Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika caramela

caramela

#6690445 Napisano: 17.03.2020 00:09:11 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

elizam napisał(a):

Mnie wkurza totalnie nieodpowiedzialne podejście seniorów do sytuacji. Mieszkam w Koszalinie, młodzież - co mnie pozytywnie zaskoczyło - podeszła do tego rozsądnie, prawie nie widać ich na mieście, a jeśli już to pojedynczo, z psami... Natomiast grupa 70+ przechodzi samych siebie, spacerują, marudzą ze centrum handlowe pozamykali, kręci się ich mnóstwo.w sobotę zwróciłam takiej babuleńce uwagę, że nie powinna się kręcić, tym bardziej po centrum handlowym, to mnie opierdzielila, że to dzieciom szkoły zamknęli więc niech siedzą w domu, a o starszych nikt nic nie mówi, a ja w ogóle nie mam szacunku do starszych skoro jej każę w domu siedzieć... 

eee to u mnie lepiej emotka  sąsiadki 80+ "uhahahane" wracają "pod paszkę" w niedzielę, pytam skąd idą i co tak wesoło, na co one, że z "kościółka". Ja OCZY...pytam czy nie słyszały o koronawirusie i zagrożeniu, na co one "Pani Edytko, my już grypę miałyśmy, drugi raz jej nie będzie". LoL! Wydaje mi się, że na starość mózg się "wygładza", serio.

Jak dla mnie - spoko, "selekcja naturalna", niech sobie chodzą gdzie chcą skoro nie dociera, ale niech później nie zarażają innych. 

W moim mieście to samo, babcie dziś pod sklepem sobie plotkują w najlepsze. "Najśmieszniejsze" jest to, że pouczać w innych dziedzinach potrafią, ale same się nie stosują do tego aby unikać zagrożenia. Jak Was tak czytam i widzę to co się dzieje, mogę powiedzieć, że naprawdę, cieszę się, że moi dziadkowie wzięli sobie ten apel do serca i siedzą grzecznie w domu, a jak coś potrzebują to kontaktują się z rodziną.  Wyświetl w wątku >>

caramela

#6690422 Napisano: 16.03.2020 21:00:09 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto ma piekarnik firmy beko emotka  mam jedno pytanie,  może ktoś się odezwie emotka  może być pw Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6689606 Napisano: 12.03.2020 19:37:27 w SZUKAM....
Poszukuje osób, które "bawią się" w Danio w Biedronce. Może byc pw emotka Wyświetl w wątku >>

caramela

#6689406 Napisano: 12.03.2020 10:58:38 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

caramela napisał(a):

bruce napisał(a):

Mam to samo emotka , wszędzie wkoło obcy ludzie charlają, a ja z astmą oraz uczuleniem na wszystko pylące, dym, kurz oraz sierść zwierzaków dosłownie ledwo żyję; wpienia mnie maksymalnie, kiedy czytam, jak ludzie chwalą się wyjazdami do miejsc zagrożonych, omijaniem procedur, łażeniem po mieście z przeziębieniem, ucieczkami z oddziałów zakaźnych.  emotka  Jak można być tak egoistycznie nastawionym?   emotka  Że to niby "bardzo dobrze się czują i są przekonani, że na pewno nic im nie będzie"! Bogami są, czy jak? emotka

Może jakby były jakieś duże kary, to ludzie by zaczeli myślec...

Szczerze?? wątpię... 
Przykład - https://www.facebook.com/spottedmadka/photos/a.171928109844951/1065690827135337/?type=3&theater

Może nie wszystkich, ale ludzi utrata dużej kasy zabolała by strasznie. Liczę, że jednak to jakiś żart... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

caramela

#6689402 Napisano: 12.03.2020 10:53:00 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

Wkurza mnie NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ I GŁUPOTA LUDZI! 

W ubiegły czwartek, czyli dokładnie tydzień temu, byłam w jednym sklepie z ciuchami. Nagle jakiś facet otworzył drzwi, ale nie wszedł, tylko powiedział do pracujących tam pań, że nie będzie dalej wchodził, bo wczoraj wrócił z Włoch, ale wpadł się przywitać.

