Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika caramela

caramela

#6709421 Napisano: 14.06.2020 18:56:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

caramela napisał(a):

aurorcia napisał(a):

caramela napisał(a):

Były może już wyniki z ostatniego etapu Haribo w c4?

Nie.

ok, dziękuję. A podpowie mi ktoś czy dobrze myślę, że mogą być jutro?

Do jutra mają czas, więc powinni.

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi emotka Miłego wieczoru emotka Wyświetl w wątku >>
1 aurorcia 0

caramela

#6709418 Napisano: 14.06.2020 18:48:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

caramela napisał(a):

Były może już wyniki z ostatniego etapu Haribo w c4?

Nie.

ok, dziękuję. A podpowie mi ktoś czy dobrze myślę, że mogą być jutro? Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6709415 Napisano: 14.06.2020 18:46:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Były może już wyniki z ostatniego etapu Haribo w c4? Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6708759 Napisano: 10.06.2020 14:32:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Smolar oczarowany emotka  walizka z nestea 1/2 Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, pmww 0

caramela

#6702575 Napisano: 12.05.2020 14:39:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nutella... pewnie i tak bym się nie zamieściła w te koszulki po tej ilości którą zjadłam... emotka dlatego powinnaś mi to wynagrodzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6700169 Napisano: 30.04.2020 11:44:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

caramela napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy po wypełnieniu formularza z nutelli przychodzi potwierdzenie na maila?

Nikt nie wie? emotka

Jeśli pytasz o formularz z danymi na koszulki - nie, nic nie przychodzi po wypełnieniu emotka  Dopiero kilka dni później dostaje się maila z informacją, kiedy będzie wysyłka emotka   A jesli pytasz o formularz zgłoszenia do loterii- tak, wtedy przychodzi potwierdzenie mailowe emotka  

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz emotka emotka emotka
Chodziło mi o koszulki. Byłam pewna, że napisałam emotka Coś ostatnio zakręcona jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6700133 Napisano: 30.04.2020 09:51:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

Czy po wypełnieniu formularza z nutelli przychodzi potwierdzenie na maila?

Nikt nie wie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6700084 Napisano: 29.04.2020 22:13:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy po wypełnieniu formularza z nutelli przychodzi potwierdzenie na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

caramela

#6694707 Napisano: 03.04.2020 16:04:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jordan jak oni wysylaja na raty czy wszystko na raz?

Ja mam 15:43

Ja miałam 15:44, ale może to kwestia ustawień telefonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6694203 Napisano: 01.04.2020 19:48:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

caramela napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

Loteria powinna być w bazie - AVANTI rozdaje po 10 zł w PEPSI! Pytanie kto da mniej! Underground z ich 15zł zajmuje póki co zacne drugie miejsce, AVANTI prowadzi w kategorii NAGRODY ROKU w czasach korona wirusa emotka . Więcej ich przelewy będą kosztowały. Kpina jak dla mnie.

https://www.pepsi.pl/loteria/

TO NIE JEST PRIMA APRILIS

To bylo opłacone, kody “wkapslowane” nim Chiny sie postawiły i dały veto politice bilionera.

a lepiej nie bedzie  emotka

oj tam emotka dwa-trzy lata temu była promocja, 5,10, 20 zł chyba, w każdym razie pamiętam że mi sie 5 zl trafiło emotka

Najmniej to chyba bylo, kup Grzeska - wygraj Grzeska.
Tu chociaz przebitka jakies 2 razy na “inwestycji”  emotka

Ba, raz mi się dobra partia trafiła, i na 5 czekoladek miałam 5 wygranych emotka a czekoladka była aż po 1,49 w tym sklepie emotka 5*1,49=7,45 emotka tylko jeszcze pół biedy jak możesz wymienic w sklepie osiedlowym. Po prostu, trzeba "patrzeć na to przez palce" i pomyślec sobie, że  może to zapowiedź czegoś lepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6694188 Napisano: 01.04.2020 18:32:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

Loteria powinna być w bazie - AVANTI rozdaje po 10 zł w PEPSI! Pytanie kto da mniej! Underground z ich 15zł zajmuje póki co zacne drugie miejsce, AVANTI prowadzi w kategorii NAGRODY ROKU w czasach korona wirusa emotka . Więcej ich przelewy będą kosztowały. Kpina jak dla mnie.

https://www.pepsi.pl/loteria/

TO NIE JEST PRIMA APRILIS

To bylo opłacone, kody “wkapslowane” nim Chiny sie postawiły i dały veto politice bilionera.

a lepiej nie bedzie  emotka

oj tam emotka dwa-trzy lata temu była promocja, 5,10, 20 zł chyba, w każdym razie pamiętam że mi sie 5 zl trafiło emotka Wyświetl w wątku >>

caramela

#6693085 Napisano: 27.03.2020 20:19:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy do loterii Kinder może mogę zglosic paragon, na którym mam duże jajko niespodziankę MAXI? Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6692838 Napisano: 26.03.2020 20:11:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

A w regulaminie chcą załącznik nr 3 (zgodę o przeniesieniu praw autorskich) emotka
I gdzie wpisać numer telefonu ? Skąd będą wiedzieć, która odpowiedź jest od kogo ? emotka

w regulaminie też jest data urodzenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6692825 Napisano: 26.03.2020 19:48:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

cleo25 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

z tego RIMMEL to tylko załącznik nr 2? (Wygrałam kosmetyki), nie rozumiem dlaczego tylko ten, a nie wszystkie trzy....

