Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4448 4449 4450 4451 4452 44534454 4455 4456 4457 4458 > >> >|

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6559242 czwartek, 27 grudnia 2018, 14:51:58
anialistopad napisał(a):

Tak dokladnie,a zwroc takiemu uwagę, ze po pieskach sie sprzata.  To ci kulturalnie odpowie  spier........

ja mam wesoło bo dzieci mają na ogrodzie piaskownicę a od sąsiadów koty uwielbiają robić sobie z niej kuwetę. W czerwcu wymieniliśmy piasek. Pilnowałam, na noc przykrywałam aby odzwyczaić kocurki. Jednego wieczoru podlewałam kwiaty a jeszcze nie przykryłam piaskownicy i widzę już kocurek myk do piaskownicy więc piłką rzuciłam w jego stronę i wołam "uciekaj rudzielcu" a sąsiadka "czemu atakuję jej kotka jak on z potrzebą".. zaniosłam jej paragon za piasek 50 zł i z uśmiechem że wymiana piasku w kuwecie kotka wyniosła 50 zł płaci gotówką czy przelewem emotka  
nie mam nic do zwierząt ale niestety czasami właściciele place zabaw dla dzieci wykorzystują jako super miejsca na załatwianie ich potrzeb. Ile kup nieposprzątanych, ile piaskownic śmierdzących to długo mówić. Wszystko z umiarem bo tak jak komuś mogą przeszkadzać wrzeszczące dzieci tak innemu psiaki z kokardkami na głowie z potrzebą w piaskownicy lub koło. 

w temacie wkurza mnie brak śniegu bo dzieci tak na niego czekają..

anialistopad

Cytuj wiadomość#6559395 piątek, 28 grudnia 2018, 13:27:29
Przeszukalam caly dom i nie ma mojego kolczyka. Prezent od meza na gwiazdke. Pudeleczko jest, lancuszek i 1 kolczyk.a drugiego wcielo. Moj maly gdzies go rzucil,nawet nie wiem kiedy mi go pociągnął.  Na chwilke zostawilam na stole,doslownie sekundy i amba,wcielo.wkurzylam sie jak ..........
0 0

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6559470 piątek, 28 grudnia 2018, 18:03:38
Zbliża się konie roku więc oto moja litania "Wkurzam się bo" :
- czy normą już jest jak się wysyła życzenia na fejsbooku to wysyła się zdjęcie własnej choinki z prezentami- jak mnie się to nie podoba!!!!!! Wszystkie życzenia jakie dostałam miały właśnie takie zdjęcia- miałam ochotę odpisywać nawzajem emotka i uj mnie obchodzi jaką choinkę masz w domu! 

- nagonka na petardziaży emotka - osobiście nie wypuszczam forsy w powietrze ale jak ktoś chce - wolny kraj- człowiek istota rozumna i powinna wiedzieć w jaki sposób ma ze swojego mózgu korzystać! Mam w domu i koty i psa i wiem co to znaczy stres u zwierzaka - dlatego dbam o to by zapewnić im  bezpieczeństwo - ale nie wyzywam nikogo od debili bo w sylwestra strzela...  
Popadamy w jakieś skrajności których mój wsiorski rozum nie potrafi ogarnąć - może i nawet nie chce tego ogarniać ...

- wkurza mnie pogoda- jak ja nie cierpię deszczu

- wkurzają mnie dyskusje na forum- uszczypliwości i nieżyczliwość- to są tylko konkursy- powinny być dobrą zabawą - a jeśli uda się coś wygrać - to rewelacyjnie! Pogratulujmy sobie nawzajem - pomóżmy jeśli możemy, ochrzańmy jeśli jest taka potrzeba ale pozostańmy ludźmi!!!! Prawdziwe oblicze konkursowicza wychodzi w momencie przegranej! 

