Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika la-princessa

la-princessa

#6534512 Napisano: 03.10.2018 15:49:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ktoś już odnalazł się na liście Persila czy jeszcze pusta? Bo nie wiem czy się łudzić emotka  czy spokojnie iść obiad gotować Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6534495 Napisano: 03.10.2018 15:28:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Smolar wysłał esemesy za Persila? Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6533747 Napisano: 01.10.2018 18:39:08 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dzisiaj 3 kody Lay's. Za doładowanie 10 złotych. Do dowolnej sieci (oprócz Virign Mobile). Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6528123 Napisano: 13.09.2018 15:37:19 w Wkurza mnie...
Zrobiłam zakupy na stronie adidas.pl, liczyłam, że przesyłka szybko dojdzie, a jak otrzymałam link ze śledzeniem, to okazało się, że paczka wlecze się aż z Niemiec emotka  Myślałam, że mają magazyn w Polsce.  Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6519541 Napisano: 16.08.2018 15:54:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamaa18 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

paula9891 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):


no ok ale z tego co kojarzę nie szukamy paragonów na konkurs zakończony dobrze myślę?

To jakaś niepisana zasada? Pytam się serio, nigdy nie sprzedawałem, ani nie kupowałem paragonów, itp.

Kiedys mozna bylo kupowac, ale wiecznie byla afera, ze to niesprawiedliwe itd.
Dlatego obecnie to zasada tego forum emotka


ja tylko nadmienię, że kupowanie paragonów na trwające konkursy też jest - według mnie - niesprawiedliwe. i nadal twierdzę, że albo pozwalamy na handel albo go zakazujemy w ogóle. tak być powinno. 

to w końcu można czy nie bo ja już nie wiem emotka

też już nie wiem czy w końcu można czy nie, A paragon niestety potrzebuje emotka buuuu emotka

Na aktualne konkursy można, na zakończone konkursy lub rundy konkursów już nie, bo skutkuje to punktem karnym. Ryzyko grania bez paragonów emotka  Następnym razem wysyłaj tyle zgłoszeń, ile masz paragonów emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

la-princessa

#6518662 Napisano: 13.08.2018 12:06:06 w Czy informują/ informowali?
nkba napisał(a):

la-princessa napisał(a):

Czy zwycięzcy konkursu "Chwytaj radość wspólnych chwil" w Hebe zostali już powiadomieni? Bo ten konkurs zniknął z listy z wątku "Na co czekamy", a nie zauważyłam, żeby ktoś pochwalił się nagrodą w wątku "Informujemy". Będę wdzięczna za podpowiedź emotka  

Był wpis ok tydzień temu emotka

Dziękuję za odpowiedź, musiałam przeoczyć emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

la-princessa

#6518640 Napisano: 13.08.2018 11:47:22 w Czy informują/ informowali?
Czy zwycięzcy konkursu "Chwytaj radość wspólnych chwil" w Hebe zostali już powiadomieni? Bo ten konkurs zniknął z listy z wątku "Na co czekamy", a nie zauważyłam, żeby ktoś pochwalił się nagrodą w wątku "Informujemy". Będę wdzięczna za podpowiedź emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0