Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

Cytuj wiadomość#6674751 piątek, 17 styczeń 2020, 18:04:45
@[email protected] napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

moje własne roztrzepanie - kupiłam dziś produkt nivea men, bo gdzieś w internecie widziałam jeszcze baner loterii z RM 
wchodzę na stronę i co? "ostatni gwizdek już za nami"... 
kurtyna 
emotka
(nosz &%$*^%)   emotka emotka

ja wczoraj kupiłem w c4 produkty na loterię z nim2.... Żeby wyszło jak najtaniej wziąłem produkty 5*2,89 zł wyszło 14,45 zł. a wiem, że musi być 15 zł... więc dobrałem MAMBY, bo dzieci lubią. Uradowany zapłaciłem, chcę zgłosić paragon, liczę 2 razy, sprawdzam czy na pewno dobre produkty i zonk ... nie ma MAMBY, jest MAOAM emotka 14,45 zł jest i dziękuję emotka

przecież Maoam to mamba?

Maoam to Harribo Mamba to Storck

boże, jakie to zawikłane. Na szczeście to kolejny konkurs w którym udzialu nie wezme...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6674752 piątek, 17 styczeń 2020, 18:06:32
nanajka81 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

moje własne roztrzepanie - kupiłam dziś produkt nivea men, bo gdzieś w internecie widziałam jeszcze baner loterii z RM 
kurtyna 
emotka

ja wczoraj kupiłem w c4 produkty na loterię z nim2.... Żeby wyszło jak najtaniej wziąłem produkty 5*2,89 zł wyszło 14,45 zł. a wiem, że musi być 15 zł... więc dobrałem MAMBY, bo dzieci lubią. Uradowany zapłaciłem, chcę zgłosić paragon, liczę 2 razy, sprawdzam czy na pewno dobre produkty i zonk ... nie ma MAMBY, jest MAOAM emotka 14,45 zł jest i dziękuję emotka

przecież Maoam to mamba?

boże, jakie to zawikłane. Na szczeście to kolejny konkurs w którym udzialu nie wezme...

ja wiem, że Maoam a Mamba to dwie konkurencyjne firmy, ale na półce ze słodkościami były koło siebie i byłem pewny że wziąłem Mambę a nie Maoam emotka
 no cóż... kolejne zakupy chyba z lupą i na spokojnie a nie w biegu emotka
0 0

bubba

Cytuj wiadomość#6674762 piątek, 17 styczeń 2020, 18:36:34
oddaj i kup jeszcze raz właściwy produkt emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6674763 piątek, 17 styczeń 2020, 18:42:39
bubba napisał(a):

Oddać zakupy spożywcze?

Edit. Teraz czytam regulami zwrotów w c4 i to jest chyba rzeczywiście możliwe...  emotka
0 0

bubba

Cytuj wiadomość#6674766 piątek, 17 styczeń 2020, 18:50:21
zielonaszpilka napisał(a):

bubba napisał(a):

Oddać zakupy spożywcze?

Edit. Teraz czytam regulami zwrotów w c4 i to jest chyba rzeczywiście możliwe...  emotka

Oczywiście że można, z tym że zwrot jest na kartę podarunkową ale tu akurat dla pioge nie ma to chyba zadnego znaczenia bo i tak od razu tą kartą zapłaci emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6674768 piątek, 17 styczeń 2020, 18:53:34
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kurtyna 
emotka

przecież Maoam to mamba?

ja wiem, że Maoam a Mamba to dwie konkurencyjne firmy, ale na półce ze słodkościami były koło siebie i byłem pewny że wziąłem Mambę a nie Maoam emotka
 no cóż... kolejne zakupy chyba z lupą i na spokojnie a nie w biegu emotka

tylko i wyłącznie na spokojnie i z kalkulatorem emotka Mi też zdarza się pomylić przy takich zakupach konkursowych na nanaście złotych emotka
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6674771 piątek, 17 styczeń 2020, 18:59:05
nie robiąc choinki dodam: że czasami nawet liczenie nie pomoże, gdy wchodzi jakiś rabat, o którym nie ma się bladego pojęcia! Ostatnio robiąc zakupy w intermarche okazało się, ze rabatuje knorr, dobrze że brałam te zakupy na osobny paragon i poleciałam po dodatkowy produkt, mimo, że kolejka była! Ale cóż taki urok konkursowicza!
A w drugim przypadku zrabatowało mi lody, mimo że na czytniku sprawdzałam cenę!- ale na moje szczęście tam miałam zapas:)
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6674774 piątek, 17 styczeń 2020, 19:02:31
pink086 napisał(a):

nie robiąc choinki dodam: że czasami nawet liczenie nie pomoże, gdy wchodzi jakiś rabat, o którym nie ma się bladego pojęcia! Ostatnio robiąc zakupy w intermarche okazało się, ze rabatuje knorr, dobrze że brałam te zakupy na osobny paragon i poleciałam po dodatkowy produkt, mimo, że kolejka była! Ale cóż taki urok konkursowicza!
A w drugim przypadku zrabatowało mi lody, mimo że na czytniku sprawdzałam cenę!- ale na moje szczęście tam miałam zapas:)

