Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#7120827 Napisano: 01.09.2023 16:37:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Ejjjj ja chociaż jestem bardziej KONKURSOWICZEM niż KONSUMENTEM to dzięki konkursom mam kilka swoich ulubionych firm, których produkty kupuję właśnie z sentymentem dzięki temu, że wygrałam główną emotka  Jak jem 'wygrane' to wtedy jakoś smakuje mi lepiej xD


To chyba każdy z nas tak ma🙂. Mam też kilka produktów które kupiłam pierwszy raz na potrzeby konkursu i faktycznie polubiłam

Rzeczywiście tak jest, chociaż to jest trochę miecz obosieczny, można się zniechęcić do danej marki jak organizator coś odwali z wynikami, albo jeśli się nic nie wygrywa mimo wielu zgłoszeń. emotka  Przynajmniej ja tak mam. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7120743 Napisano: 01.09.2023 13:55:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
Yazpik napisał(a):

To miałoby sens, gdyby wszyscy publikowali. Ale jak publikuje jeden organizator na dziesięciu, to niestety te publikacje są tylko "materiałem" dla mniej kreatywnych

Przecież materiał dla mniej kreatywnych jest wszędzie, zwłaszcza na FB i Instagramie gdzie w 9 na 10 konkursów wyniki są publikowane oficjalnie i zwykle można podejrzeć wygraną pracę. Więc odbijając piłeczkę: to o czym piszesz miałoby sens, gdyby żaden organizator nie publikował.  

Zresztą, jeśli z regulaminu wynika że organizator ma możliwość publikacji, to nie powinniśmy się oburzać że to robi. Wyświetl w wątku >>
2 Yazpik, sabaka 0

southlander

#7120717 Napisano: 01.09.2023 12:46:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
katake napisał(a):

To samo sobie pomyślałam. Jedną z nagrodzonych prac jest moja. Niby nic odkrywczego, ale wolałabym żeby ktoś nie czerpał z mojej pracy. Serio nie powinni publikować nagrodzonych tekstów. Z jednej strony odkrył się złodziej cudzej twórczości, z drugiej zaś otworzyły się opcje dla nowych sępów. Heeh

A ja się nie zgodzę, bo zwycięskie prace moim zdaniem powinny być publikowane. Złodziej jak nie weźmie pomysłu od Was, to i tak weźmie od kogoś innego, jest przecież mnóstwo konkursów z jawnymi zgłoszeniami choćby i na Facebooku. Mi to bez różnicy czy ktoś kradnie moje słowa, za to gdy kradnie moje, to o wiele łatwiej jest mi wychwycić taką kradzież i mam większą szansę żeby to skutecznie zgłosić. 

Bardzo sobie cenię gdy jury nie boi się publikacji, wtedy przynajmniej mogę ocenić ile mi zabrakło w jakości mojego zgłoszenia i w jakim kierunku iść następnym razem. 
A jeśli wyniki są bzdurne, wiem przynajmniej że u tego organizatora nie ma sensu się przykładać w konkursach. Wyświetl w wątku >>
2 mal_17, miata 0

southlander

#7120366 Napisano: 31.08.2023 12:38:39 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że u mnie jak się sypie, to wszystko naraz i dziwnych wydarzeń pojawia się w kilkanaście dni tyle że cały rok można by było nimi obdzielić.  emotka  Ale jako że zawsze szukam pozytywów nawet w najgorszym położeniu, to chyba pora się ucieszyć że brak wygranych w konkursie to teraz moje najmniejsze zmartwienie.  emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7119888 Napisano: 29.08.2023 17:32:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
monisss napisał(a):

southlander napisał(a):

