Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melancholia

melancholia

#6701528 Napisano: 07.05.2020 11:30:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy GLS wozi dziś też karty czy tylko odświeżacze? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6698410 Napisano: 22.04.2020 11:20:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Black smsy wszystko poszło? 

U mnie II stopień Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6697861 Napisano: 20.04.2020 14:08:07 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Dino ślą sms na raty? 

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6696297 Napisano: 12.04.2020 12:23:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

czy wczoraj ok godz.21 w Dino Jacobs ktoś dostał maila zwrotnego? emotka emotka

Nawet jak nie ma zwrotki, to zgłoszenie dotarło, ja nie dostałam wcześniej, ale jak zadzwoniłam do agencji, to miła Pani sprawdziła i moje zgłoszenie było w bazie, zacytowała mi je, więc faktycznie doszło. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6695762 Napisano: 08.04.2020 19:35:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

antylopia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

antylopia napisał(a):

przeglądam sobie wybrane prace w godzinach i mam bardzo mieszane uczucia.
co sądzicie?

Mnie się podobają;) a czemu masz mieszane uczucia?


odniosłam wrażenie że głosują zwyciezcow

prace w godzinach

głosują zwycięzców

piszecie szyfrem  emotka

Też nic nie rozumiem emotka  jeśli chodzi o Góralki, to niestety mam ochotę trochę pomarudzić. Tyle myślałam nad zdjęciem, pomysłem, oświetleniem, a tu kicha. Wysyłała też siostra, swoją drogą bardzo fajne zdjęcie.  A zdjęcia, które wygrały naprawdę... niektóre są ani bez pomysłu, ani bez estetyki. Nikomu nie chcę umniejszać, po prostu się zastanawiam, czy w ogóle warto się męczyć i próbować raz jeszcze. Może wystarczy selfiak z góralkiem bo i tak losują? emotka

Pewnie znaczna większość uczestników myśli nad tymi samymi detalami i wydaje im się, że ich zgłoszenie jest super. I nawet jeśli jest, to organizator ma określoną liczbę nagród do rozdania i zawsze musi odrzucić jakąś ilość super zdjęć. Poza tym ciężko dyskutować o gustach. Jedna osoba doceni dobre światło, kompozycję. A inną urzeknie czyjś szczery i uroczy uśmiech, nawet jeśli zdjęcie jest złej jakości. Mi np. nie podobają się przesłodzone i nienaturalne zdjęcia, na których ludzie silą się na głupie, przerysowane miny. A w dodatku powtarzają po raz setny ten sam motyw, np. z rozkładaniem czegoś na podłodze. Dla mnie to jest nudne i mało oryginalne. Sto razy wolę, gdy ktoś zrobi zdjęcie od serca i pokaże na nim jakieś szczere emocje. Np. rodzinę uchwyconą w prawdziwej zabawie, a nie jakieś wyreżyserowane układanie dziecka po podłodze, żeby potem wycinać to i wklejać do kolejnych zdjęć. No, ale każdy ma swój gust emotka  Więc trochę naiwnie oczekiwać, że jury padnie na kolana z wrażenia tylko dlatego, że ktoś myślał nad zgłoszeniem i poświęcił na to trochę czasu. Bo tak robi każdy uczestnik. A jury ma po prostu wybrać kilka prac. Jakby wybrali Ciebie, to ktoś inny czułby się zawiedziony.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6692983 Napisano: 27.03.2020 13:10:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Aparat z konkursu Henkel w Intermarche emotka   Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6692695 Napisano: 26.03.2020 14:54:45 w Czy informują/ informowali?
Czy były może informacje z Silan Dino? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6690805 Napisano: 18.03.2020 13:02:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lid napisał(a):

A czy Nivea wyslala sms do wszystkich, czy tylko niewybranych? Czy ktos nie dostal od nich eska?

Ja nie dostałam, a grałam. Można zapytać co to za sms? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6689855 Napisano: 13.03.2020 14:19:23 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Woda? To chyba do rozmazania...

Mydło wydaje sie logicznym niezbednikiem... ale ci mniej ogarnieci, nabijaja sie z jego zakupu.
Edukacja...  emotka