W Intermarche trzeba bardzo uważać, bo na czytniku pokazują się ceny bez uwzględnionych promocji.
0 0

cinamoon

Cytuj wiadomość#6674775 piątek, 17 styczeń 2020, 19:02:39
O nie! Karlsbad zapomniał mnie poinformować.  emotka
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6674777 piątek, 17 styczeń 2020, 19:06:34
cinamoon napisał(a):

O nie! Karlsbad zapomniał mnie poinformować.  emotka

Już jest nas dwie...

synk

Cytuj wiadomość#6674784 piątek, 17 styczeń 2020, 19:17:53
wkurza mnie wypalenie. Tak zawodowe, jak i konkursowe. Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce

iwona0103

Cytuj wiadomość#6674799 piątek, 17 styczeń 2020, 20:04:17

bubba napisał(a):

onmyown napisał(a):

Wyluzuj. Wystarczy być tylko trochę bardziej ogarniętym, aby zauważyć pewne tendencje emotka  Jeżeli po rozwiązanym konkursie w mdw nagle hurtem chwalą się osoby, które nie potrafią poprawnie napisać posta na forum, można dojść do pewnych wniosków emotka

Brak znaków przestankowych w postach niektórych osób razi mnie bardzo, nie wiem czy ta osoba pyta o coś czy stwierdza coś. Jedno zdanie długie na 500 słów bo brak kropek, pytajników emotka

tak, też to ostatnio zauważyłam i już nie chciałam złośliwie komentować w tamtym wątku (wątkach), ale tu chyba mogę wyrazić poparcie emotka wkurza mnie to!  emotka

a co do agencji - to po paru porażkach (a wspinałam się na wyżyny kreatywności mej) wymyśliłam sobie, że w agencjach przy ocenianiu pewnie siedzą dzieciaki po gimnazjach i dają "łapki w górę" tym zgłoszeniom, które są w stanie zrozumieć (patrz zgłoszenie Bartosza z Wwy - ale mi to zrobiło dzień!  emotka ). Łatwiej mi teraz znosić kolejne porażki (chociaż ostatnio, ku mojemu zdziwieniu, Smolar dał pasty) emotka

Myślałam, że tylko mnie wkurza brak wygranych w konkursach, w których jak się później okazuje nagradzane są osoby, które na forum piszą wziąść, znaleść, bez interpunkcji i wszystko w 1 zdaniu... a jednak nie  emotka
Wkurza mnie też, że nie mam patentu na żadną agencję, nawet jeśli zdarza mi się u niej wygrywać... bo nie wiem co znaczy ten patent w konkursowym świecie emotka  zawsze piszę najlepiej jak mogę, żeby być dumna z siebie... chociaż wg np. Streamline nie zasługuję ani na pół pasty  emotka emotka  

Edit: wkurzają mnie też konkursy z dużą ilością nagród, bo w nich nie wygrywam emotka

joan

Cytuj wiadomość#6674803 piątek, 17 styczeń 2020, 20:16:05
iwona0103 napisał(a):

Myślałam, że tylko mnie wkurza brak wygranych w konkursach, w których jak się później okazuje nagradzane są osoby, które na forum piszą wziąść, znaleść, bez interpunkcji i wszystko w 1 zdaniu... a jednak nie  emotka
Wkurza mnie też, że nie mam patentu na żadną agencję, nawet jeśli zdarza mi się u niej wygrywać... bo nie wiem co znaczy ten patent w konkursowym świecie emotka  zawsze piszę najlepiej jak mogę, żeby być dumna z siebie... chociaż wg np. Streamline nie zasługuję ani na pół pasty  emotka emotka  

Edit: wkurzają mnie też konkursy z dużą ilością nagród, bo w nich nie wygrywam emotka

Nie tylko Ciebie, jeszcze trochę i będę musiała z tego powodu pójść na terapię emotka