Podbijam pytanie.
Wystarczy tylko załącznik nr 2 ? 

ja wysyłam tak jak jest w sms. Jeśli będą chcieli więcej to napiszą o uzupełnienie  emotka

Tez załącznik nr 2 trzeba wydrukować, podpisać i wysłać mailem? Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6692749 Napisano: 26.03.2020 16:33:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

caramela napisał(a):

Pytanko: wygrał ktoś z rimmela na SMS na którego nie było zwrotki? 

Tak

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6692732 Napisano: 26.03.2020 16:13:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanko: wygrał ktoś z rimmela na SMS na którego nie było zwrotki?  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6692168 Napisano: 24.03.2020 14:13:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jeszcze się łudzę, że może Milka, jeszcze nie cała poszła.... Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6691168 Napisano: 19.03.2020 19:35:13 w SZUKAM....
ameryka napisał(a):

Szukam pomocy z kodami z Coca-Cola. 
Od kilku dni nie mogę wpisywać kodów - ciągle chce potwierdzić dane. Niestety bezskutecznie. Ktoś miał podobnie?

Też tak mam, a jak próbuje się zalogować to nie wychodzi  Wyświetl w wątku >>
1 ameryka 0

caramela

#6690546 Napisano: 17.03.2020 13:05:19 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

caramela napisał(a):

edzia21 napisał(a):

elizam napisał(a):

Mnie wkurza totalnie nieodpowiedzialne podejście seniorów do sytuacji. Mieszkam w Koszalinie, młodzież - co mnie pozytywnie zaskoczyło - podeszła do tego rozsądnie, prawie nie widać ich na mieście, a jeśli już to pojedynczo, z psami... Natomiast grupa 70+ przechodzi samych siebie, spacerują, marudzą ze centrum handlowe pozamykali, kręci się ich mnóstwo.w sobotę zwróciłam takiej babuleńce uwagę, że nie powinna się kręcić, tym bardziej po centrum handlowym, to mnie opierdzielila, że to dzieciom szkoły zamknęli więc niech siedzą w domu, a o starszych nikt nic nie mówi, a ja w ogóle nie mam szacunku do starszych skoro jej każę w domu siedzieć... 

eee to u mnie lepiej emotka  sąsiadki 80+ "uhahahane" wracają "pod paszkę" w niedzielę, pytam skąd idą i co tak wesoło, na co one, że z "kościółka". Ja OCZY...pytam czy nie słyszały o koronawirusie i zagrożeniu, na co one "Pani Edytko, my już grypę miałyśmy, drugi raz jej nie będzie". LoL! Wydaje mi się, że na starość mózg się "wygładza", serio.

Jak dla mnie - spoko, "selekcja naturalna", niech sobie chodzą gdzie chcą skoro nie dociera, ale niech później nie zarażają innych. 

W moim mieście to samo, babcie dziś pod sklepem sobie plotkują w najlepsze. "Najśmieszniejsze" jest to, że pouczać w innych dziedzinach potrafią, ale same się nie stosują do tego aby unikać zagrożenia. Jak Was tak czytam i widzę to co się dzieje, mogę powiedzieć, że naprawdę, cieszę się, że moi dziadkowie wzięli sobie ten apel do serca i siedzą grzecznie w domu, a jak coś potrzebują to kontaktują się z rodziną. 

Ale takie podejscie to tez troche brak empatii. Nie wiem czy macie duzo osob starszych wokol siebie? Ja np od zawsze bylam bardziej wrazliwa na krzywde ludzi starszych niz dzieci (dlatego nigdy nie wspieram zbiorek na dzieci, ale tych dla osob starszych jak np fundacja Bracia Ubogich - zachecam do oddania im 1%) i mam z nimi sporo stycznosci. Starsi ludzie czesto bardziej od smierci boja sie samotnosci. Ile to razy w markecie zagadywala mnie jakas staruszka i tak z nia rozmawialam przez 15 czy wiecej minut - o niczym, albo o pogodzie, albo o rodzinie itd., bo widzialam, ze ona nie wyszla na zakupy, ale dla towarzystwa, by odezwac sie do kogos innego niz swoj kot - czasami wrecz mi sie do tego same przyznawaly. Wezcie pod uwage, ze takie osoby tez maja inne choroby. Sasiadka mojej mamy (lat 86) codziennie schodzi z 3pietra i idzie na spacer (i dzis dalej to praktykuje). Ma problemy z nogami, a lekarz jej powiedzial, ze jesli nie bedzie chodzic to czeka ja amputacja obu nog - dla niej to rownowazne smierci. Ile jest takich historii, ktorych nie znamy?

Tak, masz rację. Obok mojego bloku jest taka ławeczka, i panie, ale i panowie lubią na niej przesiadywac, ale to jak jest cieplej emotka  na chodniejszy okres, przyznaję się, nie wiem gdzie "zimują". Tylko czasami lepiej ten okres, tydzień, dwa, trzy prześledzić w domu, niż później spotkać się w pewnym innym miejscu.... Tak jak wcześniej pisałam, o przypadku który podsłyszałam, że gość po powrocie z Włoch normalnie sobie chodził po sklepach, jemu nic nie będzie a zarazi nie wiadomo ile osób. Nie uważam, że akurat kupienie jednego mleka jest warte takiego ryzyka... Wyświetl w wątku >>
0 0