Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4432 4433 4434 4435 4436 44374438 4439 4440 4441 4442 > >> >|

Claudia77

Cytuj wiadomość#6540949 poniedziałek, 22 października 2018, 15:04:41
a mnie od rana ból gardła żyć nie daje - poproszę o rady jak się tego pozbyć - tantum verde, płukanka z soli zrobiona i lipa emotka

madzia34

Cytuj wiadomość#6540950 poniedziałek, 22 października 2018, 15:07:01
Claudia77 napisał(a):

a mnie od rana ból gardła żyć nie daje - poproszę o rady jak się tego pozbyć - tantum verde, płukanka z soli zrobiona i lipa emotka

ssij gozdziki

Claudia77

Cytuj wiadomość#6540953 poniedziałek, 22 października 2018, 15:10:01
madzia34 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

ssij gozdziki

o tym nie słyszałam, już idę wypróbować.)
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6540962 poniedziałek, 22 października 2018, 15:34:10
Kurierzy i to na maksa 
Paczka wysłana w sierpniu i mnie nikogo nie było zero awiza paczka wysłana ponownie w zeszłym tygodniu i gdyby nie moja interwencja na poczcie to znów by była odesłania 
Kurier dot zaginął z moją paczka około tygodnia temu niestety nie wiem który to więc nie mogę podać rydopisu. Kolejna paczka idzie tydzień i mogę chyba o niej zapomnieć. Po co gram jak i tak nic nie dochodzi?
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6540967 poniedziałek, 22 października 2018, 15:41:09
joasiunia napisał(a):

Poniedziałek. Tak po prostu. Wkurza mnie poniedziałek emotka I to, że choć wiem, że w poniedziałki kończy się weekendowa laba, to zawsze rano czuję się tym jednakowo mocno zaskoczona emotka

nie tylko Ty, ja mam w poniedziałki jeszcze na 9. Tak, żeby posiedzieć tę pierwszą godzinę lekcyjną i się nawkurzać, że inni po niej będą już częściowo po pracy, a ja jeszcze nie zaczęłam emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6540970 poniedziałek, 22 października 2018, 15:49:49
Claudia77 napisał(a):

Mnie jakiś czas temu też męczył, stan ciągle się pogarszał, a to, co przepisywał lekarz w ogóle nie pomagało. Brałam tabletki, syropy i aerozole, aż w końcu dałam się namówić na zwykły domowy syrop z cebuli i od razu pomogło.
0 0

krzysiek113

Cytuj wiadomość#6540971 poniedziałek, 22 października 2018, 15:50:08
Wkurza mnie Poczta Polska wysłałem list polecony priorytetowy 18.09 koło 16 z paragonem na Ferrero Rocher i do dzisiaj nie dostarczyli. Zawsze się stresuję jak coś wysyłam Pocztą, a tutaj nie mogłem kuriera nadać, bo Unlimited podało adres skrzynki pocztowej... emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6540973 poniedziałek, 22 października 2018, 15:52:26
magie1982 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Poniedziałek. Tak po prostu. Wkurza mnie poniedziałek emotka I to, że choć wiem, że w poniedziałki kończy się weekendowa laba, to zawsze rano czuję się tym jednakowo mocno zaskoczona emotka

nie tylko Ty, ja mam w poniedziałki jeszcze na 9. Tak, żeby posiedzieć tę pierwszą godzinę lekcyjną i się nawkurzać, że inni po niej będą już częściowo po pracy, a ja jeszcze nie zaczęłam emotka

Ja w poniedziałek zaczynam o 6 rano... i jak niektórzy kończą o 14 to ja jeszcze wtedy ciągnę 6 godzin, by wyjsć z pracy o 20.  :) i tak w każdy poniedziałek od 3 lat po 14 godzin ... emotka  

magie1982

Cytuj wiadomość#6540978 poniedziałek, 22 października 2018, 16:18:22
pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Ja w poniedziałek zaczynam o 6 rano... i jak niektórzy kończą o 14 to ja jeszcze wtedy ciągnę 6 godzin, by wyjsć z pracy o 20.  :) i tak w każdy poniedziałek od 3 lat po 14 godzin ... emotka  

podziwiam, a masz za to np wolne piątki?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6540982 poniedziałek, 22 października 2018, 16:21:56
magie1982 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Nie ale za to mam wtorek wolny i czwartek emotka  bo w środę i piątek też pracuje od 6 do 20 emotka  
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6540983 poniedziałek, 22 października 2018, 16:26:12
pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Nie ale za to mam wtorek wolny i czwartek emotka  bo w środę i piątek też pracuje od 6 do 20 emotka  

czyli pracujesz 3 dni po 14h? W sumie też bym tak mogła emotka
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6540984 poniedziałek, 22 października 2018, 16:30:39
magie1982 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Tak, 3 dni pracuje, 4 wolne. emotka  udało się dogadać z koleżanką z pracy bo jej tez tak pasuje emotka  
wczesniej pracowałem poniedziałek wtorek środa po 14 a od czwartku weekend emotka  :P 
ale od września musieliśmy zmienić i pracujemy co drugi dzien emotka  

joasiunia

Cytuj wiadomość#6540992 poniedziałek, 22 października 2018, 16:50:43
No właśnie w samym fakcie pracy nic mnie nie wkurza, gdyby nie jej godziny. One mnie czasem do białej rozpaczy doprowadzają,  bo pracuję przeważnie 15-20 (muzyczna to szkoła popołudniowa) i się elegancko, dzień w dzień mijam z rodziną. Oni do domu, ja z domu. Ja do domu, oni spać... 
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6540995 poniedziałek, 22 października 2018, 16:57:32
pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Tak, 3 dni pracuje, 4 wolne. emotka  udało się dogadać z koleżanką z pracy bo jej tez tak pasuje emotka  
wczesniej pracowałem poniedziałek wtorek środa po 14 a od czwartku weekend emotka  :P 
ale od września musieliśmy zmienić i pracujemy co drugi dzien emotka  

