Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4502 4503 4504 4505 4506 4507 4508 4509 45104511 4512 >

nkba

Cytuj wiadomość#6590359 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 20:32:48
kumulacja napisał(a):

Nie to, że się wkurzam, ale jest mi przykro, że płonie katedra Notre Dame.
Runęła piękna iglica, zawalił się dach. A mam tyle pięknych wspomnień z Paryża!
Mam nadzieję, że chociaż witraże nie ucierpią. Ale przy takiej temperaturze i przy
tylu setkach litrów wody, ich los pewnie przesądzony.
Ach, gdzie ten Paryż sprzed kilku lat, kiedy był piękny i spokojny?

Patrzę i nie wierzę emotka

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6590365 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 20:54:44
nswe69 napisał(a):

Wkurza mnie, gdy zamawiając przez Allegro na 6 rzeczy 4 przychodzą w innych wzorach/kolorach niż wybrane...  emotka

Przedzwoń i powiedz.Znajoma opowiadała że jej znajoma zamówiła buty zamiast czarnych przyszły białe.Wysłali drugie czarne a tamtych nieoddawała.
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6590366 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 20:59:44
wkurza mnie ludzkie opętanie na punkcie wiadomej katedry. większość nie ma pojęcia, co to za budynek, kulturę na co dzień ma w pupie, bo ogląda na wspólnej i słucha sławomira, a tera: "łojezu, jaka strata, serce mi pęka".

jednocześnie te same osoby ze smakiem zjadły dziś na obiad schabowego i rosół z kury. o losie. 

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6590370 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:18:51
nkba napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam nadzieję, że chociaż witraże nie ucierpią. Ale przy takiej temperaturze i przy

Mam to samo. Łzy w oczach prawie. Mam piękne wspomnienia z wizyty tam. To jest kawał historii, te rzeźby, witraże, relikwie. Wprost czuć było ducha tych wszystkich pokoleń, obecność ludzi, którzy zapisali się w historii na przestrzeni wieków. Katedra porazila mnie swoim ogromem i pięknem. Wydawała się taka mocna. Teraz zostaną wspomnienia i mnóstwo zdjęć. Niepowetowana strata.....  emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6590371 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:24:30
ktosiek1 napisał(a):

nkba napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam to samo. Łzy w oczach prawie. Mam piękne wspomnienia z wizyty tam. To jest kawał historii, te rzeźby, witraże, relikwie. Wprost czuć było ducha tych wszystkich pokoleń, obecność ludzi, którzy zapisali się w historii na przestrzeni wieków. Katedra porazila mnie swoim ogromem i pięknem. Wydawała się taka mocna. Teraz zostaną wspomnienia i mnóstwo zdjęć. Niepowetowana strata.....  emotka

Ja też jestem w szoku, byłam w Paryżu kilka razy i zawsze ta katedra była naszym obowiązkowym punktem zwiedzania. Tyle lat stała i nic jej nie było.. A teraz wystarczy kilka chwil, a później latami będzie trwała renowacja emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6590374 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:26:34
Mi się chce płakać  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6590407 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 22:58:32
ivanotta jak oglądam relację na TVN24 to nie wiem, czy cokolwiek zostanie do renowacji...  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6590423 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 23:40:56
taalvikki co ma katedra do tego, co niektórzy jedli na obiad??  emotka emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6590428 wtorek, 16 kwietnia 2019, 00:18:29
taalvikki napisał(a):

wkurza mnie ludzkie opętanie na punkcie wiadomej katedry. większość nie ma pojęcia, co to za budynek, kulturę na co dzień ma w pupie, bo ogląda na wspólnej i słucha sławomira, a tera: "łojezu, jaka strata, serce mi pęka".

jednocześnie te same osoby ze smakiem zjadły dziś na obiad schabowego i rosół z kury. o losie. 

