Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4599 4600 4601 4602 4603 4604 4605 4606 4607 4608 4609

nanajka81

Cytuj wiadomość#6663062 poniedziałek, 2 grudzień 2019, 10:12:07
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

margobb napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

koper napisał(a):

Wszyscy do okoła zamawiają rzeczy z alliexpress. Bez żadnych problemów, wszystko jest ok. Ja zamówiłam coś pierwszy raz i moja przesyłka została zatrzymana przez urząd celny, bo tak  emotka

Dostałaś jakaś informacje?  Skąd wiesz, że zatrzymana? 

a co zamówiłaś? Nam też zatrzymali przesyłkę (z telefonem) i trzeba bylo doplacic chyba coś koło 140 zł.

Oni ponoć losowo biorą z taśmy przesyłki do kontroli emotka  także trzeba mieć duże "szczęście" w losowaniu. 

Ja zamówiłam mężowi prezent pod choinkę ze sklepu z siedzibą w USA i musiałam dopłacić 100 zł do tego interesu... 

Wow w szoku jestem bo zamówiłam już kilkaset rzeczy
.... emotka

Czytałam gdzieś, że w takiej sytuacji trzeba pokazać im screen z ali z kwotą zakupu i oni mogą tylko jakis procent od tego zarzadac 

mój mąż już też wiele rzeczy na alli kupił a tylko dwa razy mu się właśnie do cła przyczepili.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6663090 poniedziałek, 2 grudzień 2019, 11:30:36
Ma ktoś konto w credit agricole i może zobaczyć czy przelewy normalnie da się zrobić? Ja od 20 minut walczę i nie mogę . Wywala mnie z konta ze operacja niedozwolona
0 0

madzia34

Cytuj wiadomość#6663094 poniedziałek, 2 grudzień 2019, 11:43:08
anialistopad napisał(a):

Ma ktoś konto w credit agricole i może zobaczyć czy przelewy normalnie da się zrobić? Ja od 20 minut walczę i nie mogę . Wywala mnie z konta ze operacja niedozwolona

robiłam przed chwilką...bez problemu
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6663095 poniedziałek, 2 grudzień 2019, 11:44:41
madzia34 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

robiłam przed chwilką...bez problemu

No kurde to co u mnie jest ze nie moge zrobic przelewu. Ja to mam pecha do tych bankow zawsze cos mi nie dziala 
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6663147 poniedziałek, 2 grudzień 2019, 13:43:52
nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

koper napisał(a):

Wszyscy do okoła zamawiają rzeczy z alliexpress. Bez żadnych problemów, wszystko jest ok. Ja zamówiłam coś pierwszy raz i moja przesyłka została zatrzymana przez urząd celny, bo tak  emotka

a co zamówiłaś? Nam też zatrzymali przesyłkę (z telefonem) i trzeba bylo doplacic chyba coś koło 140 zł.

To właśnie też jest telefon, a wiem o zatrzymaniu, bo jest o tym mowa w aplikacji (przez aplikację można śledzić przesyłkę). 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6663149 poniedziałek, 2 grudzień 2019, 13:48:55
koper napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

koper napisał(a):

To właśnie też jest telefon, a wiem o zatrzymaniu, bo jest o tym mowa w aplikacji (przez aplikację można śledzić przesyłkę). 

W aplikacji nie raz miałam info, że przesyłka przechodzi cło. Ale to nic nadzwyczajnego i o niczym nie świadczy. Normalnie przesyłki przychodziły mimo info w aplikacji .No ale telefon to już co innego... emotka
0 0

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6663156 poniedziałek, 2 grudzień 2019, 13:58:07
pikawka napisał(a):

koper napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

koper napisał(a):

W aplikacji nie raz miałam info, że przesyłka przechodzi cło. Ale to nic nadzwyczajnego i o niczym nie świadczy. Normalnie przesyłki przychodziły mimo info w aplikacji .No ale telefon to już co innego... emotka

warto wiedzieć kupując przez alliexpress https://www.chins...liexpress-vat-i-clo/

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6663315 poniedziałek, 2 grudzień 2019, 22:25:22
Mam odpowiedź z Delecty ITM, a gdzieś zgubiłam paragon, nie mam odpowiedzi na Tchibo ITM, a paragon leży przede mną... Eh, pójdę na stronę Apart, bo przecież nie stać mnie na zegarek za 40tysi, ale Smolar na pewno pozwoli mi go zdobyć (tiaaaaaa)....
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6663336 wtorek, 3 grudzień 2019, 02:00:28
Wkurzylam sie sama na siebie, nie pierwszy raz zreszta, bo czesto cos zostawiam na ostatni moment. Zapomnialam zamowic buty w deichmannie na tej promocji emotka czy komus cos wiadomo na temat jakiejs znizki w najblizszych dniach?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6663402 wtorek, 3 grudzień 2019, 11:21:25
anialistopad napisał(a):

