Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

persiczka

Cytuj wiadomość#6742999 wtorek, 10 listopad 2020, 09:31:26
[quote=
bluszczowelove napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

dostałam SMS od inpost24 że moja paczka jest wstrzymana z powodu niedopłaty 0,50 nóż w kieszeni się otwiera na oszustów żerujących z każdej strony wrr emotka

Uważaj bo to może byc oszustwo. Kiedyś o tym pisali...

bluszczowelove]
agakaz2 napisał(a):

dostałam SMS od inpost24 że moja paczka jest wstrzymana z powodu niedopłaty 0,50 nóż w kieszeni się otwiera na oszustów żerujących z każdej strony wrr emotka

Uważaj bo to może byc oszustwo. Kiedyś o tym pisali... Dokładnie,informowali na tego typu przekręty,uważaj,
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6743002 wtorek, 10 listopad 2020, 09:38:47
persiczka napisał(a):

[quote=

bluszczowelove napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

bluszczowelove]
agakaz2 napisał(a):

raczej wyłudzanie kasy i oszustwo, a co to jest za twór inpost24....nie znam...znam tylko inpost.pl

https://spiderswe...paczkomaty-oszustwo/
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6743003 wtorek, 10 listopad 2020, 09:39:38
agakaz2 napisał(a):

Nic nie klikaj. Inpost dopłacasz tylko wtedy, jak jesteś nadawcą paczki, a będzie ona np. miała większy gabaryt lub wagę, za którą zapłaciłaś. I nie będzie to kwota 50gr. To oszustwo!
0 0

jola1500

Cytuj wiadomość#6743008 wtorek, 10 listopad 2020, 09:48:56
Dziś wjeżdżam ma parking Kaufland ...i widzę 3 wypasione BMW na rejestracji DW - siedziba Kaufland to oczywiście Wrocław... skojarzyła mi się ostatnia loteria Payback   emotka
Nie zauważyła na forum info, że Ktoś tu się pochwalił jakąś większą wygraną.
Ja po otrzymaniu kuponów zrozumiałam... że wystarczy w odpowiednie miejsce wysłać paczkę gdzie są kupony wygrywające...

Jeśli coś wiecie - dajcie znać...
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6743011 wtorek, 10 listopad 2020, 09:57:09
superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

To zadzwon na numer wyguglowany inpost a nie podany w smsie.
A w sledzeniu gdzie jest ta paczka?

sprawdziłam na ich stronie pisali by uważać na takie SMS. nie czekam na żadną paczkę o numerach jakie podali

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6743043 wtorek, 10 listopad 2020, 11:49:52
Chciałam wczoraj pomóc kilku dziewczynom z wątku konkursowego na vintedach i zaprosić je do Zymetrii bo chciały. Ktoś zgłosił mój post, żeby napisały mi swoje e-maile na priv, jako reklama emotka  Nie wiem czemu ludzie robią komuś na złość.  Szkoda tam coś pisać, bo zablokują konto za jakieś bzdury. 
0 0

la-princessa

Cytuj wiadomość#6743045 wtorek, 10 listopad 2020, 11:51:29
Wkurza mnie, że musiałam załatwić sprawę majątkową i każdy mi mówił coś innego. Wykosztowałam się na radcę prawnego, jednego z lepszych w mieście, wylatałam się przez niego po urzędach i nic nie załatwiłam. Termin mnie gonił, bo jeszcze wcześniej ktoś mnie wprowadził błąd, ostatecznie zwróciłam się do notariusza, tam się dowiedziałam, że nie potrzebuję tego, co mi radca kazał załatwiać. Sfinalizowałam sprawę u notariusza, ale też mam wątpliwości, bo w internecie czytam sprzeczne informacje z tym, co on mi powiedział. W dodatku na stronie sądu przeczytałam, że po terminie nie będę mogła się odwołać i podać powodu nieznajomości przepisów... itp... Więc jak mam potem dowodzić tego, że mnie specjaliści w błąd wprowadzali? Boje się teraz, że źle to wszystko załatwione... ale nie mam już siły iść do kolejne kancelarii i płacić znowu po 100-200 zł za 15 minut rozmowy, która nie rozwiązuje mojego problemu... wkurza mnie to, że chciałam załatwić sprawę ze specjalistą, zapłaciłam za to, a takie cyrki z tego wychodzą. O instytucjach państwowych to już w ogóle nie chcę się wypowiadać, bo mają obywatela za nic emotka  
bruce 0

olunka

Cytuj wiadomość#6743046 wtorek, 10 listopad 2020, 11:57:37
la-princessa napisał(a):

