Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
agicho
Postów 2906
Data rejestracji 25.02.2006
Punkty karne 0
Konkursy dodane 2
Gość: misiulka
Gość: agaq
Gość: melange
Gość: sietu
nariam
Postów 1955
Data rejestracji 02.11.2006
Punkty karne 0
Konkursy dodane
jagatu
Postów 487
Data rejestracji 12.06.2006
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Gość: jedytka
Gość: madziuncia
Gość: madalenka
Gość: Melissa1980
marek262
Postów 417
Data rejestracji 24.08.2006
Punkty karne 0
Konkursy dodane
pionas
Postów 7747
Data rejestracji 20.04.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 32
Coś dla posiadaczy Firefoxa:
http://www.di.com...niec_o_Pajacyku.html
Masz problem? Zajrzyj do FAQ a później tam gdzie mnie potrzebujesz pisz @pionas lub wyślij prywatną wiadomość
Odpowiem w możliwie najkrótszym czasie
https://brave.com/eko287 - najbezpieczniejsza przeglądarka
Nie klikam tam gdzie jest wymagana rejestracja...
Coś wam się nie podoba lub coś nie działa? Piszcie -> https://www.e-kon...e-nie-podoba-piszcie
Gość: baska2005
e-Konkursy.info - Bocik
Postów 11429
Data rejestracji 23.10.2021
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Gość: moniq
Gość: spin
Prawie każdy polski internauta słyszał, a wielu także kliknęło kiedyś w brzuszek Pajacyka. Jest to figurka witająca nas na stronie głównej programu dożywiania dzieci w szkołach, który prowadzi Polska Akcja Humanitarna (PAH) - www.pajacyk.pl
Każde kliknięcie w pusty brzuszek drewnianego Pajacyka to 5 dodatkowych groszy na ciepły posiłek dla niedożywionych dzieci w szkołach. Koszt takiego posiłku to 2,50 zł, zatem żeby zapewnić jednemu tylko dziecku taki posiłek w Pajacyka musi kliknąć 50 osób każdego dnia.
Ze statystki kliknięć prowadzonych na stronie Pajacyk.pl wynika, że coraz więcej polskich internautów bierze czynny udział w akcji. Jednak nawet tym najbardziej konsekwentnym i systematycznym czasem zdarza się po prostu zapomnieć. Nie każdemu odpowiada także ustawienie sobie strony Pajacyka, jako startowej.
Tutaj z pomocą może przyjść rozszerzenie PajacykXPI. Jest ono dostępne tylko dla użytkowników przeglądarki Firefox. Tych jednak w Polsce mamy według statystyk Raking.pl około 4,5 milionów. Gdyby wszystkie z tych osób raz dziennie kliknęły w brzuszek Pajacyka, zafundowałyby ciepły obiad 90 tysiącom niedożywionych dzieci!
Jak informuje autor rozszerzenia, sprawdza ono czy danego dnia użytkownik Firefoksa był na stronie akcji Pajacyk. Jeśli nie, to automatycznie otwiera tę stronę w nowej zakładce. PajacykXPI wymaga włączenia w przeglądarce obsługi cookies (tzw. ciasteczek) i na pewno działa w wersjach 1.0.7, 1.5.0.9, 2.0.0.1 Firefoksa. Szczegóły dotyczące instalacji znajdziecie na stronie:
Może komuś się będzie chciało i sobie zainstaluje
Gość: tropi
Gość: tropi
Gość: szunia