Pytanie - skoro wiedział, że wrócił z terenu zagrożonego, to PO CO IDIOTA ŁAZIŁ PO MIEŚCIE???  
I teraz zastanawiam się, czy jednak mnie nie zaraził, bo coś mnie łapie. Mam tylko nadzieję, że to przeziębienie, bo przedwczoraj mnie nieźle przewiało, jak byliśmy u klientów emotka
Sama mam chorobę przewlekłą od ponad 20 lat, łapię różne choróbska sezonowo a tu taki idiota przyłazi się "przywitać"  emotka

Mam to samo emotka , wszędzie wkoło obcy ludzie charlają, a ja z astmą oraz uczuleniem na wszystko pylące, dym, kurz oraz sierść zwierzaków dosłownie ledwo żyję; wpienia mnie maksymalnie, kiedy czytam, jak ludzie chwalą się wyjazdami do miejsc zagrożonych, omijaniem procedur, łażeniem po mieście z przeziębieniem, ucieczkami z oddziałów zakaźnych.  emotka  Jak można być tak egoistycznie nastawionym?   emotka  Że to niby "bardzo dobrze się czują i są przekonani, że na pewno nic im nie będzie"! Bogami są, czy jak? emotka

Może jakby były jakieś duże kary, to ludzie by zaczeli myślec... Wyświetl w wątku >>
2 brucee, ziolko 0

caramela

#6689348 Napisano: 12.03.2020 00:11:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

caramela napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

i co z rimmelem dzisiaj? nadal nie ma zwrotek  emotka ?

były kilkanaście i kilkadziesiąt minut temu. obecnie znowu brak emotka

wysyłam z play i cisza emotka

aaa, nie pomyślałam, że to może być sieć, myślałam, że globalnie. tmobile były, a orange teraz klops.

z play o 20:35 były, plus 22:55 brak

U mnie to samo wysłałam z Play i brak zwrotki emotka  

 T-Mobile również brak zwrotki (o godz. 23.15)

Ehhhh emotka ja też posłałam i brak zwrotki emotka Czyli co zgłoszenie poszło na marne?? emotka nie wezmą go pod uwagę przy wyborze?! emotka

Nie wiem czy to coś rozjasni ale w konkursie colgate w Lidlu Była Ta Sama Sytuacja A Też Organizowała NAIROBIA emotka    I Wygrałam SMS Bez Zwrotki 

Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6689347 Napisano: 12.03.2020 00:10:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

caramela napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

i co z rimmelem dzisiaj? nadal nie ma zwrotek  emotka ?

były kilkanaście i kilkadziesiąt minut temu. obecnie znowu brak emotka

wysyłam z play i cisza emotka

aaa, nie pomyślałam, że to może być sieć, myślałam, że globalnie. tmobile były, a orange teraz klops.

z play o 20:35 były, plus 22:55 brak

U mnie to samo wysłałam z Play i brak zwrotki emotka  

 T-Mobile również brak zwrotki (o godz. 23.15)

Ehhhh emotka ja też posłałam i brak zwrotki emotka Czyli co zgłoszenie poszło na marne?? emotka nie wezmą go pod uwagę przy wyborze?! emotka

Nie wiem czy to coś rozjasni ale w konkursie colgate w Lidlu Była Ta Sama Sytuacja A Też Organizowała NAIROBIA emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6689335 Napisano: 11.03.2020 22:56:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

i co z rimmelem dzisiaj? nadal nie ma zwrotek  emotka ?

były kilkanaście i kilkadziesiąt minut temu. obecnie znowu brak emotka

wysyłam z play i cisza emotka

aaa, nie pomyślałam, że to może być sieć, myślałam, że globalnie. tmobile były, a orange teraz klops.

z play o 20:35 były, plus 22:55 brak Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6689298 Napisano: 11.03.2020 20:13:40 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

nkba napisał(a):

Widzę, że u Ciebie jeszcze lepiej niż u mnie emotka Przytulaski emotka

emotka emotka I, żeby było śmieszniej, powiedziano nam te kilka tygodni temu, że dzieci przyjmą tylko wtedy, kiedy lekarz napisze każdemu oświadczenie, że mogą do przedszkola chodzić, bo są całkowicie zdrowe. emotka Nie pojechałam oczywiście ze zdrowym Malcem do przychodni, bo tam roi się od chorych i jeszcze by się czymś  zaraził, bo na razie jest całkiem zdrowy.  emotka  Pomieszanie z poplątaniem. Ale cóż, wytyczne to wytyczne. Jednak masz całkowitą rację, szkoły sobie wprowadzają samowolkę, rząd wyraźnie mówił, że każde dziecko, którego rodzice pracują, ma mieć zapewnioną opiekę w godzinach lekcyjnych.  emotka

To ja może troszkę innaczej... przynajmniej starają się coś robić, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się tego wirusa, no i jakby nie patrzec też o dobro dzieci chodzi, ale co mnie po prostu w.k.u... to nieodpowiezialnosc niektórych, wydawałoby się "dorosłych". Z informacji wiem, że jedna babeczka, którą dobrze kojarzę pojechała zagranicę, ba bo dorosły syn z małym dzieckiem chciał sobie pojeździć na nartach, a ona nie wiem po co tam, ale ok, jej życie, jej sprawa, tylko w poniedziałek wraca do pracy. I dzis podsłyszane na mieście... W skrócie Gosc jeździł sobie do Włoch, po kilka razy, ludzie w pracy się bali, a on ma to gdzieś i idzie sobie normalnie na zakupy... I z tego co zrozumiałam, nie były to konieczne wyjazdy. Tylko potem zdziwienie, że to się tak rozprzestrzenia.... Rozumiem nie dac się wzariowac, ale jesli można świadomie uniknąć zagrożenia to po co się w nie pachac? Wyświetl w wątku >>

caramela

#6689201 Napisano: 11.03.2020 13:24:37 w SZUKAM....
azaflora napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

joan napisał(a):

la-princessa napisał(a):

