Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nikos

nikos

#7086143 Napisano: 29.03.2023 12:32:24 w Paragony na trwające konkursy
Paragony Lay's z konkursu filmowego wymienię na inne. Dziś koniec konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7084093 Napisano: 14.03.2023 11:47:22 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
olivkap napisał(a):

Czy dostał ktoś lodówkę z Martini? Info na mailu z UPS mam z ubiegłego tygodnia, ale status jeszcze nie wysłana.

Mam tak samo. Wyświetl w wątku >>
1 olivkap 0

nikos

#7083476 Napisano: 09.03.2023 13:40:05 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Bony do Intermarche oraz do Dino wymienię na Bony do Kaufland, Lidl, Aldi, Auchan lub Biedronki. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7081988 Napisano: 28.02.2023 14:23:18 w Kupię...
Kupię kartę Decathlon o wartości 100zl Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7080962 Napisano: 22.02.2023 10:54:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

pioge7 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

jokan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

jokan napisał(a):

jokan]Czy w formularzu SODEXO zaznaczacie wszystkie zgody?
W mailu jest napisane, że "zaznaczyć wszystkie zgody", ale widzę, że np. ostatnia nie jest obowiązkowa, a czwartego kwadracika też nie mam ochoty zaznaczać emotka emotka

Wg regulaminu z kwadrat z  gwiazdką jest tylko dla 1 i 2 stopnia, to jak mogą podciągnąć pod 3 stopień wymóg jego zaznaczenia? A później mój numer telefonu, email i adres będzie hulał po świecie, gdzie mogą bezkarnie dzwonić i pisać spam.

Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7079540 Napisano: 13.02.2023 14:00:23 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam Kinder Piniatę z zawartością lub bez. Najchętniej z odbiorem osobistym Kraków  Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7079386 Napisano: 11.02.2023 22:34:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z hortexu tez dostaliście SMS ,ze nagroda soki dojdą w 2 przesyłkach? Dostałam paczkę z sokami taka sama jak jest fotka w zdjęcia naszych wygranych, co oni jeszcze coś  dosla? 

Tak. W regulaminie masz wykaz zawartości zestawu, w przesyłce brakuje 2szt. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7079119 Napisano: 09.02.2023 17:42:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

A u mnie brak sms i status w apce bez zmian. emotka

U mnie to samo. Może wysłali na razie te z pierwszego dnia informowania. 

Ja mam z pierwszego dnia informowania z samego początku i jeszcze nie wysłali.  Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

nikos

#7079086 Napisano: 09.02.2023 15:44:22 w Czy informują/ informowali?
koniczynka123 napisał(a):

Czy visa xiaomi informowała o pozostałych nagrodach: hulajnogach i głośnikach?

Dziś po 15 były dzienne.  Wyświetl w wątku >>

nikos

#7076696 Napisano: 26.01.2023 22:05:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ineska1991 napisał(a):

Ktoś się chwalił, a potem przepraszał bo była to paczka z Ż Pan tu nie stał 

I wszystko jasne emotka  

Dziękuję Wam za odzew emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7076679 Napisano: 26.01.2023 21:01:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czeka ktoś jeszcze na piniatę z pierwszego etapu? Wyświetl w wątku >>

nikos

#7076614 Napisano: 26.01.2023 16:51:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margarittta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

Albo faktycznie sprawdzają po IP i masa zgłoszeń odpadła 

To nie zmienia tego, że na ich miejsce byłyby wybrane inna zgłoszenia. 

W zeszłym roku odnośnie do konkursu, też był taki zapis i nie sprawdzali. Chociaż konkurs robiła inna agencja... ale wątpię, żeby im się chciało.

Odnośnie sprawdzania IP, nie trzeba wcale sprawdzać tego "ręcznie", wystarczy proste zapytanie do bazy danych i IP będą unikalne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7074422 Napisano: 13.01.2023 21:53:11 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos powinno wystarczyć. Spróbuj uruchomić ponownie telefon. Na jakim etapie wywala Ci instalacje?

Niestety ponowne uruchamianie nic nie daje. Aplikacja się pobiera i zaczyna instalować. Instaluje ją dość długo i na końcu odrzuca - wyskakuje komunikat aplikacji nie udało się zainstalować. Teraz próbowałam zainstalować jakiś pierwszy lepszy krokomierz - poszło, ale już z pogoda się nie udało... Może przywrócić telefon do ustawień fabrycznych?

Możesz spróbować. Powinno pomóc.  Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

nikos

#7074419 Napisano: 13.01.2023 21:42:04 w Pomocy!!!!
memos powinno wystarczyć. Spróbuj uruchomić ponownie telefon. Na jakim etapie wywala Ci instalacje? Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

nikos

#7074410 Napisano: 13.01.2023 21:09:46 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie?

Tak, mam kartę - już sprawdzam. Dzięki za trop emotka

I wszystko jasne emotka   zwolnij miejsce gdzie instalują się aplikacje albo zmień ścieżkę, gdzie zainstalujesz messenger lub instagram. Weź pod uwagę, że potrzebują dużo miejsca, stąd wczoraj przy aktualizacji Ci się wykrzaczył messenger.

Wyjęłam całkiem kartę. Całkowita  pojemność 4,74 GB / wolne 635 MB / messenger waży 47,55 MB
Próbuję instalować i dam znać emotka

Cholerka, nic z tego. Instaluje, ale tej instalacji nie kończy...

Powierzchnia nie pozwoli Ci się zapełnić w 100%. Spróbuj odinstalować jakąś dużą aplikację, której nie używasz, albo usunąć niepotrzebne pliki, przenieś ewentualne filmiki/duże zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

nikos

#7074403 Napisano: 13.01.2023 20:54:05 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie?

Tak, mam kartę - już sprawdzam. Dzięki za trop emotka

I wszystko jasne emotka   zwolnij miejsce gdzie instalują się aplikacje albo zmień ścieżkę, gdzie zainstalujesz messenger lub instagram. Weź pod uwagę, że potrzebują dużo miejsca, stąd wczoraj przy aktualizacji Ci się wykrzaczył messenger. Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

nikos

#7074401 Napisano: 13.01.2023 20:38:04 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie? Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

nikos

#7073163 Napisano: 08.01.2023 20:14:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
wiesia30 napisał(a):

Czy ktoś czeka na Heinekena z dnia 17 grudnia?

Za 15 grudnia dostałam tylko dla obdarowanego. Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

nikos

#7073121 Napisano: 08.01.2023 12:38:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
andii napisał(a):

Niestety nie.

  • emotka A czy wysyłali już bony z Interka Lubella ?

Jeszcze nie Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

nikos

#7072585 Napisano: 04.01.2023 20:18:45 w PODZIĘKOWANIA
pawelski
Dziękuję bardzo za zaufanie emotka  super kontakt, serdecznie polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0