I to się rozumie, jest czas na konkursy emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6541006 poniedziałek, 22 października 2018, 17:10:35
joasiunia napisał(a):

No właśnie w samym fakcie pracy nic mnie nie wkurza, gdyby nie jej godziny. One mnie czasem do białej rozpaczy doprowadzają,  bo pracuję przeważnie 15-20 (muzyczna to szkoła popołudniowa) i się elegancko, dzień w dzień mijam z rodziną. Oni do domu, ja z domu. Ja do domu, oni spać... 

U mnie siostra tak pracowała 2 lata... dzieci na 8 do 14 w szkole ona o 13 jechała do pracy, od 14 do 22.. przychodziła dzieci śpią... wstawali tylko razem, ale jak to dzieci na osttanią chwilę i spędzali dziennie może 15 minut. Po dwóch latach powiedziała dość... i teraz ma pracę na zmiany... także raz się nie widzą tydzien, ale pózniej 2 tygodnie się znowu widzą emotka  
joan 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6541167 wtorek, 23 października 2018, 10:29:07
Wkurza mnie, że ludzie jeżdżą rowerami po chodnikach.. Dziś sytuacja - idę sobie chodnikiem (ważna informacja: tą ulicą przejeżdża jeden samochód na godzinę) i nagle za plecami słyszę dzwonek sygnalizujący, że muszę ustąpić mu drogi.. SERIO? Rozumiem, gdyby na ulicy był mega ruch albo gdyby to jechało dziecko.. Ale nie, pustka totalna a koleś na oko ok 45-50 lat.
Kiedyś miałam też sytuację gdzie dwie dziewczyny również jechały chodnikiem, widziały że idę z naprzeciwka i jechały sobie obok siebie więc w efekcie to ja musiałam zejść z chodnika na ulicę, żeby sobie królewny mogły przejechać...
cb656 0

haima

Cytuj wiadomość#6541191 wtorek, 23 października 2018, 11:31:03
Nestle!! Bo i mnie dopadła klątwa z nieprawidłowym/wykorzystanym kodem  emotka
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6541197 wtorek, 23 października 2018, 11:42:10
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie, że ludzie jeżdżą rowerami po chodnikach.. Dziś sytuacja - idę sobie chodnikiem (ważna informacja: tą ulicą przejeżdża jeden samochód na godzinę) i nagle za plecami słyszę dzwonek sygnalizujący, że muszę ustąpić mu drogi.. SERIO? Rozumiem, gdyby na ulicy był mega ruch albo gdyby to jechało dziecko.. Ale nie, pustka totalna a koleś na oko ok 45-50 lat.
Kiedyś miałam też sytuację gdzie dwie dziewczyny również jechały chodnikiem, widziały że idę z naprzeciwka i jechały sobie obok siebie więc w efekcie to ja musiałam zejść z chodnika na ulicę, żeby sobie królewny mogły przejechać...

Mam taką jedną upartą babkę i ja. Spotykam ją o stałej porze w stałym miejscu, to jej regularna trasa. I na nic zdają się próby tłumaczenia, że przecież nie ma dziesięciu lat, by pozwalała sobie na jazdę po wąskim przecież chodniku, kiedy obok gładki asfalt jezdni wolny. Baba pyskuje i odgraża się jak niektóre na tym forum - totalnie bez sensu emotka Żeby nie było - ja sam jeżdżę rowerem i też zdarza mi się skrócić drogę wjeżdżając na chodnik tam, gdzie to możliwe (czytaj: niewielki ruch, piesi sporadycznie) ale nigdy nie dzwonię, nie popędzam, dostosowuję się dla mnie to pieszy ma pierwszeństwo, bo jest u siebie. Smutne, że tak wielu jeżdżących rowerami dorosłych nie potrafi zrozumieć tego najprostszego pod słońcem faktu, tym samym rzucając cień na całą resztę rowerzystów. Z betonem umysłowym zawsze walka jest nierówna emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6541225 wtorek, 23 października 2018, 13:00:43
Zamówiłam w sklepie internetowym między innym 4 słoiki eko kapusty kiszonej, zamówienie przyszło bez tej kapusty, nawet nie było jej na papierowej fakturze. A online oczywiście jest i zapłaciłam za nią. Złożyłam reklamację przez formularz na stronie sklepu i po kilkunastu dniach zero odzewu, napisałam na facebooku, to podali mi jakiegoś mejla, wysłałam tam wiadomość i znowu ponad tydzień bez kontaktu. Niby to tylko 4 słoiki kapusty, ale nie daje mi to spokoju, że tak po prostu sobie nie wysłali i mają to gdzieś emotka  Już nie wiem do kogo się zwrócić. 
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6541229 wtorek, 23 października 2018, 13:15:40
ze nie ma laserowej operacji zylakow na nfz. Kiedys cos bylo ale podobno nie maja juz kontraktu. Moze Ktos wie gdzie w wielkopolsce ,dolnoslaskie operuja i noe za miloby monet? A moze np w czechach za zwrotem kasy nfz?
0 0
|< << < 4432 4433 4434 4435 4436 44374438 4439 4440 4441 4442 > >> >|