Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bruce

Cytuj wiadomość#6667707 czwartek, 19 grudzień 2019, 16:52:55
ziolko napisał(a):

Wkurza mnie to całe zamieszanie ze świętami... 
Ruch na mieście masakryczny, kierowcy normalnie mało uprzejmi, to w tym czasie wręcz chamscy. Nie poczekają kilku sekund, aż ktoś wyjedzie z miejsca parkingowego, żeby kto inny mógł wjechać, tylko od razu trąbienie i machanie łapami  emotka emotka
Parkują, jak im się podoba. Nieważne, że ktoś inny nie zaparkuje, ważne, że jeden pacan z drugim zaparkują. 
Albo podjeżdżanie pod same drzwi sklepów. Gdyby to jeszcze byli inwalidzi.. ale gdzie tam!!
Byczki z tatuażami wszędzie, niunie wypindrzone na kilometrowych obcasach  emotka
W dodatku ten pęd z obłędem w oczach po sklepach, stawianie wózków na środku alejki, a inni mają problem, żeby ominąć zawalidrogę. 
Normalnie jest to wkurzające, a przed świętami, jak jest więcej ludzi w sklepach - tym bardziej  emotka
W ogóle nie czuję atmosfery świąt... komercja na każdym kroku, choinki i inne świąteczne rzeczy już od 2 listopada w sklepach. Tylko kasa, kasa i kasa  emotka

"Byczki i niunie"....  emotka emotka emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6667711 czwartek, 19 grudzień 2019, 17:01:52
bruce ale to prawda  emotka  wystarczy popatrzeć na auta i to, kto podjeżdża pod same drzwi. Rzadko kiedy podjeżdżają starsze osoby, albo ktoś mający problem z poruszaniem się. 
Wyremontowali lidla w moim mieście... parking jest z grafitowych kostek betonowych, a przejazd z jasnoszarych. I co?? wiesz, ilu pacanów parkuje pod drzwiami???
Albo pod Tesco, pod Kauflandem, pod Carrefourem, Biedronką... im bliżej, tym lepiej!

bruce

Cytuj wiadomość#6667713 czwartek, 19 grudzień 2019, 17:02:41
ziolko napisał(a):

bruce ale to prawda  emotka  wystarczy popatrzeć na auta i to, kto podjeżdża pod same drzwi. Rzadko kiedy podjeżdżają starsze osoby, albo ktoś mający problem z poruszaniem się. 
Wyremontowali lidla w moim mieście... parking jest z grafitowych kostek betonowych, a przejazd z jasnoszarych. I co?? wiesz, ilu pacanów parkuje pod drzwiami???
Albo pod Tesco, pod Kauflandem, pod Carrefourem, Biedronką... im bliżej, tym lepiej!

Ja wiem, wiem, ale trafniej bym tego nie ujęła!  emotka emotka
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6667766 czwartek, 19 grudzień 2019, 21:45:09
Wkurza mnie, że najprawdopodobniej zgubiłam (zostawiłam w pociągu?) mój konkursowy notatnik, w którym na dodatek był paragon wysłany na dwa konkursy emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6667772 czwartek, 19 grudzień 2019, 22:27:44
ktosiek1 napisał(a):

Wkurza mnie, że najprawdopodobniej zgubiłam (zostawiłam w pociągu?) mój konkursowy notatnik, w którym na dodatek był paragon wysłany na dwa konkursy emotka

Proszę wpisywać adres w notatniku, bo gdybym ja go znalazła, to bym odesłała!

moskala22

Cytuj wiadomość#6668082 piątek, 20 grudzień 2019, 22:21:41
Wkurza mnie mój laptop - właśnie odmówił posłuszeństwa (zgasł i już nie da się go wlaczyc). Budżetu na nowy nie ma, wiec trochę się zdenerwowałam 

awi

Cytuj wiadomość#6668219 sobota, 21 grudzień 2019, 22:07:44
kumulacja napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Proszę wpisywać adres w notatniku, bo gdybym ja go znalazła, to bym odesłała!

Kiedyś Biuro Rzeczy Znalezionych w pociągach znajdowało się na stacji Koluszki... 
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6668225 sobota, 21 grudzień 2019, 23:01:01
A a dzis znalazlam w koszyku w Biedrze piekne dlugie 2 paragony!przy czym moj mąż  wyrzucil je kosza...ehhh co za Pech!....nie rozumie konkursowiczow! Szkoda moich nerwow  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6668250 niedziela, 22 grudzień 2019, 09:24:28
rene napisał(a):

A a dzis znalazlam w koszyku w Biedrze piekne dlugie 2 paragony!przy czym moj mąż  wyrzucil je kosza...ehhh co za Pech!....nie rozumie konkursowiczow! Szkoda moich nerwow  emotka

emotka emotka emotka  Nasza grupa jest mega wyjątkowa.  emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6668254 niedziela, 22 grudzień 2019, 09:40:43
bruce napisał(a):

rene napisał(a):

moi nauczeni przynoszą ładnie paragony hihi

wkurza dzisiejszy smog wr
bruce, rene 0

reniii

Cytuj wiadomość#6668257 niedziela, 22 grudzień 2019, 09:51:16
agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

rene napisał(a):

