Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika la-princessa

la-princessa

#6599612 Napisano: 14.05.2019 19:06:14 w NA CO CZEKAMY?
Usunęłam to, co wiem, że rozwiązane, dodałam Palmolive, bo nie było na liście.

do 7.05 - Tymbark wybrane sklepy (zestawy produktów)
do 7.05 - Carex ostatni etap
do 10.05 - Eurosklep Planszówki

do 13.05  - Konkurs "Przenoś góry z Toblerone" - e-mail lub tel 
do 14.05 - Zwierzominka
do 17.05 - Oczyszczający rytuał Palmolive - sms (komisja do 14.05 + 3 dni robocze na powiadomienie)
do 27.05 - BIC - rysunkowy Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6599489 Napisano: 14.05.2019 15:56:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma regulamin do konkursu NIVEA w Carrefour? Miał być od dziś według gazetki. Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6598297 Napisano: 11.05.2019 13:19:01 w Żegnamy zmarłych
asia670 napisał(a):

12 godzin temu odszedl mój Kochany Tatuś,a ja kręcę sie bezmyslnie po domu,nie spię juz 31 godzin i klikam tutaj,a łzy same leca na klawiaturę......wczoraj z nim rozmawiałam wieczorem, pozegnał mnie swoim; cześć Asineczko ,a za parę chwil juz nie żył emotka emotka emotka ciągle mam w w głowie te Jego ostanie dwa słowa,których juz nigdy nie usłyszę emotka dlaczego to tak jest?????

Przesyłam Ci dużo wsparcia, choć wiem, jak to jest ciężko stracić bliską osobę... Ale wierzę, że Twój tatuś nadal nad Tobą czuwa i jest przy Tobie emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

la-princessa

#6596529 Napisano: 07.05.2019 13:05:45 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że tak zwlekałam i urodziłam się jeden dzień później niż dzisiejsza data w Koralu. A trzeba było się pospieszyć i mogłabym się dziś zgłosić emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

la-princessa

#6592785 Napisano: 24.04.2019 15:54:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

la-princessa napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja z 8,9 i 15-ego też nic nie mam. Widocznie skupili się na losowaniu zgłoszeń z ostatnich dni emotka

Ja mam z pierwszego dnia, rozumiem, że komuś może być przykro, że nie wygrał, ale nie wiem, po co bezpodstawnie oskarżać agencję o takie praktyki...  emotka

Przecież już wczoraj ten temat był wałkowany emotka

Nie siedzę tutaj 24 godziny na dobę i nie czytam każdej wiadomości. Za to zawsze jak wejdę na forum, to widzę czyjeś pretensje i oskarżenia względem agencji o brak uczciwości, bo akurat nie wybrali zgłoszenia tej osoby emotka  I to na pewno przez to, że nie trafiła w ten jeden jedyny dzień, z którego lenie akurat wybrali nagrodzonych, bo całą resztę zignorowali emotka Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6592762 Napisano: 24.04.2019 14:58:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Ja z 8,9 i 15-ego też nic nie mam. Widocznie skupili się na losowaniu zgłoszeń z ostatnich dni emotka

Ja mam z pierwszego dnia, rozumiem, że komuś może być przykro, że nie wygrał, ale nie wiem, po co bezpodstawnie oskarżać agencję o takie praktyki... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6591404 Napisano: 18.04.2019 17:50:33 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Powtórka z rozrywki z moim bankiem. Wczoraj na moim koncie wcięło kasę i odrzucone transakcje .a dzis to samo u męża.Odrzucalo płatności karta ,a kasę pobiera z konta. Mieli wczoraj mi zwrócić i cisza . Mam czekać 10 dni roboczych na zwrot mojek kasy. Co za dziadowski bank ,pora zmienić na inny. Tylko na jaki?

