Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?

agakaz2

#6605578 Napisano: 02.06.2019 06:55:50
sylwika76 napisał(a):

byłam w moim Lidlu i niestety są tylko te nie promocyjne emotka

w Lidlu był chyba tylko tydzień promocji bu
w biedronce Nutella też już "wyszła"
0 0

mia128

#6605581 Napisano: 02.06.2019 07:05:34
sylwika76 napisał(a):

byłam w moim Lidlu i niestety są tylko te nie promocyjneemotka


u mnie w Lidlu na półce były tylko opakowania bez promocji, ale przy kasie rozstawione były nowe, z aktualną promocją.
0 0

sylwika76

#6605606 Napisano: 02.06.2019 10:27:58
Dziękuję Dziewczyny w poniedziałek pójdę na poszukiwania promocyjnej Nutelli emotka
0 0

Gość:

#6605620 Napisano: 02.06.2019 11:33:50
Gdzie najtaniej kupię promocyjne wafelki familijne?
0 0

edzia3

#6605651 Napisano: 02.06.2019 14:33:04
mia128 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

byłam w moim Lidlu i niestety są tylko te nie promocyjne emotka


u mnie w Lidlu na półce były tylko opakowania bez promocji, ale przy kasie rozstawione były nowe, z aktualną promocją.

Powinny być na stendzie  ustawione przy 1 kasie duże w promocyjnej cenie
0 0

androm

#6605652 Napisano: 02.06.2019 14:46:13
edzia3 napisał(a):

mia128 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

byłam w moim Lidlu i niestety są tylko te nie promocyjne emotka


u mnie w Lidlu na półce były tylko opakowania bez promocji, ale przy kasie rozstawione były nowe, z aktualną promocją.

Powinny być na stendzie  ustawione przy 1 kasie duże w promocyjnej cenie

a gdzie można kupić z promocji słój, ale nie 600g tylko mniejszy, w Biedrze małe są bez promo
bo skład nutelli to 1.miejsce cukier, a 2.miejsce olej palmowy więc im mniej, tym lepiej:)
0 0

izak1000

#6605729 Napisano: 02.06.2019 22:01:23
mia128 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

byłam w moim Lidlu i niestety są tylko te nie promocyjne emotka


u mnie w Lidlu na półce były tylko opakowania bez promocji, ale przy kasie rozstawione były nowe, z aktualną promocją.Małe 3

Małe 350g promocyjne są w Polomarkecie za 9,99zł. emotka
1 andii 0

jokan

#6605734 Napisano: 02.06.2019 22:19:27
dorothy napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Gdzie dostanę promocyjną nutellę ?

Lidl słoik 600g 12,99zł

W delikatesach mała za 9.99 zl
0 0

coccinelle

#6605772 Napisano: 03.06.2019 04:47:50
Andzik napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię promocyjne wafelki familijne?

Auchan? 2,48 zł.
1 karkocka 0

Gość:

#6609100 Napisano: 12.06.2019 11:17:29
Jak cenowo wychodzi Coca cola na ten konkurs  „Wygrywaj bilety na koncerty" ( stacje BP)?
0 0

ilona162

#6609185 Napisano: 12.06.2019 13:24:29
Andzik napisał(a):

Jak cenowo wychodzi Coca cola na ten konkurs  „Wygrywaj bilety na koncerty" ( stacje BP)?

12 zł bez dwóch groszy bodajże
0 0

Gość: buziolek

#6609189 Napisano: 12.06.2019 13:28:23
ilona162 napisał(a):

Andzik napisał(a):

Jak cenowo wychodzi Coca cola na ten konkurs  „Wygrywaj bilety na koncerty" ( stacje BP)?

12 zł bez dwóch groszy bodajże

u mnie 8 zł, 4 zł za butelkę 0,5 l
0 0

karkocka

#6609296 Napisano: 12.06.2019 18:24:37
Lays w Biedronce 3 w cenie 2
1 nswe69 0

halliday

#6609317 Napisano: 12.06.2019 19:51:09
coccinelle napisał(a):

Andzik napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię promocyjne wafelki familijne?

Auchan? 2,48 zł.


w moim po 4,09zł. w tesco są za 2,49zł
0 0

Gość: mariolakal

#6609971 Napisano: 14.06.2019 12:21:38
Gdzie najtaniej kupię coś z kuchni staropolskiej ? 
0 0

jokan

#6609973 Napisano: 14.06.2019 12:23:37
mariolakal napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię coś z kuchni staropolskiej ? 

nie wiem czy najtaniej, ale widzialam wczoraj w tesco za ok 6 zł rozne produkty
0 0

Gość:

#6610195 Napisano: 15.06.2019 09:42:16
W jakiej cenie jest czteropak Żywca w C4?
0 0

justyna1411

#6610240 Napisano: 15.06.2019 14:43:05
mariolakal napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię coś z kuchni staropolskiej ? 

w carrefour widziałam większość ich produktów po 4 zł
0 0

ola120

#6610243 Napisano: 15.06.2019 15:11:19
justyna1411 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię coś z kuchni staropolskiej ? 

w carrefour widziałam większość ich produktów po 4 zł

Wczoraj kupiłam pasztet w słoiku po 2,99, a 4-pack Żywca za 12,25
0 0

estrelitta

#6610255 Napisano: 15.06.2019 17:06:59
Czy w Auchan są produkty kuchni Staropolskiej 
0 0