Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anaesth

Cytuj wiadomość#6698906 piątek, 24 kwiecień 2020, 11:00:34
Jakaś pechowa ta Staropolanka. Mi też naliczyło rabat w C4 i jest poniżej 10zł emotka  żeby ona chociaż smaczna była... A smakuje jak zwykła kranówa, jonów też ma mało.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6698914 piątek, 24 kwiecień 2020, 11:45:35
anaesth napisał(a):

Jakaś pechowa ta Staropolanka. Mi też naliczyło rabat w C4 i jest poniżej 10zł emotka  żeby ona chociaż smaczna była... A smakuje jak zwykła kranówa, jonów też ma mało.

No to podlewaj nią kwiatki emotka  albo warzywka 

la-princessa

Cytuj wiadomość#6698969 piątek, 24 kwiecień 2020, 14:56:46
Skręca mnie jak widzę te nowe konkursy: kup drogą karmę dla kota, napisz hasło, odeślij pocztą paragon, a może dostaniesz zwrot 50 zł za wizytę u weterynarza. Jakaś kpina. Bo koszt udziału w tym konkursie to prawie kwota wygranej. I nie wiem na co ma niby starczyć 50 złotych u weterynarza? Albo kup Grześka i męcz się ze zdjęciem albo filmem, żeby wygrać zestaw gadżetów. Totalna porażka, bo przygotowanie filmu trochę czasu pochłania, a nagrody nie są tego warte. Z utęsknieniem czekam na jakiś normalny konkurs z porządnymi nagrodami emotka  

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6699048 piątek, 24 kwiecień 2020, 23:29:32
Wkurza mnie, ze w moim lidlu jest fuzetea. Widzialam zapiski na forum, ze po 2,49, juz sie ucieszylam, ze znalazlam, dobrze, ze przyjrzalam sie firmie. To tea i to tea  emotka
Rabat mi sie naliczyl przy kamisie, tez nie mialam 5zl, tez sie wkurzylam...
4 osoby byly zainteresowane jednym ogloszeniem na olx, dwie maja zablokowane konta, dwie zrezygnowaly. Po co ludzie pytaja? Tylko nadzieje na sprzedaz robia...  emotka
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6699051 piątek, 24 kwiecień 2020, 23:47:52
bezaczek7 napisał(a):

Wkurza mnie, ze w moim lidlu jest fuzetea. Widzialam zapiski na forum, ze po 2,49, juz sie ucieszylam, ze znalazlam, dobrze, ze przyjrzalam sie firmie. To tea i to tea  emotka
4 osoby byly zainteresowane jednym ogloszeniem na olx, dwie maja zablokowane konta, dwie zrezygnowaly. Po co ludzie pytaja? Tylko nadzieje na sprzedaz robia...  emotka

jesli chodzi o sprzedaz na olx, to faktycznie padaczka....ja z kolei polecam vinted...nie tylko ciuchy tam ida, fajne i wygodne rozwiazanie,
bruce 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6699065 sobota, 25 kwiecień 2020, 08:09:52
jokan napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

jesli chodzi o sprzedaz na olx, to faktycznie padaczka....ja z kolei polecam vinted...nie tylko ciuchy tam ida, fajne i wygodne rozwiazanie,

Konkurs dotyczy Nestea:   ,,Poczuj smak wolności z Nestea" Lidl
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6699068 sobota, 25 kwiecień 2020, 09:20:02
Właściwie to nie jest klasyczny wkurz... emotka Chcę jedynie zasygnalizować pewną taką bezskuteczność/bezsens/bezprawie pewnych unormowań. Bo wystarczy porównać prawo Danii, Francji, Holandii czy Belgii zakazujące zasłaniania twarzy z... obecnym nakazem chronienia twarzy przy użyciu maseczki! Z praktycznego punktu widzenia - właśnie wcześniejsze przepisy straciły sens. Wystarczy porównać efekt końcowy, czyli zabawa z cyklu "znajdź różnice" emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6699078 sobota, 25 kwiecień 2020, 10:49:15
forrrum napisał(a):

Właściwie to nie jest klasyczny wkurz... emotka Chcę jedynie zasygnalizować pewną taką bezskuteczność/bezsens/bezprawie pewnych unormowań. Bo wystarczy porównać prawo Danii, Francji, Holandii czy Belgii zakazujące zasłaniania twarzy z... obecnym nakazem chronienia twarzy przy użyciu maseczki! Z praktycznego punktu widzenia - właśnie wcześniejsze przepisy straciły sens. Wystarczy porównać efekt końcowy, czyli zabawa z cyklu "znajdź różnice" emotka

Tak, ale w większości to kobiety muzułmańskie zasłaniały twarz.Dziś jest równość: pan i pani musi, profesor i robotnik musi, mąż i żona musi.

icotynato

Cytuj wiadomość#6699344 poniedziałek, 27 kwiecień 2020, 10:06:40
FBbeata7 napisał(a):

forrrum napisał(a):

Tak, ale w większości to kobiety muzułmańskie zasłaniały twarz.Dziś jest równość: pan i pani musi, profesor i robotnik musi, mąż i żona musi.