Wkurza mnie, że musiałam załatwić sprawę majątkową i każdy mi mówił coś innego. Wykosztowałam się na radcę prawnego, jednego z lepszych w mieście, wylatałam się przez niego po urzędach i nic nie załatwiłam. Termin mnie gonił, bo jeszcze wcześniej ktoś mnie wprowadził błąd, ostatecznie zwróciłam się do notariusza, tam się dowiedziałam, że nie potrzebuję tego, co mi radca kazał załatwiać. Sfinalizowałam sprawę u notariusza, ale też mam wątpliwości, bo w internecie czytam sprzeczne informacje z tym, co on mi powiedział. W dodatku na stronie sądu przeczytałam, że po terminie nie będę mogła się odwołać i podać powodu nieznajomości przepisów... itp... Więc jak mam potem dowodzić tego, że mnie specjaliści w błąd wprowadzali? Boje się teraz, że źle to wszystko załatwione... ale nie mam już siły iść do kolejne kancelarii i płacić znowu po 100-200 zł za 15 minut rozmowy, która nie rozwiązuje mojego problemu... wkurza mnie to, że chciałam załatwić sprawę ze specjalistą, zapłaciłam za to, a takie cyrki z tego wychodzą. O instytucjach państwowych to już w ogóle nie chcę się wypowiadać, bo mają obywatela za nic :

tez załatwiałam sprawe u notariusza i porada była bezpłatna, zreszta najpierw się pytałam u jednego, potem u drugiego i tam w koncu załatwiłam
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6743074 wtorek, 10 listopad 2020, 13:11:35
la-princessa napisał(a):

Wkurza mnie, że musiałam załatwić sprawę majątkową i każdy mi mówił coś innego. Wykosztowałam się na radcę prawnego, jednego z lepszych w mieście, wylatałam się przez niego po urzędach i nic nie załatwiłam. Termin mnie gonił, bo jeszcze wcześniej ktoś mnie wprowadził błąd, ostatecznie zwróciłam się do notariusza, tam się dowiedziałam, że nie potrzebuję tego, co mi radca kazał załatwiać. Sfinalizowałam sprawę u notariusza, ale też mam wątpliwości, bo w internecie czytam sprzeczne informacje z tym, co on mi powiedział. W dodatku na stronie sądu przeczytałam, że po terminie nie będę mogła się odwołać i podać powodu nieznajomości przepisów... itp... Więc jak mam potem dowodzić tego, że mnie specjaliści w błąd wprowadzali? Boje się teraz, że źle to wszystko załatwione... ale nie mam już siły iść do kolejne kancelarii i płacić znowu po 100-200 zł za 15 minut rozmowy, która nie rozwiązuje mojego problemu... wkurza mnie to, że chciałam załatwić sprawę ze specjalistą, zapłaciłam za to, a takie cyrki z tego wychodzą. O instytucjach państwowych to już w ogóle nie chcę się wypowiadać, bo mają obywatela za nic emotka  

W każdym powiecie są punkty darmowych porad prawnych. Tu masz stronę:
https://darmowapomocprawna.ms.gov.pl/
Obecnie, przez koronawirusa, porady udzielane są telefonicznie lub mailowo, ale wart spróbować

Jasminum

Cytuj wiadomość#6743111 wtorek, 10 listopad 2020, 15:47:03
Przez stresy związane z koronawirusem nabawiłem się tiku nerwowego i mam taki krótki spazm na policzku co jakiś czas. Kiedyś już chyba miałem coś takiego, ale dało się to jakoś zaleczyć
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6743114 wtorek, 10 listopad 2020, 15:59:10
agakaz2 napisał(a):

superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sprawdziłam na ich stronie pisali by uważać na takie SMS. nie czekam na żadną paczkę o numerach jakie podali