Coś czytałam właśnie wczoraj w necie, że Credit Agricole miał jakąś awarię i wielu Klientów miało utrudniony dostęp do konta
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6663403 wtorek, 3 grudzień 2019, 11:23:05
cudaczek121 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Coś czytałam właśnie wczoraj w necie, że Credit Agricole miał jakąś awarię i wielu Klientów miało utrudniony dostęp do konta

to jest od wczoraj albo i dluzej, zajrzyj na ich fanpage ale sie nie przeraz obelgami, hejtami,etc.
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6663990 czwartek, 5 grudzień 2019, 11:49:49
inPost. Bo moja przesylka zawsze laduje w paczkoamcie w godzinach od 1 w nocy do 5 nad ranem... Wiec koncze z losem o klapki Kubota...
bruce 0

brasia

Cytuj wiadomość#6664432 piątek, 6 grudzień 2019, 16:28:28
Przez wczorajszą akcję z Actimelem ,graniem uparcie do końca i to całe zamieszanie,zapomniałam wysłać zgłoszenie na Colgate Auchan emotka
0 0

marl1

Cytuj wiadomość#6664502 piątek, 6 grudzień 2019, 22:38:20
Wkurzyłam się, bo wyszłam na totalną kretynkę i histeryczkę emotka
Od tygodnia nierównomiernie grzał mi kaloryfer (stary żeliwny, ale po remoncie). Raz cała góra, raz tylko przy zaworze. Zadzwoniłam po hydraulika co go remontował. Ten przylazł po kilku dniach dopiero. I oczywiście akurat tego dnia kaloryfer był niemal cały rozpalony. Facet popukał w zawór, chwilę posiedział i poszedł. Pewnie teraz opowiada znajomym co za baba go wezwała.

A grzejnik zdrajca właśnie znowu przygasł.....

anialistopad

Cytuj wiadomość#6664508 dzisiaj o 00:07:40
Ostatni raz wyslalam komus paczke za pobraniem. No kur...co za ludzie zamawiaja,a pozniej nie odbieraja paczki. A ty sobie plac za paczke w dwie strony i czekaj na nia ponad 2 tygodnie ,az wroci z powrotem do ciebie. Nie wie co ludzie mają  w głowach nie chcesz nie zamawiaj i nie truj du...by ci szybko wyslac. Taki debil tylko blokuje innych ,bo ktos mogl to kupić 
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6664509 dzisiaj o 00:09:42
anialistopad napisał(a):

Ostatni raz wyslalam komus paczke za pobraniem. No kur...co za ludzie zamawiaja,a pozniej nie odbieraja paczki. A ty sobie plac za paczke w dwie strony i czekaj na nia ponad 2 tygodnie ,az wroci z powrotem do ciebie. Nie wie co ludzie mają  w głowach nie chcesz nie zamawiaj i nie truj du...by ci szybko wyslac. Taki debil tylko blokuje innych ,bo ktos mogl to kupić 

A dlaczego za pobraniem?
Bo kupujący Ci NIE ufa ...
Ale Ty ufasz jemu... 
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6664510 dzisiaj o 00:10:43
superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A dlaczego za pobraniem?
Bo kupujący Ci NIE ufa ...
Ale Ty ufasz jemu... 

Bo tak sie uparl ,ze on chce za pobraniem i na pewno odbierze 
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6664511 dzisiaj o 00:22:08
marl1 napisał(a):

Wkurzyłam się, bo wyszłam na totalną kretynkę i histeryczkę emotka
Od tygodnia nierównomiernie grzał mi kaloryfer (stary żeliwny, ale po remoncie). Raz cała góra, raz tylko przy zaworze. Zadzwoniłam po hydraulika co go remontował. Ten przylazł po kilku dniach dopiero. I oczywiście akurat tego dnia kaloryfer był niemal cały rozpalony. Facet popukał w zawór, chwilę posiedział i poszedł. Pewnie teraz opowiada znajomym co za baba go wezwała.

A grzejnik zdrajca właśnie znowu przygasł.....

Popukać to on się mógł w głowę emotka   nie zrównoważył przepływu wody skoro to stare kaloryfery? W zasadzie to chyba każdy facet umie zrobić, przynajmniej taki ze wsi emotka
0 0

|< << < 4599 4600 4601 4602 4603 4604 4605 4606 4607 4608 4609