Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4444 4445 4446 4447 4448 44494450 4451 4452 4453 4454 > >> >|

anneks1

Cytuj wiadomość#6549084 wtorek, 20 listopada 2018, 12:03:10
estrelitta napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...boląca głowa, mimo Ibupromu. Migrenowcy, łączę się z Wami w bólu! emotka

na migrenę Ibuprom nie pomoże. Bez recepty proponuję Migea  - 1 op. można kupić, więcej na receptę.

Ja polecam saszetki Nimesil - przepisze je każdy lekarz, ale są dobre na wszelkie bóle - od zębowych po migrenowe

Na migrenę najlepsze Solpadine zawiera kodeinę, która bardzo szybko uśmierza ból
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6549101 wtorek, 20 listopada 2018, 12:18:26
W temacie wkurza mnie że kiedy mam zdrowe dziecko i mogłabym jutro z nim pójść na szczepienie to nam odwołali wizytę bo nasza pediatra się rozchorowała a do drugiej nie ma miejsc na ten tydzień. Nie wspomnę miała pierwszy termin szczepienia 10.10 i od tamtej pory albo kaszel albo bracia przeziębieni a kiedy cała 3 jest ok to nie ma jak emotka

Odnośnie dyskusji mam w domu dwóch przedszkolaków i chyba nie robię z nich kalek bo jak coś robimy w kuchni, na ogrodzie to jako forma zabawy jest pomaganie. Wspólnie robimy pizze i każdy z nich sobie swoją wałkuje i nakłada na co ma ochotę, w niedziele do śniadania chłopaki nakrywają (trochę zubożała mi zastawa stołowa) i po śniadaniu do zmywarki pakują, pranie pomagają rozwieszać, swoje pokoje odkurzają. Starszy nawet poszył swoje spodnie i często jak młodsze rodzeństwo ma w dzień drzemkę szyje coś sobie i jeszcze mu się nie zdarzyło ukuć. We wrześniu kroili dynię nożykami bo robiłam dżem z dyni. Choć nie powiem że czasami ich wyręczam np. rano kiedy spieszymy się do przedszkola i ich ubieram ale to bardziej z wygody bo szybciej, albo przy myciu zębów ale w domu to ja im myję a w przedszkolu sami to chyba się nauczą jeszcze emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6549103 wtorek, 20 listopada 2018, 12:22:40
anneks1 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

na migrenę Ibuprom nie pomoże. Bez recepty proponuję Migea  - 1 op. można kupić, więcej na receptę.

Ja polecam saszetki Nimesil - przepisze je każdy lekarz, ale są dobre na wszelkie bóle - od zębowych po migrenowe

Na migrenę najlepsze Solpadine zawiera kodeinę, która bardzo szybko uśmierza ból

Dziękuję, Dziewczęta, jak tylko się po południu wyczołgam z domu do pracy, to z pewnością któryś z tych specyfików zakupię emotka emotka emotka emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6549108 wtorek, 20 listopada 2018, 12:33:40
edith napisał(a):

ziolko napisał(a):

malutka456 napisał(a):

toka napisał(a):

edith napisał(a):

Wróciłam z zebrania z rodzicami,nie wierzę w to co słyszałam ,co rodzice mówią,z racji ,że jestem nauczycielem o pewnych rzeczach nie mogę pisać ale źle się dzieje  emotka Do niektórych dotrze za kilka lat co robią swoim dzieciom,że podanie wszystkiego na tacy i ciągle pretensje do innych obrócą się przeciw nim  emotka Jestem załamana postawą niektórych matek  emotka

Ja idę dziś na zebranie.Może stworzymy jakąś grupę wsparcia.Ja wprawdzie jestem po drugiej stronie barykady (jestem matką) ale wiele bym dała żebym nie musiała chodzić na zebrania

moje dzieci chodzą do przedszkola, ale jak przyjmuję do szpitala Panie nauczycielki, to często sobie gawędzimy emotka  jak usłyszałam od nauczycielki techniki (czy jak to sie nazywa), że dzieci przyniosły obrane owoce, żeby się nie pocięły,a przyszywaniu guzików sprzeciwiły się matki (bo po co, bo sie pokaleczą), to Jej współczułam roboty.... No i oczywiście - dzieci to utalentowane aniołki i jak można nie dać im za wszystko 6 - tak po prostu emotka

