Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika patyk

patyk

#6705682 Napisano: 27.05.2020 23:06:24 w WC - rozmowy o wszystkim
Ok mój błąd. Przeczytałam że jest chrzestnym na chrzcie i na komunii kolejnego chrześniaka. 

A najlepiej to nie doradzić tylko skrytykować podpowiedzi innych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6705662 Napisano: 27.05.2020 21:38:14 w WC - rozmowy o wszystkim
Dla mnie bycie chrzestnym to w pewnym sensie wzięcie części odpowiedzialności za rozwój małego człowieka. W ogólnym kontekście. Ja pierwszy raz chrzestną zostałam rok temu i bardzo byłam z tego powodu szczęśliwa, na bieżąco interesuje się chrześnicą i moją ambicją jest to żeby w ciągu swojego życia mogła bez oporów zwrócić się do mnie z każdym problemem. Tak sobie to wyobrażam. Wybierając chrzestnych dla swoich dzieci też kierowałam się tym, żeby to były osoby które gdyby nas jako rodziców kiedyś zabrakło dzieciom to żeby te osoby "czuwały" nad moimi dziećmi. Dla mnie to jest ktoś komu ufam. Aspekt materialny schodzi na drugi plan, jednak wiadomo że coś na pamiątkę chrztu powinno się podarować.  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6705487 Napisano: 27.05.2020 09:22:52 w Wkurza mnie...
Ani mi się śni wchodzić w link od osoby która jest na forum od dzis.... Uważajcie bo wygląda to na jakiś syf!  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6705446 Napisano: 26.05.2020 20:29:39 w WC - rozmowy o wszystkim
kmla-princessa napisał(a):

Czy ktoś poleci dobrą książkę, ebooka albo bloga ze zdrowymi, ciekawymi przepisami? Najlepiej wegańskie, bezglutenowe i bez cukru. Buszuję od jakiegoś czasu po internecie, ale nie mogę trafić na żadną "kopalnię złota", z której miałabym inspirację na wiele najbliższych obiadów i deserów. Kupiłam ostatnio w ciemno książkę Jadłonomi oraz erVegana - i nie znalazłam tam zbyt wiele ciekawego dla siebie. Przyznam, że celują w potrawy bardzo odżywcze, jak najmniej przetworzone, ale wciąż smaczne i praktyczne emotka  Może ktoś siedzi w temacie i poleci coś godnego zaufania. 

Kiedy byłam skazana na dietę wegańską to bardzo mi pomogła mamaalergikagotuje.pl
Sporo przepisów i nie jakieś totalnie udziwnione. Dzięki niej odkryłam karob i po dłuuuugiej przerwie od czekolady upiekłam ciasto "czekoladowe" bez mleka, jajek i kakao, o rany jak ono mi wtedy smakowałoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

patyk

#6705361 Napisano: 26.05.2020 13:46:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Sprawdź może na spokojnie jeszcze nr na który wysyłasz i czy prefiks jest dobrze wpisany, ja kiedyś zjadłam literę w prefiksie a szukałam problemu w długości hasła.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6705342 Napisano: 26.05.2020 12:48:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kujawski w Lidlu, 160 znaków na opis dania i nr paragonu z prefiksem... Za wiele pola do popisu nie zostawili. Czyli trzeba będzie trafić na co akurat komisja będzie miała smakaemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

