Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4600 4601 4602 4603 4604 46054606 4607 4608 4609 4610 >

pioge7

Cytuj wiadomość#6659199 czwartek, 21 listopad 2019, 08:16:53
bruce napisał(a):

moskala22 napisał(a):

dostałam wiadomośc że paczka czeka na mnie w paczomacie więc biegnę do niego szczęsliwa bo byłam dosłownie 5 minut drogi od niego. Odbieram paczkę, zgłaszam do loterii i dostaję powiadomienie o losie w grze o skuter. Myslę sobie że chyba sie pomylili bo przecież powinnam mieć los w grze o auto. Sprawdzam godzinę umieszczenia paczki w paczkomacie i okazuje sie że powiadomienie o możliwości odbioru paczki dostałam 3 godziny po jej umieszczeniu w paczkomacie.

Moim zdaniem w ogóle powinni zmienić reguły tego konkursu, ponieważ działanie paczkomatów - łagodnie rzecz ujmując - schodzi na przysłowiowe psy. Np. wczoraj nadawałam kilka paczek, metodą tradycyjną, żadne podawanie kurierowi, stojącemu akurat przy paczkomatach, tylko typowe umieszczenie w otwierających się skrytkach, wszystko idealnie, a mimo to informacje o ich nadaniu otrzymałam dopiero po 3 godzinach, choć zazwyczaj przychodzą w ciągu paru sekund.  emotka

u mnie ta sama sytuacja wczoraj.
Paczka umieszczona w paczkomacie 11:56
SMS o umieszczeniu: 13:19
Odebrana: 14:10
E-mail o odbiorze: 16:39
:/ a do tego do dziś nie mogę zagrać na paczkę odebraną w ubiegłą środę 2 godziny po umieszczeniu, bo do tej pory jest info w systemie że nie odebrana jest emotka
wchodzą na rynek azjatycki, święta za pasem, to im się chrzani wszystko emotka
bruce 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6659211 czwartek, 21 listopad 2019, 08:53:47
pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

moskala22 napisał(a):

dostałam wiadomośc że paczka czeka na mnie w paczomacie więc biegnę do niego szczęsliwa bo byłam dosłownie 5 minut drogi od niego. Odbieram paczkę, zgłaszam do loterii i dostaję powiadomienie o losie w grze o skuter. Myslę sobie że chyba sie pomylili bo przecież powinnam mieć los w grze o auto. Sprawdzam godzinę umieszczenia paczki w paczkomacie i okazuje sie że powiadomienie o możliwości odbioru paczki dostałam 3 godziny po jej umieszczeniu w paczkomacie.

Moim zdaniem w ogóle powinni zmienić reguły tego konkursu, ponieważ działanie paczkomatów - łagodnie rzecz ujmując - schodzi na przysłowiowe psy. Np. wczoraj nadawałam kilka paczek, metodą tradycyjną, żadne podawanie kurierowi, stojącemu akurat przy paczkomatach, tylko typowe umieszczenie w otwierających się skrytkach, wszystko idealnie, a mimo to informacje o ich nadaniu otrzymałam dopiero po 3 godzinach, choć zazwyczaj przychodzą w ciągu paru sekund.  emotka

u mnie ta sama sytuacja wczoraj.
Paczka umieszczona w paczkomacie 11:56
SMS o umieszczeniu: 13:19
Odebrana: 14:10
E-mail o odbiorze: 16:39
:/ a do tego do dziś nie mogę zagrać na paczkę odebraną w ubiegłą środę 2 godziny po umieszczeniu, bo do tej pory jest info w systemie że nie odebrana jest emotka
wchodzą na rynek azjatycki, święta za pasem, to im się chrzani wszystko emotka

Ja odebrałam paczkę jak tylko kurier odjechał czyli w jakieś 2 min po włożeniu do paczkomatu. I wiecie co? nawet audiobooka nie wygrałam emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6659246 czwartek, 21 listopad 2019, 10:13:38
Wkurza mnie wirus emotka  Syn w sobotę się z nim męczył, córka w poniedziałek, wczoraj mąż a dziś mnie zaczyna głowa boleć i słaba jestem. Firany na parterze wczoraj poprałam, dziś czekają na prasowanie i myślałam że jak córka będzie miała drzemkę to ten temat ogarnę a teraz tylko czekam 12 aby się z nią na te 2h położyć bo chłopaki dziś wróciły do przedszkola.
Nawet nie mam chęci zgłaszać paragony do konkurów a już się uzbierało  bo tyle dni przez ten wirus nie grałam..
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6659271 czwartek, 21 listopad 2019, 10:41:28
monia0303 napisał(a):