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6559473 piątek, 28 grudnia 2018, 18:12:08
anialistopad napisał(a):

Przeszukalam caly dom i nie ma mojego kolczyka. Prezent od meza na gwiazdke. Pudeleczko jest, lancuszek i 1 kolczyk.a drugiego wcielo. Moj maly gdzies go rzucil,nawet nie wiem kiedy mi go pociągnął.  Na chwilke zostawilam na stole,doslownie sekundy i amba,wcielo.wkurzylam sie jak ..........

sprawdzaj kupkę dziecka emotka

w temacie wkurzają mnie kierowcy w korkach, którzy na widok rowerzysty który ich ominie i szybciej dojedzie do domu zajeżdżają drogę ;

ziolko

Cytuj wiadomość#6559475 piątek, 28 grudnia 2018, 18:27:43
anialistopad napisał(a):

Jak będziesz odkurzać to nałóż cienką podkolanówkę na rurę odkurzacza i obwiąż ją, żeby jej nie wciągnęło.
W ten sposób jak znajdziesz kolczyk, to nie będziesz musiała grzebać w worku ze śmieciami.
A ja swój kolczyk znalazłam (dokładnie to mój mąż emotka  ) pod szufladą w szafie. Cud, że nie został wciągnięty przez odkurzacz. Leżał w dalszym kąciku. 

Przypomniała mi się historia, jak na Komunię dostałam od Babci pierścionek. Zostawiłam go na regale, obiad itp... po wszystkim chciałam pokazać rodzicom i zonk. Nie było pierścionka. W międzyczasie meble były odsuwane do malowania, sprzątane setki razy itp, i nic. I nie wiadomo, czy ktoś zwinął, czy amba go pożarła  emotka

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6559509 piątek, 28 grudnia 2018, 20:59:14
cb656 napisał(a):

...wpienia mnie skleroza emotka emotka
Taka sytuacja: zaznaczam sobie konkurs zieloną kropką, że łał, super i w ogóle, muszę wziąć udział! Jeeaah! emotka
W tak zwanym międzyczasie zachodzą zmiany w platformie priorytetów i o konkursie albo zapominam, albo usuwam go z zakładek "chcę wziąć udział", ale niestety, konsekwencji nie staje na tyle, by zmienić także kropkę przy konkursie i w efekcie... BOMBARDUJĄ mnie powiadomienia "o wynikach konkursu, w których brałeś udział" - tyle tylko, że NIE BRAŁEM UDZIAŁU emotka emotka
Jejciu, jak to wkurza!! emotka emotka emotka emotka

Dlatego jest opcja żółtej kropki SCHOWEK emotka Tam możesz "schować" konkurs na później emotka

Wkurza mnie brak konkursów, w których chciałabym wziąć udział. Brak ciekawych konkursów w ogóle emotka

isiulka

Cytuj wiadomość#6559515 piątek, 28 grudnia 2018, 21:29:24
tadziuuu napisał(a):

anialistopad napisał(a):

w temacie wkurzają mnie kierowcy w korkach, którzy na widok rowerzysty który ich ominie i szybciej dojedzie do domu zajeżdżają drogę ;

To u mnie wręcz odwrotnie, jak widze rowerzystę na drodze aż mnie trzesie . Ja muszę zachować odstęp jak wymijam rowerzystę a Ci najchętniej by mi usiedli na lusterku i maja w nosie wszelkie przepisy. Minie auta , stanie jako 1 na skrzyżowaniu a potem ledwo potrafi się rozkulac zeby ruszyć i tylko blokuje ruch. Pizatym serio nie ma ścieżki ani chodnika? 

astronautka

Cytuj wiadomość#6559526 piątek, 28 grudnia 2018, 22:25:31
Fryzjerka. Spędziłam w salonie 6 godzin i zamiast z delikatnym sombre wyszłam z agresywnym balejażem... tłumaczyłam że robi nie tak jak trzeba a ona swoje...Zapłaciłam i wyszłam wściekła jak nigdy, ale poszłam po rozum do głowy i zareklamowałam usługę mają mi to zrobić jeszcze raz za darmo tyle że dobrze, poprosiłam o inną fryzjerke. Wkurzam się że znów muszę kombinować z kim mam zostawić małego na tak długo w ciągu dnia.... rynce opadajom

petunija1

Cytuj wiadomość#6559562 sobota, 29 grudnia 2018, 11:11:01
astronautka napisał(a):

