Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ivaaaaaaa

ivaaaaaaa

#6526580 Napisano: 07.09.2018 17:35:59 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dzięki pięknie emotka emotka z taką ilością wódki damy na pewno emotka

koniczynka123 dopiero raz ją piliśmy, ale poszedł od razu cały karton emotka i nikt nie miał kaca. A co do smaku to ciężko stwierdzić- dla mnie każda smakuje tak samo emotka

szejknaftowy napisał(a):

ivaaaaaaa GRATULUJĘ!WASZE ZDROWIE,DAJCIE W RURE emotka  

Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ivaaaaaaa

#6526536 Napisano: 07.09.2018 15:02:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon 5000 zł z Białej Damy emotka emotka emotka

W poprzednim miesiacu narzeczony tez wygrał emotka  Wódka na wesele jest, dwie podróże poślubne... Nic tylko się chajtać emotka Wyświetl w wątku >>

ivaaaaaaa

#6512372 Napisano: 24.07.2018 00:05:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też rezerwy z Perfect Fit emotka Wyświetl w wątku >>

ivaaaaaaa

#6436733 Napisano: 04.12.2017 13:57:29 w Kupię...
Kupie drona. Najlepiej dji phantom 3 advanced lub pro, ale rozwaze inne porpozycje. Moze byc zarowno nowy jak i uzywany. Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6301107 Napisano: 16.12.2016 00:42:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków do twarzy z konkursu bAAw sie kolorami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6288491 Napisano: 22.11.2016 15:47:11 w GFK
+10 za tel. Sony Z3, kupiony do roku, naprawiany w ciagu 3 msc przeszło. Wyrzuciło mnie po wybraniu naprawy door-to-door i kontaktu przez email z firma Sony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6239387 Napisano: 09.08.2016 20:34:48 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
29renata napisał(a):

Szukam sprawdzonego przepisu na sałatkę z ogórków do słoików na zimę. Może ktoś coś poleci, najlepiej bez papryki. 

Również szukam czegoś sprawdzonego, jednak moze być z papryka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6231950 Napisano: 22.07.2016 10:17:04 w WC - rozmowy o wszystkim
lalith napisał(a):

kalka napisał(a):

domisia06 napisał(a):

ivaaaaaaa napisał(a):

Czy znacie jakieś ciekawe zabawki o tematyce plastycznym/technicznym itp? Coś w stylu sprytnej plasteliny albo tych koralików z Ikei, które się prasuje. Szukam czegoś dla bratanicy (10l.), a ona lubi właśnie takie kreatywne zajęcia.

piasek kinetyczny

To prawda piasek kinetyczny jest bardzo fajny emotka , podobnie jak pistolety Doh Vinci (Play-Doh), tylko zastanawiam się, czy 10-latka będzie tak zachwycona, jak moja 5-latka. Zastanowiłabym się też nad jakimś zestawem eksperymentów ( one są dla różnych przedziałów wiekowych).  emotka

Wyrzuciło moją odpowiedź, nie cierpię komórek  emotka  W przypadku dzieciaków z rodziny sprawdzały się zestawy doświadczalne. Bratanica Męża w wieku 10 lat uwielbiała zestawy tj.: hodowla kryształów, doświadczenia z chemii czy też własną produkcję kosmetyków. Proponuję zajrzeć na allegro Zabawki/edukacyjne/zestawy doświadczalne. Tam zawsze znajdzie się coś ciekawego dla dzieci w różnym wieku.

No własnie juz probowalam te zestawy i nie bardzo sie spodobaly. Sprobuje z tym piaskiem, dzieki za wszystkie podpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6231877 Napisano: 21.07.2016 23:42:16 w WC - rozmowy o wszystkim
domisia06 napisał(a):

ivaaaaaaa napisał(a):

Czy znacie jakieś ciekawe zabawki o tematyce plastycznym/technicznym itp? Coś w stylu sprytnej plasteliny albo tych koralików z Ikei, które się prasuje. Szukam czegoś dla bratanicy (10l.), a ona lubi właśnie takie kreatywne zajęcia.

piasek kinetyczny

oooo dzieki tego jeszcze nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6231850 Napisano: 21.07.2016 22:38:25 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy znacie jakieś ciekawe zabawki o tematyce plastycznym/technicznym itp? Coś w stylu sprytnej plasteliny albo tych koralików z Ikei, które się prasuje. Szukam czegoś dla bratanicy (10l.), a ona lubi właśnie takie kreatywne zajęcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6231666 Napisano: 21.07.2016 13:28:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dziewczyny  Bułgarii i podróży marzeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6175987 Napisano: 23.03.2016 05:06:56 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
mariwanna napisał(a):

ivaaaaaaa napisał(a):

Ma ktoś sprawdzoną sałatkę na święta, byleby nie jarzynową? Ewentualnie może być w innej odsłonie emotka

my lubimy taką http://obiadgotow...aatka-krolewska.html
a i znajomi, którzy ją u nas próbowali, teraz często robią;)

super!! o to chodziło emotka tylko czy po zalaniu cebuli octem, nie czuć pozniej go w salatce? ( strasznie nie lubie octu )emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6174791 Napisano: 18.03.2016 22:56:36 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Ma ktoś sprawdzoną sałatkę na święta, byleby nie jarzynową? Ewentualnie może być w innej odsłonie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6173470 Napisano: 15.03.2016 22:05:27 w PLAGIATY
monikar napisał(a):

elotta napisał(a):

olahorub napisał(a):