Nikt się nie śmieje z kupowania mydła. Raczej z robienia zapasów na 3 miesiące. Jakby miało już nigdy nie pojawić się w sprzedaży. Wystarczy kupić trochę więcej ponad normę. Chociażby ze względu na to, aby każdy mógł mieć je na bieżąco. A teraz ludzie dosłownie rozszarpują każdą dostawę w kilka minut. Warto też czasem pomyśleć o innych. Mydło działa tak samo bez względu na to czy masz w zapasie 2 litry czy 100 litrów.  Wyświetl w wątku >>
3 joan, margobb, ace 0

melancholia

#6689653 Napisano: 12.03.2020 22:23:44 w Wkurza mnie...
Media powinny dostać limit na wzmianki o koronawirusie, bo idzie zwariować. Dzisiaj to już w ogóle na jakiejś stacji padały słowa: jest źle, a będzie jeszcze gorzej i inne tego typu straszaki. A potem się dziwić, że ludzie panikują i szaleją po sklepach. Rada etyki mediów powinna nakładać kary za prowokacyjne materiały wzbudzające wśród ludzi panikę. Jakby nie było można w normalny sposób przekazać bieżących informacji, tylko trzeba podkręcać atmosferę i dramatyzować. A potem oglądają to starsi ludzie, stresują się i latają po sklepach, choć powinni się oszczędzać. Bo jakiemuś reporterowi zachciało się słowem czarować apokaliptyczne wizje. Dużo gadania, a mało działania w praktyce. Ciągłe konferencje, wypowiedzi, zebrania. A na lotniskach w Polsce samowolka. Jak był czas na prewencję, to rząd nic nie robił. A teraz tylko mizdrzenie się na konferencjach...  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6688737 Napisano: 09.03.2020 13:14:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noska81 napisał(a):

mam pytanko - kiedy spodziewacie się rozstrzygnięcia pierwszego etapu REDS? Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale gdzieś w regulaminie doczytałam się 3 dni czyli środa. 
Podpowiecie?

Zwycięzcy wybierani są po zakończeniu każdego tygodnia, ale nie widziałam w regulaminie żadnych konkretnych wytycznych, w który dzień będą wybierać. Te 3 dni robocze są na powiadomienie od momentu wyboru. Więc mogą np. wybrać we wtorek i mieć czas na powiadomienie do piątku. Albo wybrać w środę i mieć czas na powiadomienie do poniedziałku. Bo mają 3 dni robocze na wysłanie informacji o wygranej. Wyświetl w wątku >>
1 noska81 0

melancholia

#6688068 Napisano: 05.03.2020 13:59:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

mountain napisał(a):

yonex napisał(a):

nyndrza napisał(a):

[quote=500, czy 300, to tylko w sytuacji, gdy kwalifikujesz odmiany. Pisałem do nich i  odpisali, że nie tylko odmiany, ale i słowa pochodzące od siebie nie będą uznawane. Tzn jak jest "kotwica", to już nie możesz dodać "zakotwiczyć".

delfinka101]

stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

Jak myślicie - czy w konkursie kotyfundują loty 300 słów wystarczy do wygranej?

hmm obstawiam ok 500

i ze niby 500 ''kocich'' słów kojarzy sie z podróżą? emotka wątpie że jest tyle emotka

Zobaczymy przy wynikach emotka  Mogę się mylić ale wiem że jestt bardzo dużo


https://slownik.a...?keyword=+%5BKot%5D*

ok to ja już nie liczę na wygraną, bo chyba źle coś zrozumiałam emotka wpisałam tylko 40 słów ale typowo związanymi z podróżami emotka

To zadanie konkursowe to totalna porażka. Bo na jakiej podstawie będą oceniać te słowa. Jednemu kotłownia skojarzy się  z ogrzewaniem, a drugiemu z podróżą. Bo niektóre stare kotłownie są przerobione na atrakcje turystyczne. Poza tym co to za karkołomna praca sprawdzać te zgłoszenia i wszystkie słowa, np. czy koś np. nie odmienił jakiegoś słowa. Przecież to robota głupiego, jak ktoś napisał kilkaset słów, to połap się w tym czy czegoś nie powtórzył albo nie odmienił, i tak przez setki czy tysiące zgłoszeń, w których powtarzają się te same słowa. Nie wiem kto wpada na takie pomysły... Ale jak widać sponsorom to bez różnicy jak konkurs wygląda w oczach konsumentów. Tylko czego się spodziewać po agencji, która nagrodziła rozmazane zdjęcie psa stojącego w oknie, które ktoś cyknął z ulicy. Dziwię się, że te wszystkie kreatywne zespoły z agencji i z działu promocji od sponsora, wpadają i godzą się na takie pomysły.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

melancholia

#6686063 Napisano: 26.02.2020 22:02:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ten nowy konkurs Danio w Biedronce to jakaś kpina emotka  Walka o to, kto kupi więcej serków, żeby dostać chińską maskotkę... To nawet żart z osób, które kupują to na co dzień. Żeby się musiały bić o kilkadziesiąt marnych maskotek.  Zgarną na tym sporą kasę, rzucą jakiś ochłap, a Ty się człowieku o to przepychaj i jedz na siłę serki. Zero szacunku do konsumenta, żeby coś takiego organizować.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6683134 Napisano: 15.02.2020 20:53:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
thomasny napisał(a):

koper napisał(a):

thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895¬if_id=1581784616724040¬if_t=feedback_reaction_generic