Ja odebrałam paczkę jak tylko kurier odjechał czyli w jakieś 2 min po włożeniu do paczkomatu. I wiecie co? nawet audiobooka nie wygrałam emotka

Bo nagrody natychmiastowe przyznawane są na zasadzie BRAMEK i nie zależą od czasu odebrania przesyłki, a od momentu rejestracji Twojego zgłoszenia -> nie wstrzeliłaś się w bramkę wypełniając formularz.

sks900

Cytuj wiadomość#6659277 czwartek, 21 listopad 2019, 10:59:31
mama-l-k-m napisał(a):

Wkurza mnie wirus emotka  Syn w sobotę się z nim męczył, córka w poniedziałek, wczoraj mąż a dziś mnie zaczyna głowa boleć i słaba jestem. Firany na parterze wczoraj poprałam, dziś czekają na prasowanie i myślałam że jak córka będzie miała drzemkę to ten temat ogarnę a teraz tylko czekam 12 aby się z nią na te 2h położyć bo chłopaki dziś wróciły do przedszkola.
Nawet nie mam chęci zgłaszać paragony do konkurów a już się uzbierało  bo tyle dni przez ten wirus nie grałam..

Najwięcej tego dziadostwa jest na wózkach i koszykach sklepowych...

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6659301 czwartek, 21 listopad 2019, 11:38:39
sks900 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Neosine jest dobre na wirusy, wypróbowałam, tylko trzeba zacząć  zażywać, gdy choroba się zaczyna.

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6659303 czwartek, 21 listopad 2019, 11:41:06
joan napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Bo nagrody natychmiastowe przyznawane są na zasadzie BRAMEK i nie zależą od czasu odebrania przesyłki, a od momentu rejestracji Twojego zgłoszenia -> nie wstrzeliłaś się w bramkę wypełniając formularz.

Zawsze jest szansa na główną...Audiobook jest chyba przydzielany losowo, może dostałabyś taki, którego nie masz ochoty słuchać?
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6659311 czwartek, 21 listopad 2019, 11:57:36
sks900 napisał(a):

wiem emotka
Ostatnio znajoma wyszła z córką ze szpitala po zapaleniu płuc, spotykam ją na drugi dzień w Biedronce - córka siedzi w wózku je bułkę gdzie dotykała brudny wózek tą bułką emotka  i jeszcze komentarz mojej znajomej "że trzeba się trochę przewietrzyć" - zostawiłam bez komentarza bo co będę pouczać inną matkę emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6659404 czwartek, 21 listopad 2019, 15:28:30
Nawet słoika z milki nie wygrałam  nie wspomnę już o nivea z c4 i złamanym obcasie w bucie. Dzień pełen porażek normalnie
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6659423 czwartek, 21 listopad 2019, 16:06:28
alan84 napisał(a):

wkurza mnie ze od dlugiego czasu cos dopiero wpadlo sloik z milki a paragon wcielo. przeszukane i zero ... niech to szlag
ktos poratuje co zrobic w tum przypadku czy pomoze jakas info z Carrefour jakas kopia?

W kauflandzie jak masz nr chyba nr tansakcji i datęi kasę, to  drukują taki rachunek. może i Carrefour ma coś takiego?
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6659520 czwartek, 21 listopad 2019, 19:10:16
Wkurza mnie że w wątku dyskusji o konkursach jest non stop dyskusja o tym czy aby z konka tego i tego bony albo inne cenzuray już były wysyłane. Jest wątek czy wysyłali już nagrody z... 
A tak to wchodząc na dyskusję zanim się doczytam do czegoś konkretnego to najpierw muszę przebrnąć przez milion cytowanych wypowiedzi i tekstów w stylu "o tak tak ja też czekam na bon..."  emotka
nkba 0

joan

Cytuj wiadomość#6659543 czwartek, 21 listopad 2019, 20:25:43
Organizator zamierza poinformować laureatów podczas rozmowy telefonicznej oraz wysyłając smsa.
No to chyba nikt nie wygra, skoro nie podaje się numeru telefonu, a e-mail.
Wkurza mnie, że chyba tylko ja czytam regulaminy konkursów / loterii, nawet organizatorom się nie chce emotka

barszcz

Cytuj wiadomość#6659550 czwartek, 21 listopad 2019, 20:36:48
joan napisał(a):

