Reklama na e-Konkursy.info 24.10.19 05:13:26

Wkurza mnie...

|< << < 4569 4570 4571 4572 4573 45744575 4576 4577 4578 4579 > >> >|

margotkowe

Cytuj wiadomość#6636094 wtorek, 3 wrzesień 2019, 16:37:26
alaalicja napisał(a):

bonitta napisał(a):

bruce napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Moja 5latka co roku w przedszkolu ma inne Panie, wychowawczynie  emotka  Kurcze ciężko tym przedszkolaczkom i dziś smutno było kiedy kolejna Pani przyszła się pożegnać. Nie tego się dzieci spodziewaly po wakacjach... 

Mam to samo u mojego. Koszmar.  emotka

Mam to samo, trzeci rok przedszkola, trzecia Pani, trzecia sala, nawet trzeci budynek bo się rozbudowuje zespół szkolno-przedszkolny.. Teraz najgorszy rok bo przejściowo w salce 14 metrów kwadratowych a dzieci 22.. Mieszczą się tylko stoliki i krzesełka, nie ma wolnej podłogi na zabawę.. No ale co zrobić, to tylko rok.

To jest straszne. Zaczynamy5llatki czyli 2 rok a od początku mamy tylko jedną stałą Panią, która jest pomocą i ogarnia dosłownie wszystko i po 5 dzieciaczki tuli. Reszta Pan ciągle się zmienia. Dziś kolejna nowe dwie Panie z których jedna już za rok odchodzi na emeryturę. Zmiana budynku też już była. W tamtym roku przedszkole mieliśmy razem z gimnazJum. Poczucie bezpieczeństwa i jakieś dłuższe więzi to ciężki temat. Eh... Powodzenia reszcie przedszkolaków życzę 

Biedne przedszkolaki emotka  Tyle zamieszania! Mój brat miał podobnie, też mu się nie poszczęściło w tej kwestii. Smutno... 

...a w temacie: kiedy piszesz na konkurs i dajesz z siebie wszystko, licząc na (świetną!) nagrodę, a okazuje się, że jakimś cudem przegapiłaś dodanie klauzuli i wszystko przepada  emotka  Te ostatnie dni to chyba test stalowych nerwów! 
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6636145 wtorek, 3 wrzesień 2019, 18:49:21
Wchodzę sobie w galerię nagrodzonych zdjęć w Nestle.I uwaga owszem jest moja fotka ale podpisana danymi innej osoby.Do tego nikt do mnie nie dzwonił ,że wygrałam.No z takim czymś to się jeszcze nie spotkałam jak żyję:(Wszystko mi się zagotowało.
I teraz pytanie czy pomylili zdjęcia i tej pani zdjęcia nie dodali tylko moje?Czy ja wygrałam a do tej pani poszła informacja o wygranej.Ale tym razem to się nie tylko wkurzyłam.Tak już do nich napisałam ale niesmak wielki:(

asantesana

Cytuj wiadomość#6636149 wtorek, 3 wrzesień 2019, 18:57:07
atyde25 napisał(a):

Wchodzę sobie w galerię nagrodzonych zdjęć w Nestle.I uwaga owszem jest moja fotka ale podpisana danymi innej osoby.Do tego nikt do mnie nie dzwonił ,że wygrałam.No z takim czymś to się jeszcze nie spotkałam jak żyję:(Wszystko mi się zagotowało.
I teraz pytanie czy pomylili zdjęcia i tej pani zdjęcia nie dodali tylko moje?Czy ja wygrałam a do tej pani poszła informacja o wygranej.Ale tym razem to się nie tylko wkurzyłam.Tak już do nich napisałam ale niesmak wielki:(

Poczekaj na wyjaśnienie i daj znać na forum jak się sprawa rozstrzygnęła, bo to jest niezła konkursowa ciekawostka. I też bym się zagotowała emotka

taalvikki

Cytuj wiadomość#6636263 wtorek, 3 wrzesień 2019, 23:01:55
superloser napisał(a):

49 groszy za reklamówke  emotka

Jasne, delfinki ... ale nikt o przerabianiu szkła nie myśli... niech sie buteleczki 100ml walają 

nie tylko takie się walają. widuję też wywalone w lasach pieluchy. także tak...
nkba 0

joan

Cytuj wiadomość#6636266 wtorek, 3 wrzesień 2019, 23:09:04
superloser napisał(a):

49 groszy za reklamówke  emotka (...)