Plagiat czy inspiracja? Oto jest pytanie emotka

http://eksperci-o...ion,get,id,3464.html

A to tekst, który wygrał w 20marzeń w Biedrze.
Michal
94926
Moimmarzeniem jest skończyć z życiem na kocia lapę. Nie jestem kochliwy jak kot w
marcu. Moja dziewczyna wie, ze ja kocham, ale gdy tylko rozmawiamy o naszej
przyszłości odwracam kota ogonem. Mam już dość ciągłej zabawy w kotka i myszkę.
Wybrałem pierścionek, ale na moim koncie jest tyle co kot napłakał. Nie chce
kupować kota w worku, chce dać jej piękny dowód mojej miłości. Ona ma kota na
punkcie podróży, wiec chciałbym się jej oświadczy na dzikiej plaży, na wyspie
kotów - Cyprze.

plagiat


Druga sprawa-takie małe dzieciątko do zdjęcia konkursowego?emotka

Zgłoszenie bardzo fajne, ale to ewidentny plagiat!!! Co do dziecka, to przeciez krzywda mu sie nie dzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6096029 Napisano: 18.10.2015 21:18:26 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Wycieczka dla 4 osób o wartości 16K emotka

Auto już kiedyś było za 100 tyś, ale konkurs lipa, a nie miałam czasu się sądzić. Tak więc nadal czekam emotka emotka i zazdraszczam niektórym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6065160 Napisano: 02.09.2015 12:38:47 w Pomocy!!!!
Wygrałam wycieczkę z konkretna data. Do wylotu zostało kilka dni, a organizator miga się od wydania dokumentów podróży. Kontakt z nim jest utrudniony (moje wiadomosci czyta na biezaco; odpisuje łaskawie raz dziennie po jednym zdaniu). Mało tego- zadzwonilam dzisiaj do biura podrozy, ktore jako jedyne organizuje wycieczki do tego miejsca i okazalo sie, ze nie ma mojego nazwiska na zadnej rezerwacji. Data i godzina wylotu sie zgadza i to jest w zasadzie jedyna informacja jaka dostalam od organizatora. Co zrobic w takiej sytuacji? Zglosic sie do rzecznika praw konsumenta? Napisac pismo z żądaniem wydania nagrody? Ktoś był w podobnej sytuacji? POMOCYYY Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6061857 Napisano: 26.08.2015 23:55:53 w GFK
Twoje zwyczaje- pierwsze pytanie, zaznaczam kobieta i... mi podziękowali. Normalnie jawna dyskryminacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#6019737 Napisano: 20.05.2015 00:09:58 w GFK
sambolera napisał(a):

ondine napisał(a):

Wrrr... doszłam bardzo daleko w ankiecie kosmetyki do makijażu, wybierałam te standardowe marki (Astor, Maybelline, Max Factor, L’Oréal, Revlon itd), przechodziło dalej, a na pytaniu jakich najczęściej lakierów używam do paznokci wybrałam Essie i odrzuciło, nie wiem czy to było powodem czy któreś wcześniejsze pytanie im nie spasowało. Więc +10 punktów.

miałam to samo, lakier Sally Hansen

wrrr szkoda ze wczesniej forum nie przejrzałam.. lakier rimmel i mnie wyrzucilo. Swoja droga to za daleko wyrzuca za 10pkt... Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#5964156 Napisano: 08.01.2015 01:12:53 w Czy informują/ informowali?
czy informowali już z Wygraj Rio kto wygrał główną nagrodę i 4 "pocieszenia" ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ivaaaaaaa

#5823924 Napisano: 14.02.2014 18:37:05 w Carrefour konkursy
semma napisał(a):

Pamiętacie konkurs Szusuj po nagrody? Grałam w pierwszych dniach kiedy aplikacja nie działala poprawnie (o czym wtedy nie wiedziałam) po zakonczeniiu konkursu dostalam maila ze moje zgloszenie jest niezgodne z regulaminem itd. troche mnie to wkurzylo bo na jakiej podstawie niezgodne, poczytałam wtedy na forum ze cos bylo nie tak z ta aplikacja i potem to naprawili i nagrody dostali ci co grali pozniej, napisałam wiec do nich reklamacje i dzisiaj dostalam odp ze w skrócie piszac - nadal twierdza ze oszukiwalam bo aplikacja od poczatku dziala dobrze - co moge z tym zrobic? nie chodzi mi o nagrode bo te juz dawno rozdane, ale wkurza mnie ze bezczelnie uważają mnie za oszusta (informatycznego?) ma ktoś jakiś pomysł?



ja ich zwymyślałam, bo odpisali mi to samo. emotka
znajomemu z forum nie przyznali nagrody bo niby 2 razy zagral na jeden numer, a sam do nich pisal ze maja z tym problem w trakcie trwania konkursu. To jeszcze mu podziekowali za spostrzeżenie; odpisali ze ostatniego dnia konkursu błąd naprawili. A teraz nie chca mu przyznac bonu z tego powodu... Paranoja! Wyświetl w wątku >>
0 0