Skandal! Jak komisja konkursowa mogła wybrać hasło, które im się podoba? To jawna niesprawiedliwość.
To jest świetny pomysł, żeby zrobić teraz porządny dym na fb! Piszmy też, dzwońmy, wysyłajmy gołębie pocztowe do organizatora, sponsora, wszystkich dystrybutorów opon! Niech nas usłyszą! Niech wiedzą, że kreatywne konkursy budzą tyle emocji w narodzie.
Niech przy kolejnej promocji postawią na loterię, najlepiej taką z dużą ilością chińskich gadżetów. Wygra więcej ludzi, będzie sprawiedliwie.   emotka

Wyjaśnij mi, jak to hasło ma się do opon zimowych?

A dlaczego hasło nie ma się do opon zimowych? Czy o oponach zimowych nie można powiedzieć, że są super? O kawie nie możesz powiedzieć, że jest pyszna? Tylko koniecznie musi być KAWOWA a opona zimowa ma być ZIMOWA. To przecież takie masło maślane. "Zejździste" zapewne od słowa " cenzura" tylko zmodyfikowane tak, żeby kojarzyło się z jazdą. Jak Cię ktoś zapyta jak sprawują się te opony zimowe, to nie możesz powiedzieć, że są cenzura? Możesz. 

Dajesz popis desperackiej zawiści spowodowanej zazdrością. A namawianie do bojkotowania wyników to jeszcze bardziej żałosne zagranie. Miało wygrać słowo  i wygrało słowo. Nie filmik, nie zdjęcie, tylko słowo. Odnosi się do opon i do jazdy? Odnosi. Więc nie wiem w czym problem. Jakie słowo by Cię usatysfakcjonowało? Bałwaniaste? Dobrze, że nie poprosiłeś o dopisek w tych komentarzach, żeby odebrać nagrodę zwycięzcy i przekazać Tobie. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6681029 Napisano: 08.02.2020 15:29:28 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Tylko że dziś sobota emotka  Tez siadłam w końcu do Milki  emotka

Pewnie potem jak zwykle się tego wyprą emotka  Według regulaminu dzisiejszy dzień jest dniem do zbierania zgłoszeń i są przypisane do niego nagrody, ale w końcu:  Nagrody niewydane w ramach opisanej powyżej procedury pozostają własnością Organizatora.
W przypadku tej agencji nic mnie nie zdziwi. Są bardzo nieprofesjonalni. Już któryś raz z rzędu zwracam im uwagę, że w konkursie ze skoczkami, mają nieaktualną listę Biedronek. I nie raczą z tym nic zrobić. Na liście są biedronki, którym zmieniła się nazwa ulicy lub numerek.

Już nie wspomnę o tym, że kiedyś po prostu nie wydali mi nagrody, choć przeszłam pozytywną weryfikację. W pewnym momencie po prostu zerwali ze mną kontakt, choć nagroda podobno miała zostać wysłana. Ale nie chciało mi się już nimi kłócić, bo był to tylko bon.

Szkoda tylko, że sponsorzy nie reagują na takie uwagi i dalej nawiązują z nimi współpracę. Dla takiej agencji to zielone światło, że konsument się nie liczy, a oni mogą robić co chcą. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6680460 Napisano: 06.02.2020 12:57:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Smolar napisał że dziś po południu będą podpiete wynika z lidla- aquafresh i Sensodyne, więc po południu można sprawdzać;)

specjalnie pisałaś w tej sprawie?

Tak, zapytałam kiedy można się spodziewać podpięcia wynikow

Pytam, bo w regulaminie jest wszystko napisane. Od 5 lutego mają 7 dni na ogłoszenie wyników. Fajnie, że już to wiemy, jednak dajmy naprawdę organizatorom trochę luzu i nie ciśnijmy ich jak nie ma potrzeby. Co innego, gdyby wyniki się opóźniały. Nie rozumiem pisania bez powodu... To może nam tylko zaszkodzić.
Czy tylko ja tak myślę?

Zgadzam się  z Tobą. Ale to niestety typowe. Organizator ma jeszcze dużo regulaminowego czasu na ogłoszenie wyników, a ludzie już wydzwaniają i piszą mejle, kiedy je podadzą. A potem jak podają wyniki zaraz po zakończeniu konkursu, to płacz, że co tak szybko, na pewno nie czytali, zrobili na odwal się, co za agencja... Dopóki organizator ma regulaminowy czas, to nie wiem po co dzwonić i zawracać im gitarę. Chcesz wiedzieć od razu czy wygrałaś, to graj w bramki. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6679828 Napisano: 04.02.2020 15:28:55 w Paragony na trwające konkursy
dwaburekoty napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):


Będę mieć dzisiaj paragony na loterię Żywca (Smolar) i na Coccolino.
sprzedam lub zamienię na paragony na KONKURSY, których organizatorem NIE JEST Smolar.


nadal aktualne - chętnie wymienię na Persil Auchan od 6.02.

Pralkę odbiera się osobiście w sklepie Auchan Piszę na wszelki wypadek, bo jak paragon będzie z daleka, to żeby nie było niespodzianki emotka   Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6679035 Napisano: 01.02.2020 10:01:16 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Wkurza mnie, że ten rok nijak się zapowiada w kontekście konkursów kreatywnych...konkursy związane z feriami - dno, konkursy o tematyce walentynkowej - dno. Nawet WEDEL nie połasił się na żadną walentynkową akcję, a zawsze "coś" tam było w Interku. A na skromne ilości i wartości nagród w konkursach Colgate i Palmolive patrzeć już nie mogę - gdzie te liczne wycieczki, samochody, elektronika?  emotka  To by było na tyle. 

Ojtam ojtam. Pocieszę Cię. Może nie intermarche ale w C4 zapowiada się zacny konkurs walentynkowy od Wedla  emotka .

Wedel to niestety tylko loteria a nie konkurs kreatywny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6678766 Napisano: 31.01.2020 12:03:10 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Freya88: Oficjalnie, trzeba okazać dowód. Kurierzy się spieszą, na mieście dają dokumenty byle komu... i są efekty  emotka
Dane nasze są wszędzie. Ubezpieczenia, urzędy, szpitale itp. 
W wielu miejscach do niedawna zostawiało się skan dowodu, a do baz danych ma dostęp wiele osób. Niestety, rząd zamiast zająć się takimi rzeczami, jak nadążanie za oszustami, będzie narzekał na sędziów. Przy każdej umowie powinien być okazany dowód, dostawa - na adres zameldowania itp.
Można wziąć pożyczkę w Polsce na kogoś, znając jego pesel i pokazując fałszywe prawo jazdy  emotka

Niestety, jest taka strona, gdzie można kupić sobie dowód osobisty od ręki. Niby kolekcjonerski, ale wygląda tak jak prawdziwy i nikt nie zorientuje się na pierwszy rzut oka, że to podróbka. Możesz podać cudze dane, swoje zdjęcie i masz gotowy dowód. Tak na moją kuzynkę ktoś nabrał kredytów w chwilówkach, ona też nie gra w konkursach, najprawdopodobniej miało to związek z jakimś punktem opłat, gdzie raz kserowała dowód. I możliwe, że tam przechwycili jej dane, bo zaraz potem ten punkt zamknęli, była jakaś afera pieniężna. Teraz ta strona oficjalnie oferuje niby prawo jazdy z różnego świata, tak kolekcjonersko. Ale jak się do nich napisze, to bez problemu zrobią aktualny dowód osobisty na dowolne dane i z dowolnym zdjęciem. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

melancholia

#6678639 Napisano: 30.01.2020 22:28:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy ktoś wie gdzie da się wykorzystać karty Sodexo Travel&SPA z Farmio? Myślałam, że będzie można nimi płacić w drogeriach. (...)


monnikk napisał(a):

Też mi się to nie podoba. (...)


Nie grałam tam, ale powiedzcie mi, co jest dziwnego w tej nagrodzie?
Od początku było wiadomo, co nią jest -> rozumiałabym wątpliwości, gdyby ta karta nazywała się PIWO & PALIWO, a Wy nie mogłybyście z jej użyciem nic kupić w żadnej knajpie ani na stacji benzynowej, ale TRAVEL i SPA... co jest dziwnego w tym, że nie można nią zapłacić w Hebe?

Ja się zdecydowałam zagrać w tym konkursie, bo w trakcie jego trwania znalazłam na ich stronie wykaz punktów, w których będzie można zapłacić taką kartą. Było tam kilka adresów z mojej okolicy, między innymi Douglas i inne drogerie. Więc pomyślałam, że będę miała gdzie wydać. A teraz mam tylko wykaz kodów, nawet nie konkretnych punktów, w których ta karta jest honorowana. Dzwoniłam do mojego salonu fryzjerskiego i do lokalu, w którym czasem jadam, ale oni nie wiedzą o co chodzi z tym kodem. I jak się okazało nie tak łatwo zdobyć taką informację, a właściciel nie ma obowiązku o tym informować. Więc wkurza mnie to, że na dobrą sprawę nie wiem gdzie mogę z tego skorzystać.  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0