Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ziolko

Cytuj wiadomość#6698716 czwartek, 23 kwiecień 2020, 11:46:23
U znajomych dzieciaki - 9 lat dziewczynka i 18 (19) chłopak. Też się żrą  emotka  młoda zaczepia brata, bo jej się nudzi, a brat czasami jej się odwdzięcza emotka  
Ogólnie uczy się do matury, więc siłą rzeczy tak czy siak siedzą w domu. Zaś młoda to żywe srebro, wszędzie jej pełno i energia ją roznosi emotka  
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6698718 czwartek, 23 kwiecień 2020, 11:47:17
U nas to dopiero zestawik : prawie 7latka, 12latek i prawie 16latek..więc wszelkich
odmian : durniu, idioto, debilu itp,itd usłyszysz zarówno w wersji meskiej i żeńskiej-czasami wzbogacone o sztuki walki ...do tego moja "łacina" dochodzi i obawim się że sąsiedzi juz tylko czekają na naszą wyprowadzkę z bloku do domu.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6698720 czwartek, 23 kwiecień 2020, 11:52:11
chochliczka napisał(a):

Kolezanka z biedry wlasnie mi napisala, ze nie szukaja do pracy emotka  Ale i tak cv zaniosę, na pocztę tez jutro pojde. Ogolnie jutro podrukuje i będzie dzien noszenia cv emotka

Aniu, bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki!

norweska20

Cytuj wiadomość#6698722 czwartek, 23 kwiecień 2020, 11:59:31
Ogólnie wkurza mnie program CZYSTE POWIETRZE ...jak zaczeła się wirusowa sprawa , pracownicy WFOŚ pracują zdalnie i nie odbieraja telefonów ...tylko wszystko trzeba załatwiąc @. Zadzwoniłam wtedy na numer telefonu , który był podany na stronce (do dzwonienia tylko w awaryjnych sprawach ) i oczywiście opieprz, że na wszelkie pytania odpowiadają @. Więc zirytowana , napisałam @ prawie miesiąc temu ..i po dzięń dzisiejszy 0 odpowiedzi. Chodziło o ważne kwestie rozliczenia zadań ... wysłałam  do nich to co miałam , bez pewności czy wszystko jest ok.Po święcie majowym zadzwonie i zapytam kiedy uzyskam odp ...nie wspomnę że reg. będzie to już czas na wysłanie przelewu z ich strony lub poinformowanie o niezgodności dokumentów......maskra z tym programem  
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6698723 czwartek, 23 kwiecień 2020, 12:04:20
pikawka napisał(a):

Wkurza mnie, że moje dzieci non stop się kłócą i biją. Nie wiem już jak reagować,  co robić...... emotka  2x 4 lata....czy to minie? emotka

Znajdz im jakies najprostsze zadanie do wykonania. Niech poscieraja kurze, umyja podloge scierka kafelek po kafelku, zamiota podloge.4 letnie dzieci juz chyba cos potrafia.Najwyzej po nich poprawisz albo powiesz, ze niedokladnie umyte i trzeba poprawic:)
0 0

jkkp

Cytuj wiadomość#6698726 czwartek, 23 kwiecień 2020, 12:10:25
Nie wiem czy Was pocieszę, wiek 17-19 lat od czasu do czasu zdarzają się ludzkie odzywki i rozmowy na poziomie, ale to podkreślam tylko czasami emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6698730 czwartek, 23 kwiecień 2020, 12:30:23
cudaczek121 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurza mnie, że moje dzieci non stop się kłócą i biją. Nie wiem już jak reagować,  co robić...... emotka  2x 4 lata....czy to minie? emotka

Znajdz im jakies najprostsze zadanie do wykonania. Niech poscieraja kurze, umyja podloge scierka kafelek po kafelku, zamiota podloge.4 letnie dzieci juz chyba cos potrafia.Najwyzej po nich poprawisz albo powiesz, ze niedokladnie umyte i trzeba poprawic:)

Aach myślisz, że nie wymyślam. Obiady robią ze mną nawet. Ale jak mają czas zabawy w pokoju to zaraz kłótnia o klocek, czy ludzika... zawsze pretekst znajdą 
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6698739 czwartek, 23 kwiecień 2020, 13:02:32
pikawka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Aach myślisz, że nie wymyślam. Obiady robią ze mną nawet. Ale jak mają czas zabawy w pokoju to zaraz kłótnia o klocek, czy ludzika... zawsze pretekst znajdą 

