Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

tereniagno

Cytuj wiadomość#6666861 wtorek, 17 grudzień 2019, 00:06:24
Oto JA:Wysyłam zgłoszenie na konkurs na ostatnią minutę i weszło zgłoszenie 00:00 emotka
Jaka odpowiedź? Zgłoszenie poza terminem,udział biorą zgłoszenia nadesłane w terminie do 16.12 emotka emotka emotka emotka
To jest nauczka,że nie zostawia się na ostatni dzień ,przy zakupie w pierwszym dniu konkursu emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6666885 wtorek, 17 grudzień 2019, 08:47:29
tereniagno napisał(a):

Oto JA:Wysyłam zgłoszenie na konkurs na ostatnią minutę i weszło zgłoszenie 00:00 emotka
Jaka odpowiedź? Zgłoszenie poza terminem,udział biorą zgłoszenia nadesłane w terminie do 16.12 emotka emotka emotka emotka
To jest nauczka,że nie zostawia się na ostatni dzień ,przy zakupie w pierwszym dniu konkursu emotka

to tez bardzo często ja emotka
0 0

bejca11

Cytuj wiadomość#6666993 wtorek, 17 grudzień 2019, 13:21:03
Wkurzają mnie podwyżki cen prądu... Ludzie na przedświątecznych zakupach - przecież nie trzeba się pchać! szturchać itd. Wystarczy dla wszystkich emotka  i brak weny też mnie wkurza...
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6667001 wtorek, 17 grudzień 2019, 13:35:56
Wkurza mnie,że już nawet poszłam do punktu,gdzie skanują dokumenty, kazałam sobie przesłać na maila te skany, próbuję załadować na stronę lotto skan dowodu i nie da rady.Nie wiem już co robię nie tak emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6667006 wtorek, 17 grudzień 2019, 13:50:25
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że już nawet poszłam do punktu,gdzie skanują dokumenty, kazałam sobie przesłać na maila te skany, próbuję załadować na stronę lotto skan dowodu i nie da rady.Nie wiem już co robię nie tak emotka

moze jakos zaostrzyli wymagania co do tego? Techniczne? Ja wysylalam juz dawno tylko 1 raz i wszsystko poszlo gladko. A jaki masz komunikat?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6667033 wtorek, 17 grudzień 2019, 15:06:37
jokan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

moze jakos zaostrzyli wymagania co do tego? Techniczne? Ja wysylalam juz dawno tylko 1 raz i wszsystko poszlo gladko. A jaki masz komunikat?

Właśnie nie mam żadnego komunikatu, mi się ten plik z dysku nie chce się załadować,ech. Nie wiem, może skoro już i tak poszłam do punktu ksero,aby swój dowód zeskanować, to może ktoś z Forum zaufany mógłby mi załadować to na stronę lotto.Ja w biurze mam dostęp do wielu dowodów osobistych,ale nie robię z nich złego użytku przecież emotka
0 0

garyman

Cytuj wiadomość#6667080 wtorek, 17 grudzień 2019, 18:38:23
cudaczek121 napisał(a):

jokan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Właśnie nie mam żadnego komunikatu, mi się ten plik z dysku nie chce się załadować,ech. Nie wiem, może skoro już i tak poszłam do punktu ksero,aby swój dowód zeskanować, to może ktoś z Forum zaufany mógłby mi załadować to na stronę lotto.Ja w biurze mam dostęp do wielu dowodów osobistych,ale nie robię z nich złego użytku przecież emotka

Proponuje sprawdzić w innej przeglądarce.
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6667083 wtorek, 17 grudzień 2019, 18:51:28
cudaczek121 napisał(a):

jokan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Akceptowalny format pliku ze zdjęciem to wersja graficzna np. JPG, JPEG, TIFF (system odrzuca format PDF). - może tu jest problem?
Kolejność wgrywania zdjęć: najpierw tył (rewers), potem przód (awers).
Zdjęcia powinny mieścić się w przygotowanych dla nich ramkach, przy czym należy zachować niewielki odstęp pomiędzy krawędzią dokumentu, a
wspomnianą ramką (widoczność tła).
0 0

mandarynka16

Cytuj wiadomość#6667086 wtorek, 17 grudzień 2019, 18:54:10
synk napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

jokan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Akceptowalny format pliku ze zdjęciem to wersja graficzna np. JPG, JPEG, TIFF (system odrzuca format PDF). - może tu jest problem?
Kolejność wgrywania zdjęć: najpierw tył (rewers), potem przód (awers).
Zdjęcia powinny mieścić się w przygotowanych dla nich ramkach, przy czym należy zachować niewielki odstęp pomiędzy krawędzią dokumentu, a
wspomnianą ramką (widoczność tła).