Zazdroszczę Ci tego, że zawsze dajesz z siebie 100%. Mnie się zdarza słać zgłoszenia na różnym poziomie, z czego jednak dumna nie jestem. Ale wmawiam sobie frayersko, że przecież to jest jak z prezentem - nie każdemu się podoba to samo. Jeden się ucieszy z książki, inny stwierdzi (jak w tym dowcipie) "Ale przecież ja już mam w domu książkę..." emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6674805 piątek, 17 styczeń 2020, 20:22:40
Milka jak Ty mnie wkur....

ace

Cytuj wiadomość#6674808 piątek, 17 styczeń 2020, 20:32:03
synk napisał(a):

wkurza mnie wypalenie. Tak zawodowe, jak i konkursowe. Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce

Przerabialam to ponad rok temu. Dlatego rzucilam i jedno i drugie emotka i wyjechalam co prawda nie w Bieszczady, ale spelniac marzenia i przekraczac (ba totalnie zrownac z ziemia) wszystkie moje mozliwe granice komfortu. Byl to zdecydowanie najciezszy rok mojego zycia, ale i za razem najlepszy! Niczego nie zaluje!

iwona0103

Cytuj wiadomość#6674815 piątek, 17 styczeń 2020, 20:47:22
joan napisał(a):

Nie tylko Ciebie, jeszcze trochę i będę musiała z tego powodu pójść na terapię emotka

Zazdroszczę Ci tego, że zawsze dajesz z siebie 100%. Mnie się zdarza słać zgłoszenia na różnym poziomie, z czego jednak dumna nie jestem. Ale wmawiam sobie frayersko, że przecież to jest jak z prezentem - nie każdemu się podoba to samo. Jeden się ucieszy z książki, inny stwierdzi (jak w tym dowcipie) "Ale przecież ja już mam w domu książkę..." emotka

Są dwie strony medalu... ja zazdroszczę tym, którzy nie dają z siebie 100% ale dwa razy po 50% emotka bo moja wena wystarcza na 1-2 zgłoszenia emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6674816 piątek, 17 styczeń 2020, 21:02:13
ace napisał(a):

synk napisał(a):

Przerabialam to ponad rok temu. Dlatego rzucilam i jedno i drugie emotka i wyjechalam co prawda nie w Bieszczady, ale spelniac marzenia i przekraczac (ba totalnie zrownac z ziemia) wszystkie moje mozliwe granice komfortu. Byl to zdecydowanie najciezszy rok mojego zycia, ale i za razem najlepszy! Niczego nie zaluje!

Napiszesz coś więcej?

caramela

Cytuj wiadomość#6674863 sobota, 18 styczeń 2020, 09:03:17
asantesana napisał(a):

ace napisał(a):

synk napisał(a):

Napiszesz coś więcej?

Przyznaję się, że chętnie się dowiem w jaki sposób odmieniłaś swoje życie.... Ja zastanawiam się nad odejściem z pracy, bo chyba więcej stresu "wpędzi mnie do grobu".

ace

Cytuj wiadomość#6674887 sobota, 18 styczeń 2020, 11:47:09
caramela napisał(a):

asantesana napisał(a):

ace napisał(a):

synk napisał(a):

Napiszesz coś więcej?

Przyznaję się, że chętnie się dowiem w jaki sposób odmieniłaś swoje życie.... Ja zastanawiam się nad odejściem z pracy, bo chyba więcej stresu "wpędzi mnie do grobu".

Szczerze wole nie pisac co dokladnie zrobilam, bo zaraz znajdzie sie ktos uprzejmy kto powie 'phi to ma byc przekraczanie granic? ja to robie codziennie pomiedzy wstaniem z lozka rano, a pojsciem siku' emotka A ja sobie radosci odebrac nie dam emotka Ale to o co mi chodzi to to, ze warto robic rzeczy trudne (ok tu brzmie jak znienawidzeni przeze mnie coache). Oczywiscie dobrze jest zadbac o zaplecze chocby finansowe, by na taki skok sobie pozwolic. Ale warto. Ja w ciagu roku spelnilam chyba z 90% swoich marzen. I zrobilam wszystko za jednym zamachem, bo wiedzialam, ze jak zrobie tylko jedna rzecz i ona mi nie wyjdzie to to mnie powstrzyma na dlugo (jesli nie na zawsze) przed dalszymi zmianami. A tak wiedzialam ze z tych wszystkich rzeczy, cos na pewno wyjdzie. A wyszlo wszystko emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6676004 środa, 22 styczeń 2020, 09:22:05
Wkurza mnie, że jestem uparta jak osioł! Wiem ze nigdy nie trafię w bramkę IQ Marketing i dalej próbuję...  emotka