Reklama na e-Konkursy.info

Żegnamy zmarłych

bzowapani

Cytuj wiadomość#6683682 poniedziałek, 17 luty 2020, 13:14:17
"Piękno człowieka nie mieszka na jego twarzy, lecz w jego sercu" - Żegnaj wspaniała Amif o pięknej duszy...

Rok 2020 również, dla mnie rozpoczął się tragicznie, 1 stycznia nagle zmarła bliska mi osoba.
Kolejne miesiące, również były w nastroju pogrzebowym.
Przez to wszystko brak motywacji konkursowych i ogólne rozbicie...

Śpieszmy się więc kochać i okazujmy dobre serce. Nie odkładajmy spotkań, bo za daleko, za późno, za często. Nie szczędźmy ciepłych słów przyjaciołom, rodzeństwu, rodzicom. Nie zapominajmy mówić dziękuję, przepraszam, kocham. Nie bójmy się tulić, całować, uśmiechać.  Nie kryjmy  czułości, tęsknoty, troski. Nie wstydźmy się uczuć i bliskich relacji. Bądźmy dla siebie lepsi i celebrujmy wspólnie spędzane chwile. Żyjmy tak, żeby było kogo wspominać.- Renia jest tego najlepszym przykładem.
Bo na końcu i tak liczy się to jacy byliśmy wobec innych

moskala22

Cytuj wiadomość#6683685 poniedziałek, 17 luty 2020, 13:27:00
W środę bedzie pogrzeb niespełna 4-miesięcznego synka mojej kuzynki - co chwilę łzy napływają mi do oczu, jak pomyslę jakie to życie jest niesprawiedliwe

Claudia77

Cytuj wiadomość#6683697 poniedziałek, 17 luty 2020, 13:54:48
moskala22 napisał(a):

W środę bedzie pogrzeb niespełna 4-miesięcznego synka mojej kuzynki - co chwilę łzy napływają mi do oczu, jak pomyslę jakie to życie jest niesprawiedliwe

emotka tulam Ciebie mocno - tak nie powinno być, by rodzice chowali dzieci. Zawsze boli mnie serce ogromnie jak czytam gdy dzieci odchodzą z tego świata  - łączę się w bólu

dysia

Cytuj wiadomość#6683766 poniedziałek, 17 luty 2020, 17:53:31
Reniu byłaś osóbką o złotym sercu.

amif hej, potraktuj xxxxxxx  jako prezent świąteczny, moze kiedys Ty mi coś
wygrasz albo zorganizujesz paragon w sklepie, którego u mnie nie ma

...odeszłaś bez pożegnania... Kochana żegnaj  emotka

kupila88

Cytuj wiadomość#6683820 poniedziałek, 17 luty 2020, 20:47:09
Ja też Cię żegnam Reniu,dziękuję za to jaka byłaś i żaluje że nie mogłam poznać osobiście.
0

barcza

Cytuj wiadomość#6683823 poniedziałek, 17 luty 2020, 20:59:14
żegnaj  emotka
0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6683826 poniedziałek, 17 luty 2020, 21:05:06
Claudia77 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

emotka tulam Ciebie mocno - tak nie powinno być, by rodzice chowali dzieci. Zawsze boli mnie serce ogromnie jak czytam gdy dzieci odchodzą z tego świata  - łączę się w bólu

Mówią, że po śmierci dziecka łzy rodziców nigdy nie wysychają. Drodzy rodzice Amif dziękujemy za nią, za to że mogliśmy ją znać, rozmawiać z nią. Renia to była niezwykle pomocna osoba, wiele osób może to potwierdzić. Do zobaczenia w lepszym świecie Amif emotka emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6683901 wtorek, 18 luty 2020, 08:58:16
dzisiaj odeszła kolejna osoba - Monika Sz. (może niektórzy kojarzą z FB, bo widzę że kilka wspólnych znajomych jest) , wczoraj na FB był zrobiony dla niej wielki łańcuch serc i pozytywnych myśli, a dzisiaj
niestety widzę czarne serduszka i symbole - mama trójki dzieci walczyła z chorobą emotka emotka emotka

mahuska

Cytuj wiadomość#6684097 wtorek, 18 luty 2020, 21:14:41
Monika Szafrańska
Chyba forumowa koleżanka ? Na messengerze mam wpisy  czasów "klikanych"
Niestety nie kojarzę nicka
emotka
0

mahuska

Cytuj wiadomość#6684099 wtorek, 18 luty 2020, 21:17:47
Jokan nie doczytałam ech emotka

to koleżanka monika26sz

poszperałam w starych wpisach

emotka
0

moskala22

Cytuj wiadomość#6684103 wtorek, 18 luty 2020, 21:37:47
jokan napisał(a):

dzisiaj odeszła kolejna osoba - Monika Sz. (może niektórzy kojarzą z FB, bo widzę że kilka wspólnych znajomych jest) , wczoraj na FB był zrobiony dla niej wielki łańcuch serc i pozytywnych myśli, a dzisiaj
niestety widzę czarne serduszka i symbole - mama trójki dzieci walczyła z chorobą emotka   emotka emotka

w czasach gdy brałam udział w konkursach klikanych nieraz pisałam z Monią i wymieniałysmy się głosami - zawsze była chetna do pomocy  emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6684104 wtorek, 18 luty 2020, 21:41:23
mahuska napisał(a):

Jokan nie doczytałam ech emotka

to koleżanka monika26sz

poszperałam w starych wpisach

emotka

masz rację, fakt  - to były stare dobre czasy konkursów klikanych, potem już wszystko się zmieniło....

mia

Cytuj wiadomość#6684113 wtorek, 18 luty 2020, 22:47:11
jokan napisał(a):

niestety widzę czarne serduszka i symbole - mama trójki dzieci walczyła z chorobą emotka emotka emotka

emotka emotka emotka

jomajd86

Cytuj wiadomość#6684116 wtorek, 18 luty 2020, 23:09:23
jokan napisał(a):

Kolejna osoba, którą kojarzę z dawnych czasów:( biedne dzieciaczki emotka

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6684123 wtorek, 18 luty 2020, 23:31:21
jokan napisał(a):

pamiętam ją jeszcze z czasów konkursów na lajki… wymieniałyśmy się prośbami o głos... emotka
...Kolejna osoba przed którą świat stał otworem... emotka  

tereniagno

Cytuj wiadomość#6684126 środa, 19 luty 2020, 00:08:32
jokan napisał(a):

(*) Kolejna młoda osoba, dlaczego emotka Zostały małe dzieci, które ją potrzebują emotka
Serce pęka z żalu emotka

ela

Cytuj wiadomość#6686204 czwartek, 27 luty 2020, 13:48:49

agakaz2

Cytuj wiadomość#6686205 czwartek, 27 luty 2020, 13:49:17
ela napisał(a):

Paweł Królikowski

czytałam. przegrał walkę

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6686237 czwartek, 27 luty 2020, 15:22:58
agakaz2 napisał(a):

ela napisał(a):

Paweł Królikowski

czytałam. przegrał walkę

Bardzo smutna wiadomość:( Był w wieku moich Rodziców, ech.

la-princessa

Cytuj wiadomość#6686239 czwartek, 27 luty 2020, 15:41:43
Mam wrażenie jakbym dopiero wczoraj oglądała pierwszy odcinek Rancza, a ten serial ma już 14 lat... I teraz już Kusego nie ma z nami emotka