Czy ktoś wie, gdzie w internecie da się kupić żel antybakteryjny do rąk za normalną cenę? Przeszukałam sklepy, apteki, drogerie i wszędzie pustka. Do tej pory nie śledziłam zbytnio tej afery z powodu koronawirusa i nie spodziewałam się, że faktycznie wszystko wykupione, a potrzebuję żelu do innego celu. Trochę się wkurzyłam, bo widzę, że wszystko masowo wykupione i wylądowało na Allegro z ogromną przebitką, a nie mam zamiaru sponsorować takich naciągaczy, którzy żerują na ludzkim strachu i żel, który zawsze był po 5 zł, sprzedają za 30... 


Hmm, a nie da się zamówić online w Rossmannie z odbiorem w drogerii?


Niestety nie. Nie wiem jak to działa. Bo choć w drogerii jest to na stronie nie ma informacji o dostępności lub nie można zamówić online.

Wieczorem zamówiłam Carex, zapłaciłam kartą, rano o 9,15, dostałam info, że zamówienie niepełne. Chodziło właśnie o Carex, który w mojej drogerii był, niby,  w dużej ilości.a w rzeczywistości go nie było, bo chyba się nie rozpłynął.  emotka
Różnicę mają mi zwrócić do 14 dni, wolałabym Carex.

Z tego co mi wiadomo to produkty na zamówienia online są brane z sali. Więc pewnie zdązyły się sprzedac zanim zamówienie zostało skompletowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6688236 Napisano: 06.03.2020 07:16:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słyszał ktoś czy Plus robi jakąś  akcje promocyjną na dzień kobiet?  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6688220 Napisano: 05.03.2020 22:49:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku odczaruj mojego pecha, proszę.... Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6687844 Napisano: 04.03.2020 16:15:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

caramela napisał(a):

Kupiłam w Biedronce żywiec zdrój z etykietą z Krainy lodu, ale na paragonie mam woda żzdrOJ0,5l myślicie, że w razie wygranej uznają takie coś, czy sobie lepiej odpuścic emotka


Uznają, ślij bez obaw emotka

Dzięki dziewczyny za rady ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6687836 Napisano: 04.03.2020 16:11:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

caramela napisał(a):

Kupiłam w Biedronce żywiec zdrój z etykietą z Krainy lodu, ale na paragonie mam woda żzdrOJ0,5l myślicie, że w razie wygranej uznają takie coś, czy sobie lepiej odpuścic emotka

Też miałam z biedronki z opisem, który nic nie mówił. Ale masz 0,5 więc ja bym grała. 

Masz rację emotka Smolar i tak mnie omija szerokim łukiem, wiec ewentualnie wtedy będę się martwic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6687833 Napisano: 04.03.2020 16:05:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupiłam w Biedronce żywiec zdrój z etykietą z Krainy lodu, ale na paragonie mam woda żzdrOJ0,5l myślicie, że w razie wygranej uznają takie coś, czy sobie lepiej odpuścic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6687183 Napisano: 02.03.2020 13:50:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

nswe69 napisał(a):

Milka może być batonik oreo ? nie widzę wymogu darkmilk


Chyba wszystkie produkty Milka z wyłączeniem lodów, serków i jogurtów.

Trzeba kupic w jakimś konkretnym sklepie? Niestety nie mam możliwości teraz poczytac regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6686766 Napisano: 29.02.2020 20:27:16 w SZUKAM....
antylopia napisał(a):

czy przychodzą Wam zwrotki Tesco Milka?

tak. wysłałam ok 15 min temu i zwrotka była Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6686764 Napisano: 29.02.2020 20:15:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie, może ktoś mi podpowie... Co zrobic w przypadku, gdy w konkursie milki w Tesco w zamiast numeru transakcji wpisałam nr paragonu... Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6685461 Napisano: 24.02.2020 17:26:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Lindt ;( nawet czekolady... Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6683622 Napisano: 17.02.2020 11:46:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Jak Amooco trzyma się terminów informowania? Zdarza im się informować wcześniej?

Obstawiam czwartek. Oni dosc szybko informują. 

Masz na myśli Kubuś Lewiatan? Jak dobrze pamiętam, organizowali tez w Lewiatanie z Kubusia   (maskotki do wygrania były) to informowali juz następnego dnia, ale tu są inne nagrody wiec pewnie więcej zgłoszeń emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0