Reklama na e-Konkursy.info 18.10.19 20:52:16

Wkurza mnie...

|< << < 4585 4586 4587 4588 4589 45904591 4592 4593 4594 4595 > >|

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6646908 środa, 9 październik 2019, 08:49:28
A mnie wkurza agitacja polityczna na fejsbuku wśród moich znajomych (każda-lewica, centrum i prawica). Dlaczego ośmiesza się ludzi, którzy idą na wybory i głosują tak jak chcą, zgodnie ze swoim sumieniem i rozsądkiem?

pioge7

Cytuj wiadomość#6646923 środa, 9 październik 2019, 09:23:56
dwaburekoty napisał(a):

A mnie wkurza agitacja polityczna na fejsbuku wśród moich znajomych (każda-lewica, centrum i prawica). Dlaczego ośmiesza się ludzi, którzy idą na wybory i głosują tak jak chcą, zgodnie ze swoim sumieniem i rozsądkiem?

zgadzam się w 100%. U mnie jeden ze znajomych napisał nawet tu cytat:
"wszystkich sympatyków (tu opcja polityczna). .. Proszę o wypier.... (całe słowo) z moich znajomych...."
Do czego to doszło... Wszyscy tylko o tej demokracji mówią że jest zagrożona a jak ktoś chce zagłosować na coś innego to zaraz go oczerniają i każą głosować na SWOJEGO... Tak nie powin o chyba być emotka

e-e

Cytuj wiadomość#6646935 środa, 9 październik 2019, 09:32:11
inter81 napisał(a):

haha chciałem "wygrać" bluze snickers w zapodaj snickersa , żeby mieć co w robocie nosić , więcej szmat do rozdania jak uczestników ale i tak dali tylko wybranym napisałem im żeby se ją wsadzili i zwrócili mi 7 zeta za te batony bo tylko cukru sie niepotrzebnie nażarłem

ooo właśnie patrzę, faktycznie nie trzymają się regulaminu(to mnie wkurza) miało być 100 na etap. Odpisali coś? emotka  
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6647004 środa, 9 październik 2019, 11:22:44
Wkurzają mnie dziwne metody na allegro... 
to że kupują i nie płacą to już się przyzwyczaiłem, ale jak sprzedawca pisze, że wysyła do 24 godzin a nie wysyła to już pomału staje się denerwujące. 
kupilem w zeszły wtorek wieszak do domu na ubrania, czas wysyłki 24 godziny, wysłane dopiero wczoraj, 
kolejna rzecz kupiona w niedzielę, wysyłka 24 godziny, do dziś siedzi u sprzedawcy
kolejna rzecz, kupiona w zeszły czwartek, wysyłka 2 dni, do dzis nie wysłane, 
numery potrafią nadać szybko ale wysłać już nie...
nie wiem czy już nieliczni jak decydują się na zakup to płacą od razu, a jak sprzedają, to idą na pocztę czy do paczkomatów jeszcze tego samego dnia, a jak się nie da wysłać dziś to z samego rana na drugi dzień emotka  

bonitta

Cytuj wiadomość#6647009 środa, 9 październik 2019, 11:33:53
pioge7 napisał(a):

Wkurzają mnie dziwne metody na allegro... 
to że kupują i nie płacą to już się przyzwyczaiłem, ale jak sprzedawca pisze, że wysyła do 24 godzin a nie wysyła to już pomału staje się denerwujące. 
kupilem w zeszły wtorek wieszak do domu na ubrania, czas wysyłki 24 godziny, wysłane dopiero wczoraj, 
kolejna rzecz kupiona w niedzielę, wysyłka 24 godziny, do dziś siedzi u sprzedawcy
kolejna rzecz, kupiona w zeszły czwartek, wysyłka 2 dni, do dzis nie wysłane, 
numery potrafią nadać szybko ale wysłać już nie...
nie wiem czy już nieliczni jak decydują się na zakup to płacą od razu, a jak sprzedają, to idą na pocztę czy do paczkomatów jeszcze tego samego dnia, a jak się nie da wysłać dziś to z samego rana na drugi dzień emotka  