A ja ostatnio schachana wybierałam z wózków długaśne paragony i co? Nic konkursowego na nich nie było. emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6668270 niedziela, 22 grudzień 2019, 11:30:22
reniii napisał(a):

A ja ostatnio schachana wybierałam z wózków długaśne paragony i co? Nic konkursowego na nich nie było. emotka

Czasem odnoszę wrażenie, że klienci, pozostawiający swe paragony, złośliwie kupują tak, aby tam nic konkursowego nie było, albo też - celowo tak wybierają produkty promocyjne, by kwota wydana za te rzeczy nie nadawała się do zgłoszenia. To taka cicha, z góry ukartowana zmowa niekonkursowiczów jest...  emotka
emotka emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6668272 niedziela, 22 grudzień 2019, 11:36:42
reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

rene napisał(a):

mój najdłuższy znaleziony paragon był na 778 zł z c4 i zero na konkursy  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6668274 niedziela, 22 grudzień 2019, 11:47:59
ivanotta napisał(a):

mój najdłuższy znaleziony paragon był na 778 zł z c4 i zero na konkursy  emotka

emotka  Trudno uwierzyć. Wyjątkowo sprytny i przebiegły niekonkursowicz to był. emotka
Ja tak rzadko daję radę jechać daleko do najbliższego C4, że zawsze na jednym paragonie mam zbiorczo przynajmniej 6-8 jakichś akcji promocyjnych.  emotka  Oczywiście ryzykuję, wiem, i oczywiście często mi tym sposobem nagrody przepadają.  emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6668275 niedziela, 22 grudzień 2019, 11:53:59
Chyba mieszkam w jakimś arcyczystym mieście, bo w koszykach nigdy nie ma paragonów, na kasach też nie (chyba, że w samoobsługowych ktoś zostawia), na podłodze nic się nie wala... Raz mi się udało upolować paragon z Tyskiego (oczywiście spudłowany) w Biedronce, bo gość przede mną kupował i kasjerka nie zdążyła go wyrzucić. Dlatego za każdym razem, jak widzę posty w stylu "wygrałam na znaleziony paragon", to niedowierzam emotka
bruce 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6668292 niedziela, 22 grudzień 2019, 14:14:34
Tyle się naszukałam coca coli star wars a kiedy znalazłam aplikacja nie chce u mnie dobrze działać. Cały czas wyskakuje błąd
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6668315 niedziela, 22 grudzień 2019, 17:27:29
rene napisał(a):

Mój to nawet moje konkursowe w domu wyrzuca... 4 lata już tłuke mu do głowy że paragon w domu to świętość a dalej to robi... I później do mnie pretensje że sobie nie schowalam, a ja poprostu miałam przyszykowany do zgłoszenia... 

grappa25

Cytuj wiadomość#6668366 niedziela, 22 grudzień 2019, 22:08:11
Ceny na OLX, chcę wystawić JBL Charge 4 cena rynkowa między 400 a 500 zł, a tu na OLX za 99 zł  i to niejedna oferta, niby nowe- to podróbki?
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6668378 niedziela, 22 grudzień 2019, 22:35:46
grappa25 napisał(a):

Ceny na OLX, chcę wystawić JBL Charge 4 cena rynkowa między 400 a 500 zł, a tu na OLX za 99 zł  i to niejedna oferta, niby nowe- to podróbki?

Ja wystawiałam rzeczy o wartości 350zl za 100zl i dopiero wtedy sprzedawałam. Niekoniecznie musi być podróbka, niektórzy chcą jak najszybciej sprzedać inni się na tym nie znają.
Niestety nawet w internecie juz jest spora konkurencja, teraz jest wysyp tych głośników, w co 2-3 konkursie można je wygrać, obecnie to juz nie jest żadna nowość na rynku.
Dobra cena skłania kupującego do szybkiej decyzji. Jakbym miala głośnik kupić 80-100zl taniej to wolałabym kupić w sklepie,mam paragon, gwarancję i możliwość zwrotu. Na olx szuka się specjalnych okazji.

asantesana

Cytuj wiadomość#6668380 niedziela, 22 grudzień 2019, 22:48:19
kukuleczka napisał(a):

grappa25 napisał(a):

Ja wystawiałam rzeczy o wartości 350zl za 100zl i dopiero wtedy sprzedawałam. Niekoniecznie musi być podróbka, niektórzy chcą jak najszybciej sprzedać inni się na tym nie znają.
Niestety nawet w internecie juz jest spora konkurencja, teraz jest wysyp tych głośników, w co 2-3 konkursie można je wygrać, obecnie to juz nie jest żadna nowość na rynku.
Dobra cena skłania kupującego do szybkiej decyzji. Jakbym miala głośnik kupić 80-100zl taniej to wolałabym kupić w sklepie,mam paragon, gwarancję i możliwość zwrotu. Na olx szuka się specjalnych okazji.

I w ten sposób sami sobie psujemy rynek i kopiemy dołki, a potem jest żal i zdziwienie.