Ale że Netto się nie uśmiechnęło nawet bonem? A byłem tak zadowolony z pomysłu na zgłoszenie...  emotka

u mnie tak samo emotka

O, i jeszcze Pepsi/Suntago dobiło. No miałem cichą nadzieję że jak nie jedno, to chociaż drugie.
Po co się pcham w to przepalanie kasy, skoro w promocyjnych i tak zwykle nic nie wygrywam? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

southlander

#7119735 Napisano: 29.08.2023 10:25:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale że Netto się nie uśmiechnęło nawet bonem? A byłem tak zadowolony z pomysłu na zgłoszenie...  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

southlander

#7119247 Napisano: 26.08.2023 15:38:58 w WC - rozmowy o wszystkim
tamtiram napisał(a):

Wczoraj chłopak był w max burgers, powiedziałam mu od razu, że jakby brał zestaw to niech weźmie paragon bo jest loteria. Okazuje się, że obsługa nie wydaje paragonów, gdy ktoś zamawia zestaw. Był z dwoma kolegami, żaden z nich nie dostał paragonu, dopiero gdy się upomnieli doatali. Co myślcie o czymś takim? Kurcze strasznie słabe to. Podejrzewam, że jest tak w każdym lokalu Max Burgers. Nie mam nic przeciwko osobom, które biorą udział w konkursie, mimo że zgodnie z regulaminem nie mogą. Ale kurcze, nie w ten sposób. Zastanawiam się czy nie napisać do organizatora loterii.

Nie ma takiej opcji żeby nie dawali paragonu. To ich obowiązek. To że sprzedają zestaw nie jest wytłumaczeniem, to przecież normalny lokal z normalną kasą, a nie babcia z bazarku sprzedająca jajka. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7119222 Napisano: 26.08.2023 12:57:28 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

rufus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

radziosny napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

koszalek napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Jeśli w Kinder jest ograniczenie jedna nagroda na osobę a ktoś wygrywa po raz dwudziesty chwaląc się tym na forum to jest to lekko wkurzające.

Tutejszej logiki nie pojmiesz. Te same osoby które go jeszcze za to podziwiają burza się na granie bez paragonu, dla mnie obydwa zachowania są podobne pod względem uczciwości. Jednych potępiają innych bronią. Granie jednak potrafi zaburzyć myślenie także strzeżcie się własnego umysłu bo płata wam figle.


W kinder nijak nie weryfikują danej osoby więc np. można podawać to samo imię i nazwisko ale innego maila i inny numer telefonu - jak wiadomo są konkursowicze którzy tych telefonów i maili mają od metra. Można też podać wymyślone imię i nazwisko i też tego nie sprawdzą. Oby paragon wyglądał na prawdziwy, telefon i mail był "unikalny" a osoba już prawdziwa być nie musi... No takie to konkursy niestety. I tak potem jeden znajdzie sposób i wygrywa nanaście nagród, które spyla na olx a drugi nie wygra nic...

Zastanawia mnie czemu nie zrobili losowania, jak w przypadku choco fresh i wcześniejszych loteriach. Przecież łatwiej byłoby weryfikować takie zgłoszenia, a osobom nieprzestrzegającym regulaminu było by ciężej sprawdzać dziesiątki założonych maili.

Pewnie wielu się to podoba, ale jak dla mnie powinni zrobić zakupy za np. 10 zł- w ilu to loteriach trzeba zrobić zakupy za 30 zł, żeby wygrać 50 zł, a tutaj 2 złote, żeby wygrać 300 zł, także tego... emotka

Nawet 1,40 emotka
..ale nawet i tak trzeba pomnozyc razy X, bo trafic za tym pierwszym razem jest mega trudno.

Edit; wkurza mnie ze nie ma takich loterii jak z tic tac z glosnikami i sluchawkami...a pozniej jeszcze edycja z okularami.
co tydzien losowanie i bylo fajnie emotka

Właśnie w tym rzecz, że byłyby zakupy za dyszkę, to i konkurencja byłaby mniejsza;)