Mnie też to wkurza, i też zauważyłam, że numer nadania otrzymuję od razu, natomiast sama wysyłka następuje po kilku dniach, rekordem było 8 dni od podania mi numeru nadania do wsadzenia do paczkomatu. 

bzowapani

Cytuj wiadomość#6647015 środa, 9 październik 2019, 11:43:10
e-e napisał(a):

inter81 napisał(a):

haha chciałem "wygrać" bluze snickers w zapodaj snickersa , żeby mieć co w robocie nosić , więcej szmat do rozdania jak uczestników ale i tak dali tylko wybranym napisałem im żeby se ją wsadzili i zwrócili mi 7 zeta za te batony bo tylko cukru sie niepotrzebnie nażarłem

ooo właśnie patrzę, faktycznie nie trzymają się regulaminu(to mnie wkurza) miało być 100 na etap. Odpisali coś? emotka  

Z tego co zauważyłam, to sporo osób nie wygrała z prostego powodu. Nie oznaczali znajomych pod zdjęciem konkursowym, jedynie dodawali hasztagi #zapodajsnickersa. W regulaminie trzeba było spełnić oba wymogi.
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6647017 środa, 9 październik 2019, 11:45:43
bzowapani napisał(a):

e-e napisał(a):

inter81 napisał(a):

Z tego co zauważyła, to sporo osób nie wygrała z prostego powodu. Nie oznaczali znajomych pod zdjęciem konkursowym, jedynie dodawali hasztagi #zapodajsnickersa. W regulaminie trzeba było spełnić oba wymogi.

Widziałam też osoby, które spełniły wymogi a mimo to nie było pod zdj informacji o wygranej więc nie wiem ocb.
0 0

bzowapani

Cytuj wiadomość#6647019 środa, 9 październik 2019, 11:51:03
e-e napisał(a):

bzowapani napisał(a):

e-e napisał(a):

inter81 napisał(a):

Z tego co zauważyła, to sporo osób nie wygrała z prostego powodu. Nie oznaczali znajomych pod zdjęciem konkursowym, jedynie dodawali hasztagi #zapodajsnickersa. W regulaminie trzeba było spełnić oba wymogi.

Widziałam też osoby, które spełniły wymogi a mimo to nie było pod zdj informacji o wygranej więc nie wiem ocb.

Jeszcze nie informowali za ostatni etap, więc zobaczymy jak ocenią te nieliczne prace emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6647095 środa, 9 październik 2019, 14:11:51
pioge7 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

"wszystkich sympatyków (tu opcja polityczna). .. Proszę o wypier.... (całe słowo) z moich znajomych...."
Do czego to doszło... Wszyscy tylko o tej demokracji mówią że jest zagrożona a jak ktoś chce zagłosować na coś innego to zaraz go oczerniają i każą głosować na SWOJEGO... Tak nie powin o chyba być emotka

No to kogoś nieźle poniosło emotka To chyba dobrze,że jesteśmy różni i mamy odmienne poglądy- niech każdy żyje po swojemu i głosuje na kogo chce.Moja najlepsza koleżanka jest za PIS, mnie jednak bliżej do PO.Jednakże szanujemy nawzajem swoje poglądy i nie narzucamy własnego zdania jako jedynie słusznego.Abstrahując od wszystkiego, to i tak uważam,że każdej partii bez wyjątku chodzi tylko o władzę,a co za tym idzie pieniądze, a dobro Polaków to dla nich sprawa drugorzędna.

pioge7

Cytuj wiadomość#6647104 środa, 9 październik 2019, 14:26:57
cudaczek121 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

No to kogoś nieźle poniosło emotka To chyba dobrze,że jesteśmy różni i mamy odmienne poglądy- niech każdy żyje po swojemu i głosuje na kogo chce.Moja najlepsza koleżanka jest za PIS, mnie jednak bliżej do PO.Jednakże szanujemy nawzajem swoje poglądy i nie narzucamy własnego zdania jako jedynie słusznego.Abstrahując od wszystkiego, to i tak uważam,że każdej partii bez wyjątku chodzi tylko o władzę,a co za tym idzie pieniądze, a dobro Polaków to dla nich sprawa drugorzędna.

