Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4444 4445 4446 4447 4448 44494450 4451 4452 4453 4454 > >> >|

Mysia

Cytuj wiadomość#6556773 piątek, 14 grudnia 2018, 21:07:08
Oooo co mnie jeszcze wkurza, czytam te komentarze i przykro mi, że tacy jesteście niemili wobec siebie, jakaś nerwówka przed świętami czy co? emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6556783 piątek, 14 grudnia 2018, 21:56:20
pikantny napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurza mnie, ze wlasnie dostalam sms ze mam sobie odebrac przesylke kurierska (a maz byl dzisiaj w domu), kurierom po prostu d...sie nie che ruszyc pod dany adres, lepiej wszystko wziac i wrzycic do jednego wora do punktu odbioru emotka

Idą święta i to ludziom w du.pach się przewraca a nie kurierom, zamawiają wszystko w necie bo jak mowisz "du.py im sie nie chce ruszyc". Zapytaj jakiegokolwiek kuriera albo listonosza ile teraz mają paczek, na ile zmian pracują i jak stają na głowie żeby chociaz 3/4 tego wszystkiego dostarczac, a dopiero pozniej sie glupio wypowiadaj.

a żebyś wiedział, że nie chce mi się d.upy ruszyć, bo po pracy nie mam czasu, a w weekendy wolę spędzać z rodziną niż chadzać po galeriach i nic nikomu do tego, każdy ma jakąś rolę i pracę do wykonania, tak jak dzisiaj - inpost, widzę pana, wysiada z auta, by pakować paczki, więc proszę by poczekał minutę zanim zacznie, bo mam paczkę do odebrania, a on mi jak nie huknie, że 600 paczek ma itd., itd., więc go doprowadziłam do pionu - a g. mnie to obchodzi, nie życzę sobie żeby na mnie mordy darł, a jak mu się nie podoba, to może zawsze zmienić pracę, a taka prawda, że w każdej pracy jest zawsze kiedyś sezon na coś, ja też mam sezon i to w sezonie, to co mam się wyżywać na ludziach, że nie mogę na plaży poleżeć...

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6556791 piątek, 14 grudnia 2018, 22:20:21
pikantny napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurza mnie, ze wlasnie dostalam sms ze mam sobie odebrac przesylke kurierska (a maz byl dzisiaj w domu), kurierom po prostu d...sie nie che ruszyc pod dany adres, lepiej wszystko wziac i wrzycic do jednego wora do punktu odbioru emotka

Idą święta i to ludziom w du.pach się przewraca a nie kurierom, zamawiają wszystko w necie bo jak mowisz "du.py im sie nie chce ruszyc". Zapytaj jakiegokolwiek kuriera albo listonosza ile teraz mają paczek, na ile zmian pracują i jak stają na głowie żeby chociaz 3/4 tego wszystkiego dostarczac, a dopiero pozniej sie glupio wypowiadaj...

No przecież możesz rzucić tę robotę, skoro Ci za ciężko. Mnie też ciężko, a nie każę ludziom wykonywać za mnie mojej pracy. Kurierzy to obecnie chyba najbardziej rozpuszczona grupa pracowników, którym "coś się wydaje".

isiulka

Cytuj wiadomość#6556807 piątek, 14 grudnia 2018, 23:14:39
Ludzie idą święta, wrzućcie na luz z tymi kłótniami i obrażaniem się. Każdy ma swój punkt widzenia. Zawsze tak jest, że jak ktoś nie wie, nie doświadczył, nie poznał, to nie zrozumie.

