Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bruce

Cytuj wiadomość#6681294 poniedziałek, 10 luty 2020, 06:51:23
jokan napisał(a):

bruce napisał(a):

Kupujących często zachęca możliwość zakupu na Allegro ze Smartem - mogą dobrać sobie więcej rzeczy, a paczkomaty mają wtedy darmowe. Dlatego często na olx czy FB pytają mnie o linkl do Allegro. emotka

mam smarta i zachęcam:), fajne rozwiązanie, wtedy bardziej sie na allegro opłaca kupować niż np. w jakimś sklepie internetowym, mi się już dawno zwróciło, bo ostatnio duużo kupowałam....

Wkurza mnie, że nic mi się nie chce konkursowo...:(dużo bramek, mało fajnych konkursów emotka emotka

Dokładnie to samo, też korzystam, teraz opłaciłam powtórnie, czysty zysk!  emotka emotka

Co do konkursów  - zgadzam się w całej rozciągłości!  emotka
jokan 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6681506 poniedziałek, 10 luty 2020, 18:20:53
1. Smart Allegro- macie rację, też korzystam i jestem do przodu na wysyłkach.
2. Konkursy- macie bardzo rację! jestem do tyłu w konkursach, nagrodach, wenie...

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6681735 wtorek, 11 luty 2020, 13:15:56
Wkurza mnie, że ciągle inwestuję w bramki, chociaż nie mam w nich szczęścia.
Wkurza mnie jeszcze, że osiadłam na laurach i nic nie próbuje zmienić w swoim życiu emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6681767 wtorek, 11 luty 2020, 14:58:49
ewelcia753 napisał(a):

Wkurza mnie jeszcze, że osiadłam na laurach i nic nie próbuje zmienić w swoim życiu emotka

też czasami mnie to wkurza - gdzie ta ja która mogła góry przenosić a teraz cieszy się kiedy prześpi całą noc i ani razu nie usłyszy "mama" emotka
Ale powtarzam sobie że teraz delektuję się tą chwilą, tą stabilizacją a jak mi się już to znudzi to znowu na szczyty będę się małymi krokami wspinać emotka

kordula84

Cytuj wiadomość#6681989 środa, 12 luty 2020, 12:02:43
Dziś kolejny już dzień tego roku gdzie nic a nic nie wpadło, bramki mnie nie lubią, moich prac nie nagradzają
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6682289 czwartek, 13 luty 2020, 09:25:15
wkurza mnie Westwing i ich konkurs ktory byl organizowany z 3 tyg temu. Nie bylo regulaminu nigdzie, ani daty ojgoszenia wynikow. Na fb unikaja odpowiedzi, na prywatne wiadomosci nie odpowiadaja. Do wygrania byly 3x glosnik Sonos wiec nagrody nie byle jakie.

czy Komus chcialoby sie napisac takze na ich stronie fb pod jakimis postami, co z wynikami konkursu Sonos? bo jak narazie to chyba jedyny jestem, a smierdzi to.
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6682312 czwartek, 13 luty 2020, 10:20:57
alan84 napisał(a):

wkurza mnie Westwing i ich konkurs ktory byl organizowany z 3 tyg temu. Nie bylo regulaminu nigdzie, ani daty ojgoszenia wynikow. Na fb unikaja odpowiedzi, na prywatne wiadomosci nie odpowiadaja. Do wygrania byly 3x glosnik Sonos wiec nagrody nie byle jakie.

czy Komus chcialoby sie napisac takze na ich stronie fb pod jakimis postami, co z wynikami konkursu Sonos? bo jak narazie to chyba jedyny jestem, a smierdzi to.

Bardzo proszę, zapytałam, polubiłam, dopisałam.  emotka  Może to coś da? emotka  
Edit - teraz odpowiedzieli publicznie: "Wyniki zostaną ogłoszone dziś w naszym InstaStory ".  emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6682318 czwartek, 13 luty 2020, 10:31:34
allegrolokalnie mnie wkurza  emotka
Wiem, że już dużo było tu o tym dziadostwie, teraz na mnie kolej. Nie da się przez to nic sprzedać!!!
Udało się komuś sprzedać przez kup teraz, tak aby kupujący wpłacił bez problemu należność za ich pośrednictwem???
0 0

maniemani

Cytuj wiadomość#6682319 czwartek, 13 luty 2020, 10:34:10
defed napisał(a):

Wiem, że już dużo było tu o tym dziadostwie, teraz na mnie kolej. Nie da się przez to nic sprzedać!!!
Udało się komuś sprzedać przez kup teraz, tak aby kupujący wpłacił bez problemu należność za ich pośrednictwem???

Ja tak sprzedawałam i też miałam problemy z jednym kupującym. Okazało się że chciał zapłacić będąc na zwykłym koncie Allegro a to trzeba wejść na stronę Allegro Lokalnie.

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6682328 czwartek, 13 luty 2020, 10:42:45
defed napisał(a):

Ja sprzedałam w ostatnim czasie 4 rzeczy, stosunkowo drogie bo powyżej 100-200zł .Problemów z płatnością żadnych, ale kupujący od razu domagali się konkretnych info kiedy wyślę, czy na pewno dostałam pieniądze bo też mysleli, że to coś w stylu normalnego allegro z tą róznicą ze to zwykły Kowalski wystawia a nie firma.
Myślę, że powoli ludzie zaczynają rozumieć o co chodzi, ale przydałaby się jakaś reklama np. w TV zeby podkreślić, że to "siostra" allegro i jest to w pełni bezpieczne
defed 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6682331 czwartek, 13 luty 2020, 10:45:34
maniemani napisał(a):

defed napisał(a):

Ja tak sprzedawałam i też miałam problemy z jednym kupującym. Okazało się że chciał zapłacić będąc na zwykłym koncie Allegro a to trzeba wejść na stronę Allegro Lokalnie.