Taalvikki,  to wyobraź sobie,że ja oglądam "Na wspólnej" i kilka innych seriali, których oglądanie powszechnie uznaje się za obciachowe. Nie dalej jak wczoraj byłam z mamą w teatrze na "Blaszanym bębenku" i nie była to moja pierwsza wizyta w tym kulturalnym obiekcie w 2019 roku. Książek w ciągu roku czytam bardzo dużo i na pewno nie są to harlequiny emotka Mało ambitne seriale oglądam po pracy dla odmóżdżenia. W Paryżu niestety nie dane mi było być, byłam natomiast w Barcelonie, gdzie zwiedzałam Sagrada Familia, muzeum Gaudiego i parę innych, ciekawych monumentów.Uważam,że jednak za bardzo generalizujesz, a Twoje wypowiedzi są niesprawiedliwe i krzywdzące.

atanerka

Cytuj wiadomość#6590711 wtorek, 16 kwietnia 2019, 16:59:44
Zadowolona kupiłam na promocji 5x ser Hochland z kodami... zadowolona loguje się na stronie loterii, aby wklepać kody, a tu klops! Loteria zakończyła się 15.04. I po moim zadowoleniu! emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6590754 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:32:23
atanerka napisał(a):

Zadowolona kupiłam na promocji 5x ser Hochland z kodami... zadowolona loguje się na stronie loterii, aby wklepać kody, a tu klops! Loteria zakończyła się 15.04. I po moim zadowoleniu! emotka

Zdarza się... 

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6590757 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:44:44
atanerka napisał(a):

Ja zawsze gdy coś oglądam zawsze sprawdzam do kiedy jest data.To pierwszorzędna rzecz.
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6590758 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:44:49
A mnie wkurza, że zaczyna się forumowe publiczne upupianie pupy, niczym w Gombrowiczu...  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6590760 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:45:28
bruce napisał(a):

A mnie wkurza, że zaczyna się forumowe publiczne upupianie pupy, niczym w Gombrowiczu...  emotka

???? emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6590761 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:46:51
ziolko napisał(a):

bruce napisał(a):

???? emotka

Nie, no ja żartuję, oczywiście, to w odpowiedzi na wpis "maniu w pupie kultury".  emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6590762 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:48:08
bruce napisał(a):

Wow co masz na myśli  emotka

wkurza mnie że odwołali plan zdjęciowy na jutro a miało być tak pięknie na urlopie
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6590764 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:52:02
agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

Wow co masz na myśli  emotka

wkurza mnie że odwołali plan zdjęciowy na jutro a miało być tak pięknie na urlopie

To o wpisie taalvikki. emotka
Ja mimo wszystko jestem optymistką i naprawdę głęboko wierzę, że rozpacz jest prawdziwa i większość z nas wie, czemu rozpacza i czemu rozpaczać należy.  emotka
Co do pożaru... Szok, jak u każdego chyba. Oglądałam wczoraj non stop zdjęcia i video w mediach, ciągle nie dowierzając...  emotka emotka

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6590767 wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:07:22
taalvikki napisał(a):

taalvikki czytając twoje posty też mam wrażenie, że kulturę masz na co dzień tam gdzie napisałaś. A już szacunek do innych osób szczególnie, bo jak taka kulturalna osoba (jak ty) może pisać całe zdania z małej litery i w taki antykulturalny sposób? Świadczy to tylko o twoim braku poszanowania osób czytających twoje komentarze emotka

joan

Cytuj wiadomość#6590773 wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:17:39
bruce napisał(a):

(...) Ja mimo wszystko jestem optymistką i naprawdę głęboko wierzę, że rozpacz jest prawdziwa i większość z nas wie, czemu rozpacza i czemu rozpaczać należy.  emotka
Co do pożaru... Szok, jak u każdego chyba. Oglądałam wczoraj non stop zdjęcia i video w mediach, ciągle nie dowierzając...  emotka emotka

Czy możesz rozwinąć swoją myśl? emotka

Katedra się jara, ale ja (tematem) już nie. Nie rozpaczam i raczej nie będę, kiedy wreszcie włączę tv i zobaczę, o co się w ogóle rozchodzi & ile osób zginęło. Mnie natomiast smuci obrazek, który jako ostatni wrzuciłaś do wątku "Popraw sobie humor" emotka

A w innym temacie: wkurza mnie, gdy rodzice nie dbają o świat, w którym żyją ich dzieci. Nie wystarczy pamiętać o przetarciu podłogi, "mieszkaniem" człowieka jest coś więcej, niż 4 ściany...
bruce 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6590781 wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:38:51
Codziennie sprawdzam pocztę z nadzieją, że będzie jakiś mail informujący o wygranej.. i codziennie przeżywam rozczarowanie..
Echh... wkurzające jest takie czekanie na wygraną  emotka
|< << < 4502 4503 4504 4505 4506 4507 4508 4509 45104511 4512 >