Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koniczynka123

koniczynka123

#6747160 Napisano: 24.11.2020 20:30:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
fantagiro napisał(a):

baxter napisał(a):

CZy dostał już kto z Lurpaka  https://www.loterialurpak.pl/ nagrody inne niż dostęp do Netflia?  Do mnie Netflix doszedł a bon do Smyka wygrany wcześniej nie . emotka

tez tylko netflixy reszta NiE emotka

Ja bon do smyka wygrałam w piątek a wczoraj już przyszedł na e-maila Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6745828 Napisano: 19.11.2020 20:59:11 w PODZIĘKOWANIA
mariolakal,
Dziękuję za szczęśliwe paragony emotka Jesteś w tym topie chyba najczęściej wymieniana. Widać dobrze życzysz grającym j Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6745133 Napisano: 18.11.2020 02:00:06 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

w empiku wybieram doładuj środki - e-karta   i wpisuję kod z otrzymanego voucheru 30 zł żywiec, jednak otrzymuje komunikat" Karta o podanym numerze nie istnieje"

Ktoś tak miał?  JAk to rozwiązać?

Podbijam... Moja znajoma też ma ten problem, a ja nie potrafię Jej pomóc... 

Też miałam ten problem ale udało się za którymś razem- już nie pamiętam czy w końcu wskoczyło czy dałam to jako bon prezentowy. A zarejestrowane jesteście? A tak przy okazji to mam jeszcze kilka kodów rabatowych -10 zł przy zakupach za 50 zł emotka Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

koniczynka123

#6743581 Napisano: 12.11.2020 15:33:48 w Kupię...

Kupię bluzy(rozm S-L) z pepsi (były do wygrania w Carr), dałam w prezencie krewnemu. Przebywa w internacie i inne dzieciaczki(specjalnej troski) też by chciały. Proszę o propozycje cenowe na pw emotka bo wkrótce Mikołaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6742387 Napisano: 07.11.2020 17:29:31 w Wkurza mnie...
asia670 napisał(a):

Wkurza mnie,że co trochę stanę na nogi,to dostaję kopa.Dopiero co wróciłam po rocznej przerwie do pracy,/wylew/mineły 2 tygodnie i na tydzień wyladowałam w szpitalu,bo kilkakrotnie straciłam swiadomość w domu,a ostatni upadek skonczył sie rozwaleniem głowy o kant sciany w przedpokoju..jakbyscie mnie widzeli,jak wygladam...ZGROZA.Porobili mi chyba wszystkie badania,jakie istnieja,włacznie z tomografia,rezonansem itd i nie wiedza co było przyczyną.Z jednej strony cieszy,ze wszystko jest ok,z drugiej pozostaje lęk...jeszcze tydzien zwolnienia i do pracy-zastanawiam sie tylko,czy przedłuza mi umowę od stycznia,bo co ze mnie za pracownik,ehhh

Asiu idź do kardiolog Marzeny Czader( przyjmuje chyba w Medicusie) prywatnie. Nie wiem ile teraz bierze ale dzięki niej po 10 latach cierpień wreszcie mogę normalnie żyć. I dzięki niej mam zdrową córeczkę. A wg prenatalnych  malutką chcieli usunąć. Też miałam te badania co ty plus wiele innych. Krolucki i inni robili ze mnie krolika doświadczalnego. Dopiero jak wzięli mnie z drogi do szpitala, bo stracilam przytomność wszystko sie zmienilo. Co prawda lykam kilka tabletek, ktore mi dobrze dobrala ale od. 9 lat wreszcie jest normalnie emotka  Zdrowia i dobrej diagnozy Ci życzę Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

koniczynka123

#6737762 Napisano: 20.10.2020 15:06:20 w SZUKAM....
sylwika76 napisał(a):

Jak pozbyć się blokady limitu miesięcznego na smsy premium w Play /konto mam ważne,doładowane/
Pomoże Ktoś ??? emotka

Zależy od kwoty https://www.play....Premium_10082017.pdf
na 8001 np blokada 100- jeżeli chcesz włączyć blokadę nie więcej niż 100 zł za usługi Premium Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6732732 Napisano: 30.09.2020 17:59:25 w Pomocy!!!!
domika napisał(a):

banka-manka napisał(a):

jokan napisał(a):

banka-manka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy ktoś może pomóc?  emotka
Wróciłam do konkursów po długiej przerwie, a rzadko gram w promocyjnych i nie do końca wiem, gdzie na paragonie z sieci sklepów Carrefour znajduje się numer paragonu. Czy chodzi o: 
1. numer wydruku znajdujący się po prawej stronie, w jednej linii z datą
2. numer dowodu sprzedaży, znajdujący się na dole paragonu (z numerem kasy po prawej stronie).

1. emotka

emotka emotka

no ale jeśli organizuje to Karlsbad, to chyba chodzi o ten dolny numer ?

Nie chodzi o Karlsbad, a o Fortis. A w regulaminie nic nie pisze o tym, który numer to ten numer paragonu. 

Jak w regulaminie nie jest wyszczególnione dokładnie jaki to nr to zawsze podaje ten po prawej na równej linii z datą

Mój carrefour drukuje teraz date poniżej kwoty całkowitej więc to też wprowadza w błąd. Powinni napisać jedynie, że to nr u góry po prawej stronie Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6731505 Napisano: 24.09.2020 17:29:40 w Informują
Informują z Konkurs "Berlinki - I kto to mówi w sieci Selgros"

Rodzaj powiadomienia: tel. z 22871...
Dodatkowe informacje:
pytają o wszystkie dane Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6727935 Napisano: 09.09.2020 13:00:23 w Informują
Informują z Konkurs "Aktywna niezależnie od dnia!"

Rodzaj powiadomienia: sms kilkanascie minut temu
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6714263 Napisano: 06.07.2020 15:48:59 w Informują
Informują z Konkurs "Magnesia - naturalnie na każdy dzień" Auchan

Rodzaj powiadomienia: sms (słałam zgłoszenie w 1 etapie)
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>