To jest zwykłe oszustwo. DPD ostrzega przed oszustami na swojej stronie. Oszuści potrafią podać numer paczki,
który jest prawidłowy, tylko po to, aby nas naciągnąć. Kiedyś mi wytłumaczono, że złodziej nadaje paczkę, a potem
rozsyła numer paczki do wielu osób. Nie sposób oszusta namierzyć, bo dane są fałszywe. To wiadomość od DPD.

sks900

Cytuj wiadomość#6743122 wtorek, 10 listopad 2020, 16:06:49
agakaz2 napisał(a):

superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

To znana metoda kradzieży, ludzie po kilkaset tysięcy złotych tracą, bo nie chce im się poświęcić kilku minut, żeby to sprawdzić i do tego kredyt do spłacenia.
https://www.legal...ez-z-konta-36-tys-zl

A jak ktoś ma grubszą kasę to może zostać okradziony metodą na duplikat karty SIM, dlatego trzeba szybko reagować jak nagle przestanie działać karta SIM.
https://www.cashl...72-rf-wyludzenia-sim

anialistopad

Cytuj wiadomość#6743131 wtorek, 10 listopad 2020, 16:10:58
Jestem genialna ,nie wysłałam zgłoszenia na lindor z C4. A chciałam te swieczki ,tak mi się podobały. Wysłałam sobie tylko na ogólnopolski 
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6743228 wtorek, 10 listopad 2020, 20:53:57
Wkurza mnie że nakupowałam paragonów i zaraz pozapominam o konkursach emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6743244 wtorek, 10 listopad 2020, 22:30:29
anialistopad napisał(a):

Jestem genialna ,nie wysłałam zgłoszenia na lindor z C4. A chciałam te swieczki ,tak mi się podobały. Wysłałam sobie tylko na ogólnopolski 

Raczej niczego nie straciłaś. Dostałam te świeczki wraz z kocem z Lindorowej loterii...są słabe emotka

moskala22

Cytuj wiadomość#6743331 środa, 11 listopad 2020, 14:25:58
Ten kto wymyslil flet, powinien się smażyć w piekle  emotka

Dziecko ma się nauczyć grać „Sto lat” i coś tam jeszcze, ale nie wiem czy to przeżyjemy 

moskala22

Cytuj wiadomość#6743353 środa, 11 listopad 2020, 16:26:23
sssylwiaaa napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Dziecko ma się nauczyć grać „Sto lat” i coś tam jeszcze, ale nie wiem czy to przeżyjemy 

emotka  ... a wszystko zaczęło się od fletni.

https://www.youtu...BXULZLCo5bYxVKJT na uspokojenie  emotka

Uwielbiam tego słuchać. Natomiast to co wydobywa się z pokoju moich dzieci przypomina masakrę 
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6743354 środa, 11 listopad 2020, 16:28:32
sssylwiaaa napisał(a):

moskala22 napisał(a):

emotka  ... a wszystko zaczęło się od fletni.

https://www.youtu...BXULZLCo5bYxVKJT na uspokojenie  emotka

Uwielbiam tego słuchać. Natomiast to co wydobywa się z pokoju moich dzieci przypomina masakrę 
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6743559 czwartek, 12 listopad 2020, 15:01:25
2 tygodnie temu zakupiłem tablet z Samsunga za ok.1849zł (okazja bo w większości sklepów kosztował 2149 zl). Dzisiaj wchodzę na stronę producenta. Mało, że potaniał do 1649 zł  to jeszcze w gratisie dają steliryzator UV z funkcją ładowania. Jestem tak wkurzony, bo nikt nawet o złotówkę nie chciał opuścić z ceny, a teraz taka promocja emotka
0 0

jola29k

Cytuj wiadomość#6743562 czwartek, 12 listopad 2020, 15:08:32
moskala22 napisał(a):

Flażolet jest gorszy  wiem coś o tym . Przeżyjecie
0 0