Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4510 4511 4512 4513 4514 45154516 4517 4518 4519 4520 > >> >|

pikawka

Cytuj wiadomość#6593269 czwartek, 25 kwietnia 2019, 22:29:44
donia7 napisał(a):

[quote=

rosik93] Wkurza mnie, że banki odrzucają moje wnioski o kredyt a ja nie wiem w czym tkwi problem emotka

a masz dobrego doradcę kredytowego?:) Nie ale pracowalam 7 lat w banku...
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6593270 czwartek, 25 kwietnia 2019, 22:31:59
pikawka napisał(a):

donia7 napisał(a):

[quote=

rosik93] Wkurza mnie, że banki odrzucają moje wnioski o kredyt a ja nie wiem w czym tkwi problem emotka

a masz dobrego doradcę kredytowego?:)

Nie ale pracowalam 7 lat w banku...
 Jesli masz konto w pko bp to maja możliwosć w ipko zeby sobie pobrać swoja historie z bik nie wien jak inne banki ale myslę, ze tez jest taka mozliwosc. Wzrto sprawdzic. 

Możesz tez FIGUROWAĆ w bankowym rejestrze. Tzn tetaz masz ok ale kiefys dlugo zalegalas i cie wpisali do bankowego rejesteu dluznikow. Dopoki nie zalatwisz wypisania to nic nie dostaniesz 
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6593295 piątek, 26 kwietnia 2019, 08:14:34
Wkurza mnie bardzo, że nawet piłki dla siostrzeńca z visy wygrać nie mogę emotka
0 0

chaber20

Cytuj wiadomość#6593298 piątek, 26 kwietnia 2019, 08:21:11
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

donia7 napisał(a):

[quote=

a masz dobrego doradcę kredytowego?:)

Nie ale pracowalam 7 lat w banku...

Jeśli odmowa jest za BIK lub Międzybankowy Rejestr to bank ma obowiązek poinformować klienta o tym na podstawie której bazy została podjęta negatywna decyzja. 
Zakładam, że nie otrzymalas takiej informacji więc powyższe odpadają. 
Częstym błędem jest sporządzanie wniosków  tak że kwota wydatków przewyższa dochód klienta lub miesięczna rata  dotychczasowych kredytów jest większa niż 50% dochodu wtedy zgodnie z zarządzeniem KNF bank musi odrzucić wniosek.
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6593320 piątek, 26 kwietnia 2019, 09:28:05
Nie ma to, jak kupić produkt konkursowy, upichcić z nim popisowe danie, warte oczywiście góry złota, zrobić w miarę fajne zdjęcie, potem zjeść to danie, żeby się czasem nie psuło i nie padło łupem stada galopujących po całym domu rozwścieczonych mrówek, z dumą wejść na stronę konkursu, aby zgłosić swój udział i zobaczyć, że ...konkurs Barilla dawno się już zakończył... Brawo ja.  emotka emotka

nkba

Cytuj wiadomość#6593322 piątek, 26 kwietnia 2019, 09:32:29
bruce napisał(a):

Nie ma to, jak kupić produkt konkursowy, upichcić z nim popisowe danie, warte oczywiście góry złota, zrobić w miarę fajne zdjęcie, potem zjeść to danie, żeby się czasem nie psuło i nie padło łupem stada galopujących po całym domu rozwścieczonych mrówek, z dumą wejść na stronę konkursu, aby zgłosić swój udział i zobaczyć, że ...konkurs Barilla dawno się już zakończył... Brawo ja.  emotka emotka

Witaj w klubie emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6593340 piątek, 26 kwietnia 2019, 09:56:49
nkba napisał(a):

bruce napisał(a):

Witaj w klubie emotka

mój paragon leży przede mną i wkurza nieużyty
bruce, nkba 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6593407 piątek, 26 kwietnia 2019, 11:13:22
bruce napisał(a):

spoko, ja upolowałam produkt Wasa zrobiłam w nocy piękne wycinankowe kanapeczki, schowałam do lodówki, przygotowałam na ogrodzie wszystkie potrzebne do zdjęcia elementy, odwiozłam chłopaków do przedszkola a mąż z córką zrobili dzbanek herbaty, zabrali konkursowe kanapeczki na taras i połowę zjedli  emotka  Wybaczam bo im smakowało  emotka  nie muszę wszystkiego fotografować przecież emotka

za to wkurzają mnie lekarze.. rok temu było ok, pół roku temu też było ok a dziś nagle nie jest ok i trzeba w maju operować i to dzień przed syna urodzinami, 3 tygodnie przed urlopem i miesiąc przed ślubem koleżanki, gdzie po operacji mam się 6 tygodni oszczędzać a na każdej wizycie było mówione że raczej nie trzeba będzie tego operować.. nic jeszcze pójdę do jednego na konsultację czy mogę to odwlec do września..
bruce 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6593410 piątek, 26 kwietnia 2019, 11:18:43
Leżą przede mną kody Monte a ja nie mam już pomysłów - wyslałam tyle zgłoszeń a żadne nie zostało docenione emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6593496 piątek, 26 kwietnia 2019, 13:09:55
Znalazłam moje zdjęcie na oeliksie, ktoś sobie użył, bez pytania, bez zawahania... To mnie wkurza emotka   emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6593498 piątek, 26 kwietnia 2019, 13:10:32
defed napisał(a):

