Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika paula9891

paula9891

#6211373 Napisano: 10.06.2016 10:18:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mellowfruit napisał(a):

Który dzień w Lays był wczoraj? Już się pogubiłam...

46  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6211368 Napisano: 10.06.2016 10:16:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tadziuuu napisał(a):

defed napisał(a):

Jeśli Perwenis to prawdziwe nazwisko to szczerze przepraszam laureatkę laysowej Pufy, ale nie potrafię się powstrzymać od komentarza, że brzmi ono jak zbitek dwóch pewnych słów  emotka

na face dużo tych Perwenisów jest emotka  więc to nie przypadek emotka

Robicie analizę nazwisk? Dobrze, że mojego tam nie ma, chociaż jakiś plus samych przegranych w Lays emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6211361 Napisano: 10.06.2016 10:13:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Jeśli Perwenis to prawdziwe nazwisko to szczerze przepraszam laureatkę laysowej Pufy, ale nie potrafię się powstrzymać od komentarza, że brzmi ono jak zbitek dwóch pewnych słów  emotka

emotka
Głodnemu chleb na myśli... Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6211323 Napisano: 10.06.2016 08:32:42 w Czy informują/ informowali?
taalvikki napisał(a):

ewikewik napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Czy dostał ktoś maila od Cosmopolitan z DIARICHESSE HI-VISIBILITY L’Oréal?
Widzę swoje dane i zastanawiam się czy to tylko zbieg okoliczności.

Ja nie mam ale podałam dane adresowe w zgłoszeniu więc czekam na przesyłkę.


ja też nie mam maila, ale na liście najprawdopodobniej jestem, a dane podałam w zgłoszeniu emotka

Ja też podawałam emotka  W takim razie pozostaje nam czekać na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6211052 Napisano: 09.06.2016 16:39:29 w Czy informują/ informowali?
ewikewik napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Czy dostał ktoś maila od Cosmopolitan z DIARICHESSE HI-VISIBILITY L’Oréal?
Widzę swoje dane i zastanawiam się czy to tylko zbieg okoliczności.

Ja nie mam ale podałam dane adresowe w zgłoszeniu więc czekam na przesyłkę.

Dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6211020 Napisano: 09.06.2016 15:32:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
ewikewik napisał(a):

Cosmo

ewikewik napisał(a):

Zestaw Loreal do włosów z Cosmo, 110 zł zdrapka

Wygląda na to, że też mam Loreal z Cosmo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6211006 Napisano: 09.06.2016 15:11:33 w Czy informują/ informowali?
Czy dostał ktoś maila od Cosmopolitan z DIARICHESSE HI-VISIBILITY L’Oréal?
Widzę swoje dane i zastanawiam się czy to tylko zbieg okoliczności. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6210866 Napisano: 09.06.2016 12:31:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
misiamisiam napisał(a):

lays emotka   jedna wielka porażka, nie potrafię trefić w ich gust emotka na tyyyyyyle zgłoszeń jedno wielkie zero emotka
wątku działaj bo niedługo przez chipsy nie zmieszczę się w misiaa przed komputerem emotka a wtedy to już nic nie wygram emotka

Ja też nie mogę i od dzisiaj postanawiam, że nie jem więcej chipsów, bo dosłownie wychodzą już mi bokiem! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6210858 Napisano: 09.06.2016 12:23:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
katrin22 napisał(a):

Wczoraj w końcu premia kibica i jakiś test z Nivea emotka

Też mam Nivea - perły młodości  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6210660 Napisano: 09.06.2016 08:23:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew od Ż do kwadratu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6209945 Napisano: 08.06.2016 10:53:27 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

chciala

jokan napisał(a):

r_olo napisał(a):

