Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika scrabble

scrabble

#7102762 Napisano: 22.06.2023 15:13:16 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Gratulujemy wygranej w akcji „LOTERIA TKWI W TOFFIFEE”W załączniku przesyłamy nagrodę natychmiastową w loterii – zestaw składający się z 4  sztuk jednodniowych biletów wstępu do parku rozrywki Energylandia o  łącznej wartości 756,00 zł.Przesłane bilety uprawniają do wejścia i korzystania z atrakcji zarówno osoby dorosłe jak i  dzieci (łącznie maksymalnie 4 osoby). Bilety ważne są do dnia 29.10.2023 r. Bilety obowiązują w dniach i godzinach otwarcia parku. Szczegółowy kalendarz otwarcia parku  dostępny jest na stronie https://www.energylandia.pl/.

emotka 4 bilety dla dorosłych lub dzieci, sprzedam za 599 zł ( zamiast 756). Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7102277 Napisano: 20.06.2023 22:56:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jest bon do Rossmanna zListerine. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7102163 Napisano: 20.06.2023 16:51:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

A ja przechytrzyłam apkę żabkę. Pisałam oczywiście wczoraj na kontakt, że kodów nie widać, tylko 3/3 i tyle. No więc: poszłam na kolejne zakupy. Po kilku minutach pojawiło się powiadomienie z apki, że gratulują ukończenia wyzwania. Po kliknięciu w nie pokazał się wczorajszy i dzisiejszy kod. Porobiłam screeny wszystkich i pokopiowałam do schowka. I teraz żabka może mnie cmoknąć, bo już wiem jakie kody miałam. Gdyż ponieważ po normalnym wejściu w apkę i w wyzwanie nadal kodów niet, a wręcz pojawiło się 0/3. Odpowiedzi na maila również brak.
Dziękuję za uwagę.
emotka
Ps. Słowotwórstwo nie zawsze jest fajne. Pofestiwalić. Dla mnie nie brzmi to zachęcająco. A jeszcze ta literówka: pofesitwalić... hmm. Mogę robić za korektora wyłapującego literówki, jakby kto chciał. Zgłoszenia na pw emotka

Moim zdaniem to jest celowe działanie, zmuszają do wielokrotnych zakupów tych śmieci w postaci Monsterów, chipsów itp. Nie raz tak miałam, że punkty żabkowe dobrze weszły i to zadanie było np. 2/2, a kodu ani widu i dopiero zakup ponowny tego szajsu, spowodował jego pojawienie się. Kolejnym razem nie omieszkam im napisać , co o tym sądzę ale szczerze, to omijam te ich popieprzone konkursy w żabce. Łosi szukają. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7101408 Napisano: 16.06.2023 21:58:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
W roli uzupełnienia, mini lodówka Orlen Paczka emotka Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7101044 Napisano: 15.06.2023 19:59:28 w Pomocy!!!!
gosiulka28 napisał(a):

Mam problem z Fedex, kurier był z bonem Dino wczoraj i dzisiaj o 9 i 12, ja w tych godzinach pracuję. Liczyłam, ze zadzwoni, ale gdzie tam. Przesyłka zwrócona do oddziału w Bielsku Białej. Szukam jakiegoś numeru telefonu , ale nic nie znalazłam. Dzwoniłam na infolinie, ale sie nie dogadałam, pani poradziła mi rozmowe z konsultantem przez strone. Tez sie nie dogadałam, jakbym gadała z robotem. Może jest ktoś z Bielska  bardziej zorientowany, nie chciałabym żeby zwrócili do nadawcy, tylko 100 zeta, ale żal.

Napisz do agencji aby nadali jeszcze raz tylko z adresem np. do pracy ale ogólnie trzeba przekierowywać przed faktem podwójnej próby dostarczenia. Chyba każdy przewoźnik ma tę opcję, Inpost można nawet wrzucić do paczkomatu. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7099907 Napisano: 12.06.2023 23:47:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
@Kwiat napisał(a):

Czy zwroty z tego konkursu https://satysfakcjagwarantowana.com/regulamin.pdf
 już poszły ? 
w regulaminie jest do 15.06 więc się zastanawiam czy mam interweniować czy uzbroić się w cierpliwość?

Ani widu... Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7099472 Napisano: 10.06.2023 15:41:51 w Kupię...
Voucher internetowy do Empiku na 150 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7099157 Napisano: 09.06.2023 00:54:25 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
sks900 napisał(a):

scrabble napisał(a):

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA LUB ZWROT PIENIĘDZY*
 3 miesiące minęły i nie ma ani śladu?

"Zwroty w postaci przelewów bankowych zostaną przekazane Uczestnikom w terminie do
15.06.2023 r"

...i przeczekali te 3 miesiące na zwroty do 20 zł. Nieźle.
Dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7099132 Napisano: 08.06.2023 21:26:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
SATYSFAKCJA GWARANTOWANA LUB ZWROT PIENIĘDZY*

1. KUP dowolny produkt z linii Adidas Active Skin & Mind (zachowaj paragon)
2. ZAREJESTRUJ paragon poprzez formularz zgłoszeniowy
(należy udzielić odpowiedzi na pytanie, dlaczego dany Produkt Promocyjny nie spełnił
oczekiwań)
3. OTRZYMAJ zwrot pieniędzy o równowartości zakupionego produktu


Akcja promocyjna w sieci Rossmann trwa w dniach 01-15.03.2023 r.
lub do wyczerpania puli zwrotów, która wynosi 3500 szt. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 19,99 zł brutto. Zachowaj dowód zakupu....


Nie nagrody, a zwroty. Ktoś może ma regulamin? 3 miesiące minęły i nie ma ani śladu?
NAV robi takie akcje? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7099039 Napisano: 08.06.2023 00:38:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kinder Katalog Marzeń, 1/1 to się chwalę   emotka Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7098779 Napisano: 07.06.2023 12:40:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiecie czy bony DrWitt zostały już wszystkie rozliczone? Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7096776 Napisano: 31.05.2023 00:13:47 w Avanti
zielonaszpilka napisał(a):

zgreenholt napisał(a):

Hejka, teraz zauważyłem, że na paragonie z Kauflanda mam napisane PepsiCola myślicie, że będzie okej? Z tego co znalazłem w lupce to w niejasnych sytuacjach niektórzy pisali coś o pieczątce ze sklepu, co to znaczy?

Będzie ok. Czasem opis na paragonie jest bardzo niejasny np. "napój", kiedy masz właśnie kupić Pepsi. Wtedy niektóre agencje chcą, żeby w sklepie podbili pieczątkę i podpisali, że to co kupiłeś to Pepsi.

Robaczki, PEPSI-COLA to jest marka/ firma właściciela Pepsi emotka  Nie chce mi się zgrywać zdjęcia na lapka ale złapcie puszkę czy butelkę i voila. ..

Pepsi-Cola and  the Pepsi Globe are registred trademarks of PepsiCo inc, po naszemu, oba znaki są zarejestrowanymi symbolami dla Pepsi. Paragon nie mógł być lepiej opisany. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7096573 Napisano: 30.05.2023 12:27:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zepter z Mutti, wożą od wczoraj, DPD Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

scrabble

#7095118 Napisano: 22.05.2023 21:10:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
iwona0103 napisał(a):

Bulbulator napisał(a):

Jak często spotykacie się z wymaganiem a propos podania PESELu w przypadku odbioru nagrody?

Rzadko. Duże doświadczone agencje go nie wymagają np. Smolar, Avanti, Albedo. Ja często pytam organizatorów czy na pewno potrzebują tych danych, przedstawiając argument o podatku zryczałtowanym. Kilka razy udało się przekonać organizatora i dostać nagrodę bez PESELu emotka

Czas wreszcie z tym skończyć, bo co rusz jest akcja, że wysyłają potem formularze z danymi do innych konkursowiczów albo jeszcze lepiej, dokument z wpisanymi danymi wrażliwymi jedzie z nagrodą do podpisu i taką kartkę luzem, wozi potem kurier przez tydzień. Strasznie mnie to już irytuje, czas chyba uświadamiać te małe agencje, że nie tędy droga emotka Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7094370 Napisano: 18.05.2023 21:57:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Widzieliście, że turbo-garnki z MUTTI nie poszły na raz? Właśnie znalazłam ZELMER z 15.5 emotka Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7094302 Napisano: 18.05.2023 16:36:31 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
stalowiak1979 napisał(a):

produkt Capri-Sun gdzie dostanę???

Wszędzie. Rossmann, Eclerc, Carrefour... Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7093532 Napisano: 15.05.2023 20:07:10 w Paragony na trwające konkursy
Poltino poszukuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7093158 Napisano: 13.05.2023 22:12:53 w co chcielibyście wygrać?
MagdalenaMal napisał(a):

Marzę o nowym smartfonie .
Najlepiej Samsung Flip w kolorze lawendowym 😍 Bo wszystkie konkursy pisze na telefonie ze zbitą szybką.  😄

Uważaj na marzenia, bo się spełniają emotka  
Mam go, zresztą też z konkursu. Różowe złoto. 
Zgięcie nie pęka, nie taki diabeł straszny, żaden syf nie dostaje się też w zaułki zwarcia płytek. Jest wytrzymały, prawie pancerny. Zrzuciłam go na ziemię chyba 3 raz przez te...1,5 roku? Metalowa obudowa ma wręcz ubytki, jakbyś starła na tarce marchewkę, a skubaniutki ani drgnął. Ze standardowego nic już by nie zostało emotka  Ale aktualizacje zdjęć wprowadzają mnie w furie, oby to raz! Co kolejna to gorsze udziwnienia, teraz podobne zdjęcia wrzuca bez pytania w 1 folder. Jeśli przypadkiem klikniesz aby skasować jedno, bo brzydkie, leci cała seria zdjęć emotka  Cholera też bierze na spacerach. Słucham podcastów o seryjnych, telefon w kieszeń i w drogę, problem w tym, że jeśli klapka klapnie to po zabawie, przerywa odtwarzanie. Zawsze z czymś cuduję, paczkę chusteczek np wkładam pomiędzy czy inny przedmiot ale i tak irytuje. Ma jeszcze kilka wkurzających wad, chociaż każdy się za nim ogląda haha faceci, kobietki proponują odkupienie, tego koloru podobno już nie ma. Funkcji rozmów wideo po złożeniu też nic nie pobije. Przemyśl te marzenia ale przy Samsungach możesz zostać. Edge był świetny. Szkoda, że ich nie ma w nagrodach.

ps. a ja o czym marzę? 
Chyba o tym domku nad jeziorem. W Żywcu może być. emotka  Zrobiłam biznes życia, sprzedała mi taka jedna
Kanaliaemotka
deskę do pływania, SUPa, więc teraz to jezioro potrzebne, a dom przygarnę tak przy okazji, bo jednak woda bardziej potrzebna żeby dokończyć poprzednie, konkursowe marzenie emotka Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7087448 Napisano: 07.04.2023 16:24:37 w Informują
Informują z Konkurs "Lubię zwierzęta, bo…. SKLEPY KUPIEC"

Rodzaj powiadomienia: telefon
Dodatkowe informacje:
Dzwonili około 15 Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7085449 Napisano: 23.03.2023 23:31:53 w Gratulacje! Dla wygranych!
Jaaaki piękny kolorek! Wanderlast, gratuluję, super autko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0