Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anaesth

anaesth

#7170713 Napisano: 18.04.2024 19:13:43 w Wkurza mnie...
aguagu napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Mnie wkurza, że jest koniec kwietnia, a ja wysłałam w tym roku jedynie 20  zgłoszeń. W nic nie gram, nic mi się nie podoba, nie czuję zapału. Nawet kupuję czasem produkty na konkurs i ostatecznie nie wysyłam - bo mi się nie chce. Potrzebuję jakiegoś konkursu z dużą nagrodą, żeby wskoczyć na falę, nakręcić się i w ogóle wybudzić w sobie ponownie chęć rywalizacji.

Mam tak samo, nie ma w co grać

witajcie w klubie...

Czuję, że ERA wypasionych konkursów kreatywnych...już za nami emotka  Powiedziałam: "pasuję" już ponad rok temu.

Nie mam pojęcia po czym wnosisz...

https://konkursy.columbit.pl/biocolor/

emotka

Po raz kolejny skomentuję: jaki produkt, takie nagrody emotka  To są najmniej trwałe lakiery, jakich do tej pory używałam. Co mi po EKO, jak muszę malować paznokcie co 1,5 tygodnia zamiast co 3? Jakby ktoś się pokusił o kupienie ich na konkurs, to odradzam. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

anaesth

#7170679 Napisano: 18.04.2024 16:49:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Hej, niech mi proszę ktoś powie jak to możliwe że w loterii Balcerzak codziennie wygrywają Sławomir K i Ewa K?
Wbiłam ponad 40 kodów o różnych godzinach i nic nie wpadło. Za to widzę co niektórzy mają 100% skuteczności emotka

Ja w loterie smolara już nie gram, raczej nie da się tam wygrać grając normalnie.

Balcerzaka tym razem nie robi Smolar emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7170658 Napisano: 18.04.2024 16:03:37 w Smolar
sesyjnie1 napisał(a):

Ja czekam tylko na sensodyne i dostałam właśnie powiadomienie więc chyba to do mnie jedzie…

Na pewno emotka  tylko ciekawe, co znajdziemy w środku… Elektryczna (zgodnie z regulaminem), czy soniczna (zgodnie z info w stronie) emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

anaesth

#7170555 Napisano: 18.04.2024 10:05:40 w Smolar
Smolar przygotował paczkę do wysłania - czyżby szczoteczka z Sensodyne? Też macie info w appce DPD? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7170498 Napisano: 17.04.2024 21:59:50 w Czy informują/ informowali?
nanajka81 napisał(a):

samdej napisał(a):

Justintime napisał(a):.

Uwaga, będę się czepiać emotka :

"Osoby, które głosowały zostały już wyłonione"  - osoby, które głosowały wyłoniły się same, podając swoje dane przy zgłoszeniu. Wyłonić to można było zwycięzców  emotka

"Zwycięzcy nie są publikowani, są informowani o tym fakcie mailem gratulacyjnym" - są informowani, ale czy są POinformowani? Wątpię emotka

czyli zaś to samo co było z kauflandem... Ja mam mieszane uczucia gdy biorę udział w tych ich konkursach bo niby informują ale nie do końca, nagrody przychodzą bez informacji (dwa razy u nich wygrałam i nie dostałam żadnej info tylko po wielu miesiącach przyszły nagrody i wtedy szukałam gdzie to wygrałam) wszystko z poślizgiem i jakoś tak byle jak?

A mnie zastanawia to, że jakoś z informowaniem i wydaniem zestawów produktów Gillette nie mieli problemu (choć bonem do jubilera nikt się nie pochwalił - nie przyznali, nikt od nas nie wygrał, czy po prostu nie chciał się chwalić?), a z całą pulą drogich fantów (100x 300zł i 10 pralek vs 40 wyciskarek i 61 wypiekaczy) kręcą jak tylko mogą. Nie wiem jak to wygląda od środka, ale obstawiam, że zyski ze sprzedaży produktów promocyjnych zwykle nie pokrywają kosztów zorganizowania konkursu, a tu - 101 nagród rzeczowych plus 800 tys. dla szkół - na pewno sponsor jest grubo na minusie, tylko czy to jest powód, dla którego agencja miałaby oszukiwać i nie wydawać nagród? emotka Mam nadzieję, że jednak jeszcze puszczą maile i wyślą nagrody (choć moje odpowiedzi nie były porywające i pewnie nie wygram wyciskarki, ale trzymam kciuki za forumowiczów emotka ). Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7170455 Napisano: 17.04.2024 19:10:49 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