Będzie jazda, ale... Wkurzają mnie osoby "chore na konkursy". Nieważne co, nieważne jak. Przyda mi się, czy nie, gram! Chodzi mi o takie sytuacje, teoretycznie, przykładowo: Jest konkurs z fajną nagrodą. Coś idealnie dla mnie, coś co bardzo chciałbym wygrać. Nie wygrywam, zdarza się, normalna rzecz. Ale potem czytam, że wygrał ktoś komu do niczego nagroda się nie przyda i od razu oferuje ją na sprzedaż. Nosz k... Albo jeszcze lepiej ktoś wygrywa po kilka takich samych nagród. Dla mnie to choroba psychiczna i zwykłe świństwo, nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Bo czy normalna jest postawa: cera mi poleciała, ale jem te chipsy na kilogramy (jak nie je i wyrzuca to jeszcze gorzej), bo muszę wygrać? Paranoja! Wiele jest podobnych przykładów, sami dobrze o tym wiecie. na przykład zabieranie biletów na euro komuś kto o nich marzy choć na pewno się nie pojedzie. Ale przecież sprzedam komuś, kasa kasa kasa. Oczywiście święty nie jestem, zdarzyło mi się raz czy dwa zagrać o coś co mi nie było potrzebne, ale od nałogu jestem o lata świetlne. Ile osób może tak z czystym sercem o sobie powiedzieć? Tak, wiem, też mogę tak robić, po prostu zazdroszczę, gdybym być najlepszy (mądrzejszy, sprytniejszy, inteligentniejszy, kreatywniejszy) to bym wygrywał. Jasne emotka


Z chipsami to moze masz racje, bo zdrowe toto nie jest, ale z tym pierwszym zupelnie nie rozumiem - to jej wygrana i moze z nia zrobic co chce, najczesciej sprzedaje. Ja tez sporo rzeczy sprzedaje (jak i sporo osob z forum) i nie widze w tym nic zlego.
Kiedys chcialam ugrac walizke z Carrefoura i sie nie udalo, a osoba z forum mi napisala, że ma 7 sztuk wygranych i co z tego? Wlozyla w to swoja kase, swoj pomysl i wygrala, to tylko pogratulowac ! Moze i to jest w jakims sensie nalog, ale ma to swoj cel.
Wkurza mnie ze nie wygralam biletow z konkursu lokalnego:(, troche szkoda, no ale trudno...

Ja mam taki niefart, że zazwyczaj wygrywam coś dla mnie nieprzydatnego, a to co bardzo chciałabym mieć omija mnie szerokim łukiem emotka  Ale co stoi na przeszkodzie, żeby sprzedać to co nieprzydatne, a za te pieniądze kupić to, czego nie udało mi się wygrać? Również nie rozumiem oburzenia, takie życie, nie wpasowałam się w gust jury, byłam za słaba - no trudno, może uda się następnym razem.
Miłego dnia wszystkim życzę i mniej wkurzania się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6204357 Napisano: 31.05.2016 10:54:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia676 napisał(a):

assal napisał(a):

https://leclerc.w...sniadanie.pl/galeria Już zdjęcia wrzucają

jak oni kochają owoce i kwiaty

Hehe na to wygląda... A miałam takie ładne zdjęcie, tylko, że nie tak kolorowe  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6204347 Napisano: 31.05.2016 10:44:24 w Informują
dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Belvita rowery Leclerc.
Mail 10:04.

Czy to wiadomości wysyłane automatycznie? emotka
Myślicie, że Gdańsk już pozamiatany?

Z poprzednich edycji wszystkie maile były w podobnym czasie...emotka  Teraz pewnie jest tak samo.

Dziękuję emotka  Czyli jest jeszcze cień nadziei. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6204316 Napisano: 31.05.2016 10:18:15 w Informują
@banka-manka napisał(a):

Belvita rowery Leclerc.
Mail 10:04.

Czy to wiadomości wysyłane automatycznie? emotka
Myślicie, że Gdańsk już pozamiatany? Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203716 Napisano: 30.05.2016 15:09:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
grandprix napisał(a):

W wylosowanych też mogą się znaleźć fajne zgłoszenia.  emotka  Nie jest powiedziane, że jeśli wylosowane, to do bani. Dzisiaj rano przejrzeli zgłoszenia z 4 dni? Rzetelnie? Powątpiewam.

