Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

cb656

#6831885 Napisano: 17.12.2021 12:04:40
pionas napisał(a):

Pytanie za 100 pkt emotka czy wszystkie błędy po migracji już naprawiłem? Jest jeszcze coś o czym zapomniałem? Zgubiłem kartkę i nie wiem czy mogę siadać do aplikacji czy jest jeszcze coś co powinienem naprawić lub napisać że nie da się tego zrobić emotka

Czy teraz już tak zostanie, że każda próba edycji profilu, na przykład zmiany awatara czy cóś, będzie się zawsze kończyła komunikatem, że taki nick już jest i nic nie można zrobić? emotka
0 0

kreatia

#6832022 Napisano: 17.12.2021 18:40:12
hej hej emotka
nie można edytować posta w wątku informują 
0 0

pionas

#6832090 Napisano: 18.12.2021 10:18:23
pioge7 napisał(a):

1. po pobraniu kodu była możliwość wysłania podziękowania do osoby, która obdarowuje. 
teraz tego nie ma 
2. Pobrany kod nie znika z listy, można go pobrać po raz kolejny 
3. Nie zapisuje się pobrany kod u mnie w profilu, że został pobrany 
4. Czy dałoby się odnośnik do bazarku w wersji tradycyjnej dodać np. Między powiadomienia a notatki, tak żeby był szybki dostęp do bazarku? Menu ma u góry trochę miejsca i by można taki odnośnik tam wprowadzić emotka  

1. fakt uciekło mi, teraz już powinno być
2. nie znika ale tam na początku był dopisek "Pobrany przez Ciebie", ale trochę mało widoczne to było także teraz pogrubiłem i dałem enter i dodatkowo zmieniłem button po prawej (nowa szata)
3. j.w. dla wszystkich kodów jest jedna lista
4. nie mam już grafik stąd nie ma szans na przerobienie belki
0 0

pionas

#6832091 Napisano: 18.12.2021 10:18:40
kreatia napisał(a):

hej hej emotka nie można edytować posta w wątku informują 

który post? co się dzieje? jaka szata graficzna?
0 0

pioge7

#6832097 Napisano: 18.12.2021 10:43:25
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

1. po pobraniu kodu była możliwość wysłania podziękowania do osoby, która obdarowuje. teraz tego nie ma 
2. Pobrany kod nie znika z listy, można go pobrać po raz kolejny 
3. Nie zapisuje się pobrany kod u mnie w profilu, że został pobrany 
4. Czy dałoby się odnośnik do bazarku w wersji tradycyjnej dodać np. Między powiadomienia a notatki, tak żeby był szybki dostęp do bazarku? Menu ma u góry trochę miejsca i by można taki odnośnik tam wprowadzić emotka  

1. fakt uciekło mi, teraz już powinno być
2. nie znika ale tam na początku był dopisek "Pobrany przez Ciebie", ale trochę mało widoczne to było także teraz pogrubiłem i dałem enter i dodatkowo zmieniłem button po prawej (nowa szata)
3. j.w. dla wszystkich kodów jest jedna lista
4. nie mam już grafik stąd nie ma szans na przerobienie belki

co do 4.
a jest możliwość wrzucić go np. do MAPA SERWISU u dołu strony?
Chodzi o to, żeby był gdzieś do niego odnośnik na głównej stronie, jeśli nie, ok.

i kolejny problem..
otóż skomentowałeś mój post, zacytowałeś mnie, a nie dostałem powiadomienia o tym. Mam powiadomienie, że oceniłeś poprzedni post, a nie mam cytowania. Wcześniej powinno być.
Zauważyłem to wczoraj, ale myślałem, że przez niedopatrzenie usunąłem powiadomienie, ale dziś znowu to samo.
0 0

cb656

#6832138 Napisano: 18.12.2021 16:52:54
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

hej hej emotka nie można edytować posta w wątku informują 

który post? co się dzieje? jaka szata graficzna?