Znalazłam moje zdjęcie na oeliksie, ktoś sobie użył, bez pytania, bez zawahania... To mnie wkurza emotka   emotka

napisałaś? zgłosiłaś?

androm

Cytuj wiadomość#6593503 piątek, 26 kwietnia 2019, 13:14:35
mama-l-k-m napisał(a):

bruce napisał(a):

spoko, ja upolowałam produkt Wasa zrobiłam w nocy piękne wycinankowe kanapeczki, schowałam do lodówki, przygotowałam na ogrodzie wszystkie potrzebne do zdjęcia elementy, odwiozłam chłopaków do przedszkola a mąż z córką zrobili dzbanek herbaty, zabrali konkursowe kanapeczki na taras i połowę zjedli  emotka  Wybaczam bo im smakowało  emotka  nie muszę wszystkiego fotografować przecież emotka

za to wkurzają mnie lekarze.. rok temu było ok, pół roku temu też było ok a dziś nagle nie jest ok i trzeba w maju operować i to dzień przed syna urodzinami, 3 tygodnie przed urlopem i miesiąc przed ślubem koleżanki, gdzie po operacji mam się 6 tygodni oszczędzać a na każdej wizycie było mówione że raczej nie trzeba będzie tego operować.. nic jeszcze pójdę do jednego na konsultację czy mogę to odwlec do września..

Życzę zdrowia!
A wkurza mnie brak nagród.

faworek

Cytuj wiadomość#6593675 piątek, 26 kwietnia 2019, 22:27:16
Wkurza mnie, że chociażbym wznosiła się na piedestały, a jury wyszły z orbit gały, to i tak z tego wychodzi kiszka, chyba sięgnę do kieliszka emotka    emotka  

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6593677 piątek, 26 kwietnia 2019, 22:32:38
mama-l-k-m napisał(a):

bruce napisał(a):

A co to za operacja?Lepiej uważaj bo wiele opercji kaleczy.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6593679 piątek, 26 kwietnia 2019, 22:36:15
Wkurza mnie, że pierwsze miejsce w konkursie na fb na imię dla krasnala stojącego przed jedną z wrocławskich galerii handlowych zajęło imię zgłoszone po terminie wysyłania zgłoszeń.Komisja ogłaszając wyniki stwierdziła "tak, tak wiemy,że zgłoszenie dodane po terminie,ale nam się spodobało, to je nagrodzimy" emotka
bruce 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6593681 piątek, 26 kwietnia 2019, 22:41:56
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że pierwsze miejsce w konkursie na fb na imię dla krasnala stojącego przed jedną z wrocławskich galerii handlowych zajęło imię zgłoszone po terminie wysyłania zgłoszeń.Komisja ogłaszając wyniki stwierdziła "tak, tak wiemy,że zgłoszenie dodane po terminie,ale nam się spodobało, to je nagrodzimy" emotka

Szkoda że tego nie robią w innych konkursach,parę minut nie robi róźnicy jak jest jakość.
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6593731 sobota, 27 kwietnia 2019, 13:33:16
wkurzaa mnie ze ludziom potrzeba 5-15-50 np dzwonkow danone... a nie dadza wygrac innym jednego. ps. nie gralem w tym konkursie .
0 0

ren

Cytuj wiadomość#6593760 sobota, 27 kwietnia 2019, 16:20:36
Strona owocowa jazda z tymbarkiem nie wchodzi nie mogę nadać kodu  emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6593761 sobota, 27 kwietnia 2019, 16:25:06
alan84 napisał(a):

wkurzaa mnie ze ludziom potrzeba 5-15-50 np dzwonkow danone... a nie dadza wygrac innym jednego. ps. nie gralem w tym konkursie .

mi trzeba 8 emotka bo albo nic albo dla wszystkich siostrzeńców... i gram i gram i nic
:/ wygrałem jeden ale na paragon z tigerem (źle wybrałem paragony do gry)
już kończę bo lepiej mi wyjdzie kupić te dzwonki niż grać i grać...
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6593763 sobota, 27 kwietnia 2019, 16:27:45
ren napisał(a):

Strona owocowa jazda z tymbarkiem nie wchodzi nie mogę nadać kodu  emotka

u mnie też od rana nie wchodzi, ewidentnie coś u nich
0 0
|< << < 4510 4511 4512 4513 4514 45154516 4517 4518 4519 4520 > >> >|