Fryzjerka. Spędziłam w salonie 6 godzin i zamiast z delikatnym sombre wyszłam z agresywnym balejażem... tłumaczyłam że robi nie tak jak trzeba a ona swoje...Zapłaciłam i wyszłam wściekła jak nigdy, ale poszłam po rozum do głowy i zareklamowałam usługę mają mi to zrobić jeszcze raz za darmo tyle że dobrze, poprosiłam o inną fryzjerke. Wkurzam się że znów muszę kombinować z kim mam zostawić małego na tak długo w ciągu dnia.... rynce opadajom

emotka  w życiu nie spędziłam tyle czasu u fryzjera na farbowaniu.I teraz nie wiem,czy to dobrze,czy źle  emotka

astronautka

Cytuj wiadomość#6559591 sobota, 29 grudnia 2018, 13:10:25
petunija1 napisał(a):

astronautka napisał(a):

emotka  w życiu nie spędziłam tyle czasu u fryzjera na farbowaniu.I teraz nie wiem,czy to dobrze,czy źle  emotka

Najpierw miałam dekoloryzacje  emotka

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6559653 sobota, 29 grudnia 2018, 18:48:43
isiulka napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To u mnie wręcz odwrotnie, jak widze rowerzystę na drodze aż mnie trzesie . Ja muszę zachować odstęp jak wymijam rowerzystę a Ci najchętniej by mi usiedli na lusterku i maja w nosie wszelkie przepisy. Minie auta , stanie jako 1 na skrzyżowaniu a potem ledwo potrafi się rozkulac zeby ruszyć i tylko blokuje ruch. Pizatym serio nie ma ścieżki ani chodnika? 

wg przepisów rowerzysta może mijać z prawej strony samochody... ba może nawet wyprzedzać. Więc jakie przepisy łamie?
Jesli jest ścieżka to jak tam nie jedzie to powinno się takiemu spuścić powietrze i puścić pieszo... bo z drugiej strony chyba nie wiesz ale jazda po chodniku też nie jest dozwolona chyba że jest tego uzasadnienie, które też jest w przepisach jasno określone.  
w temacie nieznajomość przepisów też mnie wkurza emotka

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6559660 sobota, 29 grudnia 2018, 19:23:10
isiulka napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

isiulka napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

anialistopad napisał(a):

wg przepisów rowerzysta może mijać z prawej strony samochody... ba może nawet wyprzedzać. Więc jakie przepisy łamie?
Jesli jest ścieżka to jak tam nie jedzie to powinno się takiemu spuścić powietrze i puścić pieszo... bo z drugiej strony chyba nie wiesz ale jazda po chodniku też nie jest dozwolona chyba że jest tego uzasadnienie, które też jest w przepisach jasno określone.  
w temacie nieznajomość przepisów też mnie wkurza emotka

To się ich naucz chłopcze. Bo aktualne warunki atmisferyczne zezwalają rowerzystom na korzystanie z chodników . A sam fakt ze nie rozróżniasz pojęć mijania ( tudziez omijania) od wyprzedzania, świadczy o tym , ze powinieneś jeździć autobusem albo zwrócić laysom prawo jazdy.

Zacznę od tego że nie pozwolę się obrażać emotka  Wiem że w internecie każdy chce być najmądrzejszy i niektórzy się za takich uważają Jeśli nie potrafisz zrozumieć że jak piszesz o sytuacji na drodze nie mówiąc o warunkach atmosferycznych to generalizujesz emotka  więc nie odwracaj kota ogonem mówiąc o tym że tylko teraz w warunkach pogodowych emotka  Zresztą wystarczy odrobinę pomyśleć by dojść do wniosku że np jak spadnie śnieg to na drodze jest bezpieczniej niż na chodniku emotka  ale co ja wiem przecież mam prawko z laysów. Ale widocznie je chociaż mam i na drodze reaguję odpowiednio bez okazywania frustracji. Niektórzy co jeżdżą po drodze to jeszcze z czasów kiedy prawko można było dostać u egzaminatora za pojechanie na lody emotka więc mnie już nic nie zdziwi emotka  pozdrawiam i życzę większego dystansu w nowym roku emotka  