Sprzedałam czytnik w ciągu jednego dnia i nie było problemu, oczywiście w ciągu kilku godzin dostałam kilka pytań A tak naprawdę kupił ktoś kto nie zadawał pytań, od razu zapłacił i miałam spokuj.
defed 0

defed

Cytuj wiadomość#6682333 czwartek, 13 luty 2020, 10:50:00
kukuleczka napisał(a):

defed napisał(a):

Ja sprzedałam w ostatnim czasie 4 rzeczy, stosunkowo drogie bo powyżej 100-200zł .Problemów z płatnością żadnych, ale kupujący od razu domagali się konkretnych info kiedy wyślę, czy na pewno dostałam pieniądze bo też mysleli, że to coś w stylu normalnego allegro z tą róznicą ze to zwykły Kowalski wystawia a nie firma.
Myślę, że powoli ludzie zaczynają rozumieć o co chodzi, ale przydałaby się jakaś reklama np. w TV zeby podkreślić, że to "siostra" allegro i jest to w pełni bezpieczne

W mojej sytuacji są żądania o wystawienie na normalnym allegro, wysyłają mi instrukcje, screeny jak mam to zrobić... No a nie da się. Wszystkie linki prowadzą do lokalnego... Ale uparcie twierdzą że da się i biorą mnie za mugola...  emotka  Tymczasem jak się okazuje, to kupujący musi zmienić tok myślenia, a nie ja... 
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6682337 czwartek, 13 luty 2020, 10:55:04
defed napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

defed napisał(a):

W mojej sytuacji są żądania o wystawienie na normalnym allegro, wysyłają mi instrukcje, screeny jak mam to zrobić... No a nie da się. Wszystkie linki prowadzą do lokalnego... Ale uparcie twierdzą że da się i biorą mnie za mugola...  emotka  Tymczasem jak się okazuje, to kupujący musi zmienić tok myślenia, a nie ja... 

Wciąż się da wystawić po staremu.
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6682339 czwartek, 13 luty 2020, 10:56:55
trzeba kliknąć w ten link
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6682341 czwartek, 13 luty 2020, 10:57:49
bruce napisał(a):

alan84 napisał(a):

Edit - teraz odpowiedzieli publicznie: "Wyniki zostaną ogłoszone dziś w naszym InstaStory ".  emotka

dziekuje. i tak nie uda sie wygrac ale to sciema ten konkurs. porozdawaja u siebie
bruce 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6682342 czwartek, 13 luty 2020, 10:58:54
@[email protected] napisał(a):

defed napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

defed napisał(a):

Potwierdzam, da się wystawiać po staremu - ja tak robię cały czas. 

defed

Cytuj wiadomość#6682343 czwartek, 13 luty 2020, 10:59:05
@[email protected] napisał(a):

To już słyszałam i czytałam. Ale ja nie daję rady  emotka  Wciąż mnie przekierowuje do lokalnego nawet gdy jestem tam wylogowana...
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6682346 czwartek, 13 luty 2020, 11:12:44
alan84 napisał(a):

bruce napisał(a):

alan84 napisał(a):

dziekuje. i tak nie uda sie wygrac ale to sciema ten konkurs. porozdawaja u siebie

Drobiazg.  emotka  Trzymam kciuki za Ciebie. emotka Między nami - udziału nie brałam, lecz tu na forum przed laty działało - jak ja to historycznie nazywałam emotka : "wielkie pospolite ruszenie" i taka była właśnie jedna z form jego działalności.  emotka
0 0

takaja86

Cytuj wiadomość#6682415 czwartek, 13 luty 2020, 12:28:44
Wkurza mnie że im bardziej się staram w captain Jack tym gorzej na tym wychodzę chyba czas odpuścić. W ubiegłym tygodniu wysłałam 4 filmiki było wszystko kostium tekst nawet scenografia A wygrał tylko jeden (zapas piwa) i to według mnie najgorszy filmik i który zajął najmniej czasu za to był wysłany w ostatni dzień A poprzednie w połowie tygodnia już zaczynam myśleć że oglądają tylko te z końcówki tygodnia ech życie 
0 0

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6682416 czwartek, 13 luty 2020, 12:30:29
takaja86 napisał(a):

Wkurza mnie że im bardziej się staram w captain Jack tym gorzej na tym wychodzę chyba czas odpuścić. W ubiegłym tygodniu wysłałam 4 filmiki było wszystko kostium tekst nawet scenografia A wygrał tylko jeden (zapas piwa) i to według mnie najgorszy filmik i który zajął najmniej czasu za to był wysłany w ostatni dzień A poprzednie w połowie tygodnia już zaczynam myśleć że oglądają tylko te z końcówki tygodnia ech życie 

Ja też się na to wkurzam.... kolejny filmik i nic, nawet piwa emotka  jest mi smutno a jednocześnie jestem wkurzona że znów lipa.