Organizatorowi chyba jednak chodzi o to żeby konkurencja była jak największa. emotka   Zresztą ja wolę mniejszy wkład pieniężny i mniejszą szansę. Bo i tak wiem że nie będę wydawał kilka razy po dyszce tam gdzie nie mam wpływu na wynik, za tyle to wolałbym już kupować coś pod konkursy kreatywne. A rzucić do koszyka przy okazji zakupów ze dwa razy produkt za 1,50 zł na loterię, jeszcze nie boli. Wygram to wygram, nie wygram to nie wygram, nie będę przecież próbował do skutku bo to już byłby niemal hazard. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7118997 Napisano: 25.08.2023 11:02:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Jestem totalnie rozczarowana wynikami Moya- moja praca ( moim zdaniem kreatywna i dopracowana) max ilość znaków plus foto - oczywiście  zaakceptowana, jest na stronie- a nagrody brakemotka
Przeciez tam jest tyle nagród a dużo prac kilku zdaniowych..... czy oni takie nagradzają??
za kreatywność ????? ( w regulaminie jest info ze będą nagradzać kreatywne prace.....  emotka

Kryteria z regulaminów trzeba traktować z przymrużeniem oka, szkoda się nawet denerwować. Muszą tam coś oficjalnie wpisać żeby nie było zarzutów że wybór jest losowy, a potem i tak wybierany jest np. grażynkowy wierszyk, który z kreatywnością przecież nie ma nic wspólnego. To samo zresztą z kryterium "poczucie humoru", a wybrany zostaje często suchy tekst w którym nie ma nawet cienia żartu. Oni czasem chcą docenić przeciętne zgłoszenia spoza konkursowego świata, żeby wygrała jakaś pani Helenka która jeszcze nigdy nic nie wygrała. Co uczciwe nie jest, ale marketingowo ma jakiś sens, bo wszystko wychodzi poza ograniczone grono regularnie grających. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7118888 Napisano: 24.08.2023 18:54:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jak tak dalej pójdzie, to sierpień zakończę z wartością nagród w wysokości 1% sumy z lipca. 
Mózg mi już wybucha, bo jak to jest że jednego miesiąca "siada" tak wiele zgłoszeń, nawet to co sklecone na szybko w ostatniej chwili, a następnego miesiąca dobre teksty pisane taśmowo nie są wystarczające nawet na nagrody pocieszenia... Wyświetl w wątku >>
1 agaga 0

southlander

#7118723 Napisano: 24.08.2023 11:21:52 w Dziś cieszę się z.....
Pierwszy raz zdarzyła mi się perfekcyjnie czytelna Captcha przy dodawaniu komentarza. Aż się wzruszyłem. Czuję się jakbym wygrał co najmniej drugi stopień w dużej loterii. emotka

Wyświetl w wątku >>

southlander

#7118233 Napisano: 22.08.2023 16:10:08 w Popraw sobie humor...

southlander

#7118123 Napisano: 22.08.2023 09:47:09 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

Ktoś coś wie czy reklamowanie takiej żywności jest tematem uznaniowym i zalezy od czlowieka czy jednak są żelazne zasady, które obowiązują wszystkich?Czy człowiek w tym sklepie miał rację, nie przyjmując tego ode mnie?

Pójdź sobie do powiatowego rzecznika konsumenta, adres znajdziesz w internecie. Byłem jakiś czas temu w pewnej sprawie, wszedłem praktycznie z ulicy bo nawet nie było kolejki. Gość za friko od razu wyjaśnił mi czy mam rację czy nie, jakie mam opcje, zaproponował pomoc w napisaniu odpowiedniego pisma i ewentualne prowadzenie sprawy. Cała wizyta zajęła mi może z 10 minut, więc spoko, byłem bardzo zadowolony. Ludzie często nie wiedzą że taki rzecznik jest dla nich, a przecież i tak płacimy mu z naszych podatków więc warto korzystać.

Wiem że trochę z tym zachodu, ale właśnie przez to że zbyt często odpuszczamy, firmy lubią zlewać konsumentów. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

southlander

#7117952 Napisano: 21.08.2023 13:35:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

southlander napisał(a):

adamo86 napisał(a):

southlander napisał(a):

Zwykle w poniedziałki chociaż coś drobnego wpadało przed południem, a tu nic? emotka  
Motywacja na nowy tydzień pilnie potrzebna, bo kilka konkursów w kolejce, a chęci i weny, całkowicie brak.