Właśnie minęło równo 6 lat od wygrania przeze mnie samochodu i od tamtego momentu mam syndrom drugiego miejsca. W konkursach czy loteriach, gdzie jest wartościowa główna nagroda, dochodzę do drugiego miejsca i nie mogę sięgnąć po złoto. Wkurza tym bardziej, że różnice są spore, jak ostatnio 100 zł do Intermarche a nie 5000 zł na karcie, 500 zł z Milki a nie 50000. Wiem, że dobre i to, ale po tylu latach już trochę frustruje mnie zbieranie ochłapów i marzy mi się znowu jakaś główna, która wywróci świat do góry nogami. Diament z Blikomani, 100K z jakiejś loterii, byłoby super, a ciągle tylko rozczarowania, że II stopień i II stopień emotka  Ktoś pomyśli, że niewdzięczność, ale czasem zamiast radości z informacji o wygranej ogarnia mnie smutek i bezsilność, że znowu ta drobnica. Człowiek głupi planuje czasem coś za te przyszłe wygrane, a potem bańka pryska, trzeba wrócić do szarej rzeczywistości i obejść się smakiem podróży nowym autem czy szalonych zakupów z wielkiej kasy  emotka

W pełni rozumiem rozgoryczenie i chyba wszyscy tak mamy… Choć większość z nas nie może pochwalić się autem emotka Paradoksalnie wiele osób twierdzi, że jak wchodzi w tryb „coś tam wyślę, jakoś to będzie, terminu wyników nie będę pilnować”, to nagle te nagrody zaczynają magicznie wpadać emotka  Więc może… za bardzo Ci zależy? emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7170357 Napisano: 17.04.2024 13:24:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

a co z konkiem p&g? Szkoły powiadomione? Pozostałe nagrody rozdane?

https://www.e-konkursy.info/forum/konkursy/pelargos?strona=4#p7170212 Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

anaesth

#7170230 Napisano: 16.04.2024 20:37:58 w NA CO CZEKAMY?
do 18.04 (31.03 + 10 dr + 3 dr) Konkurs Listerine w Rossmann
do 19.04 (16.04 + 3dr) Loteria "MOL" - główna - mail
do 22.04 (15.04 +7d) Konkurs Milka Żabka 4etap - sms
do 23.04 Konkurs "Odkryj Pilsnera" Żabka 18+ - mail
do 26.04  Konkurs "Wiosenne porządki" Kaufland
do 29.04  Konkurs "Czysta radość grillowania" Intermarche
do 30.04 - Konkurs Beskidzki - fb lista
do 30.04 (30 d od 31.03) - Konkurs Familijne wieczory filmowe - e-mail
do 30.04 (31.03 + 30 dni) Konkurs Vizir Olympics
do 17.05 Konkurs Finish w Lidlu - mail
do 12.06 (29.02 + 60dr /wybór/ + 10dr /lista/ a w międzyczasie telefon) - Konkurs "Ferie z Orange 2024" - Lista (+ Telefon do główniejszych)
do ??? (5.04 komisja bez terminu informowania -> czyli około 1,5 miesiąca) Konkurs "Słodka wiosna" Intemarche - telefon

??? do 05.04 (06.03 + 30 dni) Konkurs P&G w Biedronce Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7170117 Napisano: 16.04.2024 13:56:37 w Pelargos
Odkopuję temat, ponieważ wygląda na to, że agencja sama z siebie nie raczy podać wyników konkursu dla głosujących w akcji dla szkół. Nagród w puli 101, nikt się nie chwalił wygraną, a informować mieli do 05.04. Dziś już 16.04, dlatego proponuję zarzucić agencję mailami z pytaniem o wyniki. 

[email protected]

[email protected] Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

anaesth

#7170110 Napisano: 16.04.2024 13:39:06 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

Ktoś coś wie o nagrodach dla głosujących- Każdy dzień na medal? Pisałam do everdayme, ale cisza emotka

Nikt się nie chwalił. Raczej trzeba pisać bezpośrednio do agencji. A najlepiej zarzucić ich mailami jak w konkursie Ariel w Kauflandzie, ale tu nagrody nie były tak atrakcyjne jak w tamtym konkursie i pewnie osób chętnych do bombardowania agencji nie będzie aż tyle emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7170008 Napisano: 15.04.2024 22:15:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Situation napisał(a):

Czy mail po wygranej z klubu Winiary przychodzi od razu?