Brak słów co sie to porobiło emotka  
0 0

anet

Cytuj wiadomość#6647248 środa, 9 październik 2019, 20:05:52
Agnes napisał(a):

encepence napisał(a):

superloser napisał(a):

anitka17 napisał(a):

Nie widzę kodu pod banderolą na majonezie kieleckim. Może mnie ktoś oświeci. Mam tylko datę ważności. Swoja drogą kretyński pomysł , pasek banderoli sie rozrywa podczas odklejania.

Dokladnie. Nie dosyć,  ze sklepy NOWYCH nie wystawia to jeszcze nie wiesz czego szukać. Ci ludzie w agencjach bezmyslnie uważają,  ze sprzedajacy nie robia rotacji towaru. I wystawia promocyjne - jasne  emotka  a niepromocyjne  wpiszą w straty.

Ja właśnie jeszcze nigdzie nie widziałam promocyjnych opakowań, nie idzie tego dostać, a Velvet gdzie bym nie kupiła to źle opisany

ja obeszłam wszystkie sklepy wokół siebie i zadnego Promocyjnego opakowania Kieleckiego nie widziałam

Ja znalazłam w carrefour supermarkecie.
0 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6647249 środa, 9 październik 2019, 20:09:07
anet napisał(a):

Agnes napisał(a):

encepence napisał(a):

superloser napisał(a):

anitka17 napisał(a):

Nie widzę kodu pod banderolą na majonezie kieleckim. Może mnie ktoś oświeci. Mam tylko datę ważności. Swoja drogą kretyński pomysł , pasek banderoli sie rozrywa podczas odklejania.

Dokladnie. Nie dosyć,  ze sklepy NOWYCH nie wystawia to jeszcze nie wiesz czego szukać. Ci ludzie w agencjach bezmyslnie uważają,  ze sprzedajacy nie robia rotacji towaru. I wystawia promocyjne - jasne  emotka  a niepromocyjne  wpiszą w straty.

Ja właśnie jeszcze nigdzie nie widziałam promocyjnych opakowań, nie idzie tego dostać, a Velvet gdzie bym nie kupiła to źle opisany

ja obeszłam wszystkie sklepy wokół siebie i zadnego Promocyjnego opakowania Kieleckiego nie widziałam

Ja znalazłam w carrefour supermarkecie.

Kod jest pod naklejka a nie banderola

anet

Cytuj wiadomość#6647252 środa, 9 październik 2019, 20:13:10
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie ilość loterii promocyjnych, wymagających zakup słodyczy emotka  Gdybym miała to wszystko zjeść, wyglądałabym po miesiącu jak szafa trzydrzwiowa emotka  A ja się nie lubię z nikim dzielić słodyczami emotka  Lindt, Milka, Prince Polo, Śliwka Nałęczowska, Delicje, Ferrero Rocher- no ileż można żreć emotka

Ja to robię tak, że kupuję i chowam, żeby nie mieć słodyczy "na widoku" emotka , ale najgorsze jest to, że jak przyjdzie chęć na słodkie to i tak wiem, gdzie schowałam emotka . A w temacie- wkurzają mnie bramki w zlotobraniu i ciągła konfiguracja- śliwka,wiśnia,śliwka emotka

e-e

Cytuj wiadomość#6647274 środa, 9 październik 2019, 21:06:05
bzowapani napisał(a):

e-e napisał(a):

bzowapani napisał(a):

e-e napisał(a):

inter81 napisał(a):

Jeszcze nie informowali za ostatni etap, więc zobaczymy jak ocenią te nieliczne prace emotka

Naliczyłam całe 16 nagród. I widzę kolejne prawidłowe nienagrodzone zgłoszenia także ten...wkurza takie oszukiwanie ludu, niestosowanie się do regulaminu przez agencje...
0 0

bzowapani

Cytuj wiadomość#6647362 czwartek, 10 październik 2019, 09:06:19
e-e napisał(a):

bzowapani napisał(a):

e-e napisał(a):

bzowapani napisał(a):

e-e napisał(a):

inter81 napisał(a):

Naliczyłam całe 16 nagród. I widzę kolejne prawidłowe nienagrodzone zgłoszenia także ten...wkurza takie oszukiwanie ludu, niestosowanie się do regulaminu przez agencje...