Taaa... a za ileś lat będą pretensje i inne sesje u psychoanalityków, bo dzieci nie potrafią sobie obrać owoców, zrobić czegoś do jedzenia, ugotować obiadu, przyszyć głupiego guzika. Wyrosną na życiowe ameby. 
Dlaczego? bo ich mamusie usuwały przed nimi wszelkie przeszkody, nie dając się wykazać, może nawet skaleczyć, ukłuć igłą. Jak dziecko tego nie zrobi, to nie będzie wiedziało, że nóż jest ostry. Nie mówię, że specjalnie mają się kaleczyć tym nożem do owoców, ale przecież zdarza się to nawet dorosłym. 
Założę się, że nawet jak będą dorośli, to nie będą umieli sobie tyłka wytrzeć  emotka  bo mamusie zrobią to lepiej  emotka
Śmieszne, ale to załamka...  emotka  

To smutne ,naprawdę przyszle społeczeństwo  będzie słabe psychicznie,mało sprawne fizycznie,manualnie... emotka  I te mamuśki z wiecznymi pretensjami ...

Chyba zapomniałyście o ojcach emotka ja znam kilku takich co to chuchają i dmuchają. I dostają stanu przedzawałowego jak dziecko skacze po kanapie albo z kanapy na poduszki leżące na podłodze.
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6549134 wtorek, 20 listopada 2018, 13:41:14
Wkurzam się sama na siebie za to, że już zupełnie nie mam konkursowej weny... Wczoraj usiadłam do swojego starego komputera i znalazłam plik (z 2014roku!), gdzie zapisywałam "na brudno" swoje konkursowe teksty.. Teraz jak je czytam to jestem w szoku, że sama coś takiego potrafiłam napisać emotka  Teraz zupełnie już nie umiem odnaleźć się w konkursowym świecie  emotka

slonko365

Cytuj wiadomość#6549163 wtorek, 20 listopada 2018, 14:39:46
Wkurza mnie Nestle z tymi swoimi loteriami i listami produktów po kilkaset pozycji. Niby piszą, że w loterii biorą udział dowolne produkty Nestle oprócz kilku wymienionych ( i ok, jestem w stanie zapamiętać 3 produkty, które nie biorą udziału), wyszczególnione w załączniku (znaczy że te promocyjne są wyszczególnione). I ja to rozumiem tak, że biorą udział wszystkie ich produkty oprócz tych trzech pominiętych, a lista w regulaminie ma być niejako ułatwieniem, żebym sobie mogła spojrzeć na listę i wybrać swoje ulubione, bo może nie kojarzę,że Winiary to też Nestle.
A tu niespodzianka. Kupiłam paluszki Nescafe 3w1 Choco Hazelnut. I tak dla świętego spokoju sobie patrzę na listę i co? Nie ma. Naprawdę o niczym innym nie marzę, niż chodzić na zakupy z listą 300 produktów, żeby w sklepie sprawdzać, czy na pewno budyń z cukrem jest na liście, żeby się nie okazało, że jest tylko bez cukru. I żeby chociaż te opisy były jasne i dotyczyły kilku - kilkunastu produktów. To nie. Lista 300 produktów, gdzie ja muszę wiedzieć, co to jest finger, 27gl35N3, tin, tor, jar - no niby coś tam się mogę domyślać, ale jak się źle domyślę to dadzą mi auto za moje błędne domysły?  emotka

Jakby nie mogli zrobić jasnej loterii albo dla wszystkich produktów, albo dla wybranej marki, ale też bez list nie wiadomo jakich, po przestudiowaniu których się okaże, że akurat 220 g jest, a 210 już nie...  emotka

isiulka

Cytuj wiadomość#6549175 wtorek, 20 listopada 2018, 14:56:03
slonko365 napisał(a):