Organizator zamierza poinformować laureatów podczas rozmowy telefonicznej oraz wysyłając smsa.
Wkurza mnie, że chyba tylko ja czytam regulaminy konkursów / loterii, nawet organizatorom się nie chce emotka

Współczesna ignorancja, też mnie wkurza, bo ja z tych "perfekcyjnych" niestety.Byłoby mi wstyd wziąć kasę za coś i nie oddać się temu na stówę.Chyba jesteśmy wymierającym gatunkiem niestety.

synk

Cytuj wiadomość#6659565 czwartek, 21 listopad 2019, 21:52:38
barszcz napisał(a):

joan napisał(a):

Współczesna ignorancja, też mnie wkurza, bo ja z tych "perfekcyjnych" niestety.Byłoby mi wstyd wziąć kasę za coś i nie oddać się temu na stówę.Chyba jesteśmy wymierającym gatunkiem niestety.

Np. jeden z konkursów dla przedszkoli: organizator pisze że jest 10 nagród, a potem wymienia: miejsce1...miejsce2.. miejsce3...miejsca 4 do 7. A gdzie 8 do 10?
Liczenie do 10 jest problemem wśród pracowników agencji

fioleczka

Cytuj wiadomość#6659647 piątek, 22 listopad 2019, 10:05:35
anialistopad napisał(a):

Nawet słoika z milki nie wygrałam  nie wspomnę już o nivea z c4 i złamanym obcasie w bucie. Dzień pełen porażek normalnie

Ja też tak mam od jakiegoś czasu  emotka  nie lubią mnie już  emotka
Heniek też nie mam pojęcia na jakie życzenia oczekuje, a może coś źle robię emotka POMOCY
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6659649 piątek, 22 listopad 2019, 10:10:16
FBbeata7 napisał(a):

joan napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Zawsze jest szansa na główną...Audiobook jest chyba przydzielany losowo, może dostałabyś taki, którego nie masz ochoty słuchać?

w ostatnim czasie na kilka paczek inpostu w ani jedną bramkę nie trafiłam - może im się już nagrody skończyły? emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6659662 piątek, 22 listopad 2019, 10:41:17
nanajka81 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

joan napisał(a):

monia0303 napisał(a):

w ostatnim czasie na kilka paczek inpostu w ani jedną bramkę nie trafiłam - może im się już nagrody skończyły? emotka

ja w sumie też ostatnio nic nie wygrałam
0 0

lubie-konkursy

Cytuj wiadomość#6659697 piątek, 22 listopad 2019, 11:43:40
moskala22 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

joan napisał(a):

monia0303 napisał(a):

ja w sumie też ostatnio nic nie wygrałam

Ja też 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6659703 piątek, 22 listopad 2019, 11:59:05
nanajka81 napisał(a):

Raczej nie, bo to bramki - po prostu coraz więcej ludzi gra, bo automatycznie pojawia się info o loterii, każdy odbiorca paczki jest nim bombardowany. A będzie coraz gorzej, bo Polacy zaczną robić zakupy na Mikołaja / Boże Narodzenie emotka

alan84

Cytuj wiadomość#6660022 sobota, 23 listopad 2019, 14:03:17
stoje dzis przy kasie... gosciu przede mna kupuje kilka tymbarkow. Stres niesamowity zabierze ten paragon czy nie... moze zwine podczas pakowania swoich. Patrze facet odchodzi, paragon zostal na kasie po czym kasjerka gniecie i wyrzuca. Serce pęka...
|< << < 4600 4601 4602 4603 4604 46054606 4607 4608 4609 4610 >