Może będą jeszcze informować.... faktycznie może to wkurzać tym bardziej, że tyle nagród nie wydanych ! Odpisali  Ci coś?
0 0

bzowapani

Cytuj wiadomość#6647363 czwartek, 10 październik 2019, 09:07:41
A mnie wkurza SMOLAR ! I cały konkurs "Wyciśnij więcej" .... ileż można czekać na piwa i vouchery,...... 
Już to widzę jak do 18 października wyrobią się z wysyłką 300 voucherów i 2000 kartonów piw... 

:(
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6647371 czwartek, 10 październik 2019, 09:24:46
anet napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie ilość loterii promocyjnych, wymagających zakup słodyczy emotka  Gdybym miała to wszystko zjeść, wyglądałabym po miesiącu jak szafa trzydrzwiowa emotka  A ja się nie lubię z nikim dzielić słodyczami emotka  Lindt, Milka, Prince Polo, Śliwka Nałęczowska, Delicje, Ferrero Rocher- no ileż można żreć emotka

Ja to robię tak, że kupuję i chowam, żeby nie mieć słodyczy "na widoku" emotka , ale najgorsze jest to, że jak przyjdzie chęć na słodkie to i tak wiem, gdzie schowałam emotka . A w temacie- wkurzają mnie bramki w zlotobraniu i ciągła konfiguracja- śliwka,wiśnia,śliwka emotka

Tej jesieni kompletnie nie mam ochoty na słodycze, gram, gdy dostanę paragon i na minimum 20 x Milka, wygrałam 2 krówki. Skusiłam się tylko na zakup Belriso, tej cukrowej glajchy, resztę odpuszczam, a Actimel z nowymi smakami...brr nie chcę ich zwrotu, nie kupię...fuj!
Niedługo powinny być znów konkursy z chrupkami /Lays, itp/ -samo zdrowie emotka
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6647424 czwartek, 10 październik 2019, 11:13:06
Agencja Loyalty Point - dzwoni Pani, pyta czy ja to ja i czy mam Payback i czy biorę udział w konkursie - myślę sobie wygrałem coś na pewno ( 100 myśli w głowie co sobie za to kupie) a tu nagle info, że "podpisali" umowę na ubezpieczenia z MetLife i dostaję prowizję za umawianie na spotkania i czy mnie Pani może umówić na spotkanie niezobowiązujące z Agentem... emotka
numer 532...105 nie warto odbierać emotka
mia, joan 0

psotka

Cytuj wiadomość#6647427 czwartek, 10 październik 2019, 11:16:49
Wam też tak działa strona Payback jakby chciała a nie mogła? Aktywacja ekuponow to przeprawa do początków internetu. I to nie tylko dziś, ale od dawna.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6647440 czwartek, 10 październik 2019, 11:28:47
maverick napisał(a):

Agencja Loyalty Point - dzwoni Pani, pyta czy ja to ja i czy mam Payback i czy biorę udział w konkursie - myślę sobie wygrałem coś na pewno ( 100 myśli w głowie co sobie za to kupie) a tu nagle info, że "podpisali" umowę na ubezpieczenia z MetLife i dostaję prowizję za umawianie na spotkania i czy mnie Pani może umówić na spotkanie niezobowiązujące z Agentem... emotka
numer 532...105 nie warto odbierać emotka

a to sprzedawczyki....wkurza mnie żonglowanie naszymi danymi, to znaczy wiem jak to jest naprawdę (zgody w regulaminie, itp. ), ale wkurza mnie sam fakt...
0 0
|< << < 4585 4586 4587 4588 4589 45904591 4592 4593 4594 4595 > >|