Wkurza mnie Nestle z tymi swoimi loteriami i listami produktów po kilkaset pozycji. Niby piszą, że w loterii biorą udział dowolne produkty Nestle oprócz kilku wymienionych ( i ok, jestem w stanie zapamiętać 3 produkty, które nie biorą udziału), wyszczególnione w załączniku (znaczy że te promocyjne są wyszczególnione). I ja to rozumiem tak, że biorą udział wszystkie ich produkty oprócz tych trzech pominiętych, a lista w regulaminie ma być niejako ułatwieniem, żebym sobie mogła spojrzeć na listę i wybrać swoje ulubione, bo może nie kojarzę,że Winiary to też Nestle.
A tu niespodzianka. Kupiłam paluszki Nescafe 3w1 Choco Hazelnut. I tak dla świętego spokoju sobie patrzę na listę i co? Nie ma. Naprawdę o niczym innym nie marzę, niż chodzić na zakupy z listą 300 produktów, żeby w sklepie sprawdzać, czy na pewno budyń z cukrem jest na liście, żeby się nie okazało, że jest tylko bez cukru. I żeby chociaż te opisy były jasne i dotyczyły kilku - kilkunastu produktów. To nie. Lista 300 produktów, gdzie ja muszę wiedzieć, co to jest finger, 27gl35N3, tin, tor, jar - no niby coś tam się mogę domyślać, ale jak się źle domyślę to dadzą mi auto za moje błędne domysły?  emotka

Jakby nie mogli zrobić jasnej loterii albo dla wszystkich produktów, albo dla wybranej marki, ale też bez list nie wiadomo jakich, po przestudiowaniu których się okaże, że akurat 220 g jest, a 210 już nie...  emotka

Też mnie zastanawia dla kogo oni robią te konkursy, każdy normalny człowiek widzi napis Loteria nestle - kup za 10 zł, to bierze pierwsze z brzegu i już , a nie wczytuje się w regulamin co, gdzie, za ile i jak ma się nazywać na paragonie. Fart jak w ogóle będzie trzymał paragon dłużej dzień.

danae

Cytuj wiadomość#6549215 wtorek, 20 listopada 2018, 16:42:17
Kurier z PP pobił dzisiaj wszystkie możliwe rekordy. Po wylaniu na mnie wiadra swoich frustracji stwierdził, że "następnym razem to jak się odbiera telefon to się tylko podaje numer piętra" (tak, świetnie - od dziś wszystkie telefony będę odbierać numerem piętra zamiast tradycyjnym halo, bo to przecież zdecydowanie zbyt nudne), a w odpowiedzi na moje pytanie kiedy i gdzie rzekomo wczoraj próbował doręczać tę paczkę, kazał mi zadzwonić do Poczty Polskiej.

No, już ja mu zadzwonię emotka
androm 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6549274 wtorek, 20 listopada 2018, 18:49:56
a mnie wkurza, że jedna z rezerw winiary jest najprawdopodobniej z mojej przyczyny emotka  właśnie sprawdziłam mój list, miał dojść wczoraj, wysłany poleconym priorytetem, a doszedł dziś, a byłby to 15 dzień dotarcia do agencji emotka  jeśli albedo skrupulatnie to przestrzega, a sądząc po ilości wysłanych dziś rezerw - to tak, to znaczy, że się nie doczekam zwrotu emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6549279 wtorek, 20 listopada 2018, 18:58:54
Wkurza mnie już ten "black friday"... mamy dopiero poniedziałek, a trąbią o tym z każdej strony. Promocje takie, że pożal się Boże... rzucą minus 10 czy 15 procent albo przecenią coś co im nie schodzi. Chyba inna była idea tego przedsięwzięcia, że to właśnie w piątek, w ten jeden dzień są mega przeceny. A oni zaczynają to już w poniedziałek z jakimiś standardowymi zniżkami i tylko atakują człowieka z każdej strony.

bruce

Cytuj wiadomość#6549283 wtorek, 20 listopada 2018, 19:19:06
joasiunia napisał(a):

anneks1 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Dziękuję, Dziewczęta, jak tylko się po południu wyczołgam z domu do pracy, to z pewnością któryś z tych specyfików zakupię emotka emotka emotka emotka

Mnie tylko Pyralgina pomaga, zazwyczaj dwie jednocześnie. Zdrówka życzę!  emotka emotka
0 0

niunia22

Cytuj wiadomość#6549288 wtorek, 20 listopada 2018, 19:33:41
joasiunia napisał(a):

anneks1 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Wita się migrenowa kobitka od wielu wielu lat . Na początku pomagała pyralgina , teraz już tylko Excedrin Migra Stop. 
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6549289 wtorek, 20 listopada 2018, 19:38:43
niunia22 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

anneks1 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Wita się migrenowa kobitka od wielu wielu lat . Na początku pomagała pyralgina , teraz już tylko Excedrin Migra Stop. 