A od noszenia tych masek jeszcze bardziej ludzie zaczną chorować - jest masa publikacji na ten temat!!!

Mnie wkurza to! A wszyscy ślepo wierza w to co im telewizji powiedza (robia z nas niewolników) http://www.prison..._XuC3VLq4HOMMHaWFYVA

kukunamuniu

Cytuj wiadomość#6699430 poniedziałek, 27 kwiecień 2020, 12:06:37
bezaczek7 napisał(a):

Też tak myślałam, że u mnie tylko fuzetea, bo przy napojach pełno tylko tego. W sobotę podjechałam znowu, sprawdzić czy może się Nestea pojawiła. I była, jedna paleta, przy samiutkiej kasie, między dwoma wielkimi innymi paletami jakichś produktów. Bez kartki z ceną, więc wzięłam dwie sztuki (a z głowy mi wypadło, że tutaj się ceny pojawiały i pewnie taka sama jest w każdym Lidlu)...i paragon do kosza, bo wyszło 4,98.  emotka

FBewa36

Cytuj wiadomość#6699489 poniedziałek, 27 kwiecień 2020, 14:12:05
Wygrany paragon tymbark polo market wyblakł, nie widać daty ani produktu promocyjnego, nie jestem już w stanie na bieżąco robić zdjęć wszystkim paragonów...
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6699522 poniedziałek, 27 kwiecień 2020, 16:32:20
FBewa36 napisał(a):

Wygrany paragon tymbark polo market wyblakł, nie widać daty ani produktu promocyjnego, nie jestem już w stanie na bieżąco robić zdjęć wszystkim paragonów...

Ja mam takie paragony z jednego sklepu na Wawel. Gdybym coś więcej wygrała, to było by pozamiatane, bo już teraz nic na nich nie widać, a co dopiero do czerwca emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6699580 poniedziałek, 27 kwiecień 2020, 21:12:51
Wkurza mnie fakt, że jestem zdemotywowana do grania. Paragony zalegają a ja leżę w słuchawkach na uszach i zamiast coś wymyślać, słucham muzyki. Kwiecień dał mi tylko 2 wygrane  emotka  mój najgorszy miesiąc w mojej 1.5 rocznej przygodzie z konkursami. 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6699581 poniedziałek, 27 kwiecień 2020, 21:16:54
pikawka napisał(a):

Wkurza mnie fakt, że jestem zdemotywowana do grania. Paragony zalegają a ja leżę w słuchawkach na uszach i zamiast coś wymyślać, słucham muzyki. Kwiecień dał mi tylko 2 wygrane  emotka  mój najgorszy miesiąc w mojej 1.5 rocznej przygodzie z konkursami. 

A będzie jeszcze gorzej...bo ciekawych konkursów na horyzoncie brak emotka  

pikawka

Cytuj wiadomość#6699582 poniedziałek, 27 kwiecień 2020, 21:20:00
edzia21 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Właśnie tego się obawiam.ale chyba nie każdy ma tak źle bo ciągle ktoś się jednak wpisuje w MDW... emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6699584 poniedziałek, 27 kwiecień 2020, 21:23:20
pikawka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Właśnie tego się obawiam.ale chyba nie każdy ma tak źle bo ciągle ktoś się jednak wpisuje w MDW... emotka

Zależy jak patrzysz na takie wpisy emotka  dla mnie wareczki, kosmetyki czy tam 30-złociszowe empiki znaczenia nie mają.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6699719 wtorek, 28 kwiecień 2020, 12:24:55

jokan

Cytuj wiadomość#6699723 wtorek, 28 kwiecień 2020, 12:30:28
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie komunikat w laptopie Non system disk or disk error.Replace and strike any key when ready.Jak to moge naprawic?

chyba system sie wysypal...a mozesz go wlaczyc? czy tylko jest ten komunikat?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6699727 wtorek, 28 kwiecień 2020, 12:38:54
jokan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie komunikat w laptopie Non system disk or disk error.Replace and strike any key when ready.Jak to moge naprawic?

Tylko ten komunikat i czarny ekran poza tym. Rano jeszcze dzialal.
0 0

magy2020

Cytuj wiadomość#6699731 wtorek, 28 kwiecień 2020, 12:51:14
cudaczek121 napisał(a):

jokan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Tylko ten komunikat i czarny ekran poza tym. Rano jeszcze dzialal.

Moje informatyczne dziecię mówi,że albo system się wyłożył albo padł dysk. Jeżeli system to można spróbować go przeinstalować( może pójdzie) a jeżeli dysk to wymienić dysk.