Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika krystyna32

krystyna32

#6748877 Napisano: 01.12.2020 14:16:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
inska napisał(a):

bluza i zestaw wafelków Lusette - DrugaStronaRelaksu

i u mnie Wyświetl w wątku >>

krystyna32

#6745185 Napisano: 18.11.2020 10:25:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
200 zł do decathlonu od Lubisiów emotka   Wyświetl w wątku >>

krystyna32

krystyna32

#6733877 Napisano: 05.10.2020 16:37:52 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

kermit napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Mój syn ma to od 6 roku życia . A dokładnie to się nazywa reumatoidalne zapalenie stawów MRZS

Młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów to inna choroba niż RZS. 

A czym się różni młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów od RZS wg Ciebie? Bo to co napisałaś to dla mnie nowość. Trochę na ten temat wiem, bo moje dziecko choruje ale może jestem w błędzie.


Głównie wiekiem w którym się ujawnia, a poza tym m.in.:

"MIZS w dużym uproszczeniu odpowiada reumatoidalnemu zapaleniu stawów (RZS) u dorosłych, jednak jest pojęciem znacznie szerszym, ponieważ zawiera także inne jednostki chorobowe u dorosłych klasyfikowane osobno, takie jak zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK) i łuszczycowe zapalenie stawów (ŁZS). MIZS w stosunku do RZS to nie tylko inny system klasyfikacji i nazewnictwa, ale przede wszystkim inny zestaw objawów klinicznych" 

Nie do końca się z tym zgadzam. Wyświetl w wątku >>
0 0

krystyna32

#6733865 Napisano: 05.10.2020 16:10:47 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

anialistopad napisał(a):

kermit napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie, ze od dziecka mam reumatpidalne zapalenie stawow i zawsze strasznie bolaly mnie kolana. A teraz z wiekiem przeszlo i na rece.musialam spac na siedzaco taki bol.
Albo to od kleszxza, ktorego mislam rok temu. Nie wiem co gorsze.

Reumatoidalne zapalenie stawów to przewlekła choroba autoimmunologiczna, która atakuje nie tylko stawy, ale i inne narządy. Diagnozuje się ją najczęściej w czwartej - piątej dekadzie życia. Z czasem doprowadza do utraty sprawności ruchowej. Z pewnością więc nie masz tego od dziecka. Jeśli natomiast podejrzewasz u siebie tą chorobę (np. Twoje objawy na to wskazują) warto jak najszybciej odwiedzić reumatologa, gdyż bardzo ważne jest szybkie rozpoczęcie leczenia.

https://www.porad...-Eg3o-yuzM-2tdz.html
https://www.porad...ie-stawow-rzs-objawy

Mój syn ma to od 6 roku życia . A dokładnie to się nazywa reumatoidalne zapalenie stawów MRZS

Młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów to inna choroba niż RZS. 

A czym się różni młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów od RZS wg Ciebie? Bo to co napisałaś to dla mnie nowość. Trochę na ten temat wiem, bo moje dziecko choruje ale może jestem w błędzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

krystyna32

#6726230 Napisano: 02.09.2020 09:38:10 w Mam problem...
Ktoś coś wie na temat tego konkursu ?
Na Facebook-u ciągle mi wyskakuje ale regulaminu nigdzie nie mogę znaleźć.
Wyświetl w wątku >>
0 0

krystyna32

#6704935 Napisano: 24.05.2020 14:43:36 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

teściowa! ze względu na koronawirusa na chrzest mojego dziecka nie może przyjechać ani chrzestny, ani chrzestną (obecnie mieszkają za granicą). Moja Mama utknęła w Stanach do końca lipca. nie chcemy wybierać nikogo na chybił trafił, więc obecnie najlepsze rozwiązanie to przenieść chrzest. padło na początek stycznia - idealnie się wpasowało z roczkiem. co chwila teściową w rozmowach nas prosi o to, żebyśmy nie zmieniali daty chrztu i nie zwlekali z tym sakramentem i brali ludzi z łapanki, a moja Mama przeżyje jak na chrzcie nie będzie. napisałam jej, że jest gosciem, a nie organizatorem i czekam na telefon teściowej do mojego męża, jaka ona ma niedobra synowa.


Nic się nie stanie jak poczekasz do stycznia... chrzestni są na całe życie, szkoda brać kogoś bez namysłu, na siłę.  Teściowa niech siedzi cicho i czeka na zaproszenie, a nie się wraca.  emotka  w ogóle się nie nie przejmuj! Szkoda nerwów  emotka

Bardzo dobra i mądra decyzja. A teściowa niech zajmie się swoimi sprawami i nie miesza. Wyświetl w wątku >>

krystyna32

#6700956 Napisano: 05.05.2020 07:29:36 w Pomocy!!!!
Czy OLX zmieniło szatę graficzną ? Bo u mnie jakaś inna jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

krystyna32

#6692338 Napisano: 25.03.2020 07:53:48 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

anula18 napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

Musze się wyżalić, bo nie dam rady. Nie dość, że epidemia koronawirusa mnie strasznie dołuje i się po prostu boję to jeszcze kurier DPD tak mnie dziś wkurzył, że szok. Przyszedł po paczki do domu chociaż jak sam powiedział nie powinien w związku z epidemią. To ja powinnam mu je znieść ale bardzo mu się spieszyło więc wszedł. Paczki miałam oklejone z każdej strony  - "uwaga szkło", "szkło ostrożnie", a on już na klatce wali tymi paczkami o ścianę. Mówię do niego "niech Pan uważa, bo tam jest szkło". Na to on do mnie "Proszę panią, nie ma na to czasu". Teraz siedzę i się martwię w jakim stanie dojdą te przesyłki.

