Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maverick

maverick

#7131851 Napisano: 18.10.2023 10:02:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Alarmooo! należy teraz do Ciebie. Wyświetl w wątku >>

maverick

maverick

maverick

maverick

#7130491 Napisano: 12.10.2023 11:18:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eli75 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Agnes napisał(a):

paragon na Wawel opisany cukierki luz
przejdzie czy coś wymysleć innego?
od razu napiszę że wygrałam i stąd te pytanie

ja bym wysłała, co mam.
Jakby było coś dla nich niejasne, wtedy bym poszła po jakąś pieczątkę.

Moim zdaniem taki paragon nie przejdzie, bo zgodnie z Regulaminem cukierki luz nie są objęte promocją, więc na paragonie jest zakupiony produkt nie zgodny z regulaminem.

Co za brednie, "Kup min. 200g dowolnych słodyczy Wawel na wagę (możesz miksować smaki)."
Do udziału w Loterii nie uprawnia zakup Słodyczy Wawel konfekcjonowanych lub paczkowanych.
A paragon nie przejdzie, nie ma ani Waw(el), ani Tiki Taki ani Bara Bara, więc to mogą być Opolanki albo i Irysy emotka Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

maverick

#7130232 Napisano: 11.10.2023 12:28:50 w co chcielibyście wygrać?
Na cito to +500 z Kinder do Allegro, aby obniżyć tym cenę opon zimowychemotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

maverick

#7130230 Napisano: 11.10.2023 12:21:11 w WC - rozmowy o wszystkim
kuleczkar napisał(a):


Szkoda tylko, że moje niespełna 7letnie dziecko, nie potrafi jeszcze tak pisać.
Nie wiem czy się już z tym spotkaliście, wiec podsyłam nowy myk oszustów... Bądźcie czujni, bo w pośpiechu i trosce o dziecko można odruchowo kliknąć...

Trochę w temacie..to ja ostatnio dostałem @ na Interii od Bezpieczeństwo o takiej treści:
"Drogi Użytkowniku, Alert bezpieczeństwa! Ryzyko utraty konta Interia Poczta w dniu 15/10/2023 r. Ważne przeczytanie załącznika. Następnie postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami, aby uniknąć trwałej utraty konta Interia
Poczta. Pozdrawiamy"

Wysłałem do do Interii i taką dostałem odpowiedź, także UWAŻAJCIE emotka
"Szanowny Użytkowniku,
Dziękujemy za wiadomość i za czujność. To oczywiście wiadomość fałszywa, mająca na celu wyłudzenie danych, czy środków finansowych. Prosimy o potraktowanie jej jako zwyczajnej wiadomości typu SPAM.
Nadesłana wiadomość nie pochodzi od Interia.pl i jest przykładem phishingu, który ma na celu wyłudzanie danych, czy środków finansowych od użytkowników.
Interia wysyła wiadomości wyłącznie z adresu [email protected] lub[email protected] i są one oznaczone zieloną kłódką.
Jeżeli wiadomość trafiła do folderu „Odebrane”, to prosimy ją przenieść do folderu „Spam”, aby filtr nauczył się ją rozpoznawać. Jeżeli trafiła do folderu Spam, to znaczy że antyspam poprawnie rozpoznał wiadomość jako spamową.
Prosimy pamiętać, by nigdy nie klikać w niezaufane linki, nie otwierać załączników od wzbudzających wątpliwości nadawców oraz nie podawać im swoich danych (także danych logowania, np. hasło). Jeśli mimo wszystko próbowano otworzyć
jakiś link lub załącznik, zalecamy przeskanowanie komputera programem antywirusowym oraz zmianę hasła do konta.
Pozdrawiamy,
Biuro Obsługi Klienta | INTERIA.PL Sp. z o.o. " Wyświetl w wątku >>

maverick

#7130226 Napisano: 11.10.2023 12:13:59 w SZUKAM....
informacji, czy ktoś zna kogoś, kto zna kogoś, kto na kogo kto wygrał w Wielkiej Loterii Carrefoura?? może być na pw emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

#7130174 Napisano: 11.10.2023 09:51:45 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Pisanie nie na temat, rozmowy, pytania w MDW, za takie coś powinien być ban na forum na 48h emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

maverick

maverick

maverick

#7129363 Napisano: 07.10.2023 19:08:48 w SZUKAM....
glena napisał(a):

maverick napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

wczoraj było emotka

od razu? o jakiej treści?

Po chwili, to co zwykle o tym, że trwa weryfikacji laureatów:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maverick

#7129357 Napisano: 07.10.2023 18:33:38 w SZUKAM....
glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

wczoraj było emotka Wyświetl w wątku >>
1 glena 0

maverick

#7128966 Napisano: 06.10.2023 09:14:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jedynie zestaw produktów wybielających Colgate emotka HEBE sms 9:10 Wyświetl w wątku >>

maverick

#7128784 Napisano: 05.10.2023 13:36:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

Konkurs Moya/Rockstar... też macie problem z zakupem produktów konkursowych, czy tylko u mnie na pobliskiej stacji tego nie mają? emotka

Na tej, na której JA byłem samych energetyków z 10 rodzai/ów* ale AKURAT tego nie ma emotka
*niepotrzebne skreśl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maverick

#7128463 Napisano: 04.10.2023 13:41:29 w SZUKAM....
jagatu napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs gdzie trzeba kupić proszek do prania?

Od jutra Intermarche np Bryza emotka Wyświetl w wątku >>
1 jagatu 0

maverick

maverick

#7127334 Napisano: 29.09.2023 15:34:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

baxter napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Gdzie kupujecie przyprawy Kamis w słoiczkach? U mnie nigdzie nie mogę ich znaleźć (Lidl, itm, Dino, małe sklepy),  po prostu nigdzie  emotka

U mnie w C4, kauflandzie i w niektórych biedronkach

Nie mam w okolicy (również tej dalszej), żadnego z nich emotka  ale dzięki, poszukam za pewien czas ponownie w Biedronce  emotka

Kup na forum paragon, zgłoś i jak wygrasz zestaw, to słoiczki same do Ciebie do domu przyjadą emotka
W Biedronce na lodówkach z rybami i mrożonkami szukalas? Wyświetl w wątku >>

maverick