Reklama na e-Konkursy.info 23.09.19 09:33:20

Wkurza mnie...

|< << < 4574 4575 4576 4577 4578 45794580 4581 4582 4583 4584 > >|

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6637783 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 10:03:58
Joasiunia zadzwoń do pielęgniarek że potem przyjedziesz i czy trzeba coś tacie zabrać z domu - może one Ci powiedzą że nie potrzeba bo jest bez zmian itp.
Tak moja znajoma więcej się dowiadywała od pilęgniarek więcej niż lekarzy bo oni ciągle jej mówili że bez zmian - a ona była na końcówce ciąży i nie mogła sama jeździć autem.

Trzymaj się i mam nadzieję że będzie dobrze  emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6637787 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 10:08:48
również współczuje i trzymam kciuki aby było dobrze. A swoją drogą przypomniała mi się taka sytuacja z 19 lat wstecz. Babcia po operacji serca była w szpitalu w Katowicach więc siostra zamiast do szkoły pojechała ją odwiedzić. Jaki był jej szok gdy w szpitalu dowiedziała się że babcia od dnia wcześniejszego nie żyje i właśnie robią jej sekcję. Nikt nie poinformował mojej mamy że babcia zmarła, nikt nie pytał o zgodę na sekcję (a telefon stacjonarny mieliśmy)  

androm

Cytuj wiadomość#6637792 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 10:16:40
nanajka81 napisał(a):

również współczuje i trzymam kciuki aby było dobrze. A swoją drogą przypomniała mi się taka sytuacja z 19 lat wstecz. Babcia po operacji serca była w szpitalu w Katowicach więc siostra zamiast do szkoły pojechała ją odwiedzić. Jaki był jej szok gdy w szpitalu dowiedziała się że babcia od dnia wcześniejszego nie żyje i właśnie robią jej sekcję. Nikt nie poinformował mojej mamy że babcia zmarła, nikt nie pytał o zgodę na sekcję (a telefon stacjonarny mieliśmy)  

nieprawdopodobne i bardzo smutne
po co sekcję jak starsza kobieta po operacji serca. Zakrzep poszedł czy coś.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6637794 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 10:19:47
Joasiunia bądź dobrej myśli. Moj tata kilka lat temu miał wypadek samochodowy i jego stan był krytyczny. Lekarze nie dawali mu szans na przezycie,kazali szykować się na najgorsze. 2 tygodnie tata był w śpiączce farmakologicznej  pod respiratorem. Ale dał rade i żyje jest z nami. Lekarze powiedzieli ze to cud bo nie miał szans praktycznie. Rok spędził w szpitalu i na nowo uczył się chodzić . Będzie dobrze ,nie martw się .Moj tata jest przykładem ze cuda się zdarzają 

bubba

Cytuj wiadomość#6637798 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 10:26:52
anialistopad napisał(a):

Joasiunia bądź dobrej myśli. Moj tata kilka lat temu miał wypadek samochodowy i jego stan był krytyczny. Lekarze nie dawali mu szans na przezycie,kazali szykować się na najgorsze. 2 tygodnie tata był w śpiączce farmakologicznej  pod respiratorem. Ale dał rade i żyje jest z nami. Lekarze powiedzieli ze to cud bo nie miał szans praktycznie. Rok spędził w szpitalu i na nowo uczył się chodzić . Będzie dobrze ,nie martw się .Moj tata jest przykładem ze cuda się zdarzają 

Mój tata 4 lata temu miał wylew, zaraz po operacji lekarz powiedział że może być różnie, od niedowładu w ręcę po śmierć w najbliższych dobach. Obecnie tata śmiga jak ta lala, niestety nadal kopci po 2 paczki papierosów dziennie. 

chochliczka

Cytuj wiadomość#6638150 wtorek, 10 wrzesień 2019, 09:28:34
Dziewczyny trzymam kciuki za Waszych bliskich - będzie dobrze zobaczycie  emotka  A wkurza mnie  znieczulica oraz to, że wokół mnie wszyscy mówią, jaki to pan Jarosław K jest dobry bo " daje " ludziom tyle pieniędzy... Ja się pytam czyje on pieniądze daje, bo na pewno nie swoje, tylko nasze wspólne....

ziolko

Cytuj wiadomość#6638152 wtorek, 10 wrzesień 2019, 09:29:56
chochliczka napisał(a):

Dziewczyny trzymam kciuki za Waszych bliskich - będzie dobrze zobaczycie  emotka  A wkurza mnie  znieczulica oraz to, że wokół mnie wszyscy mówią, jaki to pan Jarosław K jest dobry bo " daje " ludziom tyle pieniędzy... Ja się pytam czyje on pieniądze daje, bo na pewno nie swoje, tylko nasze wspólne....