Ale o co Ty masz do niego pretensje? To on powinien je mieć do Ciebie. Jeśli niewłaściwie spakowałaś zawartość to myślisz że on Ci teraz weźmie delikatnie w paluszki i na paluszkach zaniesie do odbiorcy, bo naklejkę sobie nakleiłaś? No proszę... nie rób sobie żartów. Nikt nawet nie rozpatrzy takiej pseudo reklamacji.

  Paczki były bardzo solidnie zapakowane i zabezpieczone ale uważam i nadal tak będę uważać, że skoro firma ma taką usługę za którą również dodatkowo płacę, że można za ich pośrednictwem wysyłać szkło itp. to obowiązkiem firmy jest należyte obchodzenie się z tymi przesyłami, a nie walenie nimi o ścianę już przy kliencie. Co to się dzieje gdy klient nie widzi ?!  A jeszcze  zastanawiam się jaka pandemia musi się  wydarzyć aby ludzie choć trochę nauczyli się szacunku do drugiego człowieka, jego pracy, opinii itp. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia, miłego dnia, uważajcie na siebie.

Wyświetl w wątku >>

krystyna32

#6691909 Napisano: 23.03.2020 15:55:52 w Wkurza mnie...
Musze się wyżalić, bo nie dam rady. Nie dość, że epidemia koronawirusa mnie strasznie dołuje i się po prostu boję to jeszcze kurier DPD tak mnie dziś wkurzył, że szok. Przyszedł po paczki do domu chociaż jak sam powiedział nie powinien w związku z epidemią. To ja powinnam mu je znieść ale bardzo mu się spieszyło więc wszedł. Paczki miałam oklejone z każdej strony  - "uwaga szkło", "szkło ostrożnie", a on już na klatce wali tymi paczkami o ścianę. Mówię do niego "niech Pan uważa, bo tam jest szkło". Na to on do mnie "Proszę panią, nie ma na to czasu". Teraz siedzę i się martwię w jakim stanie dojdą te przesyłki. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

krystyna32

krystyna32

#6673071 Napisano: 13.01.2020 11:35:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
bejca11 napisał(a):

znów fantasia mnie wkurzyła emotka  to było ostatnie zdjęcie.... tak samo belvita emotka  

u mnie dokładnie to samo, i jak tak dalej będzie to nawet RMF FM przestanę słuchać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

krystyna32

#6661440 Napisano: 27.11.2019 11:19:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
dzbanek i książki ze konkursu "Jesienne warzywa" Wyświetl w wątku >>

krystyna32

#6652111 Napisano: 28.10.2019 14:19:51 w Zdjęcia naszych wygranych

krystyna32

#6649270 Napisano: 17.10.2019 09:16:38 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Powiem Wam, po tym, co tu czytam, to chyba już tu nigdy niczego na sprzedaż nie wystawię i... będę bardzo uważała  (cokolwiek to znaczy w moim szczególnym przypadku emotka emotka   i: o ile jeszcze nie jest dla mnie za późno emotka  ) na każde napisane tu na forum słowo...  emotka

Dokładnie o tym samym pomyślałam Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

krystyna32

#6648444 Napisano: 14.10.2019 12:28:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pomocy emotka   co to był za konkurs gdzie do wygrania były torby 4F ? I na co trzeba odesłać paragon ? Wyświetl w wątku >>
0 0

krystyna32

#6647622 Napisano: 10.10.2019 15:01:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
NIC, a nic, zaraz depresja mnie dopadnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

krystyna32

#6630711 Napisano: 16.08.2019 15:15:13 w Wkurza mnie...
U mnie to samo  z DPD.  Dzisiaj miałam dostać nagrodę  wygraną w konkursie na Facebooku. Wczoraj dostałam smsa, że dzisiaj kurier dostarczy przesyłkę. Dzwonię do kuriera i pytam, o której będzie, a on zdziwiony, bo nic dla mnie nie ma. Na czacie pan mi pisze coś takiego: "Sugeruję kontakt z nadawcą, możliwe że będzie konieczność poszukania przesyłki" emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

krystyna32

#6630076 Napisano: 14.08.2019 12:56:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nóż od Doradcy Smaku, kurier DHL, Wyświetl w wątku >>

krystyna32

#6630060 Napisano: 14.08.2019 12:42:03 w Zdjęcia naszych wygranych
nóż z konkursu na stronie Doradca Smaku, kurier DHL Wyświetl w wątku >>