Mało. Powinno być 49 zł emotka

Szkło można recyklingować w nieskończoność, plastik niestety nie. Organizowane są akcje sprzątania lasów / jezior / sąsiedztwa czy też #podnieś5. Po prostu trzeba zrozumieć, że DOM nie kończy się za progiem.

superloser

Cytuj wiadomość#6636267 wtorek, 3 wrzesień 2019, 23:20:05
joan napisał(a):

superloser napisał(a):

49 groszy za reklamówke  emotka (...)

Mało. Powinno być 49 zł emotka

Szkło można recyklingować w nieskończoność, plastik niestety nie. Organizowane są akcje sprzątania lasów / jezior / sąsiedztwa czy też #podnieś5. Po prostu trzeba zrozumieć, że DOM nie kończy się za progiem.

Szkło po piwie, wódce leży wszedzie nikomu to nie przszkadza... to już NORMALNOŚĆ POLSKICH ULIC, PARKÓW, OSIEDLI I PLACÓW ZABAW...
Dlaczego nie ma KAUCJI ZA BUTELKI?
I co to 20 groszy "recyklinguje" reklamówke za śmieciowisku  emotka  ??? Jasne już widzę jak ta reklamówka za 49 groszy jest przetwarzana  emotka

A gdzie opłata recyclingowa za te 5000 Bakusiow i kolejne tysiące Milka krów z Danio Głodem????
reniii 0

joan

Cytuj wiadomość#6636271 wtorek, 3 wrzesień 2019, 23:30:18
superloser napisał(a):

Szkło po piwie, wódce leży wszedzie nikomu to nie przszkadza... to już NORMALNOŚĆ POLSKICH ULIC, PARKÓW, OSIEDLI I PLACÓW ZABAW...
I co to 20 groszy "recyklinguje" reklamówke za śmieciowisku  emotka  ??? Jasne już widzę jak ta reklamówka za 49 groszy jest przetwarzana  emotka

A gdzie opłata recyclingowa za te 5000 Bakusiow i kolejne tysiące Milka krów z Danio Głodem????

Mnie przeszkadza emotka

Nie ma kaucji, bo nie ma nacisków społecznych.

Reklamówki nie są w ogóle przetwarzane, wszelkie worki oplątałyby tryby maszyny do mielenia plastiku na mniejsze części. Od razu idą na wysypisko.

Każdy producent powinien być zobowiązany odpowiadać za swój produkt przez cały cykl jego życia, wtedy skończyłyby się i durnowate nagrody.
reniii 0

superloser

Cytuj wiadomość#6636273 wtorek, 3 wrzesień 2019, 23:43:05
joan napisał(a):

superloser napisał(a):

Mnie przeszkadza emotka

Reklamówki nie są w ogóle przetwarzane, wszelkie worki oplątałyby tryby maszyny do mielenia plastiku na mniejsze części. Od razu idą na wysypisko.

Każdy producent powinien być zobowiązany odpowiadać za swój produkt przez cały cykl jego życia, wtedy skończyłyby się i durnowate nagrody.

