Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika patyk

patyk

#6679325 Napisano: 02.02.2020 19:44:35 w WC - rozmowy o wszystkim
Tak z ciekawości zapytam ile płacicie za śmieci od osoby? U mnie ostatnio podwyżka gigant i aż dojść do siebie nie mogeemotka  było 14 a jest 33 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6679324 Napisano: 02.02.2020 19:41:54 w Przedszkolaki i przedszkola :)
dwaburekoty napisał(a):

może komuś z konkursowych rodziców został strój jednorożca w rozmiarze 98 po szaleństwie karnawałowych balikow? Chętnie odkupię.

U mnie Młoda swojego za nic nie odda ale w tkmaxx widziałam ostatnio spoko przeceny na te stroje jednorożca.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6676875 Napisano: 24.01.2020 13:51:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrywając nagrodę dzienna wysyłało się formularz laureata, widocznie główne wybierali z laureatów dziennych.  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6676871 Napisano: 24.01.2020 13:44:47 w Informują
Kamis "Dokładnie takie swieta" informują mailowo o nagrodach głównych emotka Wyświetl w wątku >>

patyk

#6674544 Napisano: 17.01.2020 11:09:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bransoletka od Kiory Crf Kraina Lodu. Dhl

Bardzo ładna  emotka Wyświetl w wątku >>

patyk

#6672754 Napisano: 11.01.2020 23:38:30 w Pomoc potrzebującym!
https://www.siepomaga.pl/ratujemy-kacpra

Jeszcze dużo kasy do zebrania a dni zostało bardzo mało... 

Ponawiam prośbę do Waszych sercemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6672345 Napisano: 10.01.2020 13:57:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To ja w tymbarku 5 zgłoszeń i nic i sie wkurzamemotka

Sprawdza się złota zasada, jak w jakimś konkursie myślę, że pewniak to 0emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6672219 Napisano: 10.01.2020 11:16:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Głośnik z Monte -kurier ups Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6671173 Napisano: 07.01.2020 15:43:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jakby opublikowali to by się okazało, że połowa niespełnia warunków albo jest ten sam sernik na różnych fotkachemotka
Wolą nie ryzykować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6671172 Napisano: 07.01.2020 15:41:50 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie czas oczekiwania na nagrody. Czasem zdążę zapomnieć że coś wygrałam i paczka dopiero dociera... 
Wiem że regulaminy itd ale czasami to zakrawa o jakiś żart... Jakoś niektóre agencje potrafią się wyrobić i wysłać szybko a inne jakby specjalnie na ostatnią chwilę śląemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

patyk

#6671159 Napisano: 07.01.2020 15:06:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
AGdzie wy widzicie które wygraly?  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6671145 Napisano: 07.01.2020 14:29:21 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

Pionas wrzuca kolejny raz rabaty do sklepu zabawkitotu- Fatalna nazwa jak dla mnie - czytam to jako "zabawki do kitu"....

Ja przeczytałam zabawki kotu emotka
I myślę sobie co za swir otworzył sklep z zabawkami dla kotów emotka Wyświetl w wątku >>
1 1mariusz 0

patyk

#6671143 Napisano: 07.01.2020 14:25:06 w Paragony na trwające konkursy
0 0

patyk

#6669550 Napisano: 30.12.2019 20:23:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Głośnik Monte emotka

I wpis na stronie 2000 MDW!!!!  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6669547 Napisano: 30.12.2019 20:19:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Czy były już dziś wyniki z zott Monte z delikatesów czy te dzisiejsze wpisy innego konkursu? 

Z Monte w Biedronce dziś były  emotka Wyświetl w wątku >>
1 violka88 0

patyk

#6669339 Napisano: 29.12.2019 21:11:16 w Pomoc potrzebującym!
https://www.siepomaga.pl/ratujemy-kacpra

Kochani proszę Was jeszcze raz o wsparcie dla Kacperka, każdy grosz się liczy. Proszę  emotka
Może końcem roku ktoś chce podreperować swoją ilość dobrych uczynków.... 

https://m.faceboo...oups/351810622031762
To link do grupy z licytacjami dla Kacpra, może macie jakieś rzeczy z konkursów i z dobroci serca chcielibyście je wystawić na tej grupie... 

Zbliża się również okres rozliczeń, podarujcie 1% dla Kacperka

Przekaż  podatkuNumer KRS
0000396361Cel szczegółowy 1%
0053033 Kacperek
Prosze Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6668802 Napisano: 26.12.2019 10:10:28 w Moja pierwsza wygrana!
Zestaw gum Mamba za rozwiązanie krzyżówki dla dzieci, niestety nie pamiętam jaka to była gazeta. Pamiętam ten szok jak przysłali te gumy, to było takie dziwne że za darmo coś mamemotka
A później taka większa nagroda która pamiętam to kurs językowy wygrany w radiu jednym smsem, o którym nawet zapomniałam że grałam więc jak zadzwonili to przez chwilę musieli mi wytłumaczyć o co chodziemotka   Wyświetl w wątku >>

patyk

#6668694 Napisano: 24.12.2019 22:02:07 w Wkurza mnie...
garyman napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

la-princessa napisał(a):