Opowiem Wam jedna historię:

kiedyś w autobusie jechał facet (ok 40stki) z dwójką dzieci. Dzieci krzyczały, biegały, śmiały się, bił- totalny huragan, a ojciec totalnie na to nie reagował. Godzina była taka, że każdy wracał z pracy i nikomu się nie chciało słuchać tego darcia, więc jeden z pasażerów nie wytrzymał i mówi, do faceta, żeby "uciszył swoje dzieci bo on to zaraz zrobi".
A ten mu odpowiedział: bardzo Pana przepraszam, właśnie wracamy ze szpitala gdzie przed godziną zmarła ich matka, dzieci jeszcze nie wiedzą i nie mam sił, i zaczął płakać.

Po prostu chcę przekazać, abyście się wykazywali odrobinę większa empatią i zrozumieniem, zwłaszcza w ten świąteczny czas.

Też się dałam ponieść i wiem, że czasami emocje biorą górę, ale po co się denerwować?

kermit

Cytuj wiadomość#6556808 piątek, 14 grudnia 2018, 23:14:45
anula18 napisał(a):

jokan napisał(a):

A skoro twój mąż całymi dniami siedzi w domu nic nie robiąc to nie może dla odmiany ruszyć się po paczkę? emotka

Masz gorączkę? emotka
idąc tym tokiem myślenia powinnam sama sobie skasować towary w sklepie (uprzednio rozładowując je z tira), zrobić sobie (sama) zastrzyk w przychodni, poprowadzić tramwaj, obciąć sobie włosy w salonie fryzjerskim własnoręcznie itp. itd. Bo przecież jak mam akurat wolne to nie mam prawa wymagać by ludzie, którym za daną usługę zapłaciłam ją wykonali... Tak?

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6556821 sobota, 15 grudnia 2018, 01:25:10
a mnie dalej wkurza/irytuje że wszyscy pytają o tą moją nogę jakby było zabronione z dziećmi na roraty iść do kościoła w jednym sandale.. dziś to kumulacja chyba z 15 osób pytało a tu zimno, 3 dzieci przy boku.. więc odpowiadałam że to są nowe trendy wiosna/lato 2019 i już chce być na topie emotka

wkurza mnie że przez niedoczytanie regulaminu z konkursu nivea nie wygrałam walizki dla mojego fana myszki miki bo matka puściła zgłoszenie znowu na siebie a miesiąc temu wygrałam ręcznik. Jakby ktoś chciał pomóc chętnie przyjmę wskazówki bo mam ostatnią szansę do końca roku..
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6556922 sobota, 15 grudnia 2018, 18:46:37
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

...Fejs mnie zablokował za jakiś donos jakoby zestaw do stylizacji włosów naruszał przepisy o ...sprzedawaniu przedmiotów niebezpiecznych i zagrażających życiu, militariów, wojskowych itp. 

emotka
Przecież wiadomo od zarania dziejów, że wszelkiej maści terroryści kamuflują swój wygląd na potęgę emotka "Stylizacja włosów"miesci się w tym kanonie... emotka

Już rozumiem, że jakiś gość się chamsko uczepił, bo zegarek wygrany wyjęłam z opakowania do fotek, i pokazałam światu, że tam nie ma pustki w środku, no to mnie rozliczył od razu bezczelnie, że za wyjęcie z opakowania 30% mniej powinnam dać przy cenie, ale żeby kablować zestaw fryzjerski, to już granicę przekroczył!  emotka emotka

to jakaś grupa sprzedażowa czy coś?
wygląda na to, ze automat blokuje, nikt tego nie czyta:)
bruce 1