To nieźle zwykle masz emotka  Moje ostatnie trzy tygodnie ratowane były drobnymi nagrodami w piątki i soboty emotka

Cieszę się z tego co jest, ale jak porównam choćby do bardzo udanych wakacji poprzedniego roku to mój entuzjazm słabnie. Jak nie wyślę naprawdę wielu zgłoszeń, to nawet ta poniedziałkowa drobnica nie wpadnie, a o głównych to już w ogóle mogę pomarzyć. emotka  

BTW: w sobotę to chyba jeszcze nigdy nic nie wygrałem emotka

A ile to "naprawdę wiele zgłoszeń" ? emotka
Ja na konkursy wysyłam tak średnio 3-4-5 w tygodniu - może dlatego tak rzadko i mało wygrywam emotka

No wiesz, to jest siła statystyki. Jak stajesz przed tarczą i dostajesz łuk do ręki, to im masz więcej strzał, tym więcej potencjalnych trafień do celu. Co nie znaczy że czasem i z jedną jesteś pozbawiony szans. Nie liczę dokładnie ile zgłoszeń wklepuję, bo to też uzależnione od tego ile jest aktualnie konkursów wartych uwagi. Bywa że przez tydzień napiszę jedno, bywa że w jednym tygodniu zrobię 15 . W tamtym tygodniu na pewno zrobiłem więcej niż zwykle, bo pamiętam że sporo się napracowałem, stąd liczę na jakiś efekt. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7117909 Napisano: 21.08.2023 12:12:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

southlander napisał(a):

Zwykle w poniedziałki chociaż coś drobnego wpadało przed południem, a tu nic? emotka  
Motywacja na nowy tydzień pilnie potrzebna, bo kilka konkursów w kolejce, a chęci i weny, całkowicie brak.

To nieźle zwykle masz emotka  Moje ostatnie trzy tygodnie ratowane były drobnymi nagrodami w piątki i soboty emotka

Cieszę się z tego co jest, ale jak porównam choćby do bardzo udanych wakacji poprzedniego roku to mój entuzjazm słabnie. Jak nie wyślę naprawdę wielu zgłoszeń, to nawet ta poniedziałkowa drobnica nie wpadnie, a o głównych to już w ogóle mogę pomarzyć. emotka  

BTW: w sobotę to chyba jeszcze nigdy nic nie wygrałem emotka Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

southlander

#7117375 Napisano: 18.08.2023 13:16:04 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Że notorycznie przegapiam jakieś konkursy z dużą ilośćią (dobrych) nagród, takie jak: https://www.e-kon...onkowie-rodziny-ikea .emotka
A nawet jak jakiś wyczaję (ostatnio Kaufland z zakupami i kartami 1000), to wtedy akurat na głowie mam problemy w rodzinie, i nie mam czasu się nim zająć... emotka
Plus do tej pory jeszcze Raffaello mnie boli. emotka

Kurcze, rzeczywiście super konkurs!  emotka    
Jakim cudem mogłem go przegapić?  emotka Wyświetl w wątku >>
2 radziosny, mia 0

southlander

#7116951 Napisano: 17.08.2023 09:37:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Troche lipa na meczu byc w pojedynke 🤣

Bycie introwertykiem jednak ma dobre strony. Ja tam bym się dobrze bawił. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7116732 Napisano: 16.08.2023 11:37:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Co tak pusto w kreatywnych...? emotka  
Loteriami się nie będę przecież ratował, toż to już zupełne proszenie się o puste przebiegi. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7115610 Napisano: 09.08.2023 20:16:48 w Dziś cieszę się z.....
Ach ten uczuć gdy zasiądziesz i zrobisz kreatywnie kilka konkursów, a potem wieczorem siedzisz spełniony bo wiesz że na tyle zgłoszeń to chociaż z jedno na pewno "siądzie" którejś komisji.  emotka Wyświetl w wątku >>