To za co to 20 groszy? By ludzie mniej w sklepach kasy wydawali ... "nie mam gdzie zapakowac, nie wydam 49 groszy na torbe ... to kupie tylko chleb..." impuls-zakupy da sie jednak przystopować  emotka  
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6636283 środa, 4 wrzesień 2019, 06:55:44
superloser napisał(a):

joan napisał(a):

superloser napisał(a):

Mnie przeszkadza emotka

To za co to 20 groszy? By ludzie mniej w sklepach kasy wydawali ... "nie mam gdzie zapakowac, nie wydam 49 groszy na torbe ... to kupie tylko chleb..." impuls-zakupy da sie jednak przystopować  emotka  

Za to żeby zwiekszac swiadomosc i za to żeby ludzie korzystali z toreb wielorazowych zamiast co zakupy brac darmowa jednorazowke którą potem wywala do kosza produkując tony nikomu niepotrzebnych śmieci

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6636327 środa, 4 wrzesień 2019, 10:08:04
Wkurza mnie, że na początku sierpnia kupiłam w Żabce Jaja Farmio, a wczoraj patrzę i data zupełnie wyblakła, widać tylko numer paragonu emotka Mam nadzieję,że nic nie wygram na ten dowód zakupu, bo niestety nawet nie pomyślałam, aby wcześniej zrobić jego fotkę/skan,wrr emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6636369 środa, 4 wrzesień 2019, 11:52:05
zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

joan napisał(a):

superloser napisał(a):

Mnie przeszkadza emotka

Za to żeby zwiekszac swiadomosc i za to żeby ludzie korzystali z toreb wielorazowych zamiast co zakupy brac darmowa jednorazowke którą potem wywala do kosza produkując tony nikomu niepotrzebnych śmieci.

Marzycielka z Ciebie  emotka
Teraz ŚWIADOMIE ludzie zakupy pakują w torebki DARMOWE na warzywa - oszczedzając kase a nie środowisko.
Czasy Alternatywy 4, gdzie do kontenera na śmieci z wiadrkami to historia ... teraz sa worki na śmieci, nawet zapachowe...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6636381 środa, 4 wrzesień 2019, 12:15:45
superloser napisał(a):

Teraz ŚWIADOMIE ludzie zakupy pakują w torebki DARMOWE na warzywa - oszczedzając kase a nie środowisko.
Czasy Alternatywy 4, gdzie do kontenera na śmieci z wiadrkami to historia ... teraz sa worki na śmieci, nawet zapachowe...

W mojej okolicy jakiś mały promil ludzi rzeczywiście robi tak, jak napisałaś. Natomiast większość ludzi korzysta z toreb / siatek wielorazowych.

Co do wiader -> to już kwestia indywidualna. W domkach dostaje się kolorowe worki z podziałem segregacyjnym i nie wezmą Ci kartonów luzem. Ale zawsze można podejść do "dzwonka" i tam luzem wrzucić te kartony.
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6636382 środa, 4 wrzesień 2019, 12:16:59
joan napisał(a):

superloser napisał(a):

W mojej okolicy jakiś mały promil ludzi rzeczywiście robi tak, jak napisałaś. Natomiast większość ludzi korzysta z toreb / siatek wielorazowych.

Co do wiader -> to już kwestia indywidualna. W domkach dostaje się kolorowe worki z podziałem segregacyjnym i nie wezmą Ci kartonów luzem. Ale zawsze można podejść do "dzwonka" i tam luzem wrzucić te kartony.

co to znaczy - podejść do "dzwonka"?
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6636387 środa, 4 wrzesień 2019, 12:31:42
olunka napisał(a):

joan napisał(a):

superloser napisał(a):

dzwony to takie zbiorcze kosze, w których segreguje się odpady (szkło kolorowe, białe, papier, plastik itp.). w każdej wsi już chyba są.
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6636389 środa, 4 wrzesień 2019, 12:34:21
olunka napisał(a):

0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6636390 środa, 4 wrzesień 2019, 12:35:38
dwaburekoty napisał(a):

olunka napisał(a):

joan napisał(a):

superloser napisał(a):

dzwony to takie zbiorcze kosze, w których segreguje się odpady (szkło kolorowe, białe, papier, plastik itp.). w każdej wsi już chyba są.