Wkurza mnie, że światek konkursów na social mediach jest ciągle zatruwany przez zawistne osoby, które rozszarpałyby za najmniejszą nagrodę. Że ludzie nie potrafią się bawić, tylko robią z tego jakieś Igrzyska. Gram rzadko, jak zobaczę jakiś fajny konkurs z rzeczą, która mi się przyda, ale w ostatnim czasie żaden konkurs nie obył się bez afery. Bez oskarżania organizatora i pretensji do zwycięzców. I co najgorsze - bezpodstawnej. Bo rozumiem, gdy ktoś ukradnie zdjęcie z internetu, to trzeba reagować. Ale gdy konkurs jest na tekst, a ktoś się burzy, że nie wygrał filmikiem, to już dla mnie jest dramat. Widzę te osoby w każdym konkursie, masowo produkują ten sam schemat i zawsze po wynikach nakręcają nienawiść i odbierają ludziom radość z wygranej. Powiem szczerze, że odechciewa się grać przez takich ludzi. Zero szacunku do organizatorów i innych uczestników. Tylko to szaleństwo w oczach, żeby wygrać za wszelką cenę. Nawet po trupach. Inna sprawa, że konkursy to dla mnie radość z tworzenia, z wolnej chwili z herbatą, kiedy mogę coś tam sobie naskrobać. A takie "roboty" konkursowe najpierw Cię zwyzywają, a potem i tak skopiują Twój pomysł i przerobią go na inny konkurs, żeby tylko wygrać. Straszny jest ten brak życzliwości, ta ślepa pogoń za nagrodami. Przegrywać też trzeba umieć. Każdy na własną odpowiedzialność decyduje się kręcić cały dzień filmik. Ryzykuje, że ten czas zmarnuje, bo komisję urzeknie krótki tekst. Sama zazwyczaj przegrywam i nie widzę w tym problemu. Nie wyobrażam sobie najpierw słodzić organizatorowi, a za chwilę szaleć z nienawiści i wszystkim psuć zabawę. 

Z ust mi to wyjęłaś.. Niestety ja też się z tym spotkałam. Choć grałam naprawdę w kilku konkursach na fb, to raz dostałam nawet wiadomość "zniszczę cię" i zostałam nazwana "krową". Cóż... szok dla mnie, bo konkursowym wyjadaczem nie jestem i nie zgarnęłam żadnych nagród typu smartfon, tv ani samochód, żeby aż tak bardzo być zazdrosnym. Tym bardziej szokuje i śmieszy jednocześnie, że na fb nagrody najczęściej mają małą wartość bo to albo zestaw herbat, książka lub jakieś kosmetyki, czyli na pozór rzeczy należących do tanich i takie, na które stać większość nas. A zazdrość i złość bije jakby mowa była o nagrodzie za xxxx zł. Szok, szok i jeszcze raz szok.

Konkursy tak jak piszesz, mają być fajną odskocznią od codzienności i jakąś formą rozrywki z ewentualnym zyskiem i tego życzę wszystkim konkursowiczom - tym zawistnym i tym bardziej życzliwym, żeby pamiętali, że gdy konkursy powodują w was wybuchy złości, zazdrości i sprawiają, że źle życzę drugiemu - pora z tym skończyć i szukać innego zapychacza wolnego czasu emotka

Pójdę trochę dalej. Nie mam doświadczenia w konkursach na fb i insta gdyż jestem szczęśliwym "nieposiadaczem" kont na tych mediach. Podzielę się innym spostrzeżeniem. Wiem, że niektórzy traktują konkursy jak pracę i zarobek. Ja mam inaczej bo gram tylko w tych konkursach, których nagrody mogą mi się przydać. Do szału doprowadza mnie jak ktoś bierze udział w konkursie gdzie wygrana jest np. komplet fotelików dziecięcych tylko po to żeby je sprzedać bo dzieci mają powyżej 12 lat albo więcej. A biedna matka, którą nie stać na zakup, tylko ma nadzieję, że wygra, nie ma na to szans bo stary wyjadacz konkursowy sprzątanie jej niepotrzebny mu sprzęt sprzed nosa. Pewnie teraz kogoś uraziłem i zaraz oberwę po głowie ale niestety tak jest i wkurza mnie to. Sam mam małe dzieci w wieku 6 i 2 latka ale nie biorę w takich konkursach udziału bo mam taki sprzęt, a komuś może się bardziej przydać....A tu informacja...sprzedam komplet fotelików...no szlag mnie trafia. Zdrowych i wesołych świąt wszystkim życzę i rozsądku w wybieraniu konkursów. Nie bądźmy egoistami i dajmy innym szansę. Pozdrawiam wszystkich konkursowiczow, tych zaawansowanych jak również początkujących.

O to to! Dokładnie takie same mam przemyślenia! Dobrze prawisz  emotka Wyświetl w wątku >>

patyk

#6668393 Napisano: 22.12.2019 23:33:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kosuperloser napisał(a):

patyk napisał(a):

W konkursie Nivea w Biedronce to trzeba kupić jeden krem czy dwa? Pomóżcie bo się zakręciłam i w regulaminie nie kumam czy jest opisany jeden krem czy dwa emotka

a)  dokonać  jednorazowego  zakupu  Przeciwzmarszkowego  +  rewitalizującego  kremu  na dzień  SPF 15  lub  na noc  55+  w  sieci Biedronka;

Właśnie to dla mnie jest niejednoznaczne: "przeciwzmarszczkowego + rewitalizującego" to jeden krem z podwójnym działaniem czy dwa? 
Sory za pytania ale już nie ogarniam dziś. Na paragonie mam jeden krem i nie chce się później wkurzyc w razie wygranej że mam źle  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6668389 Napisano: 22.12.2019 23:19:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Nivea w Biedronce to trzeba kupić jeden krem czy dwa? Pomóżcie bo się zakręciłam i w regulaminie nie kumam czy jest opisany jeden krem czy dwaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0