Ja mam BOŚ bank i bardzo sobie chwalę  emotka  Poza tym jeden z niewielu banków, w którym przeważa polski kapitał... jakoś tak bezpieczniej się przez to czuję. Ale ogólnie nigdy nie było tam problemów technicznych, ofertę mają ciekawą, dużo darmowych kont, fajne możliwości. Przeniosłam się tam kilka lat temu i nie żałuję emotka  Ja mam wszystko za darmo - przelewy, wypłaty z bankomatów, itp... obsługa też pomocna.  Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6591101 Napisano: 17.04.2019 18:15:28 w Czy informują/ informowali?
Czy był już wyniki za Palmolive Men z hulajnogami? Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6590685 Napisano: 16.04.2019 15:51:45 w Informują
Esemes Fantasia Społem Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6590679 Napisano: 16.04.2019 15:44:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli to kogoś interesuje - tchibo dalej informuje, przed chwilą miałam esemesa o spieniaczu, nie pamiętam, z którego dnia zgłoszenie, ale na pewno nie z ostatniego. Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6589801 Napisano: 13.04.2019 17:37:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

darog napisał(a):


Coś tu nie gra. U nas około w sumie 10 zgłoszeń, jeszcze śledztwo nie zrobione kto ile ze znajomych w pracy wysyłał - tak 2-3 ostatnie dni. 
Rozumiem, że mogli wybrać coś lepszego,,,ale tam zdaje się było po 5 nagród każdego dnia? 
Dziwnie ucichli.
Kiedyś tez tak dziwnie ucichli przy fa? syoss? było tam ponad myśle 100 nagród w ostatnim etapie i jak wpisów było zawsze sporo- to nikt nie słyszał by powiadamiali ostatni.
listy laureatów nigdy nie ma. losowania nawety głównych niejawne. 

A GŁÓWNE ROZDAJĄ? czy nie wiadomo jak "to" jest...?

Problem polega na tym, że na plakatach była mowa o 5 nagrodach dziennie, ale w regulaminie już nie, więc teoretycznie mogą powiedzieć, ze nic im się nie podobało z 4 ostatnich dni i "co nam panie zrobisz". No pojechali po bandzie.
Wiem, że główne rozdali.

Tak chyba u nich jest. Kiedyś grałam w jakimś konkursie, gdzie była jedna nagroda dziennie. Wysłałam dwa zgłoszenia tego samego dnia i wygrałam dwie nagrody. Ale faktycznie w regulaminie nie było mowy o żadnych etapach ani podziale nagród na dni. Jedynie na plakacie. Więc to faktycznie może tylko taka średnia dla zachęty emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6585944 Napisano: 01.04.2019 18:06:14 w Wkurza mnie...
Ja mam wrażenie, że coraz częściej zaciera się pierwotna rola rodziców chrzestnych i sprowadza się dziś tylko do wręczania prezentów na chrzciny, komunię, osiemnastkę i ewentualny ślub. Moja koleżanka szukając chrzestnych dla swojego dziecka kierowała się zasobnością ich portfeli... A idea rodziców chrzestnych jest zupełnie inna, chodzi o troskę o dziecko, o pomoc w wychowaniu w wierze, to zobowiązanie przede wszystkim duchowe, a nie materialne. Dlatego nie powinno się nikogo zmuszać do tej roli takimi tekstami, że dziecku się nie odmawia. Ani też brać kogoś, bo tak wypada, bo to siostra, bo brat, itp... To bardzo poważna decyzja. Rodzic chrzestny musi faktycznie chcieć się nim stać i być na to gotowym. Bo potem dziecko tak naprawdę nie ma tych chrzestnych.  Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6578294 Napisano: 08.03.2019 01:31:11 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

Wkurzają mnie to mało powiedziane - nowe konkursy - co widzę nowy to myślę, że może wreszcie coś sensownego, a tu kolejny z cyklu "w d... se wsadźcie" - kup 2 beznadziejne produkty i wygraj jedną z 200 suszarek o wartości 39 zł i to jeszcze z logiem  emotka