Proszę bardzo, służę przykładem, bo to nie jest pierwszy raz. Podejrzewam, że ma to związek z rozkrzaczaniem wklejanych linków, o którym to błędzie pisałem Tobie na PW. To nie tylko w jednym topie z wynikami, w innych też. Wczoraj dodałem wyniki pod konkursem, system przepisał na forum, ale zauważyłem, że wkradł się błąd, bo posklejało literki i link stał się nieczytelny (prowadzi donikąd). Edytować się dało, nanieść zmiany też, ale już zapisać po zmianach ni chu-chu emotka
Skórka współczesna, przeglądarka Firefox, komputer stacjonarny PC.

Link do wpisu na forum: https://www.e-kon...ki?strona=4#p6832135
Ten sam wpis podczas edycji: https://www.e-kon...posty/edytuj/6832071
Komunikat błędu:

kreatia

#6832142 Napisano: 18.12.2021 17:22:51
ooo, powiadomienia szwankują  emotka  przypadkiem tu weszłam i widzę pytanie pionasa.
chodzi o ten post
komunikat: "Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas próby przetworzenia żądania."
skórka tradycyjna 
1 cb656 0

cb656

#6832239 Napisano: 19.12.2021 16:01:49
bruce napisał(a):

Mam też pytanie, czy to prawidłowa rzecz, że przy wyświetleniu profilu danej osoby mam jej awatar jako standardową koniczynkę, a na forum przy jej wypowiedziach awatar jest inny.  emotka  Tak samo widzę to w nowoczesnej i tradycyjnej odsłonie. 

Tak, pionas - potraktuj to jako odpowiedź na pytanie za 100 punktów, o czym to jeszcze zapomniałeś emotka  
Pytałem o to samo już 5 grudnia, więc podłączam się do pytania Bruce i już razem, chórem: CZY TO NORMALNE? emotka
1 brucee 0

kuleczkar

#6832241 Napisano: 19.12.2021 16:14:48
bruce napisał(a):

Odnoszę dziwne wrażenie, że możliwość dokonywania zmiany loginu dowolną ilość razy doprowadza do dość skutecznego sposobu czyszczenia sobie konta/profilu z niewygodnych ocen. Od początku dziwnym wydawało mi się takie zmienianie i teraz widzę wyraźnie skutki.  emotka

Ostatnio pierwszy raz dodawałam sobie avatar, cos pokręciłam i na skutek autouzupełniania zmieniła mi się nazwa profilowa. Gdy się zorientowałam natychmiast wróciłam do starej nazwy i teraz sprawdziłam czy mam 'starą' opinie. Opinia na szczęście jest, więc chyba zmiana nazwy nie czyści konta..  A przy okazji zobaczyłam komentarz od darog i @ask,  za co dziękuję. 
2 brucee, cb656 0

cb656

#6832282 Napisano: 19.12.2021 23:13:11
Buuu emotka i znów zniknął kalendarz w formularzu dodawania konkursów, a już się nawet ucieszyłem na forum emotka
0 0

aleksandra008

#6832438 Napisano: 20.12.2021 16:38:45
konkursów dodałam ze 3 a mam zaliczony tylko 1
0 0

cb656

#6832442 Napisano: 20.12.2021 16:54:59
aleksandra008 napisał(a):

konkursów dodałam ze 3 a mam zaliczony tylko 1

Dodałaś trzy https://www.e-kon...o/wyniki?user=130195 i tyle jest przypisanych, nic nie ukradli emotka
Rzecz w tym, że pionas zrobił takie założenie, iż przy nicku Usera mają być widoczne tylko konkursy z jakąś świeżą datą przydatności do użycia. Nie pamiętam teraz, czy to minimum 30 czy 90 dni, czy jakaś inna wartość. Ale to możesz sobie przeanalizować po datach tych swoich emotka
0 0

nanajka81

#6832443 Napisano: 20.12.2021 16:58:30
właśnie odkryłam że z mojego profilu poznikali mi znajomi których miałam dodanych - da się to naprawić czy muszę na nowo ich dodawać?
1 cb656 0

