Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

joan

Cytuj wiadomość#6649048 środa, 16 październik 2019, 13:21:04
bethan napisał(a):

To jest oczywiste. Nie o to mi chodzi.
Chcesz kupić baloniki. Józek sprzedaje baloniki i podaje cenę 50 zł, Heniek też chce sprzedać baloniki, widzi cenę Józka i podaje swoją - 45 zł. Od kogo kupisz  emotka ? Do Józka nikt nie napisze. Więc lepiej dla Józka negocjować na pw i nie podawać ceny w ogłoszeniu.

A ja nie wybiorę z marszu najtańszej oferty emotka Wybiorę ofertę np. osoby, którą znam / z którą już miałam do czynienia / której odpowiada odbiór osobisty przedmiotu / która wydaje się zdrowa na umyśle itp. U mnie takie "pozacenowe" zalety stoją na pierwszym miejscu emotka

bethan

Cytuj wiadomość#6649050 środa, 16 październik 2019, 13:22:12
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

To jest oczywiste. Nie o to mi chodzi.
Chcesz kupić baloniki. Józek sprzedaje baloniki i podaje cenę 50 zł, Heniek też chce sprzedać baloniki, widzi cenę Józka i podaje swoją - 45 zł. Od kogo kupisz  emotka ? Do Józka nikt nie napisze. Więc lepiej dla Józka negocjować na pw i nie podawać ceny w ogłoszeniu.

A ja nie wybiorę z marszu najtańszej oferty emotka Wybiorę ofertę np. osoby, którą znam / z którą już miałam do czynienia / której odpowiada odbiór osobisty przedmiotu / która wydaje się zdrowa na umyśle itp. U mnie takie "pozacenowe" zalety stoją na pierwszym miejscu emotka

No i właśnie dlatego poddawanie ceny w ogłoszeniu nie jest potrzebne emotka
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6649053 środa, 16 październik 2019, 13:23:50
bethan napisał(a):

Jest! Bo ogłoszeń bez ceny nawet nie przeglądam emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6649055 środa, 16 październik 2019, 13:26:56
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

ale wiesz... nie każdy wkleja certyfikat normalności wraz z przedmiotem emotka  czasem januszo-grażynowość może pozostać pozornie utajona, a objawić się w najmniej oczekiwanym momencie...
mia, bethan 0

bethan

Cytuj wiadomość#6649057 środa, 16 październik 2019, 13:32:38
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

No ale to Ty emotka

joan

Cytuj wiadomość#6649060 środa, 16 październik 2019, 13:37:32
bruce napisał(a):

emotka emotka emotka  Padłam!  emotka

kreatia napisał(a):

ale wiesz... nie każdy wkleja certyfikat normalności wraz z przedmiotem emotka  czasem januszo-grażynowość może pozostać pozornie utajona, a objawić się w najmniej oczekiwanym momencie...

Dziewczęta, powiem Wam tyle: już z treści ogłoszenia można sporo wywnioskować na temat danego człowieka emotka

A w ramach śmieszkowania dopiszę, że debeściarskie to dopiero są propozycje wymian "na cokolwiek". Bo niby to jest "wymiana na cokolwiek", ale 40 wiadomości później się okazuje, że jednak: perfumy nie, bon do sklepu nie, zniżka na pizzę nie, plecak miejski nie, dywan 2x2 m nie, zestaw przekąsek nie, bilet do kina nie, maskotka żurawia nie, parasol nie, pierd jednorożca nie emotka

escada

Cytuj wiadomość#6649065 środa, 16 październik 2019, 13:42:28
wkurza mnie brak ITM w moim miescie, tyle fajnych konkursów przechodzi mi koło nosa, wrrr

ziolko

Cytuj wiadomość#6649119 środa, 16 październik 2019, 15:55:20
joan - dziwne, że w sklepie mięsnym nie podali informacji - info na pw  emotka
Standard w ogłoszeniach na fb

malenka - chytry dwa razy traci... im się wydawało 20 tys za mało, a ciekawe ile dom stracił na wartości, skoro stoi 2 lata? nieogrzewany? Pewno o wiele więcej...
Tak samo jak oglądam czasami ogłoszenia z działkami czy domami w mojej okolicy. 
Jeden dom zapadł mi w pamięć - dom wycudowany, jakieś klitki, dobudówki (pewno bez pozwolenia), działka tak szeroka, jak dom. Czyli, żeby przejść na tył działki to trzeba przejść przez dom. 
Skuty tynk w większości (chyba ktoś chciał robić remont, ale przeliczył siły i finanse), obraz nędzy i rozpaczy. Cena - 180 tys. 
Jest na rynku co najmniej rok, jeśli nie dłużej, obecna cena - 150 tys. I jakoś nie widać chętnych. 

Jeśli jest podana cena za coś, np. 65 zł i info "do negocjacji" to wiadomo, że to 5 zł jest do zbicia emotka  dlatego sprzedający tyle wystawia.
Ale jeśli nie ma ceny i sama "negocjacja" to nie warto poświęcać uwagi.
Lub brak ceny i napis "info pw" - szlag mnie trafia na takie coś. 

Tak samo, jak w profilach randkowych jest opis "jestem jaki jestem i nic tego nie zmieni" lub "jeśli chcesz dowiedzieć się jaki jestem, to napisz". Jakoś nigdy nie miałam ochoty pisać, nawet jak wizualnie chłopak był całkiem przystojny emotka  

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6649151 środa, 16 październik 2019, 17:12:06

ziolko

Cytuj wiadomość#6649159 środa, 16 październik 2019, 17:53:19
prosiaczek właśnie o tym pisałam  emotka emotka
0 0

luki28

Cytuj wiadomość#6649227 środa, 16 październik 2019, 22:59:56
Wkurzyło mnie, że odebrałem paczkę z inpostu 30 minut po otrzymaniu od nich SMS-a, zarejestrowałem się na stronie loterii, po czym okazuje się, że gram o nagrodę niższego rzędu, gdyż paczka "siedziała" w paczkomacie już od ładnych paru godzin...
0 awi

estrelitta

Cytuj wiadomość#6649257 czwartek, 17 październik 2019, 08:46:17
Wkurzają mnie agencje typu Kropka Bordo - konkurs Kozel niby od dziś a strona konkursowa nie działa  emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6649265 czwartek, 17 październik 2019, 09:04:59
Znów się ,, skusiłam"na loterię czekoladowych cukierków, lasy tropikalne wycinają, by ten niezdrowy olej palmowy dodawany do nich wyprodukować,żeby było tanio, taniutko...I do tego nic nie wygrałam, a  straciłam- czas, pieniądze i trochę zdrowia.Wkurzam się na swoją słabą wolę.
0 0

krystyna32

Cytuj wiadomość#6649270 czwartek, 17 październik 2019, 09:16:38
bruce napisał(a):

Powiem Wam, po tym, co tu czytam, to chyba już tu nigdy niczego na sprzedaż nie wystawię i... będę bardzo uważała  (cokolwiek to znaczy w moim szczególnym przypadku emotka emotka   i: o ile jeszcze nie jest dla mnie za późno emotka  ) na każde napisane tu na forum słowo...  emotka

Dokładnie o tym samym pomyślałam
bruce 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6649294 czwartek, 17 październik 2019, 10:33:19
Muszę kupić krem do twarzy,żel pod prysznic i farbę do włosów,a tu jakaś posucha w kategorii konkursy promocyjne typ kosmetyka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6649296 czwartek, 17 październik 2019, 10:38:11
gosia16 napisał(a):

Muszę kupić krem do twarzy,żel pod prysznic i farbę do włosów,a tu jakaś posucha w kategorii konkursy promocyjne typ kosmetyka

Zrób zakupy w C4 za min. 80 zł z ich aplikacją, kupując ulubione marki (niekoniecznie konkursowe) dostaniesz 2 losy na loterię. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6649306 czwartek, 17 październik 2019, 10:55:55
Irytuje mnie jak ludzi boli że człowiek dostaje na dzieci 1500zł  emotka
Wczoraj rozmawiałam z osobą z którą pracowałam i oczywiście stwierdzenie że mi się wracać do pracy raczej nie spieszy skoro mam od rządu pieniądze.
A dziś starszy Pan prawie mi auto porysował bo miał problem z wyjazdem, grzecznie mu mówię że niech się ustawi jak stał - ja pierwsza wyjadę to mi odpyskował że biedni emeryci mają stare auta a rodzinki 500+ wypasione z kamerami.
Tylko utrzymanie 3 dzieci kosztuje więcej niż te 1500zł więc samochodu sobie z tego nie kupię, ani nie traktuję tego jako pensji. Chętnie bym wróciła do pracy ale od 15 września bym była na l4 bo jak nie operacja jedna, druga to katary, kaszle i dzieci w domu - ciekawe czy mój wyrozumiały pracodawca by długo to tolerował a inni pracownicy brali moje obowiązki z uśmiechem na siebie..

napisałam się - ulżyło mi chociaż bo w tym miesiącu nom stop słyszę o 500+ i jak to mam super. Ok są dodatkowe pieniądze ale mam świadomość że kiedyś mogę ich nie mieć i nie jest to podstawą naszego utrzymania..

marcika

Cytuj wiadomość#6649310 czwartek, 17 październik 2019, 11:02:53
Olej to. To jedyna skuteczna metoda. Ludzie są wredni, zawistni. Niektórym się wydaje, że za 500 zł można i utrzymać dziecko i zrobić rajd po butikach, a za resztę jeszcze pojechać do SPA dr Eris. Mam jedno dziecko, 500 + biorę dopiero od lipca tego roku, bo 2czesbiej nie spełniałam kryterium. czy czuje się gorsza bo mam 500+? Nie! Wcześniej pracowałam, płaciłam podatki, rozliczałam się. Czemu mam teraz mieć wyrzuty sumienia skoro przepisy pozwalają na te 500 zł dodatkowo. Każdy, ktoś ma dzieci,wie, że w dzisiejszej rzeczywistości nikt normalny nie opiera domowego budżetu na tej kasie. Bo byłoby trudno.
mama-l-k-m napisał(a):

Wczoraj rozmawiałam z osobą z którą pracowałam i oczywiście stwierdzenie że mi się wracać do pracy raczej nie spieszy skoro mam od rządu pieniądze.
A dziś starszy Pan prawie mi auto porysował bo miał problem z wyjazdem, grzecznie mu mówię że niech się ustawi jak stał - ja pierwsza wyjadę to mi odpyskował że biedni emeryci mają stare auta a rodzinki 500+ wypasione z kamerami.
Tylko utrzymanie 3 dzieci kosztuje więcej niż te 1500zł więc samochodu sobie z tego nie kupię, ani nie traktuję tego jako pensji. Chętnie bym wróciła do pracy ale od 15 września bym była na l4 bo jak nie operacja jedna, druga to katary, kaszle i dzieci w domu - ciekawe czy mój wyrozumiały pracodawca by długo to tolerował a inni pracownicy brali moje obowiązki z uśmiechem na siebie..

napisałam się - ulżyło mi chociaż bo w tym miesiącu nom stop słyszę o 500+ i jak to mam super. Ok są dodatkowe pieniądze ale mam świadomość że kiedyś mogę ich nie mieć i nie jest to podstawą naszego utrzymania..

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6649317 czwartek, 17 październik 2019, 11:11:56
marcika napisał(a):

Olej to. To jedyna skuteczna metoda. Ludzie są wredni, zawistni. Niektórym się wydaje, że za 500 zł można i utrzymać dziecko i zrobić rajd po butikach, a za resztę jeszcze pojechać do SPA dr Eris. Mam jedno dziecko, 500 + biorę dopiero od lipca tego roku, bo 2czesbiej nie spełniałam kryterium. czy czuje się gorsza bo mam 500+? Nie! Wcześniej pracowałam, płaciłam podatki, rozliczałam się. Czemu mam teraz mieć wyrzuty sumienia skoro przepisy pozwalają na te 500 zł dodatkowo. Każdy, ktoś ma dzieci,wie, że w dzisiejszej rzeczywistości nikt normalny nie opiera domowego budżetu na tej kasie. Bo byłoby trudno.

Masz rację i ja to biorę z dystansem ale w tym miesiącu to już poprostu przesada - każdemu mówię że może i jeszcze więcej dostawać a wystarczy się tylko kochać, kochać i kochać emotka
ale ten emeryt mnie dziś normalnie wkurzył - bo wracałam z dzieckiem po operacji do samochodu które może pomału chodzić a facet na siłę próbuje wyjechać bo obok niego blisko zaparkowało auto i miał mało możliwości - i grzecznie mówię że ja pierwsza wyjadę mimo że już miałam ciśnienie bo obawiałam się że jednak już coś porysował to mi się jeszcze oberwie że 2 dzieci obok stoi i mam rządowe pieniądze..
bruce, joan 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6649322 czwartek, 17 październik 2019, 11:35:12
mama-l-k-m napisał(a):

Miałam wrócić do mojej byłej pracy z której 2 lata temu zrezygnowalam bo wtedy usłyszałam że "przestałam być dyspozycyjna a zaczęłam być rozczeniowa (czyli mam dwojkę małych dzieci co sprawia że nie zostaję po godzinach i nie chcę zarabiać minimum). Poszłam na rozmowę i na moje kilka pytań typu "to ile to ma być godzin w miesiącu? od której do której? ile płatne? czy jak się coś zepsuje to ktoś będzie pomagał?" usłyszałam "A co ty takie podejście roszczeniowe masz? A nie wiem ile godzin, zobaczymy. Nie, nikt pomagać nie będzie - ja na wieś będę wyjeżdżać, ja tu potrzebuję pracownika który będzie robił kilka rzeczy na raz a ty się na tym przecież znasz. O widzę że coś ci się nie podoba - no tak ty przecież za państwowe żyjesz to już się pracować nie chce" Na moje słowa że brzmi to strasznie i nie bardzo mi się podoba samodzielna praca na produkcji dodała "No tak, przecież ty zawsze uciekałaś od samodzielności i odpowiedzialności". 6 lat tam na produkcji pracowałam sama. Na pół etatu robiłam pracę za 2 etatowych pracowników. Oczywiście wypłata za pół etatu. Myslałam że po 2 latach coś się zmieniło a tam nadal niewolnika potrzebują... Tak więc dziękuje za takie podejście i taką pracę. Pracodawcy wcale nie są elastyczni i większość z nich to na zasadzie "matce mówimy nie". Chyba że ja mam takiego pecha że na takich trafiam. W każdym razie mam już w tyłku tych którzy twierdzą że 500+/1000+ to takie bogactwo. Niech sobie urodzą dzieci i je chowają to zobaczą na ile to starcza emotka