Też mnie to wkurza...  i obawiam się tego, co będzie w październiku...  emotka emotka
mia, nkba 0

bruce

Cytuj wiadomość#6638287 wtorek, 10 wrzesień 2019, 12:43:38
...niezdecydowani kupujący na olx...  emotka emotka

gosia16

Cytuj wiadomość#6638297 wtorek, 10 wrzesień 2019, 13:08:38
joasiunia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...chamstwo niektórych lekarzy.

Gdy człowiek próbuje się dowiedzieć o stan bliskiej osoby telefonicznie, bo szpital daleko, dzwoniący nie chce wiedzieć cudów, chce tylko żeby lekarz powiedział, że chory jest po nocy w takim samym stanie jak był, że nic złego się w nocy nie wydarzyło, a końcówka rozmowy wygląda tak:

(...)
- nie udzielę Pani takiej informacji.
- Panie doktorze, ale dlaczego? Przepisy przecież nie zabraniają, mogę podać wszystkie dane, żeby mnie pan zweryfikował, mogę podać dane chorego, dane swoje, włącznie z wszystkimi danymi poufnymi, będzie Pan wiedział, że jestem osobą upoważnioną w dokumentach. Błagam. Niech mi pan tylko powie, czy nie jest gorzej...
- nie udzielę Pani takiej informacji.
- ...ale dlaczego?
- bo nie. Jak Pani chce to sobie Pani może na mnie złożyć skargę.

I tu odkłada słuchawkę.
W obliczu ciężkiego stanu chorego, rozpaczy rodziny... To jest lekarz? Gdzie on ma serce? emotka

to są przepisy i biurokracja niestety emotka

Tak, ale z tego co czytałam, stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta jest w takich przypadkach konkretne: przepisy nie mówią nic o zakazie informowania osób upoważnionych o stanie pacjenta przez telefon. Kwestią problematyczną jest tylko weryfikacja dzwoniącego. Szpital nie ma prawa odmówić udzielenia informacji, ot tak, jak to określił lekarz "nie, bo nie", bez jakiejkolwiek próby weryfikacji osoby dzwoniącej. Wystarczyłoby zerknąć na kartę pacjenta, zapytać o kilka poufnych danych i tyle. Tym bardziej, że ja chciałam tylko wiedzieć, czy stan jest taki sam. Wystarczyłoby powiedzieć: tak lub nie... emotka

Niestety,to nie jest takie proste jak myślicie.Jeśli informacje o stanie chorego dotrą do osoby nieupoważnionej to lekarz ma przerąbane.Nawet taka z pozoru błaha informacja jak to, czy stan się pogorszyl czy nie,może być wykorzystana do własnych celów przez innych Obecnie rodziny są różne i potrafią dochodzić swoich praw w sądzie. A dane poufne? Osoby z rodziny, nieupoważnione do informowania, mogą nie mieć problemu z dostępem do nich .

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6638629 środa, 11 wrzesień 2019, 11:07:17
chochliczka napisał(a):

Bo niektórzy ludzie to taki za przeproszeniem ciemnogród.Przecież powszechnie wiadomo,że rząd nie ma żadnych SWOICH pieniędzy, tylko to wszystko idzie ze wspólnej kasy ludzi, którzy płacą podatki.Dlatego każde wybory będą "pro forma", bo i tak wiadomo,że PIS wygra.
Wkurza mnie,że 9 września 2019 roku po 18-tej na wallu jednej z firm cateringowych napisali,że konkurs wygrała niejaka Katarzyna L., co by się zgadzało z moimi danymi.Napisałam do nich maila wczoraj, czy to ja czy nie ja, to nawet nie raczyli odpisać.Kolejny konkurs widmo emotka
0 0