ps z mijaniem uciekło "O" ale przecież trolle nie pozwolą się pomylić w internecie emotka

ps.2 w temacie wkurzają mnie internetowe trolle emotka

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6559677 sobota, 29 grudnia 2018, 21:53:09
Wkurza mnie, że ekipa budowlana wycofała nam się w dniu, w którym mieliśmy pisać umowę. Teraz jesteśmy w cimnej... Jak znaleźć nową ekipę w trzy miesiące?  emotka emotka
niunio 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6559690 sobota, 29 grudnia 2018, 23:49:46
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie, że ekipa budowlana wycofała nam się w dniu, w którym mieliśmy pisać umowę. Teraz jesteśmy w cimnej... Jak znaleźć nową ekipę w trzy miesiące?  emotka emotka

Nie dziwię się, że jesteś wkurzona. 
Na pocieszenie powiem Ci, że 3 miesiące, to nie 3 dni emotka  i jest większa szansa na znalezienie kogoś.
Popytaj znajomych, w lokalnych grupach na fb. 

donia7

Cytuj wiadomość#6559717 niedziela, 30 grudnia 2018, 12:48:43
zezowaty_kot napisał(a):

Nas ekipa wykiwała 2 tygodnie przed rozpoczęciem budowy(w czerwcu) . Poprosiliśmy inną bardzo polecana i słownie umówiliśmy się z nim na budowę pod koniec września:) domek już stoi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Więc szukajcie, dzwońcie nawet do tych obleganych. Powodzenia. 

pioge7

Cytuj wiadomość#6559785 niedziela, 30 grudnia 2018, 19:49:05
sąsiad... od 3 dni napieprza petardami jak głupi... pies już nie wie gdzie się schować  a jak zwrócisz temu d***owi uwagę to tylko środkowy palec wystawi... mam nadzieję że jeszcze jutro i będzie koniec... emotka emotka emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6559788 niedziela, 30 grudnia 2018, 20:06:17
pioge7 napisał(a):

sąsiad... od 3 dni napieprza petardami jak głupi... pies już nie wie gdzie się schować  a jak zwrócisz temu d***owi uwagę to tylko środkowy palec wystawi... mam nadzieję że jeszcze jutro i będzie koniec... emotka emotka emotka

Czytelnik: Czy za strzelanie petardami grozi kara? Radca prawny odpowiada zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.huOtrzymaliśmy list od Czytelnika, w którym pyta, czy są jakieś konsekwencje prawne wynikające ze strzelania petardami.- Mam sąsiada, co strzela sobie często wieczorami petardami, ot tak, dla własnej rozrywki. Pomijam fakt, że jest dawno po Sylwestrze, ponadto dzielnica jest cicha i nie wszystkim odpowiada hałas. Każdy w okolicy ma też jakieś zwierzaki. Czy w stosunku do tej osoby można wyciągnąć jakieś konsekwencje prawne? - pyta Czytelnik.- Strzelanie z petard stanowi wykroczenie z art. 51 kodeksu wykroczeń (zakłócanie spokoju, porządku publicznego lub spoczynku nocnego). Często przepisy porządkowe prawa miejscowego pozwalają na używanie petard i środków pirotechnicznych w określonym czasie, jak np. Sylwester czy Nowy Rok, i wtedy też takie zachowanie nie jest karalne. W przypadku sąsiada zakłócającego ciszę odpalaniem petard można zwrócić się o interwencję do policji czy straży miejskiej. Możliwe jest również zwrócenie się do sądu powszechnego z cywilnym  powództwem o nakazanie sąsiadowi zaniechania takich działań, które zakłócają korzystanie z sąsiednich nieruchomości, bądź też wystąpienie z żądaniem zapłaty odpowiedniego zadośćuczynienia za naruszenie dobra osobistego, jakim jest niewątpliwie prawo do niezakłóconego wypoczynku 

