Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4597 4598 4599 4600 4601 46024603 4604 4605 4606 4607 > >> >|

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6657316 czwartek, 14 listopad 2019, 17:44:56
ludzka_istota napisał(a):

Nie ma to jak kupić Milkę, napisać zgłoszenie i czekać sobie na wyniki. I nagle doznać olśnienia, że to za 10 zł miało być, a nie dowolne. No debil.

Ufff, dzięki Bogu nie wygrałam! Dopiero bym się wkurzała

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6657408 piątek, 15 listopad 2019, 00:16:20
Myslalam, ze daja ebooki jak leci, a tu wygralam pudlo w loterii emotka   emotka mam 5 ebookow, dwa tytuly. Jeden mam 3x, drugi mam 2x.

Odebralam ostatnio 2 paczki, karton zgnieciony ma rogach i naderwany, druga paczka w folii normalnie rozerwana na pol emotka  stalam pod paczkomatem i szukalam po allegro czy jest w srodku wszystko, co zamawialam... strach zamawiac kolejne przesylki. A swieta ida, powoli zaczynam myslec nad prezentami, smarta mam, to i zamawiam do tych paczkomatow, coby przy okazji wziac udzial w loterii.

Aha, nie doczytalam, ze tylko te odebrane do 12 h biora udzial w loterii i dodatkowych nagrodach, wiec i 1 los przepadl. Coz.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6657690 piątek, 15 listopad 2019, 22:18:24
Wkurza mnie tic tac. Nie kupię już ani jednej cholernej paczki. Mam ich w nosie.  emotka emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6657696 piątek, 15 listopad 2019, 22:27:11
Nie cierpię konkursów fotograficznych, wkurzają mnie, a coraz więcej ich się pojawia emotka
Najpierw bramki, a teraz przeszli na fotki emotka
nkba, ZetZ 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6657701 piątek, 15 listopad 2019, 22:35:45
tereniagno napisał(a):

Nie cierpię konkursów fotograficznych, wkurzają mnie, a coraz więcej ich się pojawia emotka

Ja lubiłam konkursy kulinarne foto, dopóki w nich wygrywalam ...a teraz mnie wkurza,  że za choine nie umiem tam nic ugrać:(
Ostatnio specjalnie kupiłam patelnie Tefal za 60zl w c4 i znowu moje zdjęcie się nie spodobało:( 

pikawka

Cytuj wiadomość#6657702 piątek, 15 listopad 2019, 22:42:37
norweska20 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Ja lubiłam konkursy kulinarne foto, dopóki w nich wygrywalam ...a teraz mnie wkurza,  że za choine nie umiem tam nic ugrać:(
Ostatnio specjalnie kupiłam patelnie Tefal za 60zl w c4 i znowu moje zdjęcie się nie spodobało:( 

Ja zważywszy, że gram stosunkowo krótko nie brałam udziału w dużej ilości fotograficznych. Ale pare razy udało mi się fajne rzeczy wygrać. W tefalu też spróbowałam. Potrzebowałam patelnie więc przy okazji... no i zrobiłam swoje najlepsze zdjęcie ever. Byłam mega dumna z niego. No śliczne... iNic zero... a wygrałam jakiś czas temu takim.ktore się wstydzilam wysłać. I jak maz mi je robił to się poklicilismy bo odbiegako od mojwj wizji... emotka taki dramaat byl...
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6657709 piątek, 15 listopad 2019, 22:54:26
pikawka napisał(a):

norweska20 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Ja zważywszy, że gram stosunkowo krótko nie brałam udziału w dużej ilości fotograficznych. Ale pare razy udało mi się fajne rzeczy wygrać. W tefalu też spróbowałam. Potrzebowałam patelnie więc przy okazji... no i zrobiłam swoje najlepsze zdjęcie ever. Byłam mega dumna z niego. No śliczne... i zgłoś post, bardzo ważne. Nic zero... a wygrałam jakiś czas temu takim.ktore się wstydzilam wysłać. I jak maz mi je robił to się poklicilismy bo odbiegako od mojwj wizji... emotka taki dramaat byl...

Mnie wkurza, że nie mam farta ani w bramkach, ani loteriach i kreatywne też słabiutko, a fotograficzne to już dramat i nagrody jakoś omijają mnie szerokim łukiem. Chyba mózg mi się zlasował. 
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6657713 piątek, 15 listopad 2019, 23:30:00
bezaczek7 napisał(a):

Myslalam, ze daja ebooki jak leci, a tu wygralam pudlo w loterii emotka   emotka mam 5 ebookow, dwa tytuly. Jeden mam 3x, drugi mam 2x.

Odebralam ostatnio 2 paczki, karton zgnieciony ma rogach i naderwany, druga paczka w folii normalnie rozerwana na pol emotka  stalam pod paczkomatem i szukalam po allegro czy jest w srodku wszystko, co zamawialam... strach zamawiac kolejne przesylki. A swieta ida, powoli zaczynam myslec nad prezentami, smarta mam, to i zamawiam do tych paczkomatow, coby przy okazji wziac udzial w loterii.

Aha, nie doczytalam, ze tylko te odebrane do 12 h biora udzial w loterii i dodatkowych nagrodach, wiec i 1 los przepadl. Coz.

nie ma obaw, przed swietami, to niczym swieze buleczki bedziesz odbierac wprost z samochodu emotka - bo paczkomat bedzie zawalony: wiec jak bedzie uszkodzona to od razu bedzie mozna zadzialac u "ludzia" ktory wydaje te paczki.
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6657743 sobota, 16 listopad 2019, 08:43:39
tereniagno napisał(a):

a mi się wydaje że teraz mało jest emotka
i zdecydowanie bardziej wole foto niż tekst bo lepiej mi w nich idzie emotka
może spróbuj w nich brać udział i je też polubisz emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6657752 sobota, 16 listopad 2019, 10:41:15
pikawka napisał(a):

norweska20 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Ja zważywszy, że gram stosunkowo krótko nie brałam udziału w dużej ilości fotograficznych. Ale pare razy udało mi się fajne rzeczy wygrać. W tefalu też spróbowałam. Potrzebowałam patelnie więc przy okazji... no i zrobiłam swoje najlepsze zdjęcie ever. Byłam mega dumna z niego. No śliczne... iNic zero... a wygrałam jakiś czas temu takim.ktore się wstydzilam wysłać. I jak maz mi je robił to się poklicilismy bo odbiegako od mojwj wizji... emotka taki dramaat byl...

Konkursy fotograficzne są (choć pewnie nie dla wszystkich) najtrudniejsze. Takie jest moje zdanie. Dużo czynników wpływa na to, czy zdjęcie wyjdzie fajne. Formułując odpowiedzi konkursowe ogranicza nas w zasadzie tylko wyobraźnia i limit znaków, a do zrobienia zdjęcia potrzebujemy pomysłu, wizji, atrybutów, dobrego światła, ciut lepszego aparatu, pomocy drugiej osoby... Dlatego ukłony dla osób, które wygrywają zdjęciami np. samochody (jestem bardzo ciekawa, jakie zdjęcie wygra Citroena w Michaszkach!). Mi do tej pory udało się wygrać łyżeczkę z Fantasii i 500zł z Remingtona. Pewnie nie warto się poddawać, ale chyba ta kategoria konkursów jednak mnie przerasta emotka

pawelski

Cytuj wiadomość#6657810 sobota, 16 listopad 2019, 17:32:24
100 razy wolę fotograficzne od tych na ilość lajków albo z pytaniem " Dlaczego to właśnie ty masz wygrać ? "

tereniagno

Cytuj wiadomość#6657821 sobota, 16 listopad 2019, 19:48:22
nie sprawdziłam do kiedy jest konkurs z Pralin Lind i dziś kupiłam na konkurs emotka emotka
Tylko ja mogę zrobić taki numer i to nie pierwszy raz emotka
Coraz częściej  to mi się zdarza emotka
0 0

tupotka

Cytuj wiadomość#6657825 sobota, 16 listopad 2019, 19:52:58
Wkurza mnie co drugie pytanie kupujących na OLX  emotka  Ale najbardziej pytanie o gwarancję emotka  Wystawiam produkt,piszę że brak gwarancji,widać że rzecz nieużywana i wielkie halo o "papiery" bo przecież zapewne to rzecz kradziona  emotka  Jakoś nie bardzo widzę ze swoje strony tłumaczenie się,że to wygrana,że w którym konkursie itd emotka  Chyba moje niepotrzebne,zdublowane w różnych konkursach nagrody zostaną ze mną na zawsze emotka
0 0

amif

Cytuj wiadomość#6657826 sobota, 16 listopad 2019, 19:57:27
tupotka napisał(a):

Wkurza mnie co drugie pytanie kupujących na OLX  emotka  Ale najbardziej pytanie o gwarancję emotka  Wystawiam produkt,piszę że brak gwarancji,widać że rzecz nieużywana i wielkie halo o "papiery" bo przecież zapewne to rzecz kradziona  emotka  Jakoś nie bardzo widzę ze swoje strony tłumaczenie się,że to wygrana,że w którym konkursie itd emotka  Chyba moje niepotrzebne,zdublowane w różnych konkursach nagrody zostaną ze mną na zawsze emotka

dzisiejszy hit z nowego All lokalnie:
czy pudełko jest w stanie idealnym? ponieważ będzie to prezent i chciałbym się upewnić ze wszystko będzie top

zatem informuję, że pudełko jest nowe, aparat niewyciągany nawet z pudełka, fotografowałam ten sam model ale fizycznie inny aparat, żeby właśnie uprzedzić takie pytania i mieć oryginalnie zapakowany

i jaka odpowiedź:
zafoliowane? jeśli tak to kupię...

no comments
równolegle inna osoba kupuje aparat bez zbędnych pytań.....
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6657828 sobota, 16 listopad 2019, 20:03:38
tupotka napisał(a):

Czym się przejmujesz? Nie ten, to inny kupujący weźmie.

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6657829 sobota, 16 listopad 2019, 20:09:22
tereniagno napisał(a):

nie sprawdziłam do kiedy jest konkurs z Pralin Lind i dziś kupiłam na konkurs emotka emotka
Tylko ja mogę zrobić taki numer i to nie pierwszy raz emotka
Coraz częściej  to mi się zdarza emotka

Witam w klubie i przytulam wirtualnie
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6657837 sobota, 16 listopad 2019, 20:42:08
A ja dzis przed 0.00 mialam wyslac ostatnie zgloszenie Prince Polo!i usnęlam!obudziłam sie po północy  emotka
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6657839 sobota, 16 listopad 2019, 21:00:25
rene napisał(a):

A ja dzis przed 0.00 mialam wyslac ostatnie zgloszenie Prince Polo!i usnęlam!obudziłam sie po północy  emotka

Dobrze wiedzieć że już się skończyło PP wreszcie przestanie mnie frustrować. 

A z takim zasypianiem to znam ten ból... I to jak na złość budzisz się dosłownie parę minut po północy... 
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6657844 sobota, 16 listopad 2019, 21:14:35
patyk napisał(a):

rene napisał(a):

A z takim zasypianiem to znam ten ból... I to jak na złość budzisz się dosłownie parę minut po północy... 

ku*** kupiłam dziś prince polo na 4 paragony  emotka
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6657847 sobota, 16 listopad 2019, 21:30:34
moskala22 napisał(a):

patyk napisał(a):

rene napisał(a):

ku*** kupiłam dziś prince polo na 4 paragony  emotka

Ja się dziś przy kasie zawahalam ale byłam już tak wpieniona na PP że zamiast niego wybrałam jednak Tic Tac
0 0
|< << < 4597 4598 4599 4600 4601 46024603 4604 4605 4606 4607 > >> >|