Czytałam w podręczniku dla rodziców dzieci przedszkolnych, że póki się mocno nie przezywaja i nie biją, to dzieci powinny same nauczyć się rozwiązywać konflikty, dochodzić do konsensusu... Tak samo, jak się nie powinno mówić, że dziecko ma się dzielić czymś co jest jego i nie chce oddać innym dzieciom (był podany hardcorowy przykład, czy jako rodzic chciałabyś aby Twoja dorosła córka dzieliła się swoim mężem, tylko dlatego, że jakaś inna kobieta go chce?). Trochę zrewolucjonizowało to moje myślenie o wychowaniu, bo trochę prawdy w tym jest...

chochliczka

Cytuj wiadomość#6698789 czwartek, 23 kwiecień 2020, 17:00:28
Kupiłam staropolanke na konkurs, patrze a mi kobieta policzyla nie 8 a 7 sztuk i wyszło  9,53 emotka
0 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6698790 czwartek, 23 kwiecień 2020, 17:03:37
chochliczka napisał(a):

Kupiłam staropolanke na konkurs, patrze a mi kobieta policzyla nie 8 a 7 sztuk i wyszło  9,53 emotka

Zawsze mi się w tej sytuacji przypomina historia jak kupiłam tymbarka i wbiła się jakaś promocja czy coś że nie weszła suma która potrzebowalam na konkurs i się przy kasie kłóciłam że było napisane że jest po tyle to ma być po tyle, a kasjerka w szoku że się wykłócam o to że jest taniej niż powinno być, coś tylko konkursowicz jest do tego zdolny

Claudia77

Cytuj wiadomość#6698808 czwartek, 23 kwiecień 2020, 18:17:18
jokan napisał(a):

stamp2 napisał(a):

donia7 napisał(a):

slomkab napisał(a):

pikawka napisał(a):

Nie wiem u mnie 6 lat i 10 lat i codziennie  wojna i zaczepki...tez mam dość;(

I mnie niespełna 9 i 11 lat i jest tragedia... Wojny non stop wrrr

ciężka sprawa emotka bo do okna życia już raczej sie nie zmieszczą emotka emotka

he he, niekoniecznie...widzialam taki mem, ze stolarze wzieli sie za powiekszanie okna zycia.... emotka

to, że się nie zmieszczą to nie problem, problem w tym, że znają adres powrotny emotka

bajm

Cytuj wiadomość#6698818 czwartek, 23 kwiecień 2020, 19:23:38
[quote=Ja kiedyś przeczytałam, ze jeżeli rodzeństwo w dzieciństwie się nie kłóci, to nie wytwarza się między nimi związek emocjonalny i takie dzieci , gdy dorosną, traktują rodzeństwo jak obce osoby.
I tym się pocieszałam przez długie lata...

dwaburekoty]
pikawka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Czytałam w podręczniku dla rodziców dzieci przedszkolnych, że póki się mocno nie przezywaja i nie biją, to dzieci powinny same nauczyć się rozwiązywać konflikty, dochodzić do konsensusu... Tak samo, jak się nie powinno mówić, że dziecko ma się dzielić czymś co jest jego i nie chce oddać innym dzieciom (był podany hardcorowy przykład, czy jako rodzic chciałabyś aby Twoja dorosła córka dzieliła się swoim mężem, tylko dlatego, że jakaś inna kobieta go chce?). Trochę zrewolucjonizowało to moje myślenie o wychowaniu, bo trochę prawdy w tym jest...

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6698821 czwartek, 23 kwiecień 2020, 19:39:01
pikawka napisał(a):

Pocieszę Cię, moje dzieci mają 13 i 18 i mam ich już dość... Haha, wojny cały czas... emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6698822 czwartek, 23 kwiecień 2020, 19:40:21
FBewa36 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Zawsze mi się w tej sytuacji przypomina historia jak kupiłam tymbarka i wbiła się jakaś promocja czy coś że nie weszła suma która potrzebowalam na konkurs i się przy kasie kłóciłam że było napisane że jest po tyle to ma być po tyle, a kasjerka w szoku że się wykłócam o to że jest taniej niż powinno być, coś tylko konkursowicz jest do tego zdolny