I może zmniejsz rozmiar bo dwa foto sporo ważą 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6667098 wtorek, 17 grudzień 2019, 19:48:28
O to ja mam w pdf fotkę dowodu i tu jest pies pogrzebany!
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6667099 wtorek, 17 grudzień 2019, 19:54:04
cudaczek121 napisał(a):

to może otwórz w pdf ten dowód zrób screena i zapisz w kompie... będzie w jpg emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6667103 wtorek, 17 grudzień 2019, 20:00:13
pioge7 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

to może otwórz w pdf ten dowód zrób screena i zapisz w kompie... będzie w jpg emotka

Ja zrobiłam Kasi jpegi z pdfa, ale niestety Lotto krzyczy ze sa odblaski, wiec mysle, ze problem jest z jakoscia zdjecia niestety:(

tereniagno

Cytuj wiadomość#6667106 wtorek, 17 grudzień 2019, 20:09:51
forrrum napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Oto JA: Wysyłam zgłoszenie na konkurs na ostatnią minutę i weszło zgłoszenie 00:00
Jaka odpowiedź? Zgłoszenie poza terminem, udział biorą zgłoszenia nadesłane w terminie do 16.12

Gdyby "weszło" 23:59 to by się liczyło do doby kończącej 16.12. "Weszło" 00:00 czyli na samiutkim początku nowej doby 17.12. Tak to widzę na "chłopski rozum".
ŻONA ROLNIKA emotka

Bo tak jest emotka i został tylko drogi paragon emotka
0 0

antylopia

Cytuj wiadomość#6667194 środa, 18 grudzień 2019, 10:02:48
gwiezdne loteria. przezera mi kody , wstukuje kod,zatwierdza, chce wziac udzial,wysyła komunikat o błędzie i kodu nie ma.
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6667237 środa, 18 grudzień 2019, 12:05:05
śnieg,dajta śnieg emotka jak jest zima to musi być zimno emotka a nie w maju emotka emotka

nariam

Cytuj wiadomość#6667249 środa, 18 grudzień 2019, 12:26:05
stamp2 napisał(a):

śnieg,dajta śnieg emotka jak jest zima to musi być zimno emotka a nie w maju emotka emotka

stamp uspokój się ,po co  śnieg ,przecież jest tak pięknie
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6667253 środa, 18 grudzień 2019, 12:30:49
stamp2 napisał(a):

Jestem za! Bo wkurza mnie, że przy 7-8 stopniach jest mi w kozakach i zimowej kurtce po prostu za ciepło (a w jesiennej kurtce za zimno emotka )
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6667254 środa, 18 grudzień 2019, 12:34:55
rare85 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Jestem za! Bo wkurza mnie, że przy 7-8 stopniach jest mi w kozakach i zimowej kurtce po prostu za ciepło (a w jesiennej kurtce za zimno emotka )

U mnie jest dziś 14 stopni emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6667288 środa, 18 grudzień 2019, 13:40:20
nariam napisał(a):

stamp2 napisał(a):

stamp uspokój się ,po co  śnieg ,przecież jest tak pięknie

przykryłby choć te psie g....a,a to tak jak tu iść na pasterke w ob....butach? emotka emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6667300 środa, 18 grudzień 2019, 14:11:04
jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja zrobiłam Kasi jpegi z pdfa, ale niestety Lotto krzyczy ze sa odblaski, wiec mysle, ze problem jest z jakoscia zdjecia niestety:(

Jest może ktoś na forum, kto jest w mocy zlikwidować mi "refleksy i odblaski" na skanie dowodu osobistego, jednocześnie zachowując kolory na skanie emotka
0 0