patyk

#6703765 Napisano: 18.05.2020 19:46:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Eh nigdy mi na piwie tak nie zależało, żeby co godzinę zgłoszenie słać mi się chciało. 
U mnie piwa w domu nikt nie trunkuje, jak kupię jakieś na konkurs to się zazwyczaj terminuje. 
Dziś rymy częstochowskie po głowie mi chodzą, czy szanowne komisje te rymy nagrodzą?  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6703463 Napisano: 17.05.2020 12:47:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ano ni ma napisu Shake emotka
A tak się przypatrywałam czy to te i mi się kolor opakowania zgadzał emotka
Dzięki!  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6703460 Napisano: 17.05.2020 12:38:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki może to jakiś trop emotka
Chociaż na moich jest 09.2021emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6703458 Napisano: 17.05.2020 12:30:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiem, że już była dyskusja ale dwa razy kupiłam te zielona lody Kaktus i bez kodów saemotka
Na lodówkach naklejki o konkursie były, więc myślałam że są na bieżąco a tu nico. Na pewno nie ma dodatkowej inf o loterii na opakowaniach?  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6702955 Napisano: 14.05.2020 12:37:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czasami patrząc na wyniki konków, szczególnie tych foto (w których powtarzane są non stop te same motywy aż do znudzenia), to mam przemyślenia że jednak loterie (nie bramki) są sprawiedliwsze  emotka  
I agencja ma święty spokój. A tak to różne hece wychodzą, jury nie musi i raczej nie będzie znało odpowiedzi z innych konkursów, będą wybierać to do czego akurat poczuli miętę.  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6702944 Napisano: 14.05.2020 12:14:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ale macie pamięć, że skojarzyliście ten tekst  emotka
Mnie po przeczytaniu w wynikach się spodobał. Rzeczywiście to samo w sumie co w konku z tej kawy, kwestia czy to ta sama osoba wysłala czy ktoś widział i się "zainspirował" . No cóż wygrana to wygrana. Ja w swojej odpowiedzi nawiązywałam do stanow w USA, jak pewnie wiele innych osób.  Wyświetl w wątku >>

patyk

patyk

#6701948 Napisano: 08.05.2020 22:42:14 w WC - rozmowy o wszystkim
Omnibusy forumowe jak zabezpieczacie siebie i dzieci przed kleszczami? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6701891 Napisano: 08.05.2020 15:23:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
50zl Perfect Fit (w sam raz przed szczepieniem)
I 50 zł z Develey (jednym zgłoszeniem emotka Wyświetl w wątku >>

patyk

#6701624 Napisano: 07.05.2020 14:53:35 w Wkurza mnie...
Odnośnie rodziców i uczniów to mi się przypomniała taka sytuacja z gimnazjum kiedy to jedna z uczennic w trakcie lekcji kiedy nauczycielka nie patrzyła, wyrzuciła doniczke przez okno.... Tak się składało, że dokładnie pod oknem przebiegał chodnik z boiska do szkoły. Akurat przechodził tam nauczyciel wf z klasą... Doniczka roztrzaskała się pół metra od niego.... Można sobie tylko wyobrazić jaki wściekły wpadł do naszej klasy, została wezwana matka uczennicy która to zrobiła, i co? Ano paniusia stwierdziła że nawet jakby ta doniczka spadła na głowę temu nauczycielowi to przecież by go nie zabiła, ona to wie bo jest pielegniarka
... 
Zawsze sobie przypominam ta sytuację a propo tego jacy rodzice się trafiaja. Za miliony monet bym uczyć nie chciała. A w takim tworze jakim było gimnazjum to już w ogóle cuda się działy. 
Wiadomo że są dobrzy i źli nauczyciele, tak samo jak są normalni i tacy jak przytoczeni w mojej historii rodzice... 

A co do zadawania tylko zadań i niezgadzania się z oceną. 
To myślę, że córka spokojnie może grzecznie do pani napisać i się dowiedzieć o co chodzi. Według mnie to ją nauczy tego, że warto pytać i że czasem o swoje w życiu trzeba będzie zawalczyć. Jeśli ją to nurtuje to szkoda by było zbyć dziecko mówiąc że "co tam". Może się okazać, że powód jest błahy a przynajmniej córka nie nabierze narastającej niechęci do nauczycielki.  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6701430 Napisano: 06.05.2020 20:05:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Działa Wam strona kaktus? 

Nie... Zaczyna to być już irytujące  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6701410 Napisano: 06.05.2020 18:57:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostaliście jakieś potwierdzenie po odesłaniu danych laureata z konkursu Lenor w ITM?  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6701346 Napisano: 06.05.2020 15:12:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To ja jak wygralam zestaw garnków le creuset na początku roku to później chyba ponad miesiąc nie grałam emotka
Tak samo jak już wygram w jakimś konkursie co są etapy to w kolejnych etapach już nie biorę udziału, jakoś tak mam.  Wyświetl w wątku >>
0 0