cb656

#6832478 Napisano: 20.12.2021 19:22:36
pionas dziwna sprawa w archiwum bazy... Rzuć okiem, jak zapętlił się adres, prowadzący to niby do strony konkursu emotka
Tak, wiem że to stary konkurs sprzed lat, ale chyba link powinien jednak prowadzić do jakiejś strony w sieci, a nie do ekonków? emotka
PRZYKŁADY:
1 https://www.e-kon...konkurs-ariel-w-real
2 https://www.e-kon...s/konkurs-serce-zimy
3 https://www.e-kon...rs/konkurs-wiesz-jak
i tak dalej...
0 0

cb656

#6832482 Napisano: 20.12.2021 19:47:13
ziolko napisał(a):

pionas przy konkursach nie ma informacji, ile osób wzięło w nim udział. Poprzednio było takie rozwiązanie i było fajne. Będzie jeszcze?

To częściowo można obejść, zaglądając na stronę statystyk, gdzie zebrane są konkursy cieszące się największym zainteresowaniem - zarówno w skali dnia, jak i tygodnia czy miesiąca. Myślę, że pośrednio to zainteresowanie przekłada się także na wspomniane włączenie się do zabawy emotka emotka
https://www.e-konkursy.info/statystyki
0 0

ziolko

#6832496 Napisano: 20.12.2021 20:27:59
bruce napisał(a):

A czemu przy wystawionych punktach karnych, w wątku do tego przeznaczonym, część nicków jest wyodrębniona czerwoną czcionką i można od razu, klikając weń, wejść w profil użytkowników, a część nicków nie ma takiego wyszczególnienia? emotka

Pewno kwestia tego, jak skopiowało się nicka. 
1 brucee 0

cb656

#6832499 Napisano: 20.12.2021 20:43:56
ziolko napisał(a):

bruce napisał(a):

A czemu przy wystawionych punktach karnych, w wątku do tego przeznaczonym, część nicków jest wyodrębniona czerwoną czcionką i można od razu, klikając weń, wejść w profil użytkowników, a część nicków nie ma takiego wyszczególnienia? emotka

Pewno kwestia tego, jak skopiowało się nicka. 

emotka A ja myślałem, że wpisy w tamtym wątku dokonują się same, z automatu a nie z ręki i że robi to Admin na koncie karanego Usera, więc nie trzeba nic kopiować. A to takie buty...
0 0

ziolko

#6832500 Napisano: 20.12.2021 20:45:13
cb656 - nie, trzeba osobiście podać nick, ilość punktów i za co emotka  
1 cb656 0

pionas

#6832512 Napisano: 20.12.2021 21:32:10
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

bruce napisał(a):

A czemu przy wystawionych punktach karnych, w wątku do tego przeznaczonym, część nicków jest wyodrębniona czerwoną czcionką i można od razu, klikając weń, wejść w profil użytkowników, a część nicków nie ma takiego wyszczególnienia? emotka

Pewno kwestia tego, jak skopiowało się nicka.

emotka A ja myślałem, że wpisy w tamtym wątku dokonują się same, z automatu a nie z ręki i że robi to Admin na koncie karanego Usera, więc nie trzeba nic kopiować. A to takie buty...

Wcześniej moderator ustalał całą treść postu i w zależności jak mu się skopiowało tak było publikowane...
Od teraz link do profilu generowany jest dynamicznie i zawsze nazwa użytkownika będzie pogrubiona.


P.S. Kolor linku zależy od wybranej szaty graficznej.
2 cb656, brucee 0

cb656

#6832577 Napisano: 21.12.2021 09:34:51
bruce napisał(a):

A czemu przy wystawionych punktach karnych, w wątku do tego przeznaczonym, część nicków jest wyodrębniona czerwoną czcionką i można od razu, klikając weń, wejść w profil użytkowników, a część nicków nie ma takiego wyszczególnienia? emotka

pionas napisał(a):

Wcześniej moderator ustalał całą treść postu i w zależności jak mu się skopiowało tak było publikowane...
Od teraz (20.12.2021 21:32:10) link do profilu generowany jest dynamicznie i zawsze nazwa użytkownika będzie pogrubiona.

emotka emotka
0 0