pioge7

Cytuj wiadomość#6559796 niedziela, 30 grudnia 2018, 20:44:09
anialistopad napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Czytelnik: Czy za strzelanie petardami grozi kara? Radca prawny odpowiada zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.huOtrzymaliśmy list od Czytelnika, w którym pyta, czy są jakieś konsekwencje prawne wynikające ze strzelania petardami.- Mam sąsiada, co strzela sobie często wieczorami petardami, ot tak, dla własnej rozrywki. Pomijam fakt, że jest dawno po Sylwestrze, ponadto dzielnica jest cicha i nie wszystkim odpowiada hałas. Każdy w okolicy ma też jakieś zwierzaki. Czy w stosunku do tej osoby można wyciągnąć jakieś konsekwencje prawne? - pyta Czytelnik.- Strzelanie z petard stanowi wykroczenie z art. 51 kodeksu wykroczeń (zakłócanie spokoju, porządku publicznego lub spoczynku nocnego). Często przepisy porządkowe prawa miejscowego pozwalają na używanie petard i środków pirotechnicznych w określonym czasie, jak np. Sylwester czy Nowy Rok, i wtedy też takie zachowanie nie jest karalne. W przypadku sąsiada zakłócającego ciszę odpalaniem petard można zwrócić się o interwencję do policji czy straży miejskiej. Możliwe jest również zwrócenie się do sądu powszechnego z cywilnym  powództwem o nakazanie sąsiadowi zaniechania takich działań, które zakłócają korzystanie z sąsiednich nieruchomości, bądź też wystąpienie z żądaniem zapłaty odpowiedniego zadośćuczynienia za naruszenie dobra osobistego, jakim jest niewątpliwie prawo do niezakłóconego wypoczynku 

Dobrze wiedzieć na przyszłość... 
0 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6559802 niedziela, 30 grudnia 2018, 21:07:31
cb656 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

wkurzają mnie internetowe trolle emotka

Taaa... emotka To trochę przereklamowane pojęcie emotka
Często mianem trolla określa się kogoś, kto ogólnie nie pasuje do założonych ram, bo... Bo z nich wystaje po prostu emotka
Trudno jest jednoznacznie zdefiniować, czy osobnik nielubiany za to, że częściej od innych ma rację i potrafi to wykazać, jest faktycznie owym trollem, czy takie jego nazwanie to po prostu "zemsta tych, którzy nie lubią, gdy im się udowadnia, że są idiotami". Jak wszędzie - mamy do czynienia z pojęciem względnym. Wszystko zależy, po której stronie barykady aktualnie stoimy.
Na szczęście - jest coś takiego, jak obiektywna prawda. Obiektywnie jest temperatura plus pięć stopni, bo tyle pokazują termometry, subiektywnie zaś może być "potwornie zimno, brrr" dla ciepłolubnej kobitki emotka
Obiektywna prawda ma to do siebie, że daje się zweryfikować jednoznacznie, w odróżnieniu od subiektywnej oceny.
Jan Tadeusz Stanisławski, prof. Mniemanologii Stosowanej

są też tacy co czerpią przyjemność z dopierdzielania się do innych myśląc, że jak zacytują złotą myśl z sieci to im skoczy IQ powyżej przeciętnej...na szczęście większość wie, że to typowe klasowe ofermy szukające zemsty w sieci bo w realnym życiu słowa nie potrafią wydusić z siebie

stamp2

Cytuj wiadomość#6559804 niedziela, 30 grudnia 2018, 21:09:39
Brak pomysłu na konkurs t-mobile emotka jak tą drogę wytłumaczyć-prosto i  w prawo?  emotka
0 0
|< << < 4448 4449 4450 4451 4452 44534454 4455 4456 4457 4458 > >> >|