Do mnie przyszedł na drugi dzień.
Gorzej, że formularza laureata dalej nie przysłali, a czekam od czwartku emotka Wyświetl w wątku >>
1 Situation 0

anaesth

#7169906 Napisano: 15.04.2024 15:55:11 w Smolar
fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

Poszły SMS-y z Milki (bon do Żabki).

Ale za pierwszy etap ja dostałem o 9:59. Nie ma trzeciego etapu. Jest jeszcze drugi - jako inny „podkonkurs”, z najlepszymi nagrodami.

SMS-y za 1 etap konkursu, czyli 3 etap wyzwania, poszły dziś o 9:59. Nie rozumiem co chciałeś przekazać cytując moją wypowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7169873 Napisano: 15.04.2024 14:08:36 w Czy informują/ informowali?
TurboMike napisał(a):

Tomek1989 napisał(a):

Maria napisał(a):

Czy informowali Konkurs Konkurs "Biedronka Vizir Olimpics" - e-Konkursy.info

Nikt na forum nie pisał, więc możliwe, że nie

Mają czasu a czasu jeszcze emotka  Do końca kwietnia mają czas na wybór...

Jeszcze nie rozwiązali konkursu, za który wyniki miały być półtora tygodnia temu emotka Wyświetl w wątku >>
1 Maria 0

anaesth

#7169769 Napisano: 15.04.2024 10:00:57 w Smolar
Poszły SMS-y z Milki (bon do Żabki). Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

anaesth

#7169404 Napisano: 12.04.2024 18:20:29 w Smolar
Główne z Sensodyne pozamiatane? Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

anaesth

#7169334 Napisano: 12.04.2024 15:38:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
50 Winiary
50 Rossmann bingo
50 Milka Żabka (SMS jeszcze nie było emotka )

To teraz czekam na taki streak z wyższymi kwotami emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7169195 Napisano: 11.04.2024 19:50:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Czy też tak macie.w konkursie Winiary mimo , wyraźnego zdjęcia paragonu? Czy tylko ja MMA to "szczęście"

Mi tak nie szło z telefonu, a to samo zdjęcie paragonu poszło z komputera bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7169194 Napisano: 11.04.2024 19:49:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Czy z Winiar można grać na te same dane, jak już jest wygrana ? Czy jest jakiś limit ?

3 natychmiastowe można wygrać na osobę. Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

anaesth

#7169173 Napisano: 11.04.2024 17:35:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
konek11 napisał(a):

Już jakiś czas biorę udział w konkursach, z różnym szczęściem, ale daję pod dyskusję temat terminów wysyłki nagród. Czy nie wydaje Wam się porypane, że np. w loterii Milka Skoczkowie, wygrane z lutego będą wypłacone do 31.07? i to nie pierwszy taki przypadek, można by mnożyć, nawet na Bliki z fererro trzeba było czekać bardzo długo. Naprawdę tak wielkie firmy jak właściciele Milki czy Fererro nie dają od razy kasy tym agencjom? Żeby na nagrodę czekać pół roku, to jakiś żart. A to advalue to w ogóle widzę w każdej swojej akcji tak przeciąga.

Może i sponsor daje kasę, ale obstawiam, że agencja wkłada ją na lokatę i ma dodatkowy zysk emotka Wyświetl w wątku >>
1 Aliszka 0

anaesth

#7169097 Napisano: 11.04.2024 13:39:28 w Czy informują/ informowali?
lucya napisał(a):

Catcat napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy ktoś już ponaglał szanowną agencję-o-skomplikowanej-nazwie, tych od Everydayme?

oni strasznie długo odpisują, pytałam ich o coś innego to ponad tydzień odpisywali na maila i konkurs o który pytałam już się skończył emotka

Czuję, że trzeba już zacząć pytać o Vizira, żeby zdążyli odpowiedzieć w maju emotka .

Ja się tak napaliłam na tę wyciskarkę, a tu im dłużej trzeba czekać, tym później większy zawód, jeśli nie wygram emotka

O, dokładnie. Też bym chciała wyciskarkę, a z doświadczenia już wiem, że im bardziej się nakręcam i im częściej zaglądam na forum by sprawdzić, czy może informowali, tym mniejsze moje szanse na wygraną emotka  Ale tu jestem wyjątkowo nakręcona, bo chyba musieli mieć malutko zgłoszeń, skoro wydłużyli konkurs o tydzień, a szkołom wystarczyło kilka głosów, żeby być na podium… Wyświetl w wątku >>
0 0