Mi dziś w lidlu dali rabat na staropolankę 3 zł... kupiłem 6 sztuk po 1,79 i by było prawie 11 zł i minus 3 zł wyjdzie 7 coś emotka  zauważyłem dopiero w domu bo większe zakupy były emotka  
a o wyższe ceny już nie raz się wykłócalem... miało być 5 zł a liczą 4 coś... pani patrzą jak na debila ale cóż emotka  

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6698823 czwartek, 23 kwiecień 2020, 19:42:46
pioge7 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Mi dziś w lidlu dali rabat na staropolankę 3 zł... kupiłem 6 sztuk po 1,79 i by było prawie 11 zł i minus 3 zł wyjdzie 7 coś emotka  zauważyłem dopiero w domu bo większe zakupy były emotka  
a o wyższe ceny już nie raz się wykłócalem... miało być 5 zł a liczą 4 coś... pani patrzą jak na debila ale cóż emotka  

mój mąż zrobił mi tak samo zakupy, skapnął się przy kasie, ale stwierdził że była taka kolejka, że się nie wracał, bo ludzie by go zjedli... emotka  I paragon w kosz emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6698831 czwartek, 23 kwiecień 2020, 20:36:21
bajm, mój starszy syn miał rewelacyjną panią w przedszkolu, która właśnie była przeciwna dzieleniem się na siłę, mówiła zawsze, że jak dziecko samo podejmie taką decyzję, to ok, a nic na siłę, a jak któryś z rodziców wszczynał dyskusje w tym temacie, to zawsze się pytała: a czy pan podzieli się swoją żoną lub odda koledze swój telefon?  emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6698832 czwartek, 23 kwiecień 2020, 20:39:40
Claudia77 napisał(a):

bajm, mój starszy syn miał rewelacyjną panią w przedszkolu, która właśnie była przeciwna dzieleniem się na siłę, mówiła zawsze, że jak dziecko samo podejmie taką decyzję, to ok, a nic na siłę, a jak któryś z rodziców wszczynał dyskusje w tym temacie, to zawsze się pytała: a czy pan podzieli się swoją żoną lub odda koledze swój telefon?  emotka

Hihihi no ma to sens... ja się moim mężem nie podzielę  emotka  

chochliczka

Cytuj wiadomość#6698837 czwartek, 23 kwiecień 2020, 20:55:37
pioge7 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Ja tez nie zauważyłam, bo kobieta była jakas taka nieprzyjemna i w ogole, poczułam sie wrecz, ze ma do mnei pretensje,ze cos kupuje.
Wiecie co, wkurzają mnie właśnie ludzie,którzy gdzies pracuja czy to w sklepie czy gdzies no posrod ludzi i zachowują się jakby łaskę robili,ze to robią.  Czasem mam im chęc powiedziec- hej jesli nie chcesz, chetnie wezmę Twoje miejsce i na pewno nie bede warczec na nikogo.

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6698864 piątek, 24 kwiecień 2020, 00:39:30
chochliczka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Ja tez nie zauważyłam, bo kobieta była jakas taka nieprzyjemna i w ogole, poczułam sie wrecz, ze ma do mnei pretensje,ze cos kupuje.
Wiecie co, wkurzają mnie właśnie ludzie,którzy gdzies pracuja czy to w sklepie czy gdzies no posrod ludzi i zachowują się jakby łaskę robili,ze to robią.  Czasem mam im chęc powiedziec- hej jesli nie chcesz, chetnie wezmę Twoje miejsce i na pewno nie bede warczec na nikogo.

Zawsze trzeba tą jedną,dwie butelki więcej kupić- wodę się wypije i zaraz zniknie mina kwaśna, bo Staropolanka umysł rozjaśnia.A propos: Nestea w Lidlu po 2,49, czyli chcąc nie chcąc trzeba kupić trzy.Wrrr....

Claudia77

Cytuj wiadomość#6698883 piątek, 24 kwiecień 2020, 08:37:23
FBbeata7 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Zawsze trzeba tą jedną,dwie butelki więcej kupić- wodę się wypije i zaraz zniknie mina kwaśna, bo Staropolanka umysł rozjaśnia.A propos: Nestea w Lidlu po 2,49, czyli chcąc nie chcąc trzeba kupić trzy.Wrrr....

ja wysłałam zgłoszenie, a później zobaczyłam ten rabat  emotka - myślicie by napisać by wycofali zgłoszenie?
0 0