lola.lola

Cytuj wiadomość#6557031 niedziela, 16 grudnia 2018, 14:00:18

Kilka dni temu zamówiłam prezent dla swojej siostry. Jest to poduszka wypełniona łuską gryki - moja siostra dużo o niej mówiła, myślała nad zakupem ale koszt (200 zł) wydawał jej się za duży więc sobie odpuściła. Dlatego postanowiłam podarować jej ją pod choinkę. Ku mojemu zdziwieniu kurier dostarczył przesyłkę wczoraj (sobota) i niestety to ona ją odebrała bo mnie nie było w domu. Paczka wręczona jej do rąk wygląda dokładnie tak jak na powyższym zdjęciu.
Tym oto sposobem nie będzie miała w święta żadnej niespodzianki bo pierwsze co rzuca się w oczy to wielkie logo firmy. Wkurza mnie takie pakowanie przesyłek - każdy od razu wie co jest w środku. Ponadto bezpośrednio na pudełku są naklejone informacje o adresacie + naklejka żeby paczką nie rzucać.
Próba odklejenia skończyła się fatalnie bo połowa została. Co ciekawe na stronie producenta poduszek mamy wyraźny zapis:
Produkty umieszczamy w kartonach wykonanych w 100% z makulatury. Kartony są eleganckie i świetnie nadają się jako opakowanie na prezent bez konieczności kupna dodatkowych, ozdobnych pudełek."

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6557034 niedziela, 16 grudnia 2018, 14:40:01
sendit.pl emotka Od wczoraj nie można wygenerować etykiet adresowych. Chciałam naszykować paczki, żeby jutro mąż je przekazał kurierowi i nic z tego. emotka
bruce 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6557045 niedziela, 16 grudnia 2018, 15:53:37
zaczytana-pola napisał(a):

sendit.pl emotka Od wczoraj nie można wygenerować etykiet adresowych. Chciałam naszykować paczki, żeby jutro mąż je przekazał kurierowi i nic z tego. emotka

A może to wina przewoźnika - jakiego wybrałaś? Ja dziś rano szykowałam paczki z wysyłką DPD poprzez sendit.pl i wszytko poszło bez problemu.

Mam nadzieję że wkrótce naprawią problem. emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6557059 niedziela, 16 grudnia 2018, 17:25:18
iszhara napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

A może to wina przewoźnika - jakiego wybrałaś? Ja dziś rano szykowałam paczki z wysyłką DPD poprzez sendit.pl i wszytko poszło bez problemu.

Mam nadzieję że wkrótce naprawią problem. emotka

Też DPD. 
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6557082 niedziela, 16 grudnia 2018, 18:49:07
lola.lola napisał(a):

Kilka dni temu zamówiłam prezent dla swojej siostry. Jest to poduszka wypełniona łuską gryki - moja siostra dużo o niej mówiła, myślała nad zakupem ale koszt (200 zł) wydawał jej się za duży więc sobie odpuściła. Dlatego postanowiłam podarować jej ją pod choinkę. Ku mojemu zdziwieniu kurier dostarczył przesyłkę wczoraj (sobota) i niestety to ona ją odebrała bo mnie nie było w domu. Paczka wręczona jej do rąk wygląda dokładnie tak jak na powyższym zdjęciu.
Tym oto sposobem nie będzie miała w święta żadnej niespodzianki bo pierwsze co rzuca się w oczy to wielkie logo firmy. Wkurza mnie takie pakowanie przesyłek - każdy od razu wie co jest w środku. Ponadto bezpośrednio na pudełku są naklejone informacje o adresacie + naklejka żeby paczką nie rzucać.
Próba odklejenia skończyła się fatalnie bo połowa została. Co ciekawe na stronie producenta poduszek mamy wyraźny zapis:
Produkty umieszczamy w kartonach wykonanych w 100% z makulatury. Kartony są eleganckie i świetnie nadają się jako opakowanie na prezent bez konieczności kupna dodatkowych, ozdobnych pudełek."
g***

też mnie coś takiego wkurza i również mam podobny pronlem z prezentem - niby miało być eleganckie firmowe pudełko a jest 

biedronka1233

Cytuj wiadomość#6557169 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 07:48:33
Wkurza mnie że zamówiłam przesyłkę 10 grudnia i od tej pory nic się nie dzieje, ma jedynie status nadana. Interwencja na infolinii niewiele daje, o ile w ogóle cudem odbierze jakiś konsultant... To wszystko jakieś żarty 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6557212 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 10:49:25
lola.lola napisał(a):

Jejku,zanim doczytałam Twój wpis do końca, to sobie wyobraziłam,że zamiast tej poduszki wypełnionej łuską gryki, przysłali Ci te kapcie wmawiając,że to jest właśnie ten zamówiony produkt emotka

isiulka

Cytuj wiadomość#6557214 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 10:59:09
cudaczek121 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jejku,zanim doczytałam Twój wpis do końca, to sobie wyobraziłam,że zamiast tej poduszki wypełnionej łuską gryki, przysłali Ci te kapcie wmawiając,że to jest właśnie ten zamówiony produkt emotka

Tez myślałam ze będzie coś o kapciach emotka  

szkoda ze niespodzianki nie będzie ale siostra na pewno tak czy siak się ucieszy. Ewentualnie jak nic nie mówiła to kup jej jakaś drobnostkę typu skarpetki, zapakuj i daj na pierwszy strzał a na końcu wyskocz z poduszka emotka

lola.lola

Cytuj wiadomość#6557228 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 11:41:11
isiulka napisał(a):

Tez myślałam ze będzie coś o kapciach emotka  

szkoda ze niespodzianki nie będzie ale siostra na pewno tak czy siak się ucieszy. Ewentualnie jak nic nie mówiła to kup jej jakaś drobnostkę typu skarpetki, zapakuj i daj na pierwszy strzał a na końcu wyskocz z poduszka emotka

Tak też zrobiłam emotka  lecz mimo to troszkę mi smutno, że już wie jaki będzie "główny prezent" emotka
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6557239 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 12:02:21
lola.lola napisał(a):

Tak też zrobiłam   lecz mimo to troszkę mi smutno, że już wie jaki będzie "główny prezent" :

Kiedyś też odebrałam prezent  jak Twoja siostra.  I to było naprawdę fajne uczucie. Bo po pierwsze, zupełne zaskoczenie, w Wigilię jednak wiesz, że jakieś prezenty będą, poza tym to miłe, że ktoś o Tobie pomyślał, wie o czym marzysz i odpowiednio wcześniej to zamówił, żeby przyszło na czas.  
Poza tym, super kapcie emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6557269 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 13:14:29
Myszka emotka Noż kuź!!!a na przełomie ostatnich 13 lat przeszłam już przez 7 myszek i to wcale nie takich tanich (bo mąż gracz) i zawsze psują się dokładnie miesiąc/dwa po zakończeniu gwarancji. Przeważnie dwuklik a jak nie on to powłoka lepiąca...
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6557476 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 20:48:24
Wkurza mnie W.Kruk. Miały być świąteczne prezenty a jest zmiana terminu dostawy na 3 stycznia i cisza w eterze. Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów, jedynie na fb pocieszyli nas tekstem "zrobimy wszystko co w naszej mocy, ale...". A zamówienie złożyliśmy tydzień temu żeby właśnie zdarzyć na święta   emotka emotka
0 0

malenka

Cytuj wiadomość#6557479 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 20:54:23
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie W.Kruk. Miały być świąteczne prezenty a jest zmiana terminu dostawy na 3 stycznia i cisza w eterze. Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów, jedynie na fb pocieszyli nas tekstem "zrobimy wszystko co w naszej mocy, ale...". A zamówienie złożyliśmy tydzień temu żeby właśnie zdarzyć na święta   emotka emotka

Tam się coś niedobrego dzieje w sklepie internetowym już od dobrych kilku miesięcy. Ja w wakacje czekałam na moje zamówienie 3 tygodnie, a w międzyczasie ludziom anulowali zamówienia wymawiając się brakiem towaru, gdzie towar wciąż widniał jako dostępny na stronie internetowej. Podobno zamówienia z odbiorem osobistym w salonie działają sprawniej.
0 0
|< << < 4444 4445 4446 4447 4448 44494450 4451 4452 4453 4454 > >> >|