bandit

Cytuj wiadomość#6638786 środa, 11 wrzesień 2019, 15:59:33
ehhhh inwestycja tic tac muszę sie wyżalić emotka
lipa zerooo na 50 losów 
ehhhhh

niektórzy piszą tutaj i odczarowują emotka  konkurs to może i mi się uda w następnym tygodniu 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6638787 środa, 11 wrzesień 2019, 16:00:24
Wkurza mnie,że przegapiłam pierwszą edycję konkursu Tic tac, a tak wiele osób chwali się wygranymi emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6638815 środa, 11 wrzesień 2019, 17:00:55
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że przegapiłam pierwszą edycję konkursu Tic tac, a tak wiele osób chwali się wygranymi emotka

jeszcze 14 przed tobą... ja wzięłam udział w pierwszym etapie i nic nie wygrałam.

pikawka

Cytuj wiadomość#6638821 środa, 11 wrzesień 2019, 17:23:21
bandit napisał(a):

ehhhh inwestycja tic tac muszę sie wyżalić emotka
lipa zerooo na 50 losów 
ehhhhh

niektórzy piszą tutaj i odczarowują emotka  konkurs to może i mi się uda w następnym tygodniu 

Myślałam, ze tylko u mnie wielkie NIC emotka  
Łącze się w bólu...
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6638873 środa, 11 wrzesień 2019, 20:36:37
Wkurza mnie poczta WP  emotka  Od kilku dni usunięte wiadomości "wracają" do folderu odebrane, a za każdym razem po zalogowaniu muszę kilka razy odświeżać skrzynkę, żeby sprawdzić czy dostałam maila  emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6638890 środa, 11 wrzesień 2019, 20:53:21
Wkurza mnie, że była chwila spokoju i znów...
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6638902 środa, 11 wrzesień 2019, 21:21:32
Wracając pociągiem , w niedziele do domu z wekendu, było otwarte okno.
Chyba mnie zawiało i czuję się nie tak, zimno, dreszcze i ból głowy,
a mój wnuk oburzony na mnie, że zamknęłam okno emotka
Powiedziałam, że nie mam zamiaru być chora,- a jednak emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6638910 środa, 11 wrzesień 2019, 21:45:19
ziolko napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Też mnie to wkurza...  i obawiam się tego, co będzie w październiku...  emotka emotka

Na kogo zatem proponujecie zagłosować, chętnie się dowiem?! Bo mam nadzieje, że macie jakiegoś dobrego kontrkandydata  emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6638912 środa, 11 wrzesień 2019, 21:48:58
koniczynka123 napisał(a):

ziolko napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Na kogo zatem proponujecie zagłosować, chętnie się dowiem?! Bo mam nadzieje, że macie jakiegoś dobrego kontrkandydata  emotka

Nie mam, ale wiem jedno jak tak dalej pójdzie to nasze państwo będzie druga Grecją. W tv ciągle mówią o podwyzce pensji najnizszej,ale kto bedzie musial te wyplaty placic? PIS? czy prywatni przedsiębiorcy?Już słyszę od nich, że będą zwalniać ludzi i zamykać firmy, jak tak dalej pójdzie... ech nic tylko się spakować i szukac pracy za granica, ja chyba tak zrobię.

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6638918 środa, 11 wrzesień 2019, 22:00:12
chochliczka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

ziolko napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Nie mam, ale wiem jedno jak tak dalej pójdzie to nasze państwo będzie druga Grecją. W tv ciągle mówią o podwyzce pensji najnizszej,ale kto bedzie musial te wyplaty placic? PIS? czy prywatni przedsiębiorcy?Już słyszę od nich, że będą zwalniać ludzi i zamykać firmy, jak tak dalej pójdzie... ech nic tylko się spakować i szukac pracy za granica, ja chyba tak zrobię.

a ja i tak stawiam, że ta płaca minimalna nie jest realna... Najpierw kryzys zapuka do europejskich drzwi i plany się posypią. Na PIS nie glosuje i głosować nie będę, ale nie uważam, że wszystkie ich plany są złe.

|< << < 4574 4575 4576 4577 4578 45794580 4581 4582 4583 4584 > >|