Jakiś czas temu rozdawali te suszarki za 1 grosz przy zakupach Syoss za 25 zł emotka  Ot, ile są warte emotka    Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6575504 Napisano: 27.02.2019 17:28:02 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że znowu jadłam w biegu... i kawałek orzeszka ziemnego chyba utknął mi gdzie przełyku emotka  Próbowałam już odchrząknąć i pić dużo wody, ale dalej czuję, że coś tam jest. Sama nie wiem czy bać się czy tylko panikuję... a tyle razy samej sobie powtarzam, żeby jeść powoli i spokojnie. A nie w biegu emotka  I czemu siebie nie słucham? Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6563926 Napisano: 15.01.2019 16:53:33 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że od kilku dni nie mogę wyrwać się z melancholii i ciągle chodzę nieobecna. Byłam ostatnio w mojej rodzinnej miejscowości i odwiedziłam też dawną szkołę. Po przekroczeniu jej progu, wróciły wszystkie piękne wspomnienia oraz czar tamtych beztroskich lat. Weszłam na ostatnie piętro, usiadłam na parapecie, na którym kiedyś przesiadywałam z koleżankami, i spojrzałam na panoramę miasta. W tle tory, a gdzieś w oddali wysoki mrówkowiec, w którym mieszkał pierwszy wybranek mojego serca. Na przerwach patrzyłam na ten jego blok i zastanawiałam się kiedy on mnie w końcu zagada, a gdy nie było go w szkole, to myślałam co akurat robi w tym swoim bloku. Ech, mieć znów takie problemy. Teraz ciężko wrócić mi do dorosłości. Jakby tego było mało, to złapała mnie choroba i od powrotu nie wychodzę z domu. Dobijają mnie te cztery ściany, brak świeżego powietrza i kontaktu z kimś poza rodziną. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

la-princessa

#6563534 Napisano: 14.01.2019 14:56:56 w Czy informują/ informowali?
Milka za ostatni dzień już była? Chyba się popłaczę przez kolejną porażkę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6554951 Napisano: 09.12.2018 16:08:29 w Wkurza mnie...
aniajukej napisał(a):

Brzydzę się sobą, że biorę udział w konkursach o du.perele, bo założyłam się z siostrą, która więcej konkursów w grudniu wygra i nie mam czasu na seks...
Jak już zagram o wszystkie książki, żele pod prysznic, płyty cd, lniane torby na zakupy i inne fajne nagrody, mąż śpi   emotka
Pocieszałam się, że u niej to samo, ale potem przypomniałam sobie, że ona nie ma męża  emotka

Uważaj, żebyś w końcu rozwodu nie wygrała emotka Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6553592 Napisano: 04.12.2018 20:32:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy czytaliście już wiadomości z konkursu ACE? Chcą tam bardzo szczegółowe dane do PITU, pesel, miejsce i datę urodzenia... Przyznam szczerze, że pierwszy raz spotykam się z takim wymogiem. Zazwyczaj podawałam tylko adres, ewentualnie datę urodzenia. Myślałam, że organizator płaci podatek w swoim imieniu, więc czy w tym wypadku będę musiała się potem z tej nagrody jeszcze rozliczać przy corocznym picie? Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6552599 Napisano: 01.12.2018 13:47:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Heineken publikuje też wyniki w soboty? Z góry dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6540897 Napisano: 22.10.2018 13:15:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikantny napisał(a):

Dziwię się, że ktoś z agencji reklamowej ujawnia się tu i naprawdę ma czas na prowadzenie zaciekłych konwersacji z konkursowiczami, zarazem ujawnia i zdradza zbyt dużo faktów ze swojej pracy, bo o ile wiele agencji czyta forum, o tyle nikt publicznie tu się nie wpisuje, czy to jest w ogóle etyczne?  emotka

Nie sądzę, żeby ktoś chciał się podszywać pod czyjeś dane emotka  Ale również dziwię się, że powstało takie ujawnienie. I zastanawiam się ile Pan Tomek dostał prywatnych wiadomości z pytaniami "jak wygrać w tej agencji?". Ja na miejscu tego Pana bałabym się też skarg do przełożonych emotka  Zaraz rozgoryczeni konkursowicze będą posądzać o jakieś kolesiostwo na forum, wiadomo jak to z niektórymi... emotka  Dziwne posunięcie jak dla mnie, ale ja nie muszę wszystkiego rozumieć emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0