Mi też ostatnio chce rozerwać głowę i to nie wkurza... Ale tylko Nimnesil działa...
bruce 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6549361 środa, 21 listopada 2018, 09:15:18
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie już ten "black friday"... mamy dopiero poniedziałek, a trąbią o tym z każdej strony. Promocje takie, że pożal się Boże... rzucą minus 10 czy 15 procent albo przecenią coś co im nie schodzi. Chyba inna była idea tego przedsięwzięcia, że to właśnie w piątek, w ten jeden dzień są mega przeceny. A oni zaczynają to już w poniedziałek z jakimiś standardowymi zniżkami i tylko atakują człowieka z każdej strony.

Bo w Polsce nie ma black friday tzn jest tylko z nazwy. Prawdziwe przeceny sa w Anglii.Irlandii czy Ameryce.  W Anglii bylam i widzialam przeceny od minus 70% to jest to. Pamietam ze wtedy kupilismy mase ciuchow i butow doslownie za grosze

danae

Cytuj wiadomość#6549370 środa, 21 listopada 2018, 09:28:42
anialistopad napisał(a):

Bo w Polsce nie ma black friday tzn jest tylko z nazwy. Prawdziwe przeceny sa w Anglii.Irlandii czy Ameryce.  W Anglii bylam i widzialam przeceny od minus 70% to jest to. Pamietam ze wtedy kupilismy mase ciuchow i butow doslownie za grosze

I jeszcze próba złapania większej ilości adresów do listy mailingowej, bo gros sklepów internetowych oferuje "specjalne" zniżki tylko dla odbiorców newslettera emotka
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6549503 środa, 21 listopada 2018, 13:59:23

lola.lola

Cytuj wiadomość#6549507 środa, 21 listopada 2018, 14:08:22
Wkurza mnie mój telefon emotka  wychodziłam z domu z psem na spacer i miałam 92% baterii. nagrałam krótki filmik (dosłownie 20 sekund) i nagle telefon się wyłączył. Długo nie chciał się włączyć a jak już to zrobił to nagle bateria 10% emotka  dodam że jest to iPhone 6 plus (więc już stary). Ktoś miał taki przypadek? może to przez niską temperaturę? emotka
0 0

danae

Cytuj wiadomość#6549509 środa, 21 listopada 2018, 14:12:13
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie mój telefon emotka  wychodziłam z domu z psem na spacer i miałam 92% baterii. nagrałam krótki filmik (dosłownie 20 sekund) i nagle telefon się wyłączył. Długo nie chciał się włączyć a jak już to zrobił to nagle bateria 10% emotka  dodam że jest to iPhone 6 plus (więc już stary). Ktoś miał taki przypadek? może to przez niską temperaturę? emotka

Stary? emotka Ja działam na iphone 5, to jest dopiero starożytna historia  emotka Mam dokładnie ten sam problem, z 4s też tak było. Jak marzł, to nieważne ile miał % baterii, po prostu głupiał. Raz z tym poszłam do serwisu, ale usłyszałam, że prawdopodobnie bateria jest już na wykończeniu i to jest kwestia albo wymiany baterii (co tak łatwe w przypadku Apple nie jest), albo wskazany upgrade telefonu na nowszy model.

Na razie mnie absolutnie nie stać na takie manewry ze zmianą telefonu, więc modlę się, żebyśmy jakoś przetrwali tę zimę.

atyde25

Cytuj wiadomość#6549511 środa, 21 listopada 2018, 14:15:16
A mnie wkurzają delicje ile można:( a i zakup redbulla bez tej wkładki a buuuuuuuuuuuu.Ciekawe czy je ściągają w sklepach z puszek czy nie ma jeszcze promo w asortymencie.
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6549514 środa, 21 listopada 2018, 14:21:01
danae napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Stary? emotka Ja działam na iphone 5, to jest dopiero starożytna historia  emotka Mam dokładnie ten sam problem, z 4s też tak było. Jak marzł, to nieważne ile miał % baterii, po prostu głupiał. Raz z tym poszłam do serwisu, ale usłyszałam, że prawdopodobnie bateria jest już na wykończeniu i to jest kwestia albo wymiany baterii (co tak łatwe w przypadku Apple nie jest), albo wskazany upgrade telefonu na nowszy model.

Na razie mnie absolutnie nie stać na takie manewry ze zmianą telefonu, więc modlę się, żebyśmy jakoś przetrwali tę zimę.

... a Lays nowego dać nie chce...  emotka  :P
0 0

|< << < 4444 4445 4446 4447 4448 44494450 4451 4452 4453 4454 > >> >|