Już powoli zaczęłam tracić wiarę w siebie, ale dzięki Tobie mi się poprawiło emotka
Może faktycznie mają klucz odpowiedzi - jak na maturze? Jak nie ma słowa piłka, to odpadasz  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203685 Napisano: 30.05.2016 14:50:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
grandprix napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

mia napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

Te pufy mnie wpędzą w depresję.........................................

Dokładnie, ja już chrzanię te Lay'sy. Chyba mam jakiegoś bana na nazwisko. emotka
Tylko tych hipotetycznych TV żal... emotka

Gwarantuję, że na nazwiska nie patrzą emotka  po prostu trzeba się wstrzelić w gust emotka

Ja to się chyba nigdy nie wstrzelę, bo chyba mam inny gust :) Ale trudno, może spróbuję szczęścia gdzie indziej  emotka

Raczej w maszynę losującą. 

Jestem tak słaba, że powinnam grać tylko w loterie? Dzięki, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203658 Napisano: 30.05.2016 14:39:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dang21 napisał(a):

mia napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

Te pufy mnie wpędzą w depresję.........................................

Dokładnie, ja już chrzanię te Lay'sy. Chyba mam jakiegoś bana na nazwisko. emotka
Tylko tych hipotetycznych TV żal... emotka

Gwarantuję, że na nazwiska nie patrzą emotka  po prostu trzeba się wstrzelić w gust emotka

Ja to się chyba nigdy nie wstrzelę, bo widocznie mam inny gust :) Ale trudno, może spróbuję szczęścia gdzie indziej  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203594 Napisano: 30.05.2016 13:54:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rachel napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Lays . Znalazłam się na liście z 29 dnia czy z tych dni były już maile? Bo teraz nie wiem już czy źle podałam czy co?

Z tego co czytałam na forum, maile są wysyłane później.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203391 Napisano: 30.05.2016 11:35:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

dang21 napisał(a):

violka88 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

Czy Lay's wrzuca wyniki dzienne w poniedziałki czy dopiero we wtorki?

Wydaje mi się, że zwykle w czwartki, ale ze względu na długi weekend, pewnie będą dzisiaj. emotka

w czwartki są tygodniowe emotka  mnie chodzi o dzienne emotka

Chodzi Ci o tv? Jak tak to są zwykle we wtorki, ale nie wiadomo, czy nie będą mieli opóźnienia...

o pufy emotka

wyniki z pufami z zeszłego tygodnia (poniedziałek, wtorek) powinne być dziś emotka  też czekam z nadzieją

Ja już pufę i tv mam, ale grał w tamtym tygodniu mój mężczyzna i chcę wiedzieć czy coś wygra. Tym bardziej, że w ogóle nie chce mi powiedzieć, jakie wysłał zgłoszenie, bo stwierdził, że będę się śmiała emotka

a ja jeszcze nawet pufki nie wygrałam  emotka więc mam żyję nadzieją 

Ja też... Trzymaj kciuki za naszą trójkę w takim razie emotka  
Ja się jemu nawet nie dziwię, bo też się czasami wstydzę swojej fantazjii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203371 Napisano: 30.05.2016 11:18:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

Czy Lay's wrzuca wyniki dzienne w poniedziałki czy dopiero we wtorki?

Wydaje mi się, że zwykle w czwartki, ale ze względu na długi weekend, pewnie będą dzisiaj. emotka

w czwartki są tygodniowe emotka  mnie chodzi o dzienne emotka

Chodzi Ci o tv? Jak tak to są zwykle we wtorki, ale nie wiadomo, czy nie będą mieli opóźnienia...

o pufy emotka

Pufy w czwartki emotka  za pon-śr, a piątek-niedziela chyba w poniedziałki, ale nie mam pewności, emotka  już się pogubiłam...

Ach to tak emotka  Dziękuję za odpowiedźemotka

Nie ma sprawy. Skupiłam się na czwartku, bo czekam na wyniki wtorkowego zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0