Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4594 4595 4596 4597 4598 4599 4600 4601 4602 46034604 >

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6657829 sobota, 16 listopad 2019, 20:09:22
tereniagno napisał(a):

nie sprawdziłam do kiedy jest konkurs z Pralin Lind i dziś kupiłam na konkurs emotka emotka
Tylko ja mogę zrobić taki numer i to nie pierwszy raz emotka
Coraz częściej  to mi się zdarza emotka

Witam w klubie i przytulam wirtualnie
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6657837 sobota, 16 listopad 2019, 20:42:08
A ja dzis przed 0.00 mialam wyslac ostatnie zgloszenie Prince Polo!i usnęlam!obudziłam sie po północy  emotka
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6657839 sobota, 16 listopad 2019, 21:00:25
rene napisał(a):

A ja dzis przed 0.00 mialam wyslac ostatnie zgloszenie Prince Polo!i usnęlam!obudziłam sie po północy  emotka

Dobrze wiedzieć że już się skończyło PP wreszcie przestanie mnie frustrować. 

A z takim zasypianiem to znam ten ból... I to jak na złość budzisz się dosłownie parę minut po północy... 
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6657844 sobota, 16 listopad 2019, 21:14:35
patyk napisał(a):

rene napisał(a):

A z takim zasypianiem to znam ten ból... I to jak na złość budzisz się dosłownie parę minut po północy... 

ku*** kupiłam dziś prince polo na 4 paragony  emotka
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6657847 sobota, 16 listopad 2019, 21:30:34
moskala22 napisał(a):

patyk napisał(a):

rene napisał(a):

Ja się dziś przy kasie zawahalam ale byłam już tak wpieniona na PP że zamiast niego wybrałam jednak Tic Tac
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6657849 sobota, 16 listopad 2019, 21:40:53
patyk napisał(a):

moskala22 napisał(a):

patyk napisał(a):

rene napisał(a):

Ja się dziś przy kasie zawahalam ale byłam już tak wpieniona na PP że zamiast niego wybrałam jednak Tic Tac

a tam jest jakas rezerwa?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6657850 sobota, 16 listopad 2019, 21:42:05
jokan napisał(a):

patyk napisał(a):

moskala22 napisał(a):

patyk napisał(a):

rene napisał(a):

a tam jest jakas rezerwa?

Tak emotka  będzie "losowanie dodatkowe"

rene

Cytuj wiadomość#6657856 sobota, 16 listopad 2019, 22:13:10
26.11 losowanie dodatkowych 100 seteczek z bramek nie trafionych!a 29.11 GŁÓWNA!!!!
CHYBA WSZYSCY LICZYMY NA NIA! emotka
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6657881 niedziela, 17 listopad 2019, 08:51:18
Też wkurza mnie te allegro !!! Tak samo aplikacja, która nic nie "mowi" o allegro lokalnie...
Czy ja dobrze rozumiem, jak wystawię na allegro lokalnie to będzie widoczny tylko w lokalnie czy jednak na całym allegro?
W sumie z tego co widzę, to jakby dwie inne strony internetowe emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6658175 dzisiaj o 15:44:14
emotka Czy tylko ja jestem taki inteligent że pisząc życzenia na Heinekena życzyłem Mikołaja z workiem Harnasia i Harnasiowych świąt emotka  brawo  emotka emotka

joan

Cytuj wiadomość#6658176 dzisiaj o 15:46:25
pioge7 napisał(a):

emotka Czy tylko ja jestem taki inteligent że pisząc życzenia na Heinekena życzyłem Mikołaja z workiem Harnasia i Harnasiowych świąt emotka  brawo  emotka emotka

Spoko koko, wyszedłeś na osobę zaawansowaną alkoholowo, a to chyba grupa docelowa - może nagroda wpadnie emotka

androm

Cytuj wiadomość#6658182 dzisiaj o 15:50:39
pioge7 napisał(a):

może się nie kapną, pomyślą tylko, że jakaś góralica pisze:))

pioge7

Cytuj wiadomość#6658188 dzisiaj o 16:03:58
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Spoko koko, wyszedłeś na osobę zaawansowaną alkoholowo, a to chyba grupa docelowa - może nagroda wpadnie emotka

Zaawansowany bardzo emotka w ustach piwa przez całe życie nie miałem emotka  gram dla szwagra i brata emotka

androm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

może się nie kapną, pomyślą tylko, że jakaś góralica pisze:))

No niby z małopolski i blisko gór emotka może temu mi się tak napisało emotka   
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6658217 dzisiaj o 16:47:00
... odbiór (a raczej - nader nieśmiałe podejmowanie próby odbioru) paczek w Żabce...  emotka emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6658219 dzisiaj o 16:51:44
bruce napisał(a):

... odbiór (a raczej - nader nieśmiałe podejmowanie próby odbioru) paczek w Żabce...  emotka emotka

mnie wkurza w Żabce że chcą ode mnie nazwisko, cała kolejka słucha, a w końcu jest ochrona danych
jak odbieram za to paczkę w Ruchu to podaję tylko kod i jest anonimowo
bruce 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6658223 dzisiaj o 16:58:23
Wkurza mnie Tesco Magazyn, a raczej agencja odpowiedzialna za ich konkursy. Konkurs zakończony w sierpniu, nagrody dalej nie ma, na maile i wiadomości nikt mi nie odpisuje. Pożegnać się z nagrodą, czy czekać dalej? emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6658228 dzisiaj o 17:03:08
androm napisał(a):

bruce napisał(a):

mnie wkurza w Żabce że chcą ode mnie nazwisko, cała kolejka słucha, a w końcu jest ochrona danych
jak odbieram za to paczkę w Ruchu to podaję tylko kod i jest anonimowo

Już im podam nawet imię nadane przy bierzmowaniu, tylko niech mi - do jasnej, ciasnej - wydadzą moją przesyłkę, a nie ględzą, że "kod nie wchodzi"!  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6658229 dzisiaj o 17:05:06
anaesth napisał(a):

Wkurza mnie Tesco Magazyn, a raczej agencja odpowiedzialna za ich konkursy. Konkurs zakończony w sierpniu, nagrody dalej nie ma, na maile i wiadomości nikt mi nie odpisuje. Pożegnać się z nagrodą, czy czekać dalej? emotka

To znana tu agencja-widmo, pierwsza na ...liście "czarnej listy"  emotka , zatem - wszystkiego, niestety, można się po nich spodziewać.  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6658230 dzisiaj o 17:05:37
anaesth napisał(a):

Poczytać o tej agencji w odpowiednim wątku na forum i NIE BRAĆ udziału w konkursach, w których oni maczają palce  emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6658232 dzisiaj o 17:10:49
Ech, dzięki za odpowiedzi. Szkoda, bo przydałaby mi się ta nagroda. emotka Ale może jednak znajdzie się na forum ktoś, kto dostał od nich przesyłkę?
bruce 0
|< << < 4594 4595 4596 4597 4598 4599 4600 4601 4602 46034604 >