek, 20 września 2018, 21:52:15
cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Obiecali,że następne 3 ósemki będą tańsze emotka Niestety, na nfz nie chcę iść, a myślę poważnie o aparacie ortodontycznym, to muszę wyrwać wszystkie.Tu mam taki "luksus", że na 9.30 poszłam wyrywać zęba, o 10-tej było już po wszystkim, po czym weszłam 2 piętra po schodach i już byłam w pracy.Jakby się coś działo mam ich pod ręką,ech.

Ale we Wrocławiu @Cudaczku jest podobno jakiś Magik, który genialnie usuwa zęby i do tego na NFZ. Mam znajomą, która nachwalić się go nie mogła. Dużo jej znajomych korzystało z jego usług i to nie ze względu na koszt, tylko dlatego, że jest taki extra. Jakby co mogę dopytać o szczegóły, a 1800 możesz wydać znacznie sympatyczniej.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6530407 czwartek, 20 września 2018, 22:25:01
kermit napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ale we Wrocławiu @Cudaczku jest podobno jakiś Magik, który genialnie usuwa zęby i do tego na NFZ. Mam znajomą, która nachwalić się go nie mogła. Dużo jej znajomych korzystało z jego usług i to nie ze względu na koszt, tylko dlatego, że jest taki extra. Jakby co mogę dopytać o szczegóły, a 1800 możesz wydać znacznie sympatyczniej.

Póki co dam sobie odpocząć od wyrywania tych zębów- ten był zdecydowanie najpilniejszy do zrobienia, bo uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie, a mam wysoki próg bólu- zazwyczaj u dentysty w ogóle nie biorę znieczulenia.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6530411 czwartek, 20 września 2018, 22:29:20
cudaczek121 napisał(a):

kermit napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Póki co dam sobie odpocząć od wyrywania tych zębów- ten był zdecydowanie najpilniejszy do zrobienia, bo uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie, a mam wysoki próg bólu- zazwyczaj u dentysty w ogóle nie biorę znieczulenia.

no ale jak było? będzie trauma czy spoko? bolało? byłaś dzielnym Cudaczkiem?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6530413 czwartek, 20 września 2018, 22:39:57
androm napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

kermit napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

no ale jak było? będzie trauma czy spoko? bolało? byłaś dzielnym Cudaczkiem?

Boli, kiedy już minęło znieczulenie emotka Mam nadzieję,że rana się szybko zagoi.
androm 0

bruce

Cytuj wiadomość#6530436 piątek, 21 września 2018, 07:37:29
kermit napisał(a):

Ale we Wrocławiu @Cudaczku jest podobno jakiś Magik, który genialnie usuwa zęby i do tego na NFZ. Mam znajomą, która nachwalić się go nie mogła. Dużo jej znajomych korzystało z jego usług i to nie ze względu na koszt, tylko dlatego, że jest taki extra. 

Warto chodzić do takiego specjalisty, bo rzadko podobni się trafiają. emotka U mnie w regionie złą sławą okrył się pewien ośrodek, bo - nie dość, że prywatny i sporo kasy bierze nawet za zwykłe leczenie, lekarze nie zawsze dotrzymują terminów, każą na siebie długo czekać, umawianie na konkretne dni czy godziny nic niestety nie daje, a do tego wyrywa tam zęby stomatolog (mam nadzieję emotka ) z Bliskiego Wschodu, który często pozostawia … części zęba ukryte w opuchniętym od rwania dziąśle, boli piekielnie, człowiek cierpi i ryczy całymi dniami, nieświadomy przyczyny i przekonany, że pozbył się chorego zęba w całości, próbuje znieść to dzielnie i odważnie, a i tak w końcu trzeba potem jeździć np. w święta na pogotowie do Katowic, aby ratować siebie i bliskich.  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6530483 piątek, 21 września 2018, 10:28:25
cb656 napisał(a):

U mnie w regionie złą sławą okrył się pewien (też podobno) dentysta, który oprócz zostawiania w pacjentach resztek ich zębów, zostawiał tam też swoje nasienie emotka  

emotka emotka emotka Nadaje się, jak nic, do topiku z żartami w tle. 
0 0

szejknaftowy

Cytuj wiadomość#6530490 piątek, 21 września 2018, 10:44:37
cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

U mnie w regionie złą sławą okrył się pewien (też podobno) dentysta, który oprócz zostawiania w pacjentach resztek ich zębów, zostawiał tam też swoje nasienie emotka  

emotka emotka emotka Nadaje się, jak nic, do topiku z żartami w tle. 

Taaa, baaardzo śmiszne. Dorzucam jeszcze wątek ginekola-patola, który usypiał pacjentki i swoim własnym instrumentem przeprowadzał badanie skuteczności wykonanych zabiegów. emotka Ta sama półka emotka

cb656 jaki to region???żebym się wystrzegała tam aby na chwilę samochodem zatrzymać tylko Ty wiesz cb... co tam grasuje 
0 0

szejknaftowy

Cytuj wiadomość#6530497 piątek, 21 września 2018, 11:19:17
cb656 napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

jaki to region??? żebym się wystrzegała tam aby na chwilę samochodem zatrzymać tylko Ty wiesz cb... co tam grasuje 

Przecież wystarczy przeczytać treść dostępną w linku emotka

blond włos mózg mi uciska ,dopiero zauwazyłam że to sa linki,a więc Toruń?
0 0

szejknaftowy

Cytuj wiadomość#6530504 piątek, 21 września 2018, 11:31:42
cb656 napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

blond włos mózg mi uciska, dopiero zauwazyłam że to sa linki, a więc Toruń?

Na specjalne życzenie uciskanej w mózg blondynki:

Dentysta z TORUNIA oskarżony o gwałty zwabiał swoje ofiary do mieszkania przy ul. ŁÓDZKIEJ (numeru domu i mieszkania nie podano). Dentysta ma 39 lat, zameldowanie w RADZIEJOWIE, a adres zamieszkania w TORUNIU. Pacjentów przyjmował (i prawdopodobnie robi to nadal) w obu miastach.

Lekarzem, z którym umówiła się na wizytę zgwałcona studentka, jest Piotr P. To ginekolog z GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO, który do pracy w STRZELCACH dojeżdża. Razem z innymi lekarzami wynajmuje w STRZELCACH gabinet na osiedlu, w bloku. Nad wejściem duża tablica z jego imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.

ja wręcz kocham ten Twój sarkazm emotka  
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6530709 piątek, 21 września 2018, 21:09:10
Jeden większy podmuch wiatru i Enea całe województwo prądu pozbawia... Dzwonię na infolinię pytać co się dzieje, a oni, że awaria i prądu nie ma... Jakbym nie zauważyła, że się światło nie świeci...0 konkretów co się stało i kiedy naprawią  emotka  

assal

Cytuj wiadomość#6530742 piątek, 21 września 2018, 23:31:26
Loterie. loterie, loterie  emotka
I na horyzoncie głównie one  emotka
nkba 0

|< << < 4418 4419 4420 4421 4422 44234424 4425 4426 4427 4428 > >> >|