no niestety nie wszędzie, u nas własnie kolorowe worki
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6636399 środa, 4 wrzesień 2019, 13:06:50
joan napisał(a):

superloser napisał(a):

superloser u nas dokładnie tak jak u joan. Mało osób tak robi, bo te reklamówki od warzyw są tak cienkie, że się rwą , niewiele tam napakujesz;) dużo osób przestało tez już pakować pojedyncze owoce do tych torebek, a widuje tez już osoby które maja wielorazowe siatki na owoce i warzywa:) dużo osób korzysta tez z kartonów wystawionych przez sklep. świadomość ludzi rośnie. powoli, ale rośnie
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6636405 środa, 4 wrzesień 2019, 13:14:58

superloser u nas dokładnie tak jak u joan. Mało osób tak robi, bo te reklamówki od warzyw są tak cienkie, że się rwą , niewiele tam napakujesz;) dużo osób przestało tez już pakować pojedyncze owoce do tych torebek, a widuje tez już osoby które maja wielorazowe siatki na owoce i warzywa:) dużo osób korzysta tez z kartonów wystawionych przez sklep. świadomość ludzi rośnie. powoli, ale rośnie

100% racji emotka

Dodam tylko, że bez problemów można kupować w Kauflandzie / Carrefourze / Auchanie np. owoce / warzywa / grzyby do chociażby małych woreczków na pranie. Od lat tak robię, żaden kasjer nigdy tego nie skomentował. Co mnie nie dziwi, bo moja mama sama była kasjerką w markecie i co tam za "unikatowi" przychodzili... to ich żaden konkursowicz ze swoimi dziwactwami nie pobije emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6636409 środa, 4 wrzesień 2019, 13:24:54
joan napisał(a):

100% racji emotka

Dodam tylko, że bez problemów można kupować w Kauflandzie / Carrefourze / Auchanie np. owoce / warzywa / grzyby do chociażby małych woreczków na pranie. Od lat tak robię, żaden kasjer nigdy tego nie skomentował. Co mnie nie dziwi, bo moja mama sama była kasjerką w markecie i co tam za "unikatowi" przychodzili... to ich żaden konkursowicz ze swoimi dziwactwami nie pobije emotka

Nie wiem co to woreczki na pranie  emotka
W Auchan, Kaufland oblepia sie warzywa oraz owoce NALEPKAMI Z CENA - kupowanie bez woreczeka to radocha dla złodzieja ... na wage 3 jablka a do koszyka 5  emotka

Jakieś 20 lat "modnych torebek" ciężko zapomnieć z dnia na dzień. Brak edukacji, wychowania odbija sie na obrazkach polskich miast, ulic.
Dziś jest złem coś co było piękne 10-20 lat temu ... a w Polsce nawet brak kasy na KOSZE oraz ich "obsługe"...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6636410 środa, 4 wrzesień 2019, 13:29:57
superloser napisał(a):

Nie wiem co to woreczki na pranie  emotka
W Auchan, Kaufland oblepia sie warzywa oraz owoce NALEPKAMI Z CENA - kupowanie bez woreczeka to radocha dla złodzieja ... na wage 3 jablka a do koszyka 5  emotka

Jakieś 20 lat "modnych torebek" ciężko zapomnieć z dnia na dzień. Brak edukacji, wychowania odbija sie na obrazkach polskich miast, ulic.
Dziś jest złem coś co było piękne 10-20 lat temu ... a w Polsce nawet brak kasy na KOSZE oraz ich "obsługe"...

To coś takiego:
https://www.mall.cz/i/31925419/1000/1000
I na to naklejasz cenę.

Najbardziej mnie przeraża, ile mebli leży przy śmietnikach albo jest oddawanych za darmo na Olx. Długie meblościanki, wystane na komunistycznym mrozie, rezerwowane tajemnymi drogami, wymarzone i wyczekane... teraz to śmieci z oklejonej płyty wiórowej, których nikt nie chce. Wpuszczając bylejakość do swojego domu, niełatwo ją potem wyprosić.
|< << < 4569 4570 4571 4